Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

ypsinkova
5. sep 2010

@tanyja no mne hej,ja by som tam nemala tiež čo dať,ale tak véčkový výstrih vraj dekolt vylepšuje tak neviem 🙂 a tebe sa čo najviac páči ? 🙂

tanyja
autor
5. sep 2010

@ypsinkova keď ja neviem ☹ ☹ mne sa všetko páči, ale asi najviac to posledné s tým výstrihom a ja mám krátky krk, takže si väšinou kupujem do V, opticky mi to predlžuje krk
už som predala veľa vecí, vo štvrtok som dala tu na koníku hraciu kocku a na otočku som ju aj predala, peniažky mi už nabehli, zajtra s tým pôjdem na poštu

ypsinkova
5. sep 2010

@tanyja no čikovná,tak ty takto obchoduješ,ja si pamätám,že sme raz mobil predali a modem ,ale inak nič a to sme ani nerátali,že to niekto kúpi 😀
mne sa páčia aj tieto :
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9357664&tab=0
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9218373&tab=0
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3450850&tab=0

tanyja
autor
5. sep 2010

@ypsinkova no, to nie je nič pre mňa, ja potrebujem zakryť kritické miesta 😀

ypsinkova
5. sep 2010

@tanyja škoda,ale ako tak pozerám,tam majú celkom dobrý výber topov 🙂

ypsinkova
5. sep 2010

@tanyja som zvedavá,čo vyberieš,poto nám spravíš modnu prehliadku 😉 😅
Idem už spať,aby som zbytočne muža nedráždila,dobrú nocku 😉

tanyja
autor
5. sep 2010

@ypsinkova asi aj ja, lebo čo pozerám film, je dosť krvák na joj, brú noc 😵

ypsinkova
6. sep 2010

Dobré ránko babuľky 🙂
@tanyja my sme pozerali markízu,tam boli nejaké tanečky,jojku som hneď zamietla,keď som videla,čo tam beží 🙂

zuzana0612
6. sep 2010

ahojte,
ste sa rozpísali poriadne. ani nestíham čítať. my sme boli cez víkend u našich, bratovi pomáhať. prerába poschodie a potreboval rozobrať steny dve, aby zväčšili priestor. nb sme so sebou nemali, tak som ani nemala kedy čítať a písať.
čo ste to tu rozbehli? akú modnu prehliadku? ja potrebujem tiež na seba niečo na sobotu. ideme na zábavu. takú dedinskú. ale nechodí sa tam v teplákoch.... 😀 😀 😀 . nohavice mám, ešte niečo na vrch. asi skočím do nejakého obchodu. len neviem, do akého, lebo tu u nás je takýýýýýýýýýýýýýý výber......

tanyja
autor
6. sep 2010

@zuzana0612 ahoj, preberali sme, že čo by som si mohla kúpiť na svadbu
z toho množstva, čo som si našla, sa mi páči toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8558372&tab=7
a toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8312558&tab=8
a ešte toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9258150&tab=1
tak zuzi poraď, ktoré si mám objednať
háro mám tmavé a cicy Béčka 😀
to máte taký výber ako u nás 😵 😵 😵

tanyja
autor
6. sep 2010

@ypsinkova my sme už s malým obehali naše veľké mesto a mama ma sfúkla, že som ho obliekla na ľahko - body a svetrík, lebo ostatné deti boli už v hrubej vetrovke, no neviem, čo by som potom v zime mala malému obliecť 🙄

zuzana0612
6. sep 2010
tanyja
autor
6. sep 2010

@zuzana0612 vďaka za tvoju radu, mne sa stále viac a viac páči to posledné, len neviem, či sa mi k tomu hodia nohavice s pukmi, čo povieš?
ja potrebujem poradiť, dobre mi to padne 😵

zuzana0612
6. sep 2010

@tanyja myslím, že je jedno, či budeš mať nohavice s pukmi či bez.. ale zdá sa mi to nejaké veľké číslo na teba.

ypsinkova
6. sep 2010

@tanyja tak to bolo skutočne ľahko oblečeny,ja som si dnes veru dala aj takú bundu jesennú,hanba nehanba, ja mrznúť nebudem 😝 nech sa zima hanbí,nie ja , no nie ? 😀

tanyja
autor
6. sep 2010

@zuzana0612 ahoj, ja nosím 44, ale toto je anglické číslovanie, takže preto takáto veľkosť 😀
a poobede som už lepšie malého obliekla a dobre som urobila - na slnku bolo síce akože teplo, ale v chládku veru nie 😅
a konečne vyliezol 3.zúbok !!! a teraz večer, ja som varila grízik, malý bol v detskej, tak sa konečne doplazil ku mne do kuchyni, teda požabkoval ku mne - sedel, jedna nôžka skrčená druhá vystretá a posúval sa na ritke a na obed? smial sa na malého môj brat a drobec sa tak smiešne smial - ťahal do seba vzduch až pískal a sám na sebe sa smial, bol božský, toľko sme sa dnes na ňom nasmiali že až 😀

tanyja
autor
6. sep 2010

@ypsinkova ahoj , aký bol dník? my veselý a to doslovne, drobec nám robil srandičky, smial sa naschvál, sám bol z vlastného výkonu prekvapený a sám sa na sebe smial, bol božský
teraz večer nejako dlho plakal v postieľke a keď som išla na neho pozrieť, tak stál v postieľke, tak som ho vybrala a vypozeral si reklamy a okamžite potom za tým zaspal, môj chrústik milovaný trojzubý
reže sa mu ďalší zub - ale nie vedľa ale na druhej strane druhý, ak vyjde von, tak bude vyzerať ako stará ňaňa 😵

zuzana0612
7. sep 2010

@ypsinkova ja nosím jesennú bunbu od minulého týždňa. ja sa potrebujem obliekať, aby mi zima nebola. ráno, o pol šiestej, keď idem z domu, je fakt ešte zima. poobede sa vyzlečiem, alebo rozopnem a hotovo.

@tanyja tak ja som si včera kúpila nohavice, také riflové. som bola rada, že som natrafila. ťažko sa mi kupujú nohavice, mám tlsté nohy (a to si nenahováram, fakt máme aj s bratom po otcovi hrubé stehná aj lítka, dokonca aj cez koleno mám hrubú nohu) a tie úzke čo sa teraz nosia nemám šancu navliecť.a ešte som si kúpila takú blúzku alebo ako by som to nazvala. nie vypasovanú, takú volnejšiu s nastaviteľnou dĺžkou rukáva. tak aspoň niečo ma včera potešilo. lebo potom už išiel deň iba dole vodou.

tanyja
autor
7. sep 2010

@zuzana0612 ahoj, ja sa až teraz dostávam k pc od rána, malý kým ráno spal (spal do 8.30), som prezliekla postele a potom sme spoločne povysávali, prášok ponaháňali, vbehli tu u nás na sídlisku do obchodíku a navarili obed

Zuzi, ja mám tiež problém kúpiť niečo na seba, som na seba totálne naštvaná, nemám pevnú vôľu - vždy sa dosýta najem a potom si nadávam, aká som blbá, mala by som byť stále tehotná, vtedy som sa neprejedala, lebo malý mi tlačil na žalúdok a akonáhle som zjedla niečo viac, hneď som to cítila
včera mi naša Karinka - máš pekné rifle 😀 a ja tie rifle nosím už skoro rok 😀 😀 😀 a veru, bolo by mi nejaké dokúpiť, na obmenu, tie sú na spodku úzke, ale ja lýtka nemám až tak hrubé a stehná mi schudli po pôrode a aj my tak ostali, čomu som samozrejme veľmi rada 😀 😀
včera som si objednala topík , ktorý sa ti páčil ako druhý, dúfam, že ho budú mať a že mi bude dobrý, ináč nežerem 😝 !!!

tanyja
autor
7. sep 2010

@ypsinkova kde si stratená hviezda naša najväčšia ??? akosi mrzne komunikácia !!
🙄 🙄 😵 🙄 😵 🙄 😵

ypsinkova
7. sep 2010

@tanyja ahoj,ja vôbec nestíham,ide ma roztrhnúť a to som dnes ešte ani nejedla,lebo ani len na jedenie nebol čas,vrr 😝
Gratulujem k zúbkom malého Radimka,teším sa s vami,zlaté dieťa,aj ja chcem také 😵 😵 .Nepožičiaš? 😎 Keď mu idú zúbky,nie je nevrlý? Znáša to v pohode ? 🙂 Dnes ste čo robkali ?
Ja som ráno šla do práce,som myslela,že zamrznem,čo mi taká veľká zima bola 😀 Ja dnes práce vyše hlavy,však aj včera,som prišla domov dala teplú sprchu a hodila som sa o ôsmej do postele a zaspala som,ani neviem ako.Normálne vás ani čítať nestíham,ja viem hanba.Ale teraz mám trošku času,tak to idem omrknúť 😉
@zuzana0612 ja som mala minulý rok taký šik kabátik,ale na jednej akcii mi ho niekto ukradol ,tak teraz mi stačí aj bunda,ale plánujem kúpiť nový,no akosi nie je čas 😝

ypsinkova
7. sep 2010

@zuzana0612 ty budeš aká vynovené,kočka 😎 koľko vecí si si pokúpila,no tak to je super 😉 a blúzička je akej farby ? 🙂
@tanyja objednala si ten fialový top ? No som zvedavá,aká kočka bude z teba,ešte budeš krajšia ako nevestička 😵 .Potom pošli fotku na ukážku,aby sme videli,že ako ti sadol 😉 .Aj manžela ladíš do fialova ? 😲
Ja mám nohy celkom v pohode,i keď bledé ,mám blbý pigment,ale je to v pohode,keď je zima a neukazejm ich 😀 Akurát tie boky mám ako moravianska Venuša 🙄 😀 😀

ypsinkova
7. sep 2010

škoda baby,že tu momentálne žiadna nie je,teraz by som mala čas sa vám venovať,ale tak snáď večer sa tu vidíme,teším sa 😎

zuzana0612
7. sep 2010

@ypsinkova bluzka je ružová, taká tmavšie ružová, pekná. kedysi som mala veľa ružových vecí, potom som prestala a teraz sa zase k tej farbe vracám... 😀. len neviem ako mojho presvedčím, aby si dal ružovú košelu, lebo on takú nemusí. dnes pozriem jeho číslo a zajtra mu ju pôjdem kúpiť do obchodu.... 😀

zuzana0612
7. sep 2010

@ypsinkova tak ten kabátik musel byť fakt dobrý, teraz sa ale z neho vytešuje niekto iný. 😒 . nechápem také veci, nevedela by som niekomu zobrať čo je jeho len preto, že sa mi to páči

ypsinkova
7. sep 2010

@zuzana0612 aj ja som kedysi nosila veľa ružovej Zuzka,lebo som mala takú "kamošku" ,ktorú som nemala rada a ona nemala rada ružovú,tak som jej chcel robiť napriek,ale to som ešte na základku chodila 🙂 .Ale na minuloročnej svadbe som mala šaty takej staroružovej farby,ale tak taka ružová nie je zlá farba 😉 .To ani môj muž by si nedal na seba také dačo,to by muselo byť kopec prehováračiek 😀

ypsinkova
7. sep 2010

@zuzana0612 ach,ani mi nevrav,som bola z toho veľmi smutná,skutočne bol veľmi pekný a mal len pár mesiacov,tak som si ho ani moc neužila a niekto si jednoducho príde a zoberie ho,tiež nechápem takých ľudí ... 😔

ypsinkova
7. sep 2010

idem konečne z práce,vidíme se pak 😀

tanyja
autor
7. sep 2010

@ypsinkova ahoj, som rada, že ťa vidím 😵 , topík by mal byť ten fialový ako bol na obrázku, dúfam, že bude, no a samozrejme, že sa môj chlap nezladí so mnou, on neznáša košele, obleky a dupľovanie nie kravaty, som zvedavá, či si zoverie kravatu alebo nie, mám s ním ťažký život, ani na zápis si nedal kravatu 😖 😖 , skoro som ho vtedy prizabila !!!!
ak ma niekto odfotí, tak priložím aj moju fotečku 😀 😀
drobček si dnes pospal dokopy 75 minút !!! čo normálne spí aj 3hodiny v kuse !! neviem čím to je, ale asi zúbkami, ale ináč je v pohode, v noci spí, aj keď zavše sa zobudí nadránom okolo 3-4hod, asi má presčas v spaní, spapá všetko, prehrá sa aj sám, horúčky nemá, kaká pravidelne 😀 😀
a dnes ráno spal do 8.30 a ja som dovtedy prezliekla postele, no nejako si to potiahol od večera 😀 😀
kabátik sa zíde, len si kúp !!

@zuzana0612 riflíky si mala v práci aj blúzočku? ja mám jedno voľné tričko ružovej farby, pôvodne som ho nechcela a ako rada ho teraz nosím, len teraz sa obliekam teplejšie, lebo v domčeku, kde máme kurz, je zima, tak aby som neprechadla
a kam idete na zábavu? ja by som toho môjho na také nevytiahla, to bola asi náhoda, keď som ho stretla na diskotéke, vlastne tam len sedel a okupoval náš stôl , tak som mu najprv vynadala 😵 a zabralo to a potom som ho strašne nechcela 😵 😵 a nedal mi pokoj a aby som mala pokoj, tak chodil pravidelne ku mne až sa ku mne nasťahoval 😵 😵 😵 a teraz ja k nemu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , lebo byt je na neho napísaný, tak sa na tom smejeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ypsinkova
7. sep 2010

@tanyja ďakujem,aj ja ťa rada vidím,si strašne milá 😵 😉 A tak nevadí,mne by sa tiež nechcela nosiť kravata,ak by som bola chlap,asi by som sa cítila ako na obojku 😝 😀 veď vravím,že nemôžte konkurovať neveste a ženíchovi,to by ako vyzeralo,ak by ste boli lepší ako oni 😀 .Môjmu manželovi to zasa nerobí problém a nemá sa problém ani so mnou zladiť ,akurát tá ružová mu nie je pochuti,to je pravda 🙂 .
Tak už teraz sa teším na tú kočku na tej fotke 😉 😵 😵
Môže byť ,že to bude tými zúbkami,keď tak málo búval,ale ináč je to ukážkové dieťa,tak super,že všetkov poriadku 😉
A ty o koľke ráno vstávaš,čo si aj ty trošku nepospíš,keď malý ešte spí ? či sa ti nedá,si naučena vstávať skôr?
Ja milujem kabátiky,musím sa po nejakom peknom obzrieť,lebo fakt to znosím a tá kúpa sa oplatí 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre