Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

ypsinkova
29. mar 2011

@tanyja hej hej,veru chodievam najneskôr o 12tej spať a ráno o šietej som už fit ... tiež sa tomu čudujem,som zvedavá dokedy mi takýto režim vydrží 😀
4:30 ??? no ešte dobre,že si to ukecala 😀 😀 ja si občas pospím poobede ... ale to musím byť fakt unavená
bola si u kaderníčky ? však prilož novú fotku 🙂

tanyja
autor
30. mar 2011

@ypsinkova ja som nebola, ale ona bola u mňa 😀 a foto musím prv urobiť, no malému sme sa veru nepáčili 😠 , chudáčisko, celý čas nariekal keď strihala moju mamu, potom farbila a zrazu aj mňa 😀, ale našťastie potom už prišiel muž a malého zobral ...
mne by 6 hodín spánku nestačilo, dnes sme potiahli do7,30 😵

tanyja
autor
1. apr 2011

žienky, kde ste všetky? akosi to ti chradne ☹ ☹
a už ani @stanca sem nejako nechodí, asi píše knihu a @veronika19833 tiež nestíha 😖 😖
@ypsinkova a vy sa ako máte? malé už kopká však? a kocúr sa má ako? čo chystáte na víkend ?

ypsinkova
2. apr 2011

@tanyja ahoj,akurát som sem prišla nakuknúť 🙂
máme sa celkom fajn,malý ešte nekope,neviem prečo 😒 asi je moc lenivý 🙂 ... kocúr sa má v pohode,u nás sa mu darí,ako inak 😀 priberá stále na váhe až sa bojím,že nám praskne 🙂 ... dnes pôjdeme na posedenie o druhej ku krstnej,ktorá nás zavolala,tak sa aspoň nudiť nebudeme 🙂 a zajtra ešte nevieme a vy sa máte ako ? malý poslúcha ? 🙂
akú knihu píše stanča ?

tanyja
autor
3. apr 2011

@ypsinkova neviem akú, asi nejaký román, bola spomínala ale už dávno že hľadá stále inšpirácie..
my sa tiež nenudíme, ten náš tato je stále v práci, ešte aj dnes ☹ , takže malý si ho absolútne tento víkend neužije ☹ ☹
ale ináč malý doma poslúcha, lebo von chce biť kamaráta po hlave , ja mu urobím NO NO a on si potom sám povie NO NO a capne ho, ale včera mu už robil Môj Môj
ako bolo na posedení?
neboj, malý sa ešte rozkope 😀 😀 , teraz má ešte veľa miesta, tak to necítiš, ale to príde .......... 😵

ypsinkova
3. apr 2011

@tanyja 😀 😀 taký bitkár z neho ? a kde robí ? ani som nevedela,že už pracuje
ja som chorá , mám nejakú virozu,včera ako sme prišli z návštevy ma rozbolela hlava,hrdlo a celé telo ,neskkôr som mala aj teplotu ... ale dnes sa už cítim lepšie našťastie...tak dnes len oddychujeme 🙂 vy čo plánujete ?

tanyja
autor
3. apr 2011

@ypsinkova chodí maľovať, ale to je len na dohodu, zháňa robotu, ale akosi sa zatiaľ nedarí.. 😖 , ale bude, verím tomu 😉
ja som dnes mala taký pohodový deň, doobedu sme s malým varili, pomáhal mi urobiť omáčku - vlial mi mlieko s múkou do mäska, úúúúúžasne sa mu to páčilo 😉 , a prečo bije, nechápem, doma také nerobíme, iba až jeho podarený 3-ročný bratranec, ten je fakt postrah Tomáš 😠

ypsinkova
6. apr 2011

@tanyja ahoj
maľovať ? on je aj za to vyučený alebo to je len taký šikovný a zručný 🙂 .... ako sa máte ? čo máte nové ?
ja som bola teraz chorá,tak som len oddychovala a na MK som moc nechodila,takže teraz musím popozerať,čo je tu nové 🙂

tanyja
autor
6. apr 2011

@ypsinkova ahoj moja, pekne v kľude sa liečte , aby sa malému v tebe dobre váľalo 😀 😀
môj drahý je vyučený maliar natierač, a je aj zručný, len keď doma treba maľovať, tak dodacie lehoty sú stráááááááááááášne dlhé 😀 😀 , ale keď už sa naštartuje, tak to ide 😉
my sa máme fajn, malý dnes papal celkom sám, iba som mu rúčku naprávala a zjedol celú misku ryži so zeleninkou, s mäskom kamarát veľmi nie je 😀 😀 , boli sme von, len keď tu niet nič pre maličké detičky, tak to plátame a plátame ako sa len dá
a mňa dnes znova zvolili za domovú dôverníčku ☹ a ja som to nechcela už znova robiť , nevďačná robota 😠 😠

ypsinkova
7. apr 2011

@tanyja to aj u nás všetko tak dlho trvá keď chcem,aby niečo spravil ... ale vždy sa dočkám a to je dôležité 🙂
mäso nepapá ? to nie je potom správny chlap,veď chlapi ľúbia mäso 😀 on mu ešte príde na chuť 🙂 ... vidíš si obľúbená,osvedčila si sa ,tak inú nechcú 🙂

tanyja
autor
7. apr 2011

@ypsinkova uvidíme dokedy, len nech má suseda reči tak jej to obijem o hlavu... 😠
mäso papá ako kedy, ked´d sa mu chce hryzkať, tak hryzká a keď nie, tak nie, dnes ešte neobedoval, lebo ráno papal praženicu - choval ma a aj jeho 😀 , takže išiel spať len s mliečkom 😀 😀 , ani dudu mu nebolo treba 😵 😵

ypsinkova
7. apr 2011

@tanyja si pamätám,že moja sestra ešte ako prváčka pila mlieko z fľašky 😀 a mala strašne dlho mliečne zuby,sa ich zbaviť nemohla a kvôli tomu aj strojček musela nosiť
čo ste dnes porábali ? dnes máme super počasie ... pôjdeme von na prechádzku trošku nadýchať sa "čerstvého " vzduchu a nabrať trošku farby na líčka 😵

stanca22
7. apr 2011

Baby čaute, prosím Vás, ja som nikdy nesadila kvietky do kvetináčov, tak poradíte mi? To do kvetináča vložím hlinu, dám tam ako hlboko tie semienká kvietkov do tej hliny? A ako často ich mám polievať? Chcem nejaký pekný kvietok do izbičky do kvetináča ale neviem ešte aký, tak ďakujem vopred za rady 😉 😀

tanyja
autor
9. apr 2011

@ypsinkova ahoj, ja som mala rušný štvrtok aj piatok - malý bol tak sopľavý, že nemohol spať a ani my 😠 , takže spali sme 4 hodiny možno dokopy ale včera to už bolo ok, už sme sa vyspali, soplíky tečú stále, a je to zo zúbkov, boli sme sa ukázať doktorke

@stanca22 neviem aký kvietok chceš so semiačka, ale nemôžeš ho dávať veľmi hlboko, tak asi max 5cm od vrchu a zalieva sa podľa toho, čo si zasadila, takto sa ťažko radí
najjednoduchšie je kúpiť si hotový črepníkový kvietok, napríklad fialky, tie sú vďačné, polievajú sa len do misky a hnoja univerzálnym hnojivo tak raz za 2 týždne.
doma nemáš žiadne kvety? 😲
ja len v obývačke mám 7 kvetov - 4 druhy calathey ,divého jana, dracenu a maranthu a v kuchyni 3 fialky
ako žiješ? dávno si sa tu neukázala?

ypsinkova
9. apr 2011

@tanyja ja som si myslela,že máš zasa počítač pokazený ... teraz sú všetci okolo mňa chorí,asi je nejaké také blbé obdobie,plné viroz a neviem čoho všetkého 😒 tak tie zúbky vás pekne vytrápili,dúfam,že to bude už len lepšie a lepšie 🙂

tanyja
autor
9. apr 2011

@ypsinkova už len to by mi chýbalo - pokazený pc, to by som ho už len von oknom potom vyhodila 😀 , ale pravdou je, že mám zlomený kábel od adaptéru, takže potrebujem nový , no stále lepšie ako nový pc
možno je niečo aj vo vzduchu, a predsa len raz teplo a raz chladnejšie, do toho sa tlačia zúbky a imunita je tým pádom oslabená, boli sme sa ukázať aj doktorke a povedala mi presne to isté ako ja mužovi 😀 😀
ináč je to v pohode, vždy ho vytrápi iba jeden zúbok a ostatné už vylezú bez toho, aby som si to všimla 😉
a teba sa to zatiaľ vyhýba? ty sa drž bokom od bacilov
bola som si zacvičiť, hned sa cítim lepšie a už som schudla 4kg !! za 3 týždne, a veru, hned sa cítim lepšie, len ešte nejaké to kg by mohlo ísť dole (pneumatika na bruchu 😀 ) a už aj moja mama si všimla, že mi spadlo z brucha a to už je niečo !!! 😵

ypsinkova
10. apr 2011

@tanyja ale tento bláznivý apríl mi poriadne lezie na nervy,už aby prišiel máj-lásky čas 😵 🙂
ja som sa teraz prihlásila na cvičenia pre tehotné,ale bola som prechladnutá,tak som tam nebola,tak som zvedavá,či sa mi bude páčiť 🙂 potrebujem pohyb,lebo mám sedavé zamestnanie.... no 4 kg za tri týždne je dosť a čo cvičíš ?

tanyja
autor
10. apr 2011

@ypsinkova krútim sa na hula obruči a ombedzila som porcie, jedávam z malého tanierika a fakt len keď som hladná a ani mi už nepýta, žeby som vyžierala.. len si na to pekne zvyknúť 😉
ja som nechodila cvičiť ako tehotná, tu je len klasická zumba a nič pre tehotné ,
a koľko si zatiaľ pribrala? baba, s ktorou chodím cvičiť, pribrala počas tehotenstva 30kg a všetko na nej zostalo, mne našťastie nie 😀

ypsinkova
10. apr 2011

@tanyja ani si nevravela,že plánuješ chudnúť ... chceš byť v lete pekná,však ? 🙂 plánujete ísť aj na dovolenku niekam ?
aj u nás je zumba,ale na tú si netrúfam,to je moc skákania a nechcem nič riskovať,tak som sa prihlásila na špecálne cvičenie 🙂
ja som zatiaľ nabrala + 2kg .... a koľko si pribrala počas celého tehotenstva ty ?

tanyja
autor
10. apr 2011

@ypsinkova ja som neplánovala chudnutie, to prišlo akosi samo po tom, čo ma moja mama zhodnotila 2 slovami: rovnomerne rozložená..............., no a začala som
či bude dovolenka? tak to asi ťažko - požičali sme si na novú chladničku a treba nám to vrátiť a drahý stále nemá poriadnu prácu, takže pochybujem, hoci ja by som išla tááááááááááááááááák veľmi už len kvôli malému, no ale asi ee ☹
ja som dokopy pribrala 9kg , ale ty si akosi zatiaľ veľmi málo pribrala, a potom že malý ešte nekope, keď má diétu 😀

ypsinkova
10. apr 2011

@tanyja dobré nakopnutie 😀 😀
aj ja by som šla na dovolenku,ale tento rok tiež nevydá ... tak dúfam,že aspoň budúci 🙂 .... 9 kg nie je veľa ... no pribrala som málinko,ale ono sa to ešte len začne,to naberanie na váhe 😀 juj a maličký už kopká,večer som cítila jemné pohyby,bude z neho romantik 😵 😵

tanyja
autor
10. apr 2011

@ypsinkova romantik zatiaľ a potom futbalista... prvá liga 😀 😀
ale dobre mi aj tak povedala, raz som musela začať no nie??
a ja som fakt zvedavá, kedy sa mi dostaneme na dovolenku ...........

ypsinkova
10. apr 2011

@tanyja no však áno,najhoršie je sa do všetkého dokopaťa potom to už ide 🙂 😉
🙂 snád to tak dlho nepotrvá 😉 kto si počká ten sa dočká,nie ? 🙂

stanca22
10. apr 2011

@tanyja Ahojky, ďakujem za rady, skočím do kvetinárstva a tam sa popýtam čo a ako 😉 No pekne veľa kvietkov máš, aj ste vyše zdravý ako chorľavý? Pýtam sa preto, že som počula veľa krát, že keď máš v domácnosti živé kvietky, tak si zdravšia, neviem čo je na tom pravdy ... ? Ja sa mám dobre, dosť dlhšie som sa tu nezastavila, lebo máme kopec práce na chalupe, vymieňali sme teraz okná, menšie úpravy teraz okolo nich, vrch sa dorábal ockovi, ešte tam je kopec práce, pokiaľ sa hore presťahuje ... 😀 Ja sa mám ako kedy, poznáš to, náladu stále v kuse nemáš, zdraviu rozkázať nemôžeš a tak podobne ... stále som na UPSV, píšem knihy, len teraz na ne nemám čas, kvôli práci okolo chalupy, teraz cez víkend sme tu mali svokrovcov, takže asik poznáš, čo to dá ... 😖 😀 Ale plánujem si kúpiť aj aloe vera kaktus, teda hlavne na kožné ťažkosti, čo ja často dosť mávam ...

tanyja
autor
10. apr 2011

@ypsinkova tak presne, kto si počká, ten sa dočká !!
a malý už vylezie aj na našu posteľ a to je dosť vysoká: 😉

@stanca22 nebývam chorá našťastie a kvietky robia aj šťastnejším, kaktusy nemám , teraz sme všetci nejakí prechladnutí ale ináč jesť nám chutí 😀 😀
tak pekne makáte, na chalupe je vždy práce dosť

ypsinkova
10. apr 2011

@tanyja ty si ako vysoká ? možno bude vysoký po tebe 😀

stanca22
11. apr 2011

@tanyja No to hej, v detstve som mala jeden kaktus a veľmi sa mi zapáčil, všetkým, takže mi dosť chýba, keďže neviem ani čo sa s ním stalo, lebo som bola malá dosť na to, aby som sa oň starala tak správne ako sa má, takže mama mi s ním pomáhala, vtedy som ho tuším dostala na nejaký sviatok 😉 Aj my sme troška teraz prechládnutý ale ja viac, lebo som dostala zase aj vredy, takže mám kopec starostí s nimi zase ... ☹ Za chvíľku tu máme Veľkú Noc, už sa na ňu pripravuješ? 🙂

tanyja
autor
11. apr 2011

@ypsinkova ja mám krááááááásnych 165cm, ale je vysoký skôr po mužovi, nech je vyšší nie ako ja, drahý meria 176cm, to je tak akurát 😉 , malý je skôr prešpekulovaný 🙂

@stanca22 ja Veľkú noc nemusím a nijak špeciálne sa na ňu nepripravujem, upratujem tak či tak stále, takže mi to ani nepríde, že by som mala robiť niečo viac a niečo iné... a k nám už ani nechodia polievať, už sa nikomu nechce

tanyja
autor
11. apr 2011

@stanca22 ja čo mám Divého Jana, tak začala som ho pestovať ešte na ZŠ a dodnes existuje a je krááááááásny

ypsinkova
11. apr 2011

@tanyja ahoj,ako ste sa dnes mali ? čo ste robili ? počasie je aké u vás ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre