Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
17. dec 2008

no, možno sa aj mne ujde - každý deň balím balíky zákazníkom , až niečo ostane, možno dostanem tiež..... 😝

tanyja
autor
17. dec 2008

nikika - čo pekné si si vybrala na nete ? my sme si minule s mojou maminou objednali puliše z quelle, a sú perfektné....

sylvia21
17. dec 2008

ake ste si objednali, posli link

tanyja
autor
17. dec 2008

to chceš veľa, neviem či to nájdem, ale pokúsim sa 😀

tanyja
autor
17. dec 2008

3P0453872, 3P0594950, len takto to posiela m, číslo výrobku, lebo to som už vymazala, pozerala som v mojich mailoch, ale v tej kope ( cca 800 ks), tak skús cez to číslo , malo by to fungovať

sylvia21
17. dec 2008

len pohladaj, aspon ma troska inspirujes 😉 teda, ak sa Ti chce a mas cas 😉

sylvia21
17. dec 2008

to cislo si mam zadat kam?

tanyja
autor
17. dec 2008

jednoduché jednofarebné s výstrihom do V, je to akryl, ale je to veľmi príjemné na telo ........a žiadne Made in china

sylvia21
17. dec 2008

A co mas proti Made in CHina 😀 😀 😀 😀 😀

sylvia21
17. dec 2008

ja som vcera ojavila super tehulkovske kosele k rifliam v PROMon . Uz sa tak tesim, co si ich budem moct kupit.

sylvia21
17. dec 2008

PROMOND - sorry, nejako som sa pomylila 😉

tanyja
autor
17. dec 2008

nič, všetko z číny je supééééééééééééééééér, po pár noseniach sa to rozpadne alebos kríži 😀

tanyja
autor
17. dec 2008

to číslo treba zadať do okienka - sem zadajte objednávkové číslo

sylvia21
17. dec 2008

niekto mi uz tvrdil, ze takto si mozes kupovat stale nove veci a tak budes stale nova 😉

tanyja
autor
17. dec 2008

a ja nad tehotenskými vecami akosi ani neuvažujem - teda nerozmýšľam , teda zatiaľ......

tanyja
autor
17. dec 2008

ty si kopa srandy, ale je to vlastne pravda, a mne stačí aj to, že mám širšie nohy a preto často ( raz za rok) obmieňam nohavice

sylvia21
17. dec 2008

ja ma ten isty problem 😉 uz od malicka

tanyja
autor
17. dec 2008

😀, teší ma, že nie som sama, nikika ty si ako na tom?????? postavička ako my ? modelkovská???
ako dieťa sa mi aj vysmievali, mala som z toho traumu, ostala som samotárska, a ostalo mi to dodnes.......
ale mám stále stále kamarátky, už niekoľkoročné a už je jedno, aké miery mám a nielen ja

sylvia21
17. dec 2008

ja nad tehotenskymi vecami teda rozmyslam dost casto aj nad detskou izbou aj nad detskymi vecickami, tychto myslienok mam plnu hlavu. A neda sa mi ani na ne nemysliet, lebo vsade vidim tehulky pocujem o tehulkach, vidim mini vecicky, kociky, je toho vsade..... vsade. Takze to beriem tak, ze sa tesim, ked si ich budem kupovat, lebo niekedy som to brala i tak, ze preco si ich este nemozem kupit. Ale to obdobie nastastie uz nie je.

sylvia21
17. dec 2008

nikitka ma jedno dietatko , ci mylim sa?

tanyja
autor
17. dec 2008

ja mám doma komodu plnú detských vecičiek, dokonca máme aj postieľku - odloženú, kočík, vaničku a ostatné vecičky, všetko sme poodkladali a určite jedného dňa to použijeme

tanyja
autor
17. dec 2008

nikika nám niekam zmizla, asi uložit malého spať, má jedného synčeka.... 😉

sylvia21
17. dec 2008

mne to nie je velmi jedno, ale nemam dost pevnu volu na to , aby som si dala 😀 do poriadku, troska som si planovala, ze cez dovolenku budem teraz viac cvicit - hlavne Mojzisovu, na chrbatik a brucho. No uvidim, ci to dodrzim. Velmi dobre su hlavne prechadzky.

sylvia21
17. dec 2008

asi ma teraz kupaci a ukladaci cas 😉

nikika33
17. dec 2008

čyute, musela som na chvilu odbehnuť ( uložila som malého spať, ale dúfam že vám nevadí že ho tak často spomínam ) no objednala som si swarovské naušnice, ináč z quelle mám aj 2 pulovre 🙂 prebrala ich mama, že mi ich potom donesie ježiško 😀 a čo sa týka postavy, mám takú normálnu, no mala som aj lepšiu 😀 spokojná som ale nikdy v živote nebola ...

sylvia21
17. dec 2008

tanyja - to mas uz vsetko pripravene?

tanyja
autor
17. dec 2008

http://www.quelle.sk/sk/q4r/heimwerkengarten/ru...
toto som teraz našla - kuk tam, je to šikovné
a či mám pripravené ? ja tvrdím, že tohto roku som s tým začala pozde, ale áno, už mám všetko
a pozde asi za to, že až dnes som kúpila mak na opekance. 😀 😀

sylvia21
17. dec 2008

ja som mala svetle chvilky - ked som bola spokojna s postavou, ale to uz davno nie je pravda 😉
O malinkom mozes rozpravat kolko chces, ja sa len potesim. Rada pocuvam mlade mamicky.

nikika33
17. dec 2008

baby uhádli ste 😀 😀 😀 dúfam, že mi poviete aj to že kedy otehotniem 😀 😀

tanyja
autor
17. dec 2008

ani mne nevadí, ked ho spomínaš, práve naopak, ja deti zbožňujem, a ked sa ma ľudia pýtajú na Fifa, či je to môj syn, tak hovorím áno
ps: pôvodne som hľadala tie pulovre ale ešte som nenašla ale nájdem !!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre