Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

stanca22
30. nov 2010

@zuzana0612
@tanyja
1000 ľudí, 1000 názorov ...

zuzana0612
30. nov 2010

@tanyja mňa by zaujímalo, čo by ste @stanca22 robili, keby tvoj muž ostal doma nezamestnaný. to by ste žili ako? z čoho? a keby ste ešte deti do toho mali. zo vzduchu? ale hlavne, že budeš so svojim mužom....

stanca22
30. nov 2010

@zuzana0612 Ja neviem čo stále máš, proste je to tak ako to je a je nám dobre takto a keď sa dačo inšie vyvinie, budeme to zase ináč riešiť ... My riešíme veci podľa okolností ...

tanyja
autor
30. nov 2010

@zuzana0612
@stanca22 tak ja mám dieťa a dieťa je nádherné stvorenie, dáva lásku, pokoj, nehu ... a kopu výdavkov: mlieko, plienky, čaj, krémiky na ritku, kozmetika, kočík, oblečenie, topánočky , len tie stoja 15€ najlacnejšie
ja neplánujem nikdy ale myslím do budúcnosti

ypsinkova
30. nov 2010

stanče sa nechce do práce a keď sa niekomu nechce,tak to je ťažko ... načo hľadať výhovorky...keď im to tak vyhovuje,jej a jej manželovi a ceje ich rodine,tak budiš...my im nemáme čo do toho kecať,veď sú dospelí ľudia a predpokladám,že vedia,čo robia..ak nie,tak to je smutné...

stanca22
30. nov 2010

@tanyja A my tiež moc neplánujeme ale tak riešíme až keď sa deje daná vec ,,,

stanca22
30. nov 2010

@ypsinkova Ďakujem Ti, to som chcela konečne takého človeka, aby ma presne tak pochopil ako si ma pochopila Ty a budiš 😉

tanyja
autor
30. nov 2010

@ypsinkova ahoj moja, som rada, že si hodila slovko k dnešnej téme, zajtra budeme preberať napríklad vianočné pečivo 😵
@stanca22 žite si ako chcete, nás do toho nič, len to, čo sme napísali, boli a sú naše názory, ktoré nemeníme

stanca22
30. nov 2010

@ypsinkova Ty ešte nebúvaš? Čo robkáš?

stanca22
30. nov 2010

@tanyja ja vas nazor beriem taky aky ste ho napisali ale stale do mna rypat za to nemusite ...

ypsinkova
30. nov 2010

@tanyja mňa tak príšerne bolí už od včerajška hrdlo,žeto až pekne nie je...už mám aj nádchu,tak dúfam,že tak ako to rýchlo prišlo,tak rýchlo to aj odíde,lebo nemám náladu byť chorá 😝
vianočné pečivo ? 😝 každý rok chodievam k mamine piecť rôzne vianočné koláčiky,takže už sa neviem tento rok dočkať,kedy nastane ten správny čas 😀

stanca22
30. nov 2010

Vtipy - Niekoho stači zahrnuť kvetmi, niekoho horúcimi bozkami, niekho peknou rečou, niekoho laskou...a teba? Teba stači jebnut lopatou a zahrnut hlinou

ypsinkova
30. nov 2010

@stanca22 😀 😀 😀 😀 ja a búvať o takomto čase ??? blázniš ? ja chodievam spávať veľmi neskoro 😀 😀 ja som nočná sova,nikdy nemôžem zaspať,prehadzujem sa a neviem nájsť tú správnu polohu a keď konečne zaspím,tak už mi zvoní budík do práce 😝
o koľkej chodievaš spávať ty ??

stanca22
30. nov 2010

Vtip - Vydel som kona vracat, hada plut, lietadlo po zabradli cuvat, zabu do kamena pätou trieskat ale co ty si za svinu to som este nevydel

ypsinkova
30. nov 2010

preboha,dúfam,že tie vtipy nie sú adresované práve pre mňa,lebo to by ma asi urazilo 🤐

ypsinkova
30. nov 2010

z akej stránky máš tie vtipy ? sú gramaticky dosť zle,aspoň predtým,ako si to skopírovala,ak si to vôbec kopírovala,si to mohla opraviť 😉

stanca22
30. nov 2010

@ypsinkova ja okolo 22 hodke ale ked nie je pri mne muž tak aj okolo 24 hodke 😀 a co takto robis cez noc, chatujes?

tanyja
autor
30. nov 2010

@ypsinkova tak si urob čaj s medom a nejaký paralen, nech to troška prejde
ja rozmýšľam, že by som skúsila perníčky, len nemám formičky, musím kúpiť, ľúbime ich nadovšetko a malému by sa tiež dobre jedli
@stanca22 my do teba nerýpeme, my sme napísali len svoj názor nič viac a drahého kde máš? už je doma, alebo ešte pracuje? nevadí mu, že si stále pri pc? ten môj je tu u mňa a vypisuje si firemné papiere a pozerám ordináciu

stanca22
30. nov 2010

@ypsinkova sorry tie vtipi mi pise byvali kolega tak reku skopirujem ich a dam sem nech odlahcom temu 😀 adresovana nie je pre nikoho !!! to len tak 😀

ypsinkova
30. nov 2010

@stanca22 😀 😀 😀 más dobrý zmysel pre humor...hej presedím celú noc za počítačom a potom nemôžem ráno do práce vstať , vieš ? 😵
a čo robíš ty do polnoci hore ?

ypsinkova
30. nov 2010

@tanyja hej,už som nasadila liečbu čajom a paralenom,zatiaľ žiadna zmena,tak uvidím .... a aj ja mám rada perníčky,mňam ... tie formičky nemám ani ja,lebo tak často nepečiem,že by som také veci potrebovala,ale mamina má

tanyja
autor
30. nov 2010

@stanca22 jeminenku "vydel" , preboha, veď len už keď na to pozriem, tak mi je zle, správne je to takto: videl, vidieť

stanca22
30. nov 2010

@ypsinkova No ja chatovať a inak to dosť vyzerá zle s Tebou, myslíš že budeš chorá? Či si myslíš že už aj si?

tanyja
autor
30. nov 2010

@ypsinkova veď ja tiež nevypekávam často,ale perníčky by som skúsila, máme ich radi
a ja neviem, prečo vysedávaš celé večere pri pc, máš sa venovať mužíkovi 😉 😉

stanca22
30. nov 2010

Vtip - Letí Fico a Slota v lietadle, bavia sa o tažkej finančnej situacii u nas, ked Fico povie: ,,Ja vyhodim z okna 20x 100korunaciek a urobim 20tim ludom radost.Slota sa nato zasmeje a povie : ,,To je nič ja vyhodim z okna 10x 200korunaciek a urobim desiatim ludom radost". V tom sa zrazu otoci nasraty pilot a povie: ,,Radsej si zavrite huby, lebo vyhodim z okna vás dvoch, a urobím radosť všetkým

stanca22
30. nov 2010

Vieš prečo su homosexuali taky štastný ludia? Lebo sa im štastie boji otočit zadkom

tanyja
autor
30. nov 2010

@stanca22 v množnom čísle nie je : tí sú šťastný ale šťastní !!

ypsinkova
30. nov 2010

@stanca22 chorá ? akože to,že stále len chatujem ?? no jasné,že som..myslíš,že by som mala navštíviť aj nejakého odborníka alebo to nechať len na náhodu ?
@tanyja prosím ťa,čo tam po manželovi,vy ste pre mňa prvoradé 😎 😀 😀

stanca22
30. nov 2010

vieš aky je rozdiel medzi mladym mužom a starim?
mlademu beha p... po rozume a staremu po kuchyni
Alebo, vieš prečo vždy chodievaju dvaja policajti a nie iba jeden?
Lebo jeden vie pisat a druhy čitat

stanca22
30. nov 2010

@tanyja Keď Ťa to baví opravovať, tak kľudne si to aj prepíš

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre