Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
8. mar 2009

sylvi, predsa my čo sme na koníku sme krásne inteligentné a............ 😀 😀 😀 , tak načo hľadať ďalšie
teraz som drahému ukazovala trojičky, žeby si zobral inšpiráciu ? ináč dnes som zistila, že veľa známych v meste čaká potomstvo ............ asi sa pridám k čakateľkám
sylvi - paralen u chlapov nie je problém, nemá byť prečo , nie je predsa v tom 😀 a tým maličkým zvieratkám to tiež neuškodí 😀 😀
ja som sa dnes poriadne prebehla s tým našim rodinným štvornohým miláčikom, poriadne si pospal, tak mal energie nadostač

viki - všééééééééééééétko naj naj naj k tvojmu dnešnému sviatku , aby si mala stále kopec lásky a šťastia okolo seba a nekonečno pozitívnej energie 😉

sylvia21
8. mar 2009

Viky - z Tanyjinej gratulacie usudzujem , ze mas dnes asi narodky ??? AK ano, tak sa srdecne pripajam 🙂

vika34
8. mar 2009

nemám naroDky,mala som pred mesiacom ,ale dík,tanyja myslela asi MDŽ 😀

sylvia21
9. mar 2009

Viky - tak potom gratulacia bola pomesacna 😉

Tak ja som sa dnes dozvedela ,ze vstredu mam OPU a vyzera to na asi 15 folikov. Tak uvidime co z toho bude, dufam , ze aspon jedno nam zostane .

tanyja
autor
9. mar 2009

vika - síce pozde ale predsa a môžeme si kedykoľvek nájsť dôvod na oslavu 😉
MDŽ som oslávila prechádzkou so psíkom 😀 😀 😀

sylvia21
9. mar 2009

tany - uz urcite vela narastol, odkedy som videla fotecky 😉 Je nadherny 🙂

tanyja
autor
9. mar 2009

odfotím ho ešte raz a pošlem, teraz je už raz tak veľký, ale je fešák s ľavým uškom zahnutým 😀 😀 a už sa mu chce chodiť aj von !!!

sylvia21
9. mar 2009

v tychto dazdoch??? sa mu chce chodit von ? 😀

vika34
9. mar 2009

ahojte,dnes som odišla skôr z roboty,lebo ma hrozne bolela hlava a bola som ako mechom udretá a do siedmej som spala,tak skoro asi nezaspím,vy už asi driemkate,tak pá,pá

tanyja
autor
9. mar 2009

no v dažďoch ani nie, to sa ani nám nechce, ale dnes iba trošku pršalo a pekne pobežkal, vycikal a už sme išli ku mne, on je strašne zlatučký, neodvráva, rád na mne spinká a úžasne sa mi páči, keď sa po spaní naťahuje ako mačiatko , on je naša véééééééééééééééééééľká lááááááááááááska !!!!!!
láskou k nemu si kompenzujem to, že nemám detičky ,, hm aspoň sa priučím a zaučím .....

prajem dobrú nôcku aj Viki, Niki, Tomaslavke a samozrejme aj Tebe Sylvi 😉

vika34
9. mar 2009

dobrú aj vám

sylvia21
9. mar 2009

viky ta unava je velmi dobre znamenie 😉

Tany - ak moja kamoska hovorila, ze mat psika je super skola pred detuskami.

Ja som prave prisla z pohotovosti, bola som na pregnyle.

Sladke snicky. 😵

sylvia21
11. mar 2009

ahoj kocky - len takv rychlosti, lebo som cela ubolena. Doki sa dostala len k jednemu vajecniku, takze sa podarilo 11 oocytov. Co nas caka zajtra to uvidime.

tanyja
autor
11. mar 2009

ahoj Sylvi, zajtra Ti povedia čo bude ďalej ? nech urobia čo najviac mrazáčikov, aby bolo veľa detičiek, to moje štvornohé behá okolo mňa a chce na gauč, tak idem k nemu 😀
držte sa babenky kolegynky

sylvia21
11. mar 2009

Dik Tabyja, dam vediet.

vika34
11. mar 2009

ahojte,sylvi gratulujem,aby všetky vydržali až do PIGD a aby sa to všetko zadarilo,ja idem zajtra ráno na krvičku,ozvem sa ,pá

tanyja
autor
12. mar 2009

ahoj Viki, dúfam, že nám poobede oznámiš dobrú správu !!!!!!!!!! ale ja cítim, že všetko je ok , myslím na Teba
a na Sylvi samozrejme tiež

sylvia21
12. mar 2009

Viky - myslim na teba uz od rana. Drz sa.
My sme dnes rano volali, mame 10 cucoriedok , co je zatial dobre.

tanyja
autor
12. mar 2009

sylvi , to znamená, že vám oplodnili desať vajíčok ? to by bolo dobrééééééé, už len aby tie ďalšie krôčiky dobre dopadli
viki - kedy ti povedia výsledky z krvi ???

vika34
12. mar 2009

TANYJA Už POVEDALI je to negatívne,takže tehotnosť sa nekoná,sylvia to už vie z inej témy ,takže to píšem ,aby si vedela ,som z toho sklamaná,ale čo sa dá robiť,idem premýsľať čo dalej,pá

sylvia21
13. mar 2009

Ahoj tanyja a Niky a Viky - takze 10 embryok sa stale deli, ale zajtra bude jeden dalsi kriticky den , lebo sa ukaze, ktore su vhodne na PiDG . 😕

Viky - moja zlata, caka ta este par velmi tazkych dni. Zvladas chodit normalne do prace?

tanyja
autor
13. mar 2009

Ahoj Viki, to mi je ľúto , že je to negatívne, ja som na Teba tak myslela, aby vám to vyšlo ☹ ☹ , teraz by si si mala trocha oddýchnuť, dovolenka niekde mimo by Ti pomohla, hm som z toho smutná
Sylvi, pevne verím, že aspoň ty nás potešíš dobrou správou, kedy budú robiť PiGd ? zajtra to zistia a potom na 3.deň sa robí Pigd, takže v stredu by si mala vedieť ďalší výsledok

sylvia21
13. mar 2009

Tanyja - uz zajtra budeme vediet vhodne embrya na PiDG a v nedelu budeme vediet vysledok. V pondelok je predpokladny ET.

nikika33
13. mar 2009

ahojte baby moje !
prečítala som si vás, a je mi ľúto viky, že ti to teraz nevyšlo .... ale nemôžme vzdávať boj , kým sa dá, bojujme
aj ja mám takú depresiu, v mojom okolí pribúdajú tehotné ... aj synova učiteľka čaká bábo, takže aj on je smutný, že na rok bude mať novú učiteľku ..táto je perfektná,
sylvi .... je to teraz už len na tebe, aby si prelomila túto zlú sériu ....
ahoj tanyja moja ..... ty si na tom ako ? mne sa nedávno skončila mrcha, teda zase nič, a začíname odznova,

tanyja
autor
13. mar 2009

ahoj Niki, som rada, že Ťa zase po dlhej dobe "vidím", nemaj depku, uvidíš, bude dobre, nesústreď sa na to a ono to príde a vieš čo, keď budeš mať čas, tak už dojdite, dobre Ti padne trocha vypadnúť von
a na skype nie si ? mňa drahý volá spať, prišiel večerom domov z práce a je akýsi unavený ......
Viki moja, nebuď smutná, lebo aj my sme z toho smutné ☹ ☹
ja som na tom ............. poviem Ti to asi o dva mesiace , ked budem vedieť na čom som

tanyja
autor
13. mar 2009

a ps: okolo mňa je tiež akosi veľa známych a veľa kamošiek tehotných, asi je plodný rok, len nie na tých správnejších miestach (kamoška sa pozná s priateľom asi 4 mes a už je v 3.mes)

nikika33
14. mar 2009

tanyja ahoj ... ako si to myslela, že to budeš vedieť tak o 2 mesiace ? si tehotná ?? jeeej, to by bolo super !

sylvia21
15. mar 2009

AHOj Viky, Tanyja a Niky - krasnu nedelu 😉

tanyja
autor
15. mar 2009

ahojte babenky, prajem aj ja dobré ránko , Sylvi je prvá !!! šikulka, no ja som hore od asi pol siedmej, ale ležala som takmer do pol ôsmej, dnes je krásny deň......
Niki ........ nechcem nič predbiehať, nič nie je zatiaľ isté,teraz nechcem nič dopredu písať, takže až tak, tak potom . kedy dobehnete konečne k nám ????????? sniežik už nie je
Sylvi - budeš dnes volať , aby si vedela ako na tom ste ? Ak áno, daj vedieť

nikika33
15. mar 2009

ahojte ...
tanyja určite niekedy dobehneme, ale teraz nejako na nič nemáme čas ...
a teraz som aj toršku smutná, lebo vyzerá to tak , že sme tento mesiac prepásli ovulku, lebo manžel pracoval ...
minulý mesiac som mala ovulku na 18.den a teraz na 11. den 😕
no nič to, asi to mám súdené ...myslím nemať dalsie dieťa 😖
ok tanyja , tak sa nič zatial nepýtam, ale držať palčeky ti môžem , však ? 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre