Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tomaslavka3
3. mar 2009

vika,tanya-je toho dost a hlavne v tomto ich veku2,5r.Vsetko je to v organizacii a dennom rezime.Ja neviem,ako matka s jednym dietatok,ktorej chodi este kocikovat mama a svokra nestiha, nevladze a pritom muzovi urobi na veceru hocico a on jej este aj okupe dieta,alebo ho ide uspat... 😀 .Vidis,ake to je nespravodlive,my sme chceli a stacilo by nam len jedno a osud a priroda to zariadila uplne inak.Ja sama som sa nikdy nestretla s trojickami ani len v meste,no nikde,moje tri som videla poprvykrat ako zivy priklad trojciat. sylvia-viem ako sa to da vybavit,no ja som opatrovatelku nepotrebovala a inak som sa dobre zasmiala na tvojom pribehu,ze som to az muzovi musela citat.Lebo mame dcerenku tiez trosku zivsiu a aj nam sa to moze stat,no mne nie,ale muzovi pozerajucemu telku ano. 😀 😀 😀

vika34
3. mar 2009

akoj tomaslavka,je až neuveriteľné,že to je tak.Mne by& ku šťastiu stačilo ešte jedno,teraz mám v brušku dve embrijká a dúfam,že sa aspoň jedno uchytí

sylvia21
4. mar 2009

Ahoj Tanyja a kocky 😉 - dik, ze ste na mna mysleli 🙂 Pomohlo, foliky rastu. Zostavam na 300 jednotiek gonalu. V pondelok mali 7-8mm a teraz cca11 mm, co je dobre, dufam. Jeden vajecnik je zatial stale za maternicou, doki to vzdy okomentuje, ako keby bol stale nedostupny, co asi aj je, ale dufam, ze si robi nejake plany pristupu. Dost by ma sklamalo, keby sme tam nechali vajicka, ktore by nam mohli zarucit mozny uspech.

Viky - to, ze chodis casto na wc svedci o tom, ze koncentracia hcg je nizka? Viky , ved ty nemas problem s uchytenim embryjka, skor v inom, tak sa teraz neboj, urcite sa uchytia 😉

Tomaslavka - ty si ale ina sikulka 🙂 SOm rada, ze ta pribeh potesil 🙂

tanyja
autor
4. mar 2009

sylvi, ďakujem za maily, bolo mi od nedele zle - črevná viróza, tak som ani nepísala, ani pc nezapla, ale dnes už pracujem
tomaslavka - ty si taká svetlá výnimka, ktorá pri toľkých deťoch nenarieka a s úsmevom povie, že opatrovateľku nepotrebuje, moja švagriná nič nestíhala pri jednom dieťati, teraz už má deti dve a to dojnásobne nič nestíha 😀 😀 , smeje sa mi, no ja deti nemám, jedno by mi stačilo, kto vymyslel mená pre dievčatká ? Slavka to mi je jasné, ale Scarlett a Selyna - neobvyklé meno ale pekné , drahý má radosť - toľko dievčat v rodine, tehotenstvo prebehlo ok ?
viki, si dobrá, ja by som už robila test, ja by som to nevydržala, ale pokiaľ nemáš komplikácie (to bol môj prípad), tak by to tam malo byť už uhniezdené , držím palčeky a myslím na detičky nech sa držia zubami nechtami a aj ty 😀

sylvia21
4. mar 2009

tanyja - tak ta chripkove neobislo? 😉

tanyja
autor
4. mar 2009

asi veľmi nie, to zato, že som od školy nebola chorá, ale teplotu som asi (nefunguje mi teplomer) nemala 😀 😀 😀 a dnes som prišla z práce o pol šiestej........ kolegyňa za mňa nič neurobila ☹

sylvia21
4. mar 2009

moje zlatko, to si si teda pekne makla.

vika34
4. mar 2009

tanyja skoré uzdravenie,ved to by bol paradox ,keby som zrovna teraz neotehotnela ☹ ,musím dúfať

tanyja
autor
4. mar 2009

bola som usilovná ako včelička, taká z jari....... ešte neprebudená celkom 😀

viki, dnes mi je už fajn, ráno som sa mierne spotila, kým som prišla do práce , ale už aj srandujem takže dá sa 😀

sylvia21
4. mar 2009

tany - tak to ma byt 🙂 bez humoru by to neslo 😉

tanyja
autor
4. mar 2009

vika, ja pevne verím , že vám to klapne , ved to by ma veľmi nahnevalo, a keď sú dve je väčšia pravdepodobnosť že sa niektoré uchytí

tanyja
autor
4. mar 2009

a ty sa ako držíš sylvi, zvládaš to v pohode ? pozerala som tie guinessove rekordy, riadne veľké čudá vytvorili 😀 😀 , mne z toho v práci ubudlo tak z polovice

vika34
4. mar 2009

pekne to tanyja vylež,aj mňa by to veľmi nahnevalo ☹ ,kedže už nemáme nič ,ale nebudeme maľovať čerta na stenu

tomaslavka3
4. mar 2009

vika.drzim ti palce a sylvia ja na tvoj pribeh tak lahko nezabudnem a utekam ho este poveadat mojej najstarsej dcere,ze sa zasmejeme 🙂

tanyja
autor
4. mar 2009

presne tak, pozitívne myslieť , ale pripraviť sa na všetky varianty ... človek nikdy nevie, ale ja Ti to zo srdca prajem ako najviac viem, úprimne 😉

vika34
4. mar 2009

dakujem babi,nádej zomiera posledná

tanyja
autor
4. mar 2009

ahoj tomaslavka, ako sa majú detičky, už búvajú ????? v akom veľkom byte bývate ?

tanyja
autor
4. mar 2009

tak tak tak , a ja verím , že čoskoro aj ja vám poviem dobrú správu 😉 😉 😉

sylvia21
4. mar 2009

viky, teraz by sa uz malo zadarit. Ved su uz take vytuzene a viac vysetreni uz ani nemozes absolvovat, tak teraz je pre nich uplne najlepsi cas sa uchytit a vydrzat 😉

tanyja- niektore maily stoja za to preposlat a troska sa nadchnut, ine su len take relaxacne 🙂 Tie navrhy obrazkov si nejake nenasla, tie so si mi posielala boli prekrasne 😉 Ked budem mat teraz cas, tiez by som si rada, nieco podobne vysila. Ake bavlnky pouzivas ?
Inak zatial sa to da zvladnut, uvidime, co bude dalej, zatial si planujem uspesne tehotenstvo, ale nikdy nevieme, ci nam ti, co to maju nastarosti vyhoveju 🙂

vika34
4. mar 2009

to by bolo fajn ,aby sme boli všetky už maminy

tanyja
autor
4. mar 2009

sylvi, to čo som mala, bolo z časopisu a teraz to kopírujem podľa už vyšitého obrázku, tak neviem , ako by som Ti poslala predlohu, nie že by som Ti nechcela nič poslať, ale nemám, jedine jeden obraz - oskenovaný farebne, ten by som Ti mohla poslať, je veľký ca. 42 x 25 cm , ale jedine poštou, a používam perlovku a vyšívam krížikom
moje motto : nikdy nič neplánujem , všetko robím spontánne 😉

tanyja
autor
4. mar 2009

a pridá sa k nám aj nikika, ona sa teraz trápi s maturitnými otázkami, nezávidím, aj mne treba prekladať čosi o poistkách pre auto a vôôôôôôôôôôôbec sa mi nechce, už to mám týždeň doma a ani som do toho nepozrela 😎

tomaslavka3
4. mar 2009

ja ich este uspavam,jedna nemoze zaspat a pokial som si odskocila porozpravat pribeho o vode zo zachodu docupkala za mnou.mam novu metodu uspavania pustam im pesnicky a stare vecernicky aby sa im dobre spinkal

tanyja
autor
4. mar 2009

a drahý pomáha tiež pri rozprávkach ????????, nehrá sa na vĺčka a nepapá červené čiapočky ? 😀

sylvia21
4. mar 2009

Tany - skusim, ci to nepojde, podla toho krasneho obrazku , co si mi posielala 😉 Keby neslo, tak poriesime , dobre 🙂 Alebo si nieco najdem ine. Mam doma jeden rozvisivany obrus uz dlho, asi sa pustim i do toho. Teraz sme s manzelom zacali calunit sedacku, takze to nam da este trocha prace. 😝
Viky - to by bolo naozaj super, keby sme boli vsetky maminy 🙂
tomovlaska - mas tvoj management je obdivuhodny 🙂

vika34
4. mar 2009

babi dnes sa mi chce tuším už spať,ešte musíme pichať a lahnem ,tak DN

tanyja
autor
4. mar 2009

sylvi, ak do toho budeš vidieť a vedieť počítať, tak to skús, ale podľa mňa je to maličké na počítanie, ja som predlohy vyhadzovala, lebo sú neprehľadné a príšerne veľké 😒

tanyja
autor
4. mar 2009

viki , brú nôcku, nech sa maličké dobre vybúvajú, ja pojdem tiež za chvíľku
😎

sylvia21
4. mar 2009

Dobru nocku Viky 😉 A co si este ides pichnut ?

Tany - to sa da zobrazit i vo velkom a skusim si to prekreslit, mozno mi to pojde i v exceli vo farbe. Da sa vselico . Ked bude troska casu, skusim sa s tym pohrat.

tanyja
autor
4. mar 2009

sylvi, rada pečieš ? ja vôbec nepečiem, my koláčiky nemusíme a obzvlášť nie ja 😀 😀 s mojou modelkovskou postavou 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre