Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

vika34
4. mar 2009

fraxiparín pichám

tanyja
autor
4. mar 2009

skús, ak tak Ti pošlem aj ostatné foto obrázkov , môžeš skúšať

sylvia21
4. mar 2009

Viky - aha, to som nevedela, ze sa to picha vecer, ja som myslela, ze doobeda 😉
Tany - asi rada peciem i varim 🙂 ale i papam, co je potom nevyhoda 😉 Ty rada kuchtis ?

sylvia21
4. mar 2009

idem uz i ja spinkat - tak dobru nocku a sladke snicky 😵 😵 😵

tanyja
autor
4. mar 2009

kuchtenie beriem, to je predsa nevyhnutnosť, rada robím novotinky, ked je doma drahý, ale to je málokedy, ináč pokiaľ nemusím, nevarím

tomaslavka3
4. mar 2009

on je rad,ze si ich konecne po 2.5roku viem uspat sama.On sa radsej hra potom na ineho vlka.Tak ak idete spat dobru noc a myslite pozitivne

tanyja
autor
4. mar 2009

takže tiež uspával ? ale dcéry, hlavne tá najstaršia určite pomôže, však a druhá tiež , moja neter odpestovala svojho brata ako vlastné dieťa a to je medzi nimi rozdiel 6 rokov

nikika33
4. mar 2009

ahojte babenky ...staré aj nové 😀
ja ešte stálem makám, mám toho ešte dosť , ale pevne verím, že to tento týžden už dokončím
tomaslavka ... máš úžasnú rodinku, tie malinké sú tak krásne ... tak ti závidím, samozrejme v dobrom, aj ked toho musíš mať niekedy dosť ... ale aj tak by som takú velku rodinku brala
no, mne to tento mesiac zas nevyšlo, aj ked sme sa snažili , brali vitaminiky . ale nevzdávam sa , aj ked teraz nejako nemam na nič náladu
tanyja .... velmi sa už teším na moj darček, a nejako zorganizujem výlet k vám
vika je teda tehotná ? juj, to jej velmi držím palčky a samozrejme aj sylvii a aj našej usilovnej včelicke tanyji
papa moje , majte sa

vika34
4. mar 2009

nie som ešte tehotna a ak som ešte o tom neviem som 6 deň po KET

nikika33
4. mar 2009

ahoj vika .... no neprečítala som všetko , čo ste popísali ... a čo zanmená presne to Ket ?

vika34
4. mar 2009

vloženie rozmrazených embrií, umele oplodnenie

tanyja
autor
5. mar 2009

ahoj nikika, som rada že žiješ, a budem ešte radšej, keď budeš po vymýšľaní maturitných otázok, že viac popíšeme, ja budem celú sobotu doma tak budem rada, ak sa na koníku stretneme
vymeníme si receptíky .. však sylvi, 😀

sylvia21
5. mar 2009

cesto:
Ahoj kocky - posielam vcerajsi recept na cokoladovu tortu 🙂 od dalsej snazilky szilvinky😉
4 vajcia
200g cukru
250g pol.muky
1dl vody
1dl oleja
1 kyp.prasok
Zltka vyslahat s cukrom,potom pridat vodu,olej,trochu vyslahat,pridat muku s kyp.praskom,na koniec bielkovu penu.Upiect.
Krem:
uvarit zlaty klas,nechat vychladnut.Puding vyslahat s maslom 250g.Ochutit podla nalady roztopena cokolada,ovocie,orechy,kokos............naco mate chut.
Naplnit rozrezany korpus ozdobit podla nalady
bru chut

Viky - o par dni uz budes na cisto vediet 😉

Niky - teraz si i dost vycerpana z prace i si bola chora, ale ked pride jar bude lepsie a podari sa skor 😉

Tomovlaska -vdaka za vsetky povzbudenia, si taka nasa trojhviezdicka 🙂

sylvia21
5. mar 2009

Ahoj kocky - dnes ste nejake zaneprazdnene 😉

vika34
5. mar 2009

sylvi nechcela by si mi to prísť aj upiecť,ved to máš na skok 😀

tanyja
autor
5. mar 2009

ahojte, a sylvi keď upečieš, môžeš doniesť aj mne - ja mám chuť na bábovku 😀 ale nemám ani formu doma, recept by som možno našla

tanyja
autor
5. mar 2009

a je mi ákasi zima, tak idem umyť zuby a spať .....postieľka volá na mňa už sa ma nevie dočkať 😀 😀 😀
tomaslavka už určite uspala detičky , chcela by som zažiť takú veľkú rodinu

sylvia21
6. mar 2009

Ahoj Viky - ked mi bude lepsie, a nebudem ohrozena virusmi naokolo, tak Ti donesiem nejaky dobru babovku 🙂

Tanyja - i tebe donesiem 🙂 Pokukaj sa maminke alebo babinke do kredenca, urcite bude mat viac a jednu formu Ti bude moct dat 🙂 I ja som to tak zdedila 🙂 Muzika nemas doma? Mohol by ta po veceroch zohrievat, aby Ti nebola zima 😉

Ahoj Niky a Tomovlaska 🙂

tanyja
autor
6. mar 2009

😀 😀 sylvi, som rada , že tak sršíš humorom ..., no mužíka ešte nemám doma, ale niekedy v noci príde 😝 a kým sa hodí do gala, ja budem sladko spinkať 😀 😀 😀
mamina má jednu formu a tú používa a starká ani neviem, určite mala, a kde je, netuším.....
dnes som si urobila radosť - - - kúpila som si marhuľovú marmeládu na chlebík 😀 a nehorázne drahé hrozno, ale božské - nemá ani kôstky a chutí aj nášmu dunčovi Alimu

a už som umytá vlásky zmité po týždni a idem čítať knihu ! nepamätám kedy som čítala, teda okrem zmlúv a účtovných záležitostí

niki , tomaslavka - ako sa máte ? detičky poslúchajú ?

tomaslavka3
6. mar 2009

sylvia,tanyja-clovek chce vzdy to co nema.ja by som zase niekedy vymenila aspon na par dni tu moju velku mix rodinu.Niekedy je to uz rutina,den za dnom utekajz a moja psychika sa ozyva.Obcas by sa mi zislo doslova vypadnut z domu a nikoho nevidiet a nepocut aspon1den.

tanyja
autor
6. mar 2009

ja sa hlásim do služby na jeden deň !!!!!! ale aj s výpomocou 😀 😀 , teraz som pozerala tvoje albumy, máš nádherné deti a veľmi sympatického mužíka 😉
ako sa vozíte na aute na výlet , keď je vás toľko ? chodí s vami ešte niekto na ďalšom aute ?

tanyja
autor
6. mar 2009

a ty si nevedela, že budú tri detičky ? však sú jednovaječné, veľmi sú si podobné

vika34
7. mar 2009

ahojte ,pozerala som aj ja tomaslavkyne albumíky ,ked sa to pozera je to fajn,al eako si zareagovala,ked ti to povedali,že čakáš tri?

sylvia21
7. mar 2009

Vika 🙂 idem sa i ja pozriet na trojcence, nech netrham partiu 🙂

Tanyja 🙂 Aku knihu teraz citas? Ja som vcera otvorila Harryho Portera, asi som uz jedina na svete, kto ho necital.
Idem este kusok pocalunit operadla na sedacke, ono sa to nezda, ale da to fusku.

Tomaslavka - ja sa Ti ani necudujem, ze potrebujes relax, to je uplne normalne. Ved ak sa da, vypadni len tak s kamoskou do nejakeho wellnesu na 3 dni, urcite Ti to dobre padne. A rodinka to tiez urcite bez teba 3 dni vydrzi. Ved ide v prvom rade o nich, ked budes ty oddychnuta, tak vsetko i v rodine pojde lahsie a s usmevom. 😉 Alebo kupele ponukaju taketo wellness pobyty, urcite odporucam. 😉

tanyja
autor
7. mar 2009

ahojte kamošky moje, dnes bol perný deň - pranie, varenie, nejaké nákupy, jedna návšteva a pravidelné venčenie nášho psíka a už je večer

sylvi - čítam knihu twillight - je to aj film , romantický horor - nezvyklá kombinácia ale vraj to funguje, knihu mi požičala neter, ona to čítala a vraj je to naj trhák doby

vika, aj mňa by zaujímalo, ako tomaslavka zareagovala, keď zistila, že budú tri dievčatká

ja som sa dnes zahrala na náhradnú mamu, bola u nás mužova neter - 6.ročná slečna, pomohla mi s venčením psíka

sylvi - chcela som piecť, no nebolo kedy, možno zajtra , uvidíme ... 😀 😀 už keď bude to MDŽ

sylvia21
7. mar 2009

Tany - toto staranie sa o deti i ja vzdy uvitam. Plna energie a pozitivneho myslenia vzdy pridem od kamosky , kt. ma troch chalaniskov 7, 3, 1 🙂 Su uzasni.

Tany a nie je zajtra nahodou na muzoch ,aby nas niecim prekvapili ? 🙂 Aj ked mna asi najviac potesi, ked tem moj drahy bude lezat v posteli a poriadne sa vylieci, lebo inak tuto vsetku snahu mozeme zavesit na kliniec. Neviete ako je to s muzmi a paralenom ? Ja verim, ze sa z nachladnutia dostane a ze mu paralen neublizi. SOm z toho na nervy, ze ochorel prave teraz ☹

vika34
7. mar 2009

sylvi,ja predpokladám,že zajtra môj muž ani nezistí ,že je nejaký sviatok a že ho mám aj ja 😀

sylvia21
8. mar 2009

Viky = Ja sm dnes dostala cokoladu 🙂 Ale kupil si i pre seba 😀 😀

sylvia21
8. mar 2009

Dnes je Medzinárodný deň krásnych, inteligentných a úspešných žien. Pokiaľ nejakú poznáš, pošli to ďalej. Späť nie, o sebe viem. 😉

sylvia21
8. mar 2009

Žena je slovo, ktoré skrýva v sebe čarokrásu, duchaplnosť i zmyselnosť. Bez Vás by bol svet pustý ako lúka bez kvetov, ako nočná obloha bez hviezd či ako srdce bez lásky. Si jednou z tých, ktoré napĺňajú slovo žena krásnym pôvabom. Prajem Ti pekný Medzinárodný deň žien a život plný úprimnej lásky a zaslúženej úcty

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre