Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

nikika33
15. dec 2008

tak ešte chvílku tu pobudnem .. vieš ja som rodila cisárskym, potom som prekonala nejaký zápal. ktovie či to nmôže byť problém . a potom manžel odvtedy dosť pribral, predtým športoval, teraz má také zamestnanie, že sa velmi málo hýbe .. atd. čiže vela vecí sa od môjho porodu zmenilo, ktovie kde je problém

tanyja
autor
16. dec 2008

🙂 až teraz som čítala,čo si napísala
večer o tom porozmýšľame ...... 😉

sylvia21
16. dec 2008

Ahojte kocky, este som si Vas nperecitala, ale na doporucenie tanyji som sem prisla nakuknut.

tanyja
autor
16. dec 2008

ahoj sylvi, vítam ťa u nás 😉

sylvia21
16. dec 2008

AHOjcek tanyja 🙂 AKo sa mas?

tanyja
autor
16. dec 2008

ahojky, no, ujde to, len tej roboty akosi veľa a pomaly už nevládzem ....... nece sa mi 😢

tanyja
autor
16. dec 2008

založila som túto tému,žeby sme si poradili ako kedy zareagovať, a je to fajn, takto si "pokecať" 😅

tanyja
autor
16. dec 2008

halo halo, kde ste všetky????? s kým popíšem ??,

skybaby
16. dec 2008

ahoj tanya, ja som tu 😉

tanyja
autor
16. dec 2008

hurá, teší ma 😀, už som sa zľakla, že ma nikto nece ...... 😀

tanyja
autor
16. dec 2008

ako sa darí a hlavne čo povieš na toto počasie ? katastrofa a potom že sú depresie

skybaby
16. dec 2008

hm ja som si akurat dnes dohodla termin u jednej takej psychoterapeutky, idem tam v januari, tak uvidim co to bude zac

tanyja
autor
16. dec 2008

to nie je hanba, ja som chcela predtým študovať psychologiu

skybaby
16. dec 2008

ja som tiez chcela ist na psychologiu ale potom vyhralo pravo ... idem si trochu zacvicit ale este sa tu dnes ukazem 🙂

tanyja
autor
16. dec 2008

ok, ja som nakoniec neštudovala žiadnu výšku, ale čo už, možno raz ešte k tomu dojde

skybaby
16. dec 2008

no ale najprv bude hadam to babo 🙂

nikika33
16. dec 2008

ahojte ! konečne som tu ... kde ste ?

tanyja
autor
16. dec 2008

ahoj nikika, vitam 😉

tanyja
autor
16. dec 2008

hádam ja ja, pevne v tom verím.....
nikkika - je tiež v našom klube snažiliek 🙂

nikika33
16. dec 2008

veru aj ja som snažilka 🙂 práve som si prečítala niečo o laparoskopii, ani som nevedela že sa to robí v narkóze ... ty si ju už mala tanyja ?

tanyja
autor
16. dec 2008

nie, nebola potrebná v žiadnej situácii
ja som vlastne zdravá ako ryba ..... 😀

nikika33
16. dec 2008

tak to je dobre ... tak len manžel má problémy ?

tanyja
autor
16. dec 2008

nie, on ? prosím ťa on k doktorke chodí len na preventívku a vlastne aj ja, my sme obidvaja zdraví

tanyja
autor
16. dec 2008

ja problém vidím už len v tom, že som príliš umanutá na jeden bod -dieťa a ono to fakt nefunguje, to som zistila na sebe už viackrát

tanyja
autor
16. dec 2008

drahý má síce pomalšie potvorky,ale v tom nebol problém, vždy sa niečo uchytili, to už len potom, bolo to príliš na silu

nikika33
16. dec 2008

áno už sa pamätám ... to ti tanyja verím ... teda ty s otehotnením vlastne nemáš problém však ? a lekári ti dali nejaké vysvetlenie ?

tanyja
autor
16. dec 2008

ani nie, sami nevedie kde je problé, dokonca mi brali v 3mes! pupočníkovú krv, že budú výsledky a budú múdrejší kde je problém a dodnes výsledky nemám a to je už 2.rok odvtedy !!! naposledy som tam volala v lete a mám pocit, že to použili skôr na svoje nejaké výskumné účely

nikika33
16. dec 2008

no to je super ! to musí byť fakt ťažké na psychiku ... vieš, ked som bola tehotná so synom, skoro nič som nemala prečítané, nepoznala som skoro žiadne možné riziká, a teraz si myslím, že to bolo lepšie. teraz keby som bola tehu, určite by som sa viac bála, či bude bábo v poriadku . vtedy so sa nebála ani pred cisárkym, veselo som vyliezla na operačný stôl 😀 teraz by to bolo veru celkom iné ...

tanyja
autor
16. dec 2008

to je to, nevedieť a pokoj ...... na čo sa stresovať !!!! a ja, bojujem s tým stále a neviem ako prestať porad :

nikika33
16. dec 2008

no teraz ti už neviem poradiť ... fakt vtedy som na na nič zlé nemyslela, aj som chodila do fitnes , lebo som chcela schudnúť 😀 ( nevedela som že som tehu ) ale ani potom som sa nikdy nestresovala ... čím viac človek vie, tým to je horšie ... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre