Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

sylvia21
26. feb 2009

AHoj kocky, tak mam v sebe prvy gonal. Velmi lahucko sa to picha. To sa MM tesi 🙂

tanyja
autor
26. feb 2009

ahoj Sylvi, si dobrá, keď Ti MM pichá injekcie, ja by som to u môjho drahého neriskovala, ja som chodila k doktorke na injekcie
ale sa mi páči, ako sa všetky snažíte o bábo, aj Viki už chodí a NIka bola konečne u dokiho, ste zlaté !!!!!!!!!!
aj ja sa snažím 😀 😀

vika34
26. feb 2009

tanyja ,kde si?

tanyja
autor
26. feb 2009

tu som chrúpem červené hrozno 😀

tanyja
autor
26. feb 2009

a koľko embryjok Ti vložili ?????

vika34
26. feb 2009

aj ja mám na niečo chuť,ale idem asi ošúpať pomelo a zavolať mangelovi ,kde je tak dlho ☹

tanyja
autor
26. feb 2009

ešte nedošiel dom ? ja som pred chvíľkou volala s drahým a potešil ma, že o dva týždne by mal voziť k nám do mesta štiepku, že by sme sa videli viac ako cez víkend ??????????? hm.........

tanyja
autor
26. feb 2009

a ja mám na kadečo chuť a keď už to doma mám, tak chuť pominie 😀 😀 😀 , ale hroznom nikdy nepohrdnem

vika34
26. feb 2009

nedošiel a ešte mi ani nezdvíha telefon ☹

tanyja
autor
26. feb 2009

hm....... kdeže sa asi nachádza ??????, pracuje ? aj ten môj, už je niekde pri Bánovciach smer čechy

tanyja
autor
26. feb 2009

mne už začína seriál, ani umyť som sa nestihla , a po sa mi nebude chcieť ako sa poznám 😀 😀 😀 😀 vždy sa musím nútiť ísť umyť

vika34
26. feb 2009

skúšam ešte raz volať a idem olúpať to pomelo ,ozvem sa neskôr ak nebudeš spať

tanyja
autor
26. feb 2009

dobre, idem kukať film

sylvia21
27. feb 2009

Ahoj kocky 🙂

Viky budes chodit normalne do prace? Na co Ti je ten fraxapirin?

Tanyja ,caucik 🙂, co vcera davali v telke? Ja som zaspala uz o 8.00 ako drevo 🙂

Ahoj Niky - co mas nove?

nikika33
27. feb 2009

čaute baby. dlho som sa neozvala, lebo nejako nemám na nič čas ... musím pripraviť maturitné otázky a to zaberie strašne vela času .... a popritom ešte opravovať písomky, príprava na hodiny a o domácnosti ani nehovorím ... ked už konečne budem mať hotové mat.ot. budem mať viac času aj na vás ....
u mna nič nového , čo sa týka snaženia .. budúci mesiac by som mala ísť zas k dokimu, tak uvidíme....
tanyja a ako sa ti sprchuje v krásnej novej kúpelke ?

vika34
27. feb 2009

ahojte ,ja ked sa ozvem už všetky tuho spíte,tak vás zdravím

tanyja
autor
28. feb 2009

ahoj niki, v kúpelke sa mi sprší super, vyriadené tiež už všetko a dokonca aj obrázok je už skoro hotový, teraz naň nebolo času a teraz ani chuti, bo som po tom všetkom akási unavená
nech už je po maturách ,aby sme popísmenkovali , a ozaj, kedy dobehnete k nám niki ?
viki je nočný vtáčik, ožíva v noci, ked mi macíkovia už sladko chrumkáme v posteli

takže všetkým dobrú nôcku 😉 😉 😉

ps: niki čakám vás u nás na kolaudáciu 😀

sylvia21
28. feb 2009

Ahoj kocky 🙂

Viky - ty si iny nocny vtacik 🙂 Ale ked budeme mat i my deturence, tak urcite budeme chodit spavat asi neskor, alebo zaspime pri ich uspavani , uplne unavene 🙂

Niky - z akeho predmetu robis maturitaky?

Tanyja - dnes som videla tiez nadhernu kupelku. Bielo hnedu s bielimi laliami na hnedom podklade, vyzeralo to krasne.

DObru nocku 🙂

nikika33
28. feb 2009

ahojte baby ... zase sa ozývam tak neskoro, som totálne unavená. ale aspon som dnes aj niečo urobila 😅
tanyja ... blíži sa jar, čiže môžeš čakať vzácnu návštevu 😀
sylvi ... je to nemecký jazyk 😝

sylvia21
28. feb 2009

Mam kamosku nemcinarku , opytam sa jej ? Ty vypracuvas nove otazky? Su neajke velke zmeny podla europskeho ramca ?

nikika33
28. feb 2009

ešte raz ahoj sylvi 😅
myslím, nie sú žiadne zmeny, ale my musíme každý rok vypracovať nové otázky a to je ťažké, lebo mi už dochádzajú nápady ... 😝
ale ked sa ti bude chcieť môžeš sa opýtať ako to u nich funguje ... 😉 ináč ako sa máš ?

vika34
2. mar 2009

ahojte už sme boli až na tretej strane 😠 a zároveň DN 😅

tomaslavka3
2. mar 2009

odpovedam na otazku,ktora je polozena ako prva-niekedy ani ja sa necitm najlepsie z psychickej stranky.Je toho dost na jednu zenu trojicky,deti v puberte a riesit zaroven zamilovanie dcery 🙂 🙂 🙂

vika34
2. mar 2009

fúúha a tie trojičky si mala po IVF?

tomaslavka3
2. mar 2009

nie,vobec nie,prirodzene som otehotnela mam este dve starsie deti.

vika34
2. mar 2009

verím,že je toho teda dosť 😀

sylvia21
3. mar 2009

tomaslavka - prirodzene sa Ti podarilo mat trojicky?? To je uzasne. Musi to byt poriadna makacka + dve velke slecny 🙂 Dostala si i od statu opatrovatelku? AKo sa tato pomoc od statu vybavuje?

sylvia21
3. mar 2009

Jeden deň bola moja mama vonku a na starosti ma mal otec.
Mala som približne dva a pol roka. Niekto mi daroval detskú s ú pravu na č aj
a bola to moja oblubena hračka .

Otec sedel v obýva č ke a pozeral ve č erne správy keď som mu priniesla
mal ú š áločku " č aju" , v ktorej bola iba voda.
Po niekoľkých šáločkách č aju a pochval á ch. aký
vynikajúci a chutn ý č aj je, sa moja mama vratila domov.

Otec ju nechal v obýva č ke aby sa pozerala ako mu prinesiem š álku č aju,
pretože to bola predsa tak roztomil á sc é na. Mama č akala a po chv í ľke som
pri š la k otcovi so š álkou č aju a mama sa pozerala ako ju otec pije.

Potom povedala, ako iba mama dokaze... 🙂

Napadlo ta niekedy, ž e jedin é miesto, kde mala mô ž e zobrať vodu, je
záchod?

tanyja
autor
3. mar 2009

ahojte, tomaslavka , tak to je fakt úžasné, dom plný dievčat, si fantastická, keď to všetko zvládaš, niektoré mamičky jedného dieťatka majú hlavu v smútku, že pri jednom dieťati nič nestíhajú.........
už ste sa stretli v rodine s 3-ičkami??? 😉
ja by som bola rada jednému bábu
viki, kedy si budeš robiť test ?
sylvi, kedy ideš na ivf ? a ostatné záležitosti ?
niki, čakáme ťa, obrázok už len vyžehlím a hotovo, zarámovať si dáš sama ako sa Ti bude páčiť

vika34
3. mar 2009

AHOJTE ,JA SI ASI NEBUDEM ROBIť testík ,asi počkám až na krv ,idem 12.3.,tak,že ešte 10 dní,mne nikdy neukázal test skôr ako 5 DNí OD vynechania menzes,tak myslím,že by to bolo aj tak zbytočné,chodím strašne často na WC aj v noci,takže koncentrácia HCG je veľmi nízka,tak sa asi nechám prekvapiť,zatiaľ príznaky absolútne žiadne ,je mi fajn,tak uvidíme

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre