Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

zuzana0612
18. feb 2011

@stanca22 no a ja ešte okrem toho chodím asi tak každých 30 minut na wc. takže nič moc. dúfam, že sa to ešte nezhorší a nebudem musieť k doktorovi

stanca22
18. feb 2011

@zuzana0612 No a ja som túto vážnu vec fakticky zabudla podotknúť tiež 😀 Tiež chodím asik každých 5 min. na wc, je to ako na hlavu postavené ... Už sa teším na pondelok, čo mi povie doky ...

zuzana0612
18. feb 2011

@stanca22 ideš v pondelok k lekárovi? je ti niečo vážne?

stanca22
18. feb 2011

@zuzana0612 Tebe som to nepísala? Mešká mi MS 35 deň asik, 4X TT negatívne som mala, bolieva ma hlava, pod bruškom a pupok, býva mi občas nevoľno a stále chodím na wc, takže neviem čo je so mnou ...

zuzana0612
18. feb 2011

@stanca22 viem, že si písala, že ti mešká, ale inak som si už potom asi nevšimla. tak to nech ťa prezre lekár a nejako to rieši.

stanca22
18. feb 2011

@zuzana0612 No vyzerá to dosť vážne asik, uvidíme ... A Ty sa máš ako?

zuzana0612
18. feb 2011

@stanca22 ja v pohode. ale už čakám, kedy príde moj pre mňa. ale asi to nebude skôr ako za dve hodiny. išiel skontrolovať predajne a po ceste naspäť príde pre mňa do práce. neboj, snáď to nebude až také vážne. mne tiež mešká menzes, ale ja to radšej neriešim. keď sa budem stresovať, nebude to lepšie

stanca22
18. feb 2011

@zuzana0612 Presne tak ... a čo robí ten Tvoj?

zuzana0612
18. feb 2011

@stanca22 je obchodný manažer. má nastarosti predajne na západnom slovensku. jedna česká firma prišla na slovensko minulý rok v lete a on tu teraz hľadá priestory, ľudí a otvára predajne. zatiaľ ich je 5 a ešte nejaké pribudnú.

stanca22
18. feb 2011

@zuzana0612 Ten sa teda nabehá, keď mávaš vólno, chodíš aj Ty s ním či nesmieš? Dobre vedieť keď budeme hľadať priestory, dám Ti vedieť 😉 😀

tanyja
autor
18. feb 2011

ako vidím popísali ste toho dosť, ale nechce sa mi to všetko čítať , no ste šikulky 😵 😵
ja som tu týždeň nebola 😉

stanca22
18. feb 2011

@tanyja Všimli sme si, ako sa máš? Už máš opravený PC? Čo si s ním mala?

tanyja
autor
18. feb 2011

@stanca22 vďaka za opýtanie, my tu doma sa máme všetci fajn, pc bol aj napriek antivíru zavírený, tak mi ho prečistili ...25€ a nainštalovali iný, že vraj lepší, tak som zvedavá

stanca22
18. feb 2011

@tanyja Škoda že nebývame bližšie, môj muž je v tom dobrý, by Ti to spravil, nuž čo ... Zdravie slúži? Všetko ide ok.?

tanyja
autor
19. feb 2011

@stanca22 ved máme známeho a aj švagra, ale ten je momentálne vo svete, ja sa tiež vyznám, ale že je to vírus, by ma nenapadlo
my sme zdraví, zdravie slúži, takže pohodička pohoda 😉 😉 , len to počasie keby bolo lepšie - dnes je usmrklené počasie, takže ísť von nehrozí, škoda

stanca22
19. feb 2011

@tanyja Ahoj, no to hej, akurát som sa vrátila z prechádzky zo psíkom a je tam otrasné počasie, ako by mal ísť len november ... Fúka a poletuje tu v Rk. sniežik. Cez týždeň si mala muža na cestách, čo?

tanyja
autor
19. feb 2011

@stanca22 každý deň dochádza do práce, takže každú nôcku ho mám doma 🙂 🙂
a my sme von poriadne ani neboli, tu celý deň pršalo, fuj počasie 😒

tanyja
autor
20. feb 2011

@ypsinkova ahoj , ako sa máš? dávnno som tu nebola, nejako neposlúchal internet.. ale už je dobre 😅
maličké sa ako má? už máš aj bruško alebo ešte nie? ani sa nenazdáš a budú kopance 😀 😀 😀
toto naše čudo malé sa už začína pýtať na kakanie, síce niekedy sa stane nehoda ale čo už a včera jedol hlávkovú kapustu... 😀

stanca22
20. feb 2011

@tanyja No to hej, s týmto počasím je to hrôza, aj ja mám svojho teraz každý večer domka na šťastie 🙂

tanyja
autor
20. feb 2011

@stanca22 ahoj, čo si dnes varila? my sme už za obedom a vegetíme pred telkou, malý už spí
dnes už aspoň neprší, ale asi von nepôjdeme, nakoľko malý má opraté obidve vetrovky - opravoval autá 😀 😀

stanca22
20. feb 2011

@tanyja Milé, opravoval autá 😀 Dnes som nič nevarila, lebo sme stále ešte u svokrovcov ale už za chvíľu možno by sme aj mohli ísť domov, doma plánujem urobiť len tak francúzske zemiačiky 😉 Mňam, milujem ich 😀 Tu tiež už neprší ale ani nesvieti slniečko, čo je veľká škoda, slniečko mám docela rada 🙂 My tiež kukáme telku, sú tu s nami aj moji rodičia, tak je celkom veselo ... 😀 😀 😀 Čo máš v pláne na tento týždeň? Ja k dokymu, na poštu, na UPSV a uvidíme čo sa ešte prihodí 😉 😀

tanyja
autor
20. feb 2011

@stanca22 ja nič neplánujem, zariadim sa vždy podľa toho, čo sa vyskytne..

stanca22
20. feb 2011

@tanyja Aj tak je dobre 😉 Idem k našim kuk telku, tak zatiaľ pa.

ypsinkova
20. feb 2011

@tanyja ahoj,počula som,že ti internet štrajkoval,ale som rada,že už je zasa všetko v poriadku 🙂
bruško mám podľa mamy maličké,ale tak lepšie ako žiadne,veď ono sa to hádam rozbehne 😀 na tie kopance sa už teším,neviem sa dočkať,veď niektoré cítia už v 15 tt 🙂
veď o Radimkovi nikto nepochybuje,že je šikovný chlapec 🙂

tanyja
autor
20. feb 2011

@ypsinkova v 15 tt určite ešte nie, to bábo ešte nie je také veľké, aby žena cítila pohyby, ale druhorodička cíti pohyby v 18tt, vtedy už vie, čo čo je 😀 , ináč od 20tt možno cítiť pohyby
malý je šikovný .. najradšej robí bububu, teda aby sme sa báli 😀 😀 a teraz zjedol dva cukríky z dezertu Tatiana

ypsinkova
20. feb 2011

@tanyja no tak niektoré baby tu písali,že cítili také motýlie pohyby ,tak neviem 🙂 a dosť skoro cítia pohyby .. tak od 16tt 🙂 a bojíte sa ? 😀 😀 Tatianu mám aj ja rada 😝

tanyja
autor
20. feb 2011

@ypsinkova jasné že sa bojíme a ako veľmi 😵 😵 😵
no neviem v 15tt cítiť pohyby, nechcem byť hnusná, ale to je hlúposť, to sa im skôr prelievali črevá, ja som pri prvom tehu cítila pohyby až vtedy, keď ma malé riadne koplo a samozrejme pri malom som už vedela, čo mám čakať, ale to bolo až v 18tt a bolo to také jemnučké, motýlie .. 😉

ypsinkova
20. feb 2011

@tanyja 😀 myslela som si,že bude bez seba 😉 🙂
no ja neviem,čo cítia a čo nie 🙂 lebo ja zatiaľ necitím nič,ešte je aj tak priskoro 🙂
ale najviac ma trápi,že som toho veľa cez víkend nenaspala a zajtra ráno už práca 😒

tanyja
autor
20. feb 2011

@ypsinkova ako to? tak už by si teraz mala ísť pekne spať, lebo aj to vaše malé bude taký nespavec ako ty !! 😵

ypsinkova
20. feb 2011

@tanyja vidíš,pol 11tej a ja tu ešte straším 😀 no dúfam,že v tomto nebude po mne,lebo to potom zbohom zdravý rozum 😀 no nič,idem už do postele,som zvedavá o koľkej zaspím ... dobrú noc 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre