Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

sylvia21
15. mar 2009

Tanyja - i ja drzim palceky 😉 Dnes sa dozvieme, co bude dalej.
Niky - uvidis, pride to a ty tomu nebudes verit, ze ako sa to mohlo stat 😉
Ahoj Viky- dufam, ze sa citis uz o kusocek lepsie.

teuska
15. mar 2009

Ahojte babenky. Obcas beham po konikovi a hladam niekoho s kym by som pokecala. A ked som si precitala nikika tvoj prispevok, tak som sa cudovala ze kedy som ho napisala. Aj ja som to opat prepasla a bohuzial tiez sa zmierujem s faktom mat 1 dieta

teuska
15. mar 2009

asi som tu opat sama. Mam smolu, vzdy ked sa odhodlam zapojit di rozhovoru, nemam s kym. 😝

nikika33
15. mar 2009

ahoj teuska !!!!!! a aj deti máme približne v rovnakom veku 🙂
a môžeš mi prezradiť , že odkedy sa snažíte ? a či ste už boli na vyšetreniach .... manžela čaká spermiogram 😝

tanyja
autor
15. mar 2009

ahoj nikika, ja dorábam obed, pomedzi prekladám a čítam, čo ste popísali. To nie je bohviečo mať chlapa stále v robote a to "dobré" uniká , ale čo už , dobrému čas neušiel sa hovorí, takže len dúfať a dúfať a dúfať a jedného dňa ostať milo prekvapená, že ono to prišlo nevieš kedy a samo !! no teda s pomocou drahého ale beza kehosi sledovania čo sa v tele deje a čo nie, no som akási múdrosť 😀 😀 😀 to bude asi tým prekladaním
baby , ale ja som nespomenula, že som tehu, ale aj tak díky za povzbudenie, ale to patrí aj vám 😀 😀
máte pekný deň ?
teuška - buď šťastná, že máš dieťa, ja nemám žiadne , iba veľa trápenia za sebou

buducamamina
15. mar 2009

ahoj tanyja ako sa mas co to citam ty si tehula dobre som to pochopila gratulujem z celeho srdiecka mooja

tanyja
autor
15. mar 2009

ahoj budúca mamnina, nie som tehu, ale chcela by som, určite sa potom podelím s radostnou správou, ale najskôr sa to musí podariť, potom testy dobre dopadnúť a tak hlásenie svetu, že sme tehu
ale ja prajem všetkých zdravé detičky, hlavne tým, ktoré ešte žiadne nemajú !!!!!!!!!!!

buducamamina
15. mar 2009

no pekne lebo si to tam tak moja napisala,ale ja som nespomenula ze som tehu no ale co uz neboj na kazdu z nas pride ten cas

tanyja
autor
15. mar 2009

😀 😀 😀 vznikla novinová kačica - hra so slovíčkami

buducamamina
15. mar 2009

no co uz narobic aj to sa stava

nikika33
15. mar 2009

ahojte !
tanyja ... ja som to teda zle pochopila, prepáč ... myslela som na to, že chceš počkať na výsledky testov

tanyja
autor
15. mar 2009

nevadí, hlavne že reč nestojí 😀 😀 😀

sylvia21
15. mar 2009

Ahoj kocky - takze ET sa nebude moct konat kvoli velmi zlym genetickym testom .

tanyja
autor
15. mar 2009

škoda sylvi, ale ako ťa poznám, ty nekončíš ale pokračuješ v boji ....

nikika33
15. mar 2009

ahoj sylvi ... to mi je ľúto ,,,, tak som ti držala palce 😒
viem si predstaviť ako sa cítiš ,,, ale nič iné nám nezostáva. len dúfať, že raz sa to predsa musí podariť ...

tanyja
autor
15. mar 2009

nikika ináč ako ? fotočky z novej kúpelky nemám, ale urobím ak chceš, len kam ti to poslať , na mail , alebo keď budeš na skype? to bude najlepšie
ja som s prerábaním v byte už skončila 😀 😀 😀 už nemám čo, iba ak manžela 😀 😀 😀 😀 😀 😀
otázky na matury sú hotové ? ja som teraz dostala super "zákazku " - ´dalšie nové zmluvy, len sa mi nece ☹

viki - ako sa cítiš ? ty a sylvi ste znova tam, kde ste boli na začiatku, ale každý začiatok posiľuje a VY ste SILNÉ !!! VY to ZVLÁDNETE a Niki tiež !!! na Vianoce vytvorím ďalšiu novú tému "Ktoré bábo je to NAJ "

nikika33
15. mar 2009

ahoj tanyja .... tá nová téma sa mi páči 😉
otázky mám hotové, už len zjatra ich musím vytlačiť ...
a skype musím znovu naištalovať. lebo nám opravovali počítač a zmizlo to ...
dúfam, že sa mi to podarí ,,,, musím si znovu prečítať návod, len doteraz som nemala čas

tanyja
autor
15. mar 2009

aháááááááááá, tak zato si stále mimo - teda na skype, ale ty si predsa šikulka, ty to zmákneš !!!
no ja si asi idem zobudiť drahého - zachrnel na gauči, kým ho dám do rozumu a šup do postieľky

Dobrú nôcku a nech je čoskoro znova víkend !!!!!!!!

sylvia21
16. mar 2009

Ahoj kocky - ste zlate, vdaka. Asi nam zostava uz len darcovstvo, vela nadeji si inak nerobim.
Tany - posli i mne fotecky kupelky pre inspiraciu 😉
Niky - tak uz to mas urobene - si sikuka 😉

tanyja
autor
16. mar 2009

oki sylvi, pošlem, teda ak to dobre pofotím 😀 😀
ešte som v práci, ale o 15hod mizím , aspoň raz skorej z práce - idem s autom na kontrolu a možno vyrazíme aj do mesta , bolo by ma zaodieť 😀

sylvia21
16. mar 2009

Tany - urcite si nieco kup, to vzdy potesi 😉 Nevies mi poradit ako sa stat tak uspesnou prekladatelkou, ako si ty ?

tanyja
autor
16. mar 2009

najprv treba ísť nasili do nemecka ako aupair, potom yobrať miesto šičky a vypracovať sa na tlmočníčku, potom ísť do rakúska opatrovať staré babky a nechať sa ukecať od kamošky, aby som si kúpila pc že mi zoženie na preklad, potom musí na teba zabudnúť a ty si dáš inzerát na a....o a náhodou sa Ti ozve istá realitka a funguješ 😀 😀 😀 , es ist gaaaaaaaaaaaanz einfach 😀 😀 😀

vika34
16. mar 2009

ahojte,som v pohode,celý víkend ma bolela hlava,už som to predýchala a uvídím čo bude dalej,pá

tanyja
autor
17. mar 2009

ahoj viki, držíme palčeky, aby čoskoro bolo znova ok , a sylvi drž sa tiež, vy teraz potrebujete veľa síl na ďalší boj

soni1
17. mar 2009

baby, nemáte náhodou skúsenosti s liekom Parloden?

sylvia21
17. mar 2009

Tanyja KUK IP 😉 No a ved hovorim, ze si sikulka, zachvilocku budes konkurovat na kandidatke na prezidentku 🙂

Viky - to som rada, ze si v poho 😉

Soni - netusim o tomto lieku. Uz si skusala cez google?, malo by tI to vyhodit letacik k lieku.

Dnes sme sa rozpravali s genetickou, je to nesmierne tazke z mojej strany mat zdrave vajicko. Takze program pre darcovstvo vajicok je bude pre nas sanca. Uz len sa dostat do poradovnika alebo najst darkynu.

soni1
17. mar 2009

ja viem o aký liek ide, len či ho náhodou niektorá z vás nebrala

nikika33
17. mar 2009

ahojte !!!
sylvi ... to je dobré, že táto šanca tu je ...budem ti držať palčeky, aby vám to vyšlo čo najskôr
ja pošlem manžela budúci pondelok na spermiogram, a potom uvidíme ako ďalej ... ak budú výsledky dobré, čakajú ma ďaľšie vyšetrenia ... možno to vyznie čudne, ale ja sa na to už teším ...takto neviem na čom sme, prečo sa nám nedarí ,,,

nikika33
17. mar 2009

tanyja ,,,, kde si ??? skype som naištalovala už včera a už čakám na tvoje fotky 😉

tanyja
autor
17. mar 2009

no ja som ešte nestihla pofotiť, akosi je málo času, ale určite to pofotím , posnažím sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre