Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

lulu107
31. júl 2009

čaute dnes ma troško pobolieva bruško, síce je to trošku iné ako pri IVF, no možno po ponkcii je to viac citlivé, než po KET, to som si len teraz odbehla k PC inak ležkám a pekne sa starám o drobčekov
Samozrejme budeme šťastný aj za dvoch drobcov, toho tretieho nám dr. nedovolia, toho by nám zobrali

vika34
31. júl 2009

ahojte,Vika sa má dobre,ucho ju už nebolí ,manžel relatívne tiež,jeho kotník ešte bolí.
Dnes som bola s malou na očkovaní proti tubere,tak ja sa tých doktorov asi nezbavím 😀
lulu držím palce

tanyja
autor
31. júl 2009

vika, ja som čítala , že očkovanie proti puberte 😀 😀 , už som sa zľakla, že aj čosi také existuje
ty máš doma hotový lazaret 😀 😀
lulu, ty len ležkaj a nerob prudké pohyby, nech drobčekovia môžu v kľude pracovať !!!
zuzi, no ten môj chodí na týždňovky, doma je len na víkend,aj to už skoro v pondelok nadránom musí ísť preč, a ak začnú robiť aj soboty, tak to neviem kedy sa uvidíme 😢 , ale rozmýšľa nad zmenou, že aby bol aj trošku viac doma, uvidíme......

tanyja
autor
31. júl 2009

zuzi, čo za akciu to zajtra máte ?? pekne poobháňaj drahého, aby sa poriadne s deťmi vyšantil a potom ho ty večer ešte doraz 😀

vika34
31. júl 2009

tanyja 😀 ,to by bolo fajn,keby také očkovanie existovalo,všetkých puberťákov by sme zaočkovali a bolo by to,škoda ,že je to len v tvoojej fantázií 😅

tanyja
autor
1. aug 2009

ale možno ani nie, dávnejšie som niečo také počula v telke, že by sa potlačili hormóny spôsobujúce pubertu , no ale potom by rodičia prišli o zážitok vlastného diaťaťa 😀 😀 , ako to s ním plieska
ináč - dobré ránko všetkým

lulu107
1. aug 2009

čaute - dnes som už 3 deň po KET, už sa pôjdem trošku poobede prejsť nadýchať sa čerstvého vzduchu, inak ma dosť od včera bolí bruško a vaječníky, tak dúfam, že je to dobrá novina, som dosť unavená a dosť často si zdriemnem na 20-30 min

vika34
1. aug 2009

ahojte,zážitok z pubertálneho dieťaťa by som kludne oželela,dnes muž ráno vstal a nafotil Vikinu izbu a povedal,že ked to nebude do 24 hod.upratané ,dá fotky na facebook,mali ste vidieť ako fičala,ale samozrejme začala fotiť aj jeho neporiadok,tak neviem či ten jeho tam už náhodou neni vystavený,LEBO STIHLA POZNAMENAť ,že ved on ani nevie čo to facebook ani je/určite si myslí,že sme 100 rokov za opicami/

lulu držím palčeky

lulu107
1. aug 2009

tak ta vaša Vika vás tuším stále predbehne, neviem kam na to mladí chodia 😉

vika34
1. aug 2009

Vika má PC už od 9 rokov,mohj muž tvrdí,že čím skôr tým lepšie a musím povedať ,že je na tom podstatne lepšie ako ja ,ale na môjho muža ešte nemá 😀,my máme každý svoj notebook,ja som dlho odmietala,ale ked som narazila na koníka a chcela som písať Vika mi nechcela požičiavať svoj,tak už aj ja mám svoj vlastny

tanyja
autor
2. aug 2009

ahojte, ja som sa konečne dostala k tomu môjmu notebooku 😉 , ja mám tiež svoj , ale môj drahý je taký talent, že on pc ani nepotrebuje, vie si zapnúť jedine you tube, to je všetko 😀 😀 😀 , aj to ma každú chvíľku volá, čo má stisnúť
lulu opatruj sa, asi zato ťa bolia vaječníky a spodok, že sa drobcovia zahniezďujú
zuzi , ako bolo na akcii ??
my sme dnes robili guľáš k drahého narodkám, ale poviem vám, cítila som sa tam ako piate koleso u vozu , svokra a švagriná ma total ignorovali , čo už s nimi

lulu107
2. aug 2009

Čaute, dnes sme boli u bráška v Palárikove, obdivovali sme malé šteniatka, také 6 týždňove, dokonca som sa trošku okúpala v ich bazéne, vodičku tam mali pitnú a bol taj aj chlor, až po všetkých týchto info. sme sa išli s drobčekami trošku namáčať, tuším sa im to páčilo, pretože ma to aspoň v tej vode prestalo bolieť, potom som vylihovala na záhradnej hojdačke, samozrejme nožičky hore 🙂 Tuším má to brucho bolí viac a viac, to sú iba také chvíľky ktoré stoja za to potom to zas prejde a zas to príde.

Myslela som si, že už teraz budem vedieť, že som tehu, po predchádzajúcom, no viem, že ma brucho bolievalo, ale bolo to iné po punkcii, mala som dosť dopichané vaječníka
Dúfam, že sa drobci zakusujú, mám aspoň pocit, že sa niečo vnútri deje 🙂 😀 🙂

zuzana0612
3. aug 2009

ahojte, ja som bola od piatka do nedele rána u našich. v sobotu sme mali ten športový deň z práce. bolo fajn. spálila som si plecia, tak teraz mám problém aj kabelku odniesť. ale inak fajn. zabavili sme sa myslím celkom dobre.
lulu, tak máš dobrý pocit zo všetkého? no to som rada. 😉

tanyja
autor
3. aug 2009

ahojte, lulu tak len dočkať 14 dní !!! verím tomu, že sa dočkáme
my máme tiež psíka, je to taký super relax, hrať sa s ním , rozprávať a hlavne donúti človeka hýbať sa ..., teda aj jemu sa v tomto teple veľmi nechce chodiť von, len teraz ho tu nemám, je na dovolenke v čechách , strááááááááášne mi chýba a somozrejme aj jeho majiteľka 😅
zuzi . čo tak opaľovací krém ? nabudúce sa poriadne natri a dodatočne nech ťa drahý hydratuje zo všetkých strán !!!

lulu107
3. aug 2009

tanyja - už len 9 dni 😀 😀 😀
na budúci týždeň v stredu, bude hodina pravdy 😉
zajtra sa chystáme na východ pozieť mojich rodičov a občas sa niekde zastaviť, je to až 500 ks
zuzi a kde ste mali ten športový deň?

tanyja
autor
3. aug 2009

tak len pomaličky a opatrne autíčkom, my sme mali menšiu kolíziu s autom a ked som to povedala dr. tak sa zhrozila 😖 , ale našťastie sa nič vážne nestalo, len ja som sa zľakla, či je maličký v poriadku, ale kope statočne, sono prebehlo tiež ok, tak som spokojná
tých 9 dní znie lepšie ako 14, si vypísaná PN , však ? to je dobre

zuzana0612
3. aug 2009

lulu, mali sme to vo vedľajšom meste, ako bývame, je to kúsok v takom areály športovom. je tam bazén, futbalové ihrisko, a volejbalové ihrisko. bol tam hry pre deti a mohli sme si na elektr.býkovi zajazdiť 🙂 a večer bola živá hudba, dve kapely. také celkom dobré to bolo.
tany, jasné, šak opalovací krém bol doma, čo ti poviem, som si nemyslela, že bude až tak piecť a ani som nechodila moc po slnku, ale aj tak sa mu podarilo

tanyja
autor
3. aug 2009

slniečko nemusíš naháňať, ono si ťa nájde aj pod obláčikom, to nevieš ? 😀 , nabudúce sa poriadna natri, aby si nezhorela , fotečky si nerobila ako drahý behá s detičkami ?
lulu, šťastnú cestu k rodičom

zuzana0612
4. aug 2009

tanyja, to ja viem, ale nejako sa nám to zvrtlo a teraz sa mi už šúpe nos. tak budem celý deň chodiť a šúpať si ho.
fotila tam sekretárka, iba my sme sa spoločne vyfotili. ani neviem, koľkokrát. ja sa už teším, že si dáš ty zachvíľku do albumu malého. ešte pár týždňov vydržíme .... 😉 a dúfam, že potom si ho tam dáš.
ja sa inak dnes chystám k lekárovi, lebo včera som mala večer zvýšenú teplotu a teraz mi je tiež nejako divno. ráno som sa zobudila spotená... 😒 tak som zvedavá, čo z toho bude

tanyja
autor
4. aug 2009

zuzi, snáď nechceš byť chorá teraz v tomto teple 😒 , nič príjemné !!! jasné, že fotečky dám, ak sa mi tam zmestia , lebo všetky čo som chcela vložiť, boli väčšie ako je prípustné
od dnes som už znova sama doma, drahý mal super krátku dovolenku - už poobede ho volali do práce ......
tak som tu sama , spoločnosť mi robí iba môj Riško 😉 , asi sa ideme prejsť do obchodu 😀

tanyja
autor
4. aug 2009

no ako vidím, dnes to tu akosi zamrzlo ☹ ☹ , tak ja idem tiež preč

zuzana0612
4. aug 2009

ja som už tu. čítala som si aj v práci, ale nemala som ako odpísať. tak mám od dnes pn, len ešte som dnes niečo dorobila v práci

tanyja
autor
4. aug 2009

takže "dovolenka" začala, a čo povedal doki, čo Ti je ? chrípka ? ☹

zuzana0612
4. aug 2009

chrípka. zase sa zhrozila nad tým, aké máma aslo vysoké, tak v útorok idem na odber, že čo sa deje, či klesá. poslala ma hneď ku gynekologovi, lebo mi dála antibiotiká,takže zase budem mať kvasinky a svrbenie. lenže ten má dovolenku. tak mi dala taký krém. a mám ešte doma nejaké tabletky na vkladanie našťastie

tanyja
autor
4. aug 2009

ahoj zuzi, to si teda vybrala vhodnú chorrobu na tento čas , a ešte k tomu aj kvasinky a svrbenie, brrr 😒
len nech Ti to rýchle prejde , máš nejakú alergickú reakciu na antibiotiká ?
ja som sa zatiaľ takýmto veciam úspešne vyhla , okrem alergie na propolis, ale odvtedy ako mi to doki zistila, som ho už neužila, med mi nevadí , ten mám rada

zuzana0612
5. aug 2009

ahoj tanyja, tak dnes som doma. vlastne celý týždeň už. ja skoro vždy, keď mám antibiotiká, tak sa objavia kvasinky. neviem, možno nejaký oslabený organizmus. čo už...
😒

tanyja
autor
5. aug 2009

ako zuzi ? nieže nakazíš aj drahého !!! lebo budete musieť obaja ležať v posteli 😀
ja som dnes bola v poradni, všetko je ok, tlak vyšší ale to len kvôli toľkým schodom, doki nám počúvala srdiečko , asi počula, lebo nič nehovorila , ved malý sa aj stále ozýva
tie kvasinky sú reakciou na antibiotiká , len to prečkať s nejakým poriadnym krémom

zuzana0612
5. aug 2009

jasné, veď krém mám, aj tabletky z minula, tak snád to prežijeme. drahý sa snáď nenakazí, nie je to až také hrozné. ale treba si oddýchnuť doma, lebo vždy je niečo a človek tie choroby prechodí a to nie je dobré. a ani neležím. teraz som robila polievku, rajčinovú, tú má rád drahý a ja tiež. mňam.
no super teda, všetko ok, ako má byť. ešte pár týždňov a máš o zábavu postarané 😉

tanyja
autor
5. aug 2009

paradajkovú robíš zo sáčku alebo riadnu ? môj to nechce, iba ja a ked dostanem chuť (minimum), tak len so sáčku
ved práve, všetky choroby len prechodíme, šakže kto bude dnes pn, kedže sa to na dva týždne neoplatí, ja som dlhodobo pn, mne sa to už oplatí ale za chvíľočku budem na materskej, ešte musím obehať sociálku ...

zuzana0612
5. aug 2009

normálnu som robila z pretlaku. nie zo sáčku. tak môj može tak rajčinovú a potom mäsový vývar a ostatné tak, že zje, ale nemusí a strukovinové skoro vôbec.
už aj hundral, že nejdem k doktorovi a všetko sa mi to usadí niekde keď všetko prechodím. lebo ja mám zhrubnutú na srdci jednu chlopňu a to tiež povedal, že mám z toho, že mám prechodené chrípky. je to možné a možno je to vrodené, to lekári nevedia, lebo nato prišli tento rok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre