Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

ypsinkova
16. dec 2010

@tanyja aha,tak dúfam,že teraz to už vyjde 😉
tak to je fajn,že fusak vám sedí a bude mať využitie aj na viac rokov a nielen na chvíľu ...
ja nemam ešte žiaden darček kúpený,už to vidím tak,že posledný týždeň budem všetko nahánať ... typická ja

tanyja
autor
16. dec 2010

@ypsinkova neboj, nebudeš jediná 😀 😀
ja som dnes balila darčeky a drahý ma v nedeľu berie na nákup - kúpi mi novú tlačiareň 😀 😀 som happy - šetril si peniažky 😵 😵

ypsinkova
16. dec 2010

@tanyja práve si pozerám nejaké parfémy na nete,pre sesternice a bratrancov a ešte potrebujem nejaký darček pre ségru
tlačiareň ? super,že takto na teba myslel 🙂

tanyja
autor
16. dec 2010

@ypsinkova aj ja som ostala prekvapená a to asi tým, že som dnes išla tlačiť a farba nikde a to som ju kúpila nedávno !!!
my si sesternice a bratranci nič nekupujeme, čo budem liať vodu do mora no nie ??
jeden býva v UK, druhá v DE, ďalšia CZ... a ďalšia vo vedľajšej dedine 😀
a parfém by som si neodvážila kúpiť... na narodeniny mi dala parfém -- brr - strašne ťažká vôňa, tak som ho predala 😵 a to super čierne tričko som ani raz nemala na sebe - vyzerala by som v ňom ako stará ňaňa 🙄

ypsinkova
16. dec 2010

@tanyja tak ja približne viem,aké značky a vône preferujú,inak by som sa to ani ja neodvážila kúpiť 🙂
sestre asi tiež kúpim parfém a chcela ešte šál,rukavice a čiapku,no ťažko sa trafiť do jej vkusu,lebo čo sa páči mne sa nepáči jej a naopak 😀 tak jej kúpim nejakú múdru knihu alebo čo 🙂

tanyja
autor
16. dec 2010

@ypsinkova tak jej kúp presne to, čo sa ti páčiť vôôbec nebude 😉 😉 a určite tým nič nepokazíš !!
doteraz okupoval môj chlap pc - "pracoval" - pozeral si tie jeho autá na youtube...večné decko 😀
a do albumu som vložila nové fotky a je tam aj môj chlap, tak sa zlostil...že načo som ho tam dala 😀

ypsinkova
16. dec 2010

@tanyja zoberiem ju do obchodov a uvidím,čo sa jej bude páčiť a čo nie a mám po probléme 😎
😀 😀 sem na koníka si ho pridala ? idem pozrieť 😉

ypsinkova
17. dec 2010

čaute baby,ako je možné,že ešte niko nenapísal ? nie je čas ? čo porábate ?
my dnes večer máme akciu z firmy a od útorka si beriem voľno 😵
včera mi drahý kúpil pekné tričko tak ma potešil 🙂 :http://www.promod.eu/tops/basic-tops/top-with-lace-str...

sneží u vás ?

tanyja
autor
17. dec 2010

@ypsinkova ahoj, ja som bola dnes zase aktívna - varila som, robila cesto na perníky, takže som sa sem nedostala a zuzi mi pomohla s diétami 😵 😵 zlatá osôbka, ešte že ju tu máme
teraz nesneží - svieti slnko, ale bolo zatiahnuté a poletoval čosi také ako keď vyhodíš za hrsť snehu
včera tu u mňa suseda pýtala peniaze na kyticu pre zosnulého: susedovi zomrel brat a my máme dávať peniaze, samozrejme nedala som a nie som ani ochotná, dobre že sme sa nezbierali na kvety pre tie dve utopené detičky - tým by som skôr dala aj keď to boli rómske deti, ale takto každému kto zomrie v meste? kde sme? no nie ?

tanyja
autor
17. dec 2010

@ypsinkova dlho trvalo, kým mi načítalo stránku s tričkom, ale pekné ti vybral, len aby dával potom v lete na teba pozor !!! lebo bude mať veľa práce s odháňaním nápadníkov pre teba 😀 😀

zuzana0612
17. dec 2010

Ahojte,
ja dnes strašne makám v robote. máme toho veľa a robíme do stredy. tak treba všetko postíhať. dnes som musela robiť úhrady, a len čo som ich spravila, padol systém. tak som mala šťastie. ale taká som už dnes unavená, že by som aj hneď mohla ísť domov. ešte hodinku vydržím a idem domov. len dúfam, že sa dostanem, lebo celý deň tu sneží a fúka vietor.

zuzana0612
17. dec 2010

@ypsinkova nechce mi otvoriť stárnku s tým tričkom..... 😒

tanyja
autor
17. dec 2010

@ypsinkova ja som bola dávno (ešte ked som pracovala ako asistentka riaditeľa v textilke) od rakúskych kolegov dostala tento parfém http://www.parfums.sk/davidoff/davidoff-cool-wa... ale veru mi nesadol, strašne ťažká vôňa, tak som to posunula kamoške 😀 😀 tá sa nenahnevala, bol to taký set: toaletná voda, sprcháč a ešte niečo, moja neter sa s tým sprcháčom umyla a veru ju štípalo celé telo, také parfumované to bolo ...brr

@zuzana0612 aj mne ťažko otváralo, ale predsa len otvorilo stránku s ypsinkovej tričkom
ale uložila som foto a prikladám ho :
teraz je najviac práce, ja si pamätám , ako som celé sviatky nahadzovala do pc inventúru našich farieb v práci a nahadzovala som aj strediská v BA a KE, no stálo to za to... aj som sa pomýlila, toľko toho bolo..cca 20 strán

tanyja
autor
17. dec 2010

a ja už mám popečené perníčky !!! dnes som ich robila a mama mi doniesla na vykrajovanie, tak sme si dali po poháriku červeného vínka pokecali a malý išiel spať pred ôsmou, čo vtedy už sladko spinká za normálnych okolností 😵 😵

ypsinkova
18. dec 2010

@tanyja ja si kupujem také sladké,ovocné vone ... ale myslím,že chlapi majú lepšie parfémy,to by som si hneď vedela vybrať 😀 niektoré ženské sú fakt ťažké 🙂

ypsinkova
18. dec 2010

@tanyja my sme ešte s maminou nepiekli,ale zajtra budeme 😉

tanyja
autor
18. dec 2010

@ypsinkova s mužskými vôňami nemám problém - väčšina mi dobre vonia, ale presne ako píšeš - so ženskými je to horšie - raz som dostala od mojej mamy jednu voňavku a veru nemohla som ju používať, lebo bolo v nej niečo ťažké - vadilo to nielen mne ale aj mame, na tele vôňa ináč vynikne ako v skutočnosti
ja rozmýšľam, že si urobím moju nepečené roládu z bebe keksov a skúsim venčeky, len za tie neručím, to som ešte nikdy v živote neskúšala !! 😀

ypsinkova
18. dec 2010

@tanyja my sme dnes boli na obede u svokry a teda som sa tam poriadne prejedla...mala výbornú zeleninovú polievku a segedínsky guláš a ešte aj koláčiky mala napečené,tak som sa strašne prejedla .... a eše nám aj domov nabalila ... takže stále len vyjedáme ... a ja už nevládzem ani len dýchať,mám pocit,že prasknem 😀

tanyja
autor
18. dec 2010

@ypsinkova no vidíš akú mám ja výhodu - nás svokra nevolá k nej na obed, tak nehrozí sa pri nej prejesť 😀 😀 a koláčiky už vonkoncom nie
a teraz ma môj chlap nalieva domácim červeným vínom, celkom dobré a ani sladké nie je, také akurát
😝 😝

ypsinkova
18. dec 2010

@tanyja tak to máš fajn,aspoň sa potom necítiš tak blbo ako ja ! 😀 😀 😀
červené víno nemám rada,nerobí mi dobre

tanyja
autor
18. dec 2010

@ypsinkova ja mám tiež radšej biele... je ľahšie , no ale keď ho doniesol, tak čo s ním... 😀
blbo z toho, že si sa prejedla? tak ale keď ti chutilo...
moja svokra, nech sa nehnevá, ale nevie variť - z omáčky vyrobí želatínu, toľko múky tam dáva a z ryže zase kašu, lebo ju miešala celý čas, ale to som ju naučila variť a do ostatného sa nestarám, aby nepovedala, že som protivná....

tanyja
autor
18. dec 2010

@ypsinkova idem ja spať, lebo ráno až bude malý zase buntošiť už o 6hod , tak to nie je bohviečo 😠
dobrú nôcku a dobre napečte 😝

ypsinkova
19. dec 2010

dobré ránko,ja somdnes vstávala o desiatej,takže som si dobre pospala 😵
dnes idem ku mame piecť,takže tu cez deň nebudem,ale večer sa tu dúfam ukážem,pekný dník želám 🙂

tanyja
autor
19. dec 2010

@ypsinkova to sa niekto má - spať do desiatej, ja som dovtedy nespala ani keď som bola slobodná a po diskotéke 😵
my sme boli doobedu saňovať malého, teda ja som stála a sledovala, ako sa tato s malým spúšťajú na sánkach 😵
a ako ste napiekli a teda čo dobré ??
ja urobím ešte nepečené tatrankové guľky, už som si prekopírovala recept 😉

ypsinkova
19. dec 2010

@tanyja ja som si vždy rada pospala,keď sa dalo a netajím sa tým 😀 😀
a ty čo si sa nesánkovala s nimi ?
piekli sme labky,vanilkové rožky,medovníky a linecké pečivo 🙂

tanyja
autor
19. dec 2010

@ypsinkova ja som nebola vhodne oblečená na sánky - rifle a bez rukavíc --- brrr zima mi bola 😝
a to sa sánkovali na dvore u drahého rodičov - je to z kopca, malý mal líčka červené ako marfa z mrázika 😀 😀
to ste toho dosť napiekli a drahý asistoval ? alebo nebol s tebou?

ypsinkova
19. dec 2010

@tanyja jaj a to si sa prečo tak nevhodne obliekla ?
no môj drahý skôr potom konzumoval 😀 riešili nejaké veci s otcom , tak chlapov sme z toho vynechali 🙂

tanyja
autor
19. dec 2010

@ypsinkova lebo som netušila, že je taká kosa 😀 😀 , ale prežila som to bez ujmy na zdraví , budem vedieť na budúce..
typickí chlapi, stále niečo riešia

ypsinkova
19. dec 2010

@tanyja no to áno,ale mne sa nezdalo dnes nejako chladno
😀 😀 to máš pravdu...idem umyť ešte riad a potom zaľahnem do postele a idem spať,dobrú nocku 🙂

tanyja
autor
19. dec 2010

@ypsinkova neviem koľko bolo u vás, ale tu ukazovalo na obed -10°C tak to na kupko nie je 😀
dobrú nôcku, pa pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre