Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
24. nov 2010

@ypsinkova toto je minuloročná kolekcia, ale sú aj tak pekné a aj by som nejakú brala, lebo tá moja už dosluhuje - už sú konce rozstrapkané, tá je modrá, ešte neviem, či si môžem kúpiť 😀 😀 😀
idú Vianoce, že by som si aj ja urobila radosť ??? 😀

ypsinkova
24. nov 2010

@tanyja no hej,veď si to zaslúžiš,treba myslieť aj na seba 😉 🙂

tanyja
autor
24. nov 2010

@ypsinkova tak a radosť si nuerobím - nemajú moju veľkosť ☹ ,, takže ponosím moju tržnicovú bundu, na ktorej sa mi už kazí zips a rukávy sú zožmolkované až po lakte 😒

ypsinkova
24. nov 2010

@tanyja veď pohľadaj nejakú podobnú 😉

tanyja
autor
24. nov 2010

@ypsinkova ja som predtým nosila 10 rokov jednu tú istú zimnú vetrovku - dar k narodeninám od mojej au-pair rodinky z DE ale už sa mi potom totálne zunovala a odišla do dôchodku
zajtra musím vytiahnuť zo skrine moju už asi 6 ročnú vetrovku, ktorá už tiež dosluhuje 😝

ypsinkova
24. nov 2010

@tanyja pekne dlho vydržala,teraz vyrábajú tak bundy na jednu sezonu ..... máte sneh už ?

tanyja
autor
24. nov 2010

@ypsinkova tohtoročná kolekcia je veľmi pekná, ja si počkám kým bude po sezóne a kúpim si ju za polovičnú cenu 😉 , tá moja, čo ju mám, toľko ešte vydrží ...

tanyja
autor
24. nov 2010

@ypsinkova sneh ešte nemáme, ale na obed a poobede niečo ako sneh zaletovalo a keď sme išli do garáža, tak padalo také s dažďom, zajtra už musím dať malému fusak do kočíka, nech mi neprechladne
no idem ja spať, ešte nastavím práčku , nech sa mi ráno pustí a idem spať, ráno idem s malým na návštevu ku kamoške pozrieť jej malú princezničku 2 mesačnú - býva pri Trnave ale pochádza odtiaľto - moja bývalá spolužiačka, s ktorou jedinou som stále v kontakte a to sme už 15 rokov po maturite !!!

dobrú nôcku 🙂

ypsinkova
25. nov 2010

@tanyja tak to je fajn,že máš kamošku ešte zo strednej 😉 malého si dobre poobleikaj,aby nebol chorý,to by nebolo nič príjemné

inak ako sa dnes máte,čo varíte ? nám došlo už jedlo,dnes nám treba variť,inšpirujte 🙂

stanca22
25. nov 2010

@tanyja Prečo, čo si opäť v tom? 🙂

stanca22
25. nov 2010

@zuzana0612 Ako si mohla začať piť aloe vera gél???

tanyja
autor
25. nov 2010

@stanca22 prečo, či som opäť v tom? to ťa ako napadlo?

@ypsinkova ja som včera robila kurací paprikáš a dnes sme jedli pri mame - malý mi odspal v kočíku tak som išla pokecať k mame a teraz spí znova ale v postieľke - hodinka mu je málo, kamošku a jej malú sme obehli, je krásna a pokecali - kamoškina mama opatrovala aj moje a aj vnučku 😉

ypsinkova
25. nov 2010

@stanca22 ty máš iné hlášky,nerozumiem,z čoho si to vydedukovala 😀 😀 😀
@tanyja ja asi spravím čínu .... ale ešte uvidím ... tak to je fajn,že ste si pokecali a koľko má jej malá ?

tanyja
autor
25. nov 2010

@ypsinkova malá má 2 mesiace a 9 dní , narodila sa 16.9 , má nejakých 5,5 kg je zlatučká, len bruško ju trápi - ináč úúúžasne usmievavá, len hocikedy ju začne bolieť bruško a začne plakať , moja hviezdička 😵
a to moje šidlo sa potom u nich okukalo a veru bolo všade 😀 😀 a ešte mi spí, som zvedavá, večer kedy zaspí, ale von už nejdem - už bude aj tak tma a už som oprala obidve malého vetrovky, má síce ešte kombinézu, ale čo budem robiť po tme von no nie??
čína sa urobí rýchlo a je aj dobrá
naša stanca má zvláštne usudzovacie metódy ... 😀 😀

ypsinkova
25. nov 2010

@tanyja a ako sa volá ? 🙂 🙂 a z čoho ju bolí bruško ? to je normálne,že len tak hocikedy ju rozbolí ? 😨
aj keď je malý,tak je ho vždy všade dosť,však ? 😀
robili sme nakoniec tú čínu a chutila nám,takže nemusíme ľutovať 🙂 🙂 .... ešte som pokúpila ovocie ,keď som šla z práce,tak dnes si spravíme vitamínový večer 😀

ypsinkova
25. nov 2010

@stanca22 prečo si vymazala tie fotky predtým ? 😕

tanyja
autor
25. nov 2010

@ypsinkova volá sa Laura a myslím, že keď papá, tak na nachltá vzduchu a potom ju nadúva prdká dosť pri tom ale nie vždy, mne je to ťažko posudzovať, keďže malý také problémy nemal - našťastie, veď jej len 15 minút spala a zobudila sa s plačom - proste z ničho nič začne plakať

tanyja
autor
25. nov 2010

@ypsinkova a že je všade? malý je také cunami, zo začiatku sa hanbil - teda asi 5 minút a potom začal lietať a zisťovať čo kde je 😀 😀 😀

ypsinkova
25. nov 2010

@tanyja jaj jasné,takéto porblémy mala aj kamoška s malou ... sranda,že každé dieťa sa najskôr tvári,že aký anjelik a potom sa z každého malý čert vykľuje 😀

tanyja
autor
25. nov 2010

@ypsinkova čo čert, čertisko !!! ale že ja som nebola čert 😠

ypsinkova
25. nov 2010

@tanyja tak asi po otcovi je ... ja som bola zlé dieťa...stále kolená porozbíjané,vymýšľala som,robila so mdeťom zle v šk§lke no hrozné dačo ... rodičia sa museli poriadne obracať 😀 😀 dúfam,že moje dieťa bude lepšie 😀

tanyja
autor
25. nov 2010

@ypsinkova no vidíš, a ja som presný opak, že už v škôlke som nemala záujem o deti , nehrala som sa takmer s nikým - neboli moje niveau 😀 a aj teraz si poriadne vyberám kamošky a tie, ktoré mám, mám na poriadne dlho - nezabúdam
hľadám si stále vetrovku, čo povieš na tú v strede: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9630048&tab=0 ?

ypsinkova
25. nov 2010

@tanyja ja som nemala bohvie aké kamošky ... mala som ich veľa,ale nikdy nie také,čo by stáli za to..rozumieš 🙂
a ktorá sa ti páči ? či všetky ? mne sa páči prvá a aj druhá 😉

tanyja
autor
25. nov 2010

@ypsinkova tá druhá sa mi páči
no "kamošiek" bolo dosť a veru, mnohé boli falošné, tak načo sa s nimi zapodievať , no nie ?? zdieľam presne tvôj názor ako ty !!!

ypsinkova
25. nov 2010

@tanyja no,aj táto sa mi páči 🙂 🙂 neviem,ktorá farba by ti šla lepšie,čo myslíš ?

tanyja
autor
25. nov 2010

@ypsinkova no predsa všetky 😀 😀 , neviem možno tá čierna s tým ružovým pásom, tá fialová je v porovnaní s touto taká fádna 😵 😵 😵

ypsinkova
25. nov 2010

@tanyja asi máš pravdu,aj ja by som sa tak rozhodla 😉

tanyja
autor
25. nov 2010

@ypsinkova tá fialová je síce lacnejšia ale len o 9€ a to je už fakt nič v porovnaní s tou druhou a napadlo, ma, že si predsa v sobotu zarobím a niečo si doplatím 😀 😀 😀 , prekvapko od môjho chlapa tak či tak nemôžem očakávať 😀 😀 😀

ypsinkova
25. nov 2010

@tanyja ako vieš? aby si nebola prekvapená 😀 😀 jaj,dúfam,že sa bude dobre nosiť 🙂 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre