Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
5. okt 2009

ahojte, lulu veľa neupratuj, šetri sa, nech sa drobci poriadne nalepia
no už som aj ja veľmi zvedavá kedy pôjdem, veď pomaly ale isto sa blíži riadny termín, nieže sa drobec skorej vypýta von, to by nebolo dobre, kedže nie je dobre otočený 😒
zuzi čo nové ako v práci ?

zuzana0612
5. okt 2009

ahojte,
lulu držím palce aby všetko dobre dopadlo
tanyja, práve mi skončila prezentácia nových vecí z nášho systému. strááááááááááášne zábavné to bolo. skoro som tam zaspala. aj teraz to na mňa nejako ide. 😀 a ako sa inak cítiš? veci a všetko prichystané, keby niečo?

sofokleska
5. okt 2009

lulu,tanyja ja sa s vami tak tešim........ 🙂
aj držím palčeky aj na nožičkach 😉

tanyja
autor
5. okt 2009

jasné, všetko pre "keby niečo" už mám nachystané , už asi týždeň
a už tri týždne počúvam otázky : ešte sa gúľaš ?
pekné od vás, že nám aj s lulu držíte palčeky, a ja sa pripájam, aby to lulu dobre dopadlo 😵

tanyja
autor
6. okt 2009

ahojte, tak ja v piatok idem do nemocnice a možno tam už aj ostanem , som véééééľmi zvedavá , ľady sa pohli .....
možno budúci týždeň sa už nebudem gúľať a už vám len oznámim, že sme traja 😅

zuzana0612
7. okt 2009

Dobre ráno,
teraz budeme čitať iba samé pekné správy. tanyja nám napíše, že sú traja, lulu že je všetko ako má byť... 🙂

tanyja
autor
7. okt 2009

a zuzi , že nemusí byť do večera v práci ....... 🙂

tanyja
autor
7. okt 2009

zuzi , dávno si sa neozvala, to si mala toľko práci ?? prosím ťa, nepreháňaj to s tým, veď ti to uškodí 😝 , my pracujeme len tak po trošičke - vstanem a mám fajront (ešte)

zuzana0612
7. okt 2009

nebývam v práci do večera. tak normálne sa snažím po 8,5 hod. ísť domov. a tento týždeň v piatok by som rada mala dovolenku. neozvala som sa, lebo boloi také blbé obdobie a moc sa mi nechcelo o tom písať. a tak som ani nevedela, čo napísať, tak som len pozrela, čo robíte.
a teraz pozerám väčšinou, že kedy sa už ty prestaneš hlásiť a že sa už ozveš s drobcom 😉

lulu107
7. okt 2009

tanyja - držím palčeky nech všetko dopadne o.k
no veľmi dúfam, že v pondelok keď si spravím doma test vám konečne napíšem pozitívnu správičku, ale bojím bojím 😨

vika34
7. okt 2009

ahojte,nehnevajte sa,že nepíšem,ale som momentálne veľmi zaneprázdnená,neskôr sa ozvem,pá
tanyja drž sa

tanyja
autor
7. okt 2009

všetkým vám ďakujem za podporu , ste zlaté 😉
a ja sa predsa stále hlásim s drobcom, nie síce vedľa mňa, ale ešte vo mne , ale stále je so mnou
lulu , dúfam veľmi dúfam, že ked prídem domov a dostanem sa k pc, si prečítam, že je všetko ok, prípadne mi pošli mail, alebo na skype sa ozvi
vika, nepreháňaj to s tou prácou, ved sa upracuješ !!!

tanyja
autor
8. okt 2009

ahojte, tak ja som dnes dostala fotečky malej princeznej od mojej "šéfovej", no je úúúúúúúúžasná !!!!!!!
ak sa zajtra neozvem, tak oddychujem v nemocnici, ak by som došla domov, tak napíšem , čo mi povedali 😀
zatiaľ sa majte krásne

nikika33
9. okt 2009

Ahojte baby! Kedysi som tiež prispievala do tejto témy a s tanyjou som ostala nadalej v kontakte. Preto vám chcem oznámiť radostnú novinku, že sa jej dnes o 12.30 narodil malý synček Radim s mierami 3380g a 53 cm.

lulu107
10. okt 2009

nikitka - tak ju pozdravuj od nás, veľmi sa s ňou tešíme, super máme nového kámoša na téme 😉

Babušky - včera som bola 9 deň keď som začala špiniť, včera to bol hnedý výtok- tmavší, dnes je to bledšie, sú to iba také čmuhy. Včera mi bolo dosť zle všetko vnútri sa mi triaslo, no dnes je to lepšie iba žalúdok mám nejaké stlačený. Dnes som 10 deň v pondelok by som chcela testnúť.

sofokleska
12. okt 2009

ahojte....ano nikika pozdravuj ju a ako sa vlasne drobček vola? 🙂
lulu,no čo už si testla,ako to dobadlo.....?

nikika33
12. okt 2009

Ahojte, malý sa volá Radim a je strašne zlatunký 🙂

lulu107
12. okt 2009

čaute babušky testla som na 12 deň a boli tam //, ale ešte sa bojím tešiť sa z toho až po krvičke a najväčšia radosť nastane po prvom utz keď uvidím, že všetko je o.k, Takže polovica úspechu by tu bola 😉

sofokleska
13. okt 2009

no vidis lulu,nakoniec vsetko dobre dopadne......to aby sme ta zacali pak nasledovat. 🙂

lulu107
13. okt 2009

zajtra vám dám vedieť ako dopadla moja krvička, bojím bojím

vika34
14. okt 2009

ahojte ešte stále nič nestíham
gratulujem Tanyja 😀
lulu držím veľmi pästičky aby to vyšlo
zdravím všetky,ozvem sa neskôr

lulu107
14. okt 2009

krvička bola pozitívna HCG 495 od zajtra som PN, už aby som mala za sebou UTZ či je všetko O.K

zuzana0612
15. okt 2009

ahojte,
lulu držím palce a teším sa s tebou.
tanyja gratulujem
😵

lulu107
16. okt 2009

už sa neviem dočkať 3.11 nech ich vidím na UTZ a nech viem že je všetko v poriadku

zuzana0612
16. okt 2009

lulu moc ti držím palce aby bolo všetko v poriadku. do 3.11. je ešte ďaleko, ale určite ti to rýchlo ubehne.

tanyja
autor
16. okt 2009

ahojte, aj ja som už tu,
lulu, držím veľmi palce,hlavne kľud, bebenká cítia všetky nálady a ked je mamina v kľude aj babenky búdú kľudné, to nám povedala sestrička a doktorka
ten náš zázrak je naozaj podarený a krásny, všetko sa to zbehlo rýchlo, ale stálo to zato
ďakujem zuzi, aj všetkým za podporu

vika34
16. okt 2009

tanyja ,tak už to máš za sebou a verím,že to stálo za to .
😀
LULU držím palčeky ,tfuj,tfuj

zuzana0612
16. okt 2009

ahoj tanyja,
dnes ráno som práve rozmýšľala, že kedy sa objavíte. malinky je nádherný, prajem vám veľa veľa zdravíčka 🙂

vika34
16. okt 2009

ahoj zuzana 😅 ,hádam sa mi to už na budúci tt uvoľní a prídem vás navštíviť

sofokleska
16. okt 2009

maly Radim je prekrasny 🙂 ,vela zdravia,lasky a šťastia mu prajem!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre