Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

zabka60
6. jún 2011

@tanyja no strasne nam chyba a to nas este viac taha byt konecne tehotny....ale cim viac chceme tym sa viac oddalujeme od toho...

zabka60
6. jún 2011

@ypsinkova susedia???a co robia,maju deticky ci ako???

ypsinkova
6. jún 2011

@zabka60 mám etakú susedu,čo má syna a stále po ňom kričí a krajšie ako debil mu nepovie .....

tanyja
autor
6. jún 2011

@ypsinkova 😀 krásne meno,, fakt originálne 😀 😀
moje dieťa je vodný živel, keby mohol, je stále vo vode 😀 a včera som nespratala vodu z balkóna, tak ráno bol už v nej, šikulka malá, ešte aj búrka sa mu páči a chodí na balkón a ukazuje mi, kde bolo bum - hrmelo a boli blesky 😀

@zabka60 ale ved sa dočkáte, daj si štítnu žľazu dokopy a potom to pôjde 😉

ypsinkova
6. jún 2011

@tanyja aké meno sa ti páči ? ako debil myslíš ? ona je strelená ... stále len ohovára a po malom kričí ... no otras
😀 nebojí sa búrky ? 😀 také dieťa ešte nepoznám,čo sa nebojí búrky,to je snád unikát ! 🙂

tanyja
autor
6. jún 2011

@ypsinkova áno, meno debil je fakt originálne, a ešte teľa sprosté - tak mužova sestra kričí často po svojich deťoch 😀
veru veru, nezdá sa to, ale nebojí sa a stále čaká, keby bude bum a bum nikde 😀 😀

ypsinkova
6. jún 2011

@tanyja ja by som ju za to oslovenie prefackala ... to je nenormálne ... tiež ju nevolám krava aj ked si to o nej myslím....
v lete si toho užije ... my vždy ked niekam ideme,tak sa spustí taká búrka ako nikdy 😀 to je naše šťastie

tanyja
autor
7. jún 2011

@ypsinkova a na krúpy nemáte šťastie? takže ste stále vyzbrojení dáždnikmi 😀 prípadne pršipláťmi a gumákmi 😀 😀
no my to máme lepšie - my nikam nechodíme 😒 , dnes som ťahala drahého, že by sme mohli niekam ísť a on že nie, lebo že musí dať do poriadku auto pred STK 😠 , a čas by nám bol vyšiel, lebo nie je horúco a neprší, ale čo už, snáď sa niekedy dočkáme....
ja som malému vždy len: chrústik, miláčik, ďuro - ke´d urobí niečo hlúpe a somárik, keď vytatári nejakú hlúposť, ale aj to mu poviem s láskou
len dnes som sa na neho zlostila, lebo cikal na zem a nočník vedľa neho a už som mala aj pozmývané 😖

ypsinkova
7. jún 2011

@tanyja nie,práveže nikdy nemáme pri sebe dáždniky,ja som taká,že ich vždy nechám doma 😀
tak to je škoda,lebo dnes by sa fakt nedalo niekam ísť,pretože nie je až také teplo .... aj my hádam niekam vybehneme navečer
aj ja malému rozprávam stále a spievam 😀 .... aj Radko,ked sme doma,s ním aktívne komunikujeme 🙂 nikdy by som svoje dieťa nenazvala debilom ... to je strašné ... to normálna matka tak svojej ratolesti povedať ani nemôže....fuj
😀 hehe,tak to je vtipné,ale to je asi zákon schválnosti 🙂

zabka60
7. jún 2011

@ypsinkova 😖 to je za matka teda,to sa mi veru nepaci a kolko ma rokov???ale tak ak si zasluzi,ak je nejaky vagabund 😀

zabka60
7. jún 2011

@tanyja ja mam stitku v poradku,bola som na vysetreni aj na sone na kontrole ako chodim a povedala dr,ze je to super,ze sa nezvacsuje ani nic...tam problem nieje...ale v uprave mrchy

ypsinkova
7. jún 2011

@zabka60 nie,ten malý je strašne zlatý...čo ja viem...tak 2 roky môže mať a teraz majú aj druhé bábo,dievčatko ... ale neukľudnila sa...ona je asi taký typ,ktorý to nevie inak riešiť ....

tanyja
autor
7. jún 2011

@ypsinkova mamička by sa mala nad sebou zamyslieť, takto s detičkami, a ktovie, otecko o tom vie? alebo nebodaj aj on častuje deti takými menami?
a ten malý je príliš malý na to, aby bol debilom, mama hnusná 😠

@zabka60 tak už len tú mrchu dať do poriadku, mrcha jedna 😠 a bude to 😉

ypsinkova
7. jún 2011

@tanyja ich otec chodí robiť niekam do zahraničia,jeho tu vidím veľmi málo ... ale on je dosť divný ...a ešte hentaká oňucu si zoberie...des 😀

tanyja
autor
7. jún 2011

@ypsinkova tak potom to je jasné - vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá a proste jeden druhému sa prispôsobí, nechápem takých ľudí ..........

ypsinkova
7. jún 2011

@tanyja 😀 hm,tak čo už ... no 😀 zlo plodí zlo 🙂

zabka60
8. jún 2011

@ypsinkova no vidis a take maju deti,ako smeti a nevedia si to vazit!!!! 😠

zabka60
8. jún 2011

@tanyja no to je zaklad,aby sa mi upravila mrcha hnusna a treba zistit,kedy a ci ovulujem,ale myslim si,ze bude potrebne nastimulovat ovulku a milovanie a bude tooooo,kiez by som mala pravdu

ypsinkova
8. jún 2011

@zabka60 to väčšinou tak býva,ale čo už,my to nezmeníme ....

aj u vás tak v noci pršalo,hrmelo,blýskalo sa ? zasa som sa poriadne nevyspala 😔

zabka60
8. jún 2011

@ypsinkova no v noci neviem bo som spala ako zabita,ale rano,ked milacik vstaval do prace,tak bola poriadna burka,aj hrmelo,aj blesky a lialo ako s krhly a ja dnes mam behacky po dr,idem na alergologiu,aj u zenskeho som bola a dat si u svojej predpisat lieky 🙄 nabity silny program

tanyja
autor
8. jún 2011

@ypsinkova ja ani neviem, či bola v noci búrka, ale ráno hrmelo a blýskalo sa a bola tma ako naozaj, dokonca aj elektrina vypadla, ale nakoniec sme zbehli aj do tesca a cestou domov sme trošku zmokli - nechcelo sa mi naťahovať pršiplášť a ja som dáždnik nemala

@zabka60 nám dr. tiež takto kázala kedy to máme robiť, brala som hormóny, vajok som mala dosť, len nespolupracovali 😀 , takže tak sa nám to nepodarilo, ale u mňa to funguje tak, že nasilu to nejde 😒 a veru nešlo, potom to prišlo samé ani neviem ako 🙂 , len ja som s mrchou a ovulkou nemala problém

ypsinkova
8. jún 2011

@zabka60 neznášam takéto behačky po DR. ja mám to šťastie,že nikde čakať nemusím .... takže sa vybavím pomerne rýchlo
@tanyja aha,no u nás už ráno ani moc nelialo .....ja sa dnes idem dať ostrihať,obočko upraviť aj manikúru nejakú nahodiť...tak bude zo mňa zasa kočka 😀

zabka60
8. jún 2011

@tanyja no vidis,ale prislo to,to je zaklad a ja nemam ani tucha,ze kedy ovulka a kedy plodne kedze raz mam cyklus 44,potom 46,potom 35 a takto si ja zijem 😅

zabka60
8. jún 2011

@ypsinkova no ty nie,kedze mas volnu vstupenku v brusku 😵 ale nebooj,aj nas ostatne to caka,alll inclusive,ze nebudeme nikde cakat 😉

ypsinkova
8. jún 2011

@zabka60 ved to je jasné,že aj vás to čaká !!! o tom niet pochýb 🙂 😉

zabka60
8. jún 2011

@ypsinkova uz aby to bolo,sa nevieme pdockat,boze som dnes v meste tolko tehuliek videls,s kocikami sa vrece roztrhlo a moje srdecko trhalo tez.tak mi bolo smutno s toho.dufam,ze aj ja raz budem mamina a budem davar rady a povzbudzovat nove neskusene snazilky😉

ypsinkova
8. jún 2011

@zabka60 ale neboj sa,treba myslieť pozitívne a všetko vám dobre dopadne 😉

zabka60
8. jún 2011

@ypsinkova no snazim sa,ale niekedy idem naozaj s poslednych sil,ako aj dnes,tam na doslova nasral priatel,ze by som ho najradsej pobalila a poslala kade lahsie!!!!chlapy,su ako paprika-duty a plny semena 😝

tanyja
autor
8. jún 2011

@zabka60 tak to posledné čo si napísala je náááááádherné 😀 : dutý a plný semena...
však ho sprdni a nech si šomre sám, a viem sa vžiť, ja som zakaždým, keď som videla detičky či tehuľky, vnútri plakala ☹ a ostalo mi to dodnes, myslela som, že to pominie, keď sa malý narodí a práve naopak, som nejak viac rozcitlivená 😎

@ypsinkova však ty ani k doktorovi nemusíš, keď máš jedného doma 😀 , no ale to brucho má svoje výhody.. mamička sadnite si, kamoška je dosť plnoštíhla a mala rifle na traky, tak jej v autobuse uvoľňovali miesto, že mamička čakateľka má prednosť a ona pritom vôbec nebola tehu 😀
a Radko ťa spoznal po takej zmene?

zabka60
8. jún 2011

@tanyja a s coho si taka rozcitlivenaaaa moja co sa deje ha?? 😖 uz ma ani nebavi stale dookola tu trepat,aka som zufala a neviem co...je to tak jak to je a tymi recami nic nezmenim...a tak maly bezkal holaty cely den no tomu muselo byt uuuuzasne,aj mu zavidiim 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre