Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
6. dec 2010

@ypsinkova no už len ty potrebuješ výčitky svedomia 😀 😀 , teraz na discovery ukazovali 24-ročného, ktorý váži 208kg...
Mikuláš mal naponáhlo, asi ho Snehulienka uhnala... , netuším

2 bundy na obmenu sa mi oplatilo kúpiť - využijem, aj kombinézu, ale fusaky dva? keby mi mal kto požičať...

a dnes má narodeniny aj naša zuzanka 🙂 🙂 , @zuzana0612 prajeme všetko krásne, ako dopadla oslava? aké boli darčeky ???

ypsinkova
6. dec 2010

@tanyja na tvojom mieste by som ho kúpila,aj keď ho využije len tento rok ...veď potom ho môžeš posunúť ďalej

ypsinkova
6. dec 2010

@zuzana0612 všetko najlepšie,dúfam,že si prežila pekný deň a poriadne ste oslávili 🙂

@tanyja veď to nie je až tak veľa 30 eur ... kúp ho

tanyja
autor
6. dec 2010

@ypsinkova no keby som sa spýtala mami, že čo na to povie, tak by povedala, načo veď tento je dobrý a keď sa spýtam drahého - tak mi povie - kúp ho
malý dostal na Mikiho 25€ tak by sa dalo...

ypsinkova
6. dec 2010

@tanyja no tak vidíš,neviem čo riešiš ... snáď sama vieš najlepšie,či to malý potrebuje alebo nie

tanyja
autor
6. dec 2010

@ypsinkova samozrejme že potrebuje, aha čo som našla: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10075904&tab=7 , len je iba tmavo-modrý a športový kočík je červený a ten druhý svetlučko zelený
ešte niečo pohľadám

ypsinkova
6. dec 2010

@tanyja tento sa mi tiež páči,len aby mu nebola zima,ten prvý vyzeral lepšie,vlastne teplejšie,aby som sa presnejšie vyjadrila

tanyja
autor
6. dec 2010

@ypsinkova však je naobliekaný, idem sa na to všetko vyspať...
dobrú nôcku a zajtra ti dám vedieť, ako dopadlo moje rozmýšľanie 😵 😵 , pa pa

ypsinkova
6. dec 2010

@tanyja no dobre,idem aj ja ešte pozrieť niečo v tv a potom do postieľky,pa pa

tanyja
autor
7. dec 2010

@ypsinkova dnes tu bolo totálne ticho, vidno , že naša zuzka dnes nebola v práci , nemal kto písať a čítať..
chýba nám tu @stanca22 čo nové ?
fuj, dnes bol upršaný deň, u vás ako?

ypsinkova
7. dec 2010

@tanyja nemyslím si,že zuzka toho veľa napíše,ale budiš 🙂 ty čo si robila celý deň,že si sa tu nezastavila ? ja keď som sa sem vždy šla prihlásiť,tak vždy mi vypísalo,že sa sem nedá prihlásiť z technických príčin,takže asi tak 🙂 🙂

tanyja
autor
7. dec 2010

@ypsinkova aj mne to tiež ukazovalo, že z technických príčin je stránka nedostupná a ani nebolo času...
doobedu som varila a hrala sa s malým a keď spal, tak sa zobudil po 1,5hodine - lebo sa nán ťažko vkladá kľúč do zámku...bezpečnostné dvere 😉 (budia ho keď sa otvárajú), no a už potom nezaspal a konečne prestalo pršať, tak sme išli von a to už potom nemám kedy ísť k pc... môj malý víchor je rýchlejší ako ja 😀 😀

dnes so mnou upratoval - videl ako prášim koberčeky pred vysávaním a ja som koberček položila a malý ho zase zbalil a prášil 😀 😀 😀

tanyja
autor
7. dec 2010

@ypsinkova a ty si čo porábala celý deň??? ten môj chlap teraz rieši, čo s prácou... som zvedavá, ako sa to všetko skončí !!!

zuzana0612
8. dec 2010

@ypsinkova ďakujem. oslavíli sme a bolo fajn. ja som dostala od drahého hodinky. prsteň som aj s naušnicami a príveskom dostala pre rokom. a hodinky sú pekné.
@tanyja s poisťovňami sú problémy stále. ale hlavne, že ste to poriešili. včera bola strašná cesta do AT. otrasne mrholilo a autá prskali. a cestou späť bola hustá hmla, nebolo na meter vidieť. prišli sme po ôsmej. už ma zadok z toho sedenia bolel. iba som si dala polievku, osprchovala a išla spať. taká cesta je ešte únavnejšia, ako keď človek niečo robí

tanyja
autor
8. dec 2010

@zuzana0612 ahoj, včera keď som videla správy, nebolo mi všetko jedno ☹ ☹ , vo mne ten strach už asi navždy ostane..
z poisťovni chceli pracovnú zmluvu, tak som im ju poslala, ja mám doma poriadok v papieroch - pozostatok mojej kancelárskej práce 😀 😀 😀 ale oplatí sa to
a ako bolo v AT? kde ste to presne boli? a čo tam robievate? nejaké školenie ?
ja som už uložila malého spať, bol nejaký nervózny a mrzutý.. tak nech si pospí

zuzana0612
8. dec 2010

@tanyja boli sme v takom menšom meste Weiz. cez deň bolo krásne slnečno. a bola som sa naučiť robiť s takým novým programom. a inak bolo celkom dobre.
my sme našťastie nejaké havárky nevideli, ale viem že bola na D1. moj mi to hovoril doma a teraz som videla na nete, že je tam zase, kvôli hmle. tu je inak poriadna od rána

tanyja
autor
8. dec 2010

@zuzana0612 17 áut sa ťuklo do seba, nič príjemné, už by som zase mrela, keby bol drahý na cestách
tu včera doobedu pršalo, a poobede sa to pretrhlo, teraz je zamračené ale neprší
kuknem na mapu, kde ste to boli 😉

tanyja
autor
8. dec 2010

@zuzana0612 akurát som to pozerala, také menšie mesto neďaleko, nabudúce pôjdem s tebou 😀 oprášim nemčinu
predvčerom som sa rozprávala s kamoškiným mužom - nemcom a bol užasnutý, že viem perfektne nemecky, tak som narástla 😵 😵 😵
ale musím uznať - pekný je , hm, chlap ako hora - vysoký - urastený - usmiaty - veľmi sa mu páčil môj chrústik 😵

zuzana0612
8. dec 2010

@tanyja tak to ja som sa tam dobre namakala..... kým som nejakú vetu vypotila zo seba. ešte šťastie bolo, že mi niečo ten program hovoril a niečo som si domyslela.... 😀 . ano, je to také menšie mesto. od nás je to 4 hodiny cesty. ale pekné mesto to je.

tanyja
autor
8. dec 2010

@zuzana0612 ja som zatiaľ v Rakúsku nevidela škaredé miesto, dokonca aj tie ich Bauernhofy sú úžasné , veľa robí to, že sa nepovaľujú smeti po zemi ako všade tu u nás, ble 😝
nabudúce ti urobím tlmočníčku 😉

zuzana0612
8. dec 2010

@tanyja to by bolo super, by som sa tam nemusela trápiť sama.... 😀 . presne, ako píšeš, nikde sa tam smeti nepovaľujú ako u nás. ešte aj ten sneh super uhrnutí aj k tým domom na kopcoch. keď ideš po diaľnici a vidíš len jeden dva domy na kopci z diaľnice a k ním krásna cestička upravená bez snehu ide. no úžas. to nie ako tu u nás. keď sme prešli hranice v BA, hneď sme vedeli, že sme doma. hrkot, buchot, sama jama samý hrb...

tanyja
autor
8. dec 2010

@zuzana0612 my sme vo svete známi: slovák kradne všade, kde sa pohne, aj slovákovi , bordel pod vlastným oknom mu nevadí a vypije všetko, čo sa dá 😀 😀
ale česť výnimkám 😀 😀
boli sme chvíľku von ale začalo pršať , tak sme sa vrátili , fuj a hmla k tomu,najlepšie je doma 😉

tanyja
autor
8. dec 2010

@ypsinkova tak som reagovala na záujem o fusak a tá ženská ho jednoducho posunula druhej záujemkyni, takže tomu sa hovorí sila... lebo že ja som sa pýtala za fusak a ona napísala, že má vážny záujem, no myslím si, že logicky je to tak - pýtam sa, keď mám o niečo záujem ,alebo nie?
škoda sa rozčuľovať..

zuzana0612
8. dec 2010

@tanyja tak to si vystihla.... 😀

tanyja
autor
8. dec 2010

@zuzana0612 vďaka za postreh 😉
veď som jej aj svoje napísala !!!

ypsinkova
9. dec 2010

čaute baby,ja som sa až teraz úspešne dostala na koníka...vždy mám to šťastie,že keď sa chcem prihlásiť,tak práve vtedy nejde 😀 teraz mu to zasa strašne dlho trvalo,kým ma prihlásil,ale už som našťastie tu 😀
@tanyja to je škoda,že ťa predbehla iná žena,mala si si do hneď dať rezervovať,keď si vedela,že to budeš brať na 100%,veď vieš,čo sa vraví,ze šikovným patrí svet 😀

ypsinkova
9. dec 2010

idem teraz ešte pracovať,večer sa tu ukážem,ak sa sem dostanem,pekný dník 😉

zuzana0612
9. dec 2010

dnes je to s koníkom fakt blbé. celý deň skúšam a nič a aj teraz dlho trvalo prihlásenie.

tanyja
autor
9. dec 2010

@ypsinkova dnes to tu bola bieda - celý deň výpadok
ja som si ho nechcela záväzne objednať, lebo potom sa nedá z toho vycúvať, lenže ona bola neslušná a to doslovne.. ale nevadí, svokra dala malému 50€ Ježiškovské, že mu mám kúpiť fusak 😀 😀 😀 , takže neváham a idem pozrieť nejaký pekný, prihodím link 😵
@zuzana0612 dnes som bola po stráááááášne dlhej dobe pri svokre, samozrejme že sme nedebatili... proste ona sa nevie nič spýtať , hrôza a na to, že malý často k nej chodí, nechcel ísť k nej, takže o láske sa hovoriť nedá a dávala malému ruku a ani ju nechytil..takže myslím si, že keď tam ten môj chlap s malým chodí, tak viac sa o malého stará drahý ako svokra... aj teraz - ona sedela a ja alebo drahý sme behali s malým po byte

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre