Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
5. máj 2011

@zabka60 ahoj, a čo ťa trápi? jasné, nervy sú len jedny, ale kde je problém ? poradíme, sme tu spolok múdrych hláv 😀

@ypsinkova nahoď do IP , ako sa voláš a prilož prípadne aj zoznam mien, niečo vyberiem vhodné 😉 😉
ja som za slobodna mala tiež ojedinelé priezvisko no a teraz už nemám ojedinelé 😵 😵

@zuzana0612 presne si to vystihla , že čo z nich vyrástlo...a gympeľ bola kapitola sama o sebe, to by bolo na dlho...
a priezvisko máš pekné a mne sa zdá jednoduché, mne sa páči 😉

zabka60
5. máj 2011

@tanyja aale pred 4 rokmi mi umrel tato na rakovinu,mali sme ho doma cca 2roky choreho,silne metastazy,nic sa nedalo zachranit...mamina zrutena,sestra tiez,ja jedina som musela ostat v pohode a drzat pokope rodinu...uz sme sa s toho vyhrabkali pomaly,ale maminin zdravotny stav nieje naj,ma vysoke pecenove testy,cukrovku,cholesterol,je aj na polovicnom invalidnom...nedokazem si predstavit,ze by sa jej nieco stalo a prisla by som aj o nu ☹ ☹ mam priatela rok a pol a snazime sa o babbatko a nedari sa nam a tak moc si ho prajemee,aj moja mamina si moc zela vnucatko,jedno nevlastne mame,bo priatel je rozvedeny a ma syna dvojrocneho 😝

ypsinkova
5. máj 2011

@tanyja poslala som,som zvedavá čo poradíš :P

zuzana0612
6. máj 2011

@ypsinkova jasné, tiež mám taký názor. nikdy nevieš, kto sem chodí.

tanyja
autor
6. máj 2011

@ypsinkova už som poradila, tak čakám na tvoje stanovisko 😉

@zabka60 tak to si naozaj v nezávideniahodnej situácii, predsa len si silná, keď stále držíš rodinku pokope, a to je ten chlapček na fotke? veľmi pekné ako na tebe búva a priateľ musí byť super, ked sa stará o synčeka a nie ex-manželka, neobvyklé ! mala by si trocha vypnúť, asi ste sa veľmi upäli na bábo, ja som tiež veľmi chcela a dlho nič, predtým problémy a nakoniec som mamine zohnala psíka, a všetko sa krútilo iba okolo neho a ani neviem ako a ostala som tehotná s naším drobcom 😵 dnes už chlapom veľkým 😀 😀
ráno o 5 vykrikoval z postieľky , ale nakoniec zaspal a spali sme do 8hod a teraz už znova spí..

@zuzana0612 ako dnes v práci? ja som riadila ako utrhnutá - podlahy, prach, zo skríň, von chodbu, vysávala, no tieklo zo mňa ako z vodovodného kohútiku 😀 a teraz popíjam kávu , poobede ma čaká balenie na víkend..

zuzana0612
6. máj 2011

@tanyja inak ďakujem za pochvalu okladne priezviska. 😉 . ja by som tiež mohla dlho rozprávať o tom, čo bolo na strednej.... v robote dnes tak ako v piatok... 😀 . čakám, kedy bude pol tretej a rýchlo domov. drahý má dnes narodeniny. a pripijeme si asi až večer. lebo ešte musíme niečo povybavovať okolo domu. ideme si večer pre veľké auto, aby sme zajtra mohli voziť materiál a odviesť odpad do zberu. ja som včera poupratovala trochu. aj dala prať a požehlila suché a poskladala. ešte dám prať raz tmave a hotovo. to aj zajtra.

tanyja
autor
6. máj 2011

@zuzana0612 tak ja periem asi každý druhý deň.. malý je niekedy ako prasiatko a prezliekam ho aj 3x denne, taký je špinavý, no tento týždeň som prala "len" 3x a ešte biele, ale to až v pondelok, resp. v nedeľu poobede, ked prídeme domov, uvidím kedy sa dovalíme ..
že drahému gratulujem k narodeninám a nech ťa poslúcha a nosí na rukách od toľkej lásky 😀 😀

zuzana0612
6. máj 2011

@tanyja tak to ano, aby ma na rukách nosil... včera mi zlikvidoval skoro ochrydeu.zhodil ju z poličky. zase robil bordel a tak mu spadla.
ja som už tiež dávala 2x cez týždeň prať. ale pri malom dieťati to je iné, to sa musí stále prať.

zabka60
6. máj 2011

@tanyja moja ano to je on na fotke,to sme cestovali k svagrovcom rano a tak ho to umordovalo,bol genialny 😵 a nie nie ja som spominala,ze ho mame kazdy druhy vikend,iked sme bojovali a silno,aby sme ho mali my,u nas by mu bolo lespie,my mame viac casu nanho,ale bohuzial,svine maju stastie a to vzdy ☹ nevadi,urobime si svoje vlastne a to bude snami konecne doma kazdy bozi den a zato budem moc vdacna,bo ked maly odchadza naspat k matke,tak nam ide srdiecka roztrhat,je to strasne ☹ a ja sa citim po psychickej stranke dobre,niekedy je mi smutno,polacem za tatom a nad osudom,co ma caka od strachu ako bude s mamou,ale idem dalej,aj priatel povedal,ze ma obdivuje aka som silna,ze vsetko ja taham,aj rodinu,aj nas vztah,aj jeho rozvod co bol a vsetko,ze on by sa asi obesil...ja som vdacna za kazdy novy den a viem,ze tato je somnou a nechal mi tu svoju pevnu volu a silu 😢

tanyja
autor
6. máj 2011

@zuzana0612 a čo zase bordelárčil? to by neboli chlapi..ja som bola včera cvičiť a chcela som len, aby drahý umyl riad a samozrejme...neumyl, že mal robotu : spal na gauči 😠 , umreli by bez nás !!

@zabka60 ja som myslela, že malý je u vás, nespomínala si, že každý druhý víkend je u vás, mňa to akosi napadlo, keď som pozrela na fotku, sekne vám to spolu 😉 , to ste vo vláčiku? , môj malý ešte nešiel ani vláčikom ani busom, iba autom a to ked vidí auto, hneď kričí : tatata a chce si sadať do auta 😀 , po ockovi
takže s priateľom si prežívala aj rozvod? to je silná káva, nezávidím a verím, že vás to ešte viac utužilo, neboj, ešte si mladá, takže ešte nie je neskoro na detičky, ja som v tvojom veku išla do sveta - do DE robiť au-pair a dodnes ničoho neľutujem.. 😉

ypsinkova
6. máj 2011

@zuzana0612
@tanyja my veľmi často perieme .... a najhoršie je,že stále máme čo prať .... a najhoršie je aj tak to požehliť,ved práčka operie,ale kto to požehlí ?! 😀 a ešte v lete,ked býva teplo a ty máš stáť pri tej hlúpej žehličke,vrr

tanyja
autor
6. máj 2011

@ypsinkova no čo nemusím, to nežehlím 😀 😀 , ja som včera žehlila ked malý spal a teraz sa doslovne nudím, malý ťahá 4. hodinu čo spí... takýmto tempom nikam nepôjdeme 😠 😠 😠
a kam si dala fotečku z profilu? mne sa moja zunovala, tak som ju zrušila a ty?

ypsinkova
6. máj 2011

@tanyja ja žehlím asi všetko ... ale pyžamá len tak prebehnem .... to je dobrý spáč,ked tak dlho spí ... aj ja by som si pospala,ak by som mohla 😀 ..... a chcela som si tam dať spoločnú s manželom,len som nevedela,že na tej fotke musím byť len ja ... tak mi ju neschválili a ked som odstrihla R. tak mi napísali,že to je moc daleko .... tak som sa im na to vykašľala 🙂

tanyja
autor
6. máj 2011

@ypsinkova ako moc ďaleko? zmenšovala si fotku? ja som prvú zmenšila, a druhú už tiež nedala... čo si budem robiť vrásky na čele z nejakej fotky, no nie?
už asi idem buchotať a počujem niečo, žeby mladý muž vstával? hurá !! presne 4 hodiny

ypsinkova
6. máj 2011

@tanyja ako ja som sa im na o vyprdla ... nemusím tu mať fotku ... niektoré pravidlá sú tu totaálne zbytočné
aj ja si dnes doprajem spánok ... zajtra ideme na chalupu niečo robiť,mama niečo vymýšľa ... tak ideme trošku pomôcť

tanyja
autor
6. máj 2011

@ypsinkova a ja potom napíšem, ako sme prežili víkend u kamošky, hlavne to spanie !!! lebo malý zatiaľ nikde inde nespal , len doma !!
a veľa nepracuj, práca počká 😀

zuzana0612
6. máj 2011

@ypsinkova inak, mne sa najviac z tých mien, čo máš v profile napísané, páči Hugo. ja by som také dala, ale u nás to nehrozí... 🙂

zabka60
7. máj 2011

@tanyja no nie je s matkou,ale ona byva len par metrov odomna,takze maleho vidime aj kazdy den vonku,ale to nieje to prave,ked mas babatko doma...ano vo vlaciku sme 😉 dakujeme 😵 tento vikend sme spolu a na noc som mala kamoskinho maleho,bo ho nemala kam dat a isla prec,tak som ho zobrala strazit a kazdu hodinu som k nemu musela vstat,ma 9 mesiacov,9 kil,takze hlados,no hruuuza a ze doma spinka celu noc 😖 betarisko jedno..no my s priatelom sme sa dali dokopy,ked mal jeho syn rok....takze maly ma pozna od malicka,je na mna zvyknuty,len mam strach s toho,ako to bude,ked bude vacsi,aby mi nevycital nieco,ze mama a ocko niesu spolu,moc by mi ublizilo,keby sa knam zle zachoval,ale uvidime,deti nevyspytatelne..a prezivala som rozvod,majetkove vysporiadanie a vela inych veci co k tomu patri a nepatri,oni su typ,ktory sa nedokazal dohodnut na nicom,stekali jeden po druhom tak som sa musela do toho zapajat aj ja,inak by to vsetko co je teraz nikdy nebolo...ale chvala bohu je to konecne za nami a neprajem to ziadnej z vas,je to strasne,tie stresy,v noci nespis len premyslas,potom makat do prace,dojdes domov a ides spat a koniec dna....uz sa mame konecne lepsie a pevne verim,ze to bude uz len lepsie lepsie

ypsinkova
7. máj 2011

@zuzana0612 aj mne sa páči,no nehodí sa nám k priezvisku,pretože to meno je krátke a aj priezvisko... takže Hugo to nebude 😒
@tanyja moc som sa nenarobila ...niečo som porobili a potom sme sa vyvaľovali na slniečku 😀

zuzana0612
7. máj 2011

@ypsinkova ako veľmi je krátke priezvisko vaše? Mirko má priezvisko tiež krátko, z 5 písmen.ale sú aj kratšie určite

zabka60
8. máj 2011

nikto nepise co sa deje 😒 😒

tanyja
autor
8. máj 2011

@zabka60 ja som bola cez víkend s malým pri kamarátke, bolo super, aspoň som troška vypla a zmenila prostredie, prekonala som sa a išla sama autom..doteraz ma vždy milý vozil
takže vieš presne, ako je to prežiť rozvod, no nič príjemnééééé
malý sa budil, nebol vo svojej postieľke, aj môj malý včera 1x spal mimo svojej postieľky a nakoniec spal pri mne na veľkej posteli, ale prežili sme to 😉 😀

@ypsinkova aj nám včera pekne vyšlo počasie - bolo krásne teplo, už len dnes ráno, keď sme vstali, tak pršalo, ale nie dlho a už keď som za obedom išla domov, tak svietilo slniečko, len fúkal vietor 😎

@zuzana0612 jedny tu u nás majú chlapca, volá sa Bruno a priezvisko má tiež krátke, tak mi to nejde dokopy 😖

zabka60
8. máj 2011

@tanyja no mali sme priatelovho maleho na vikend juj ako bolo uzasne 😵 ale uz odisiel a take smutne ticho tu ostalo joj,uz aby sme mali svoje bo mi je tak moc smutno za babatkom ☹

ypsinkova
8. máj 2011

@tanyja a ako bolo u kamošky,čo si vravela,že idete ? 🙂

tanyja
autor
8. máj 2011

@ypsinkova super bolo, včera ráno som išla a dnes poobede prišla domov, bývajú v dome, takže deti sa vyšantili na dvore - piesok, hojdačka, detský domček, autíčko, fúrik... a predtým "mamina míľa", tak malý odskúšal na dvore škôlky šmýkačku, hojdačku, pieskovisko, hrací domček.. no všade bol a samozrejme odskúšal aj kvalitu elektrického kábla 😀 , vydržal ..

@zabka60 bábo bude, kedy to neviem, ale pokiaľ si v poriadku, tak isto bude a priateľ je isto ok, keď už syna má 😉

ypsinkova
8. máj 2011

@tanyja tak ste si to užili,nie ? 🙂 a kamoška kde býva ?

tanyja
autor
8. máj 2011

@ypsinkova užili sme si to s deťmi, bola akcia v rámci materských centier po celej SK, ale viac menej sme mali svoj program - malý mi zaspal v kočíku a býva "cez kopec" 40km od nás, takže v pohode, len keby tie cesty neboli ako ementál deravé 😠

ypsinkova
8. máj 2011

@tanyja tak viem o čom rozprávaš...celé auto máme potlečené,lebo ja trafím každú jamu 😀 som hrozná šoférka 😀

zuzana0612
9. máj 2011

@tanyja ahoj, tak ste si užili pekný víkend? ja som už včera ani nepozrela na skype, či si. bola som uplne unavená. pozreli sme telku a išli spať.
@ypsinkova na tých našich slovenských cestách je uplne jedno, aký je človek šofér. sú otrasné....

zabka60
9. máj 2011

@tanyja no uvidime co ta moja stitna zlaza,ale tak na sone mi dr povedala,ze je v poriadku vsetko,uvidime po vysledkoch s krvicky ako som na tom s ovulkou a vajickami,myslim,ze tam bude problem,kedze mam cyklus 35-45 😒 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre