Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

stanca22
18. jan 2011

@tanyja No u nás to trvalo dva týždne ... Svokra nám ho pošle poštou k nám.

stanca22
18. jan 2011

Baby, mne to opäť mešká, takže ak budem tehu, tak napíšeme ďakovný list Profertilovi 😀

tanyja
autor
18. jan 2011

@stanca22 nejako dlho robia občiansky, tu u nás je to takmer na počkanie, možno 4dni
a koľko ti to mešká?

stanca22
18. jan 2011

@tanyja A to ešte len asik tretí deň, to nič, ja len tak, že nové info čerpať 😀 Pred asik pol rokom mi to meškalo až 11 dní a došlo to samo, takže preto sa nejdem teraz už z toho rozplívať 😀 Ale samo, že by ma dosť potešilo 🙂

zuzana0612
18. jan 2011

@stanca22 a to jej dajú ten občiansky? to nie je na protipodpis?

zuzana0612
18. jan 2011

@stanca22 to sme na tom rovnako, tiež mi to mešká asi tri dni. a nič si z toho nerobím. pred pol rokom mi to meškávalo aj tri týždne. spravila som si test. a nič. takže sa ani nezamýšľam nad tým

stanca22
18. jan 2011

@zuzana0612 No občianský jej musia dať, keď sme jej vybavili splnomocnenie ... a s tou mrchou to máme to isté, dohovie koľko žien je na tom tak isto, veľa žien, isto 😉 Používa Tvoj drahý tiež Profertil?

zuzana0612
18. jan 2011

@stanca22 tak to jej to určite dajú, keď má splnomocnenie, ale to fakt teda dlho trvá, kým to vybavia.
určite je veľa žien na tom tak. aj moja budúca švagrová má s tým problémy. bola aj na laparke. moj drahý nie, nepoužíva.

ypsinkova
18. jan 2011

čaute baby,čo máte nové ? nejako sa sem nedokážem dokopať 😀

zuzana0612
19. jan 2011

@ypsinkova ahoj, ja mám veľa práce, takže sem tiež nakuknem iba sem tam. a ty čo máš nové? ako sa máš?

ypsinkova
19. jan 2011

@zuzana0612 to je hrozné,inokedy som stíhala sem chodiť aj častejšie a teraz som rada,keď sem prídem raz za týždeň 😔 ..nové ? nemáme nič také nové,všetci zdraví,žťastní,čo nám chýba ? 🙂

tanyja
autor
19. jan 2011

@ypsinkova ja mám oddnes o jednu vrásku menej na tvári 😀 , dnes som omladla
všimla som si, že nejako nestíhaš ani nakuknúť, no my mamičky na materskej máme toľko času, že nevieme čo s ním 😵 😵 😵 ani vysávať sa mi nechce a malému sa pustili soplíky, tak behám iba s vreckovkou a utieram mu nos a malý sa na mňa za to hnevá 😀 😀

@stanca22 ale to už veľmi dlho trvá, kým urobia občiansky, 😠

@zuzana0612 objednala som malému topánočky na jar, už som vééééľmi zvedavá, keď prídu, malý bude fešák !!

ypsinkova
19. jan 2011

@tanyja ja som včera bola u kozmetičky,dala som si vytrhať obočie a vyčistiť pleť,lebo mám akúsi divnú pleť teraz,nikdy som s ňou nemala problémy a až teraz akosi to začína...ale dnes to už vyzerá fajn 🙂 ...teraz sú tušim všetci chorí,ale ani sa nečudujem,také super počasie máme ... kebyže nemusím nič robiť,tak celý deň v posteli preležím a ani by nikto o mne nevedel,čo by som bola tichučká ako myška 😀 ... a odkiaľ si objednávala topánky ?

zuzana0612
19. jan 2011

@ypsinkova ja by som chcela ísť dnes na obočie. ale idem si dať nechty urobiť, tak neviem, či to ešte stihnem. uvidíme.a hlavne, či by ma zobrala kozmetička.

tanyja
autor
19. jan 2011

@ypsinkova cez mmb ako vždy, tieto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10152460&tab=2
ja som nemala žiadne problémy s pleťou a ani s vlasmi, asi budeš mať dievčatko 😵 😵 , hovorí sa, že dievčatá uberajú na kráse mamičkám a už si aj niečo pribrala alebo ešte nič?

@zuzana0612 mne by sa zišlo urobiť nechty, len neviem, či by som s tým vedela niečo robiť 😀

zuzana0612
19. jan 2011

@tanyja nato sa naučíš a ide to dobre potom.

stanca22
19. jan 2011

@tanyja Trvalo to dva týždne moja 😠 Oco už zúril, že kedy pôjde muž do práce ...

ypsinkova
19. jan 2011

@zuzana0612 a nechty si dávaš aké ? tie gelové či živicové ?
@tanyja to som aj ja počula,ale moc takým rečiam neverím , veď uvidíme ... kúsok som pribrala,ale ešte zapnem všetky rifle 🙂
ja keď som si vybavovala občiansky ,tak to trvalo cca 3 dni 🙂

zuzana0612
19. jan 2011

@ypsinkova gelové som si dala urobiť, také celkom krátke, aby som mohla dobre robiť

ypsinkova
19. jan 2011

@zuzana0612 jasné..ja som nikdy také nechty nemala,lebo moje prirodzené sú fajn,kvalitné,nelámu sa ani nič podobné,tak načo si na to dávať niečo umelé ... ale teraz je to strašne trendy,skoro všetky baby to majú,ako tak pozerám 🙂

tanyja
autor
19. jan 2011

@ypsinkova ja zatiaľ nemám a ešte som nemala gélové nechty a možno by mi to pomohlo, lebo tie moje vyzerajú strašne 😖
ja by som tu u nás občiansky už dávno mala 😒

zuzana0612
20. jan 2011

@ypsinkova ja som mávala dobré nechty, tiež pekné, pevné aj dlhé mi vedeli narásť. ale teraz mi nie a nie narásť. neviem prečo. dnes ich majú aj baby na strednej.

tanyja
autor
20. jan 2011

@zuzana0612 ja som ešte nikdy nemala robené nechty, a určite by to pekne ukázalo, len ked ja stále umývam riady, neviem, či by mi to aj rýchlo neopadalo
a ešte mi napíš, rodný list malého stačí potom priložiť k daňovému ?

ypsinkova
20. jan 2011

@tanyja neviem,či by ti to pomohlo ... nemám s tým skúsenosti,treba vyskúšať 🙂
@zuzana0612 hej hej,všimla som si,že také mladé kočky si to dávajú spraviť 🙂 ... no mne pomerne rýchlo vedia narásť nechty,ale ja si ich nenechávam moc dlhé,lebo by mi prekážali

tanyja
autor
20. jan 2011

@ypsinkova minimálne by tie moje nechty vyzerali aspoň rovnako , ale to by som potom musela chodiť pravidelne na úpravy.. no, tak vidím, že tie moje originál mi musia stačiť 😀
ja tiež nemám rada dlhé nechty , škrabala by som tým malého 😉

zuzana0612
20. jan 2011

@ypsinkova @tanyja ja ich nemám dlhé. uplne krátke som si ich dala urobiť.

@tanyja ano, potom musíš priložiť rodný list k daňovému priznaniu.

ypsinkova
20. jan 2011

@tanyja ja by som tým škriabala hlavne seba 😀 a je to také nepraktické,tie dlhé nechty 😝
@zuzana0612 ja viem,vravela si,že si si dala krátke 😉

zuzana0612
21. jan 2011

@ypsinkova ale inak týmito gelovými sa nepoškriabeš tak ako so svojimi, je to iné, také tupšie.

ypsinkova
21. jan 2011

@zuzana0612 je to možné,ale pripadala by som si v tom nesvoja a dosť nemotorne...zasa kým by som si na také dačo zvykla,to by aj trošku potrvalo 😀

tanyja
autor
21. jan 2011

@ypsinkova ja som si včera zafarbila vlásky a urobila som sa šik - oholila som si konečne nohy ( po týždni ) 😵
pred sviatkami som použila farbu syoss, chválili ju veľmi, len mne sa akosi nepáčila - každým umývaním išla dole, tak som si znova kúpila garnier kakao,

@zuzana0612 koláč upečený, ešte teraz rozvoniava od neho celý byt, oddychuje na balkóne - dnes je krásne, joj či by som okná umývala 😀 , ale malý spí, tak sa mi nedá, ťahalo by na neho

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre