Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

ypsinkova
13. sep 2010

@tanyja aj my sme mali takú "ohľadplnú" susedku,našťastie sa presťahovala 😝 tiež skoro ráno strašila,rezne klepala a vysávala a čo ja viem čo všetko,keď prišli ku nej na návštevu vždy kopec kriku,smiechu a čo ja viem čo a keď sa u nás čo i len duplo alebo čo,tak už stála pri našich dverách ...
😀 žeby to boli až tak drahé kvety ? 😀 hm,tak možno si kúpila nový svetrík alebo papier do kuchynskej polovice sa zvyšné 😀

tanyja
autor
13. sep 2010

@ypsinkova ja som sviňa, ja sa jej na to spýtam - ona je naša dôverníčka, ktorá viac času trávi v rakúsku ako tu a keĎ príde, tak je samá Múdrosť, čo vypustí z úst, to je blbosť a potom ľudia nadávajú, lebo veria tým bludom, čo ona narozpráva !!!
a keby aspoň tak nepila, je viac v liehu ako triezva
ale som jej povedala, že keď som bola ja dôverníčka, tak mi vykričala, že mám byť doma, že treba riešiť problémy (bola som raz opatrovať 3 týždne v Rakúsku) a že ona rada budem robiť dôverníčku, ale ako sa hovorí : dlho sa nechodí s džbánom na vodu...už ľudia na ňu šomrú a že vraj od januára to už "robiť nebude, ona sa vezie na práci, ktorú urobí moja mama- ona je vo vedľajšom dôverníčka - vybavila na komplet novú strechu + úver a naša "dôverníčka" sa len pýtala - a čo je nové ?
a býva vedľa nás na poschodí !!!

ypsinkova
13. sep 2010

@tanyja to su také zaujímavé typy žien,ktoré musia byť všade strčené a ak nie sú tak je zle ... ona chcela robiť to čo robí,no asi nevedela,čo to obnáša,ale myslela si,že to bude brnkačka a hop,trošku sa sekla 🙂

tanyja
autor
13. sep 2010

@ypsinkova tak to sa poriadne sekla ............

ypsinkova
13. sep 2010

@tanyja ale má,to čo chcela, nie ? uplietla si sama na seba bič,trubka 🙂

tanyja
autor
13. sep 2010

@ypsinkova je trubka, ale nie až taká blbá, vie že za to dostane peniaze, preto sa toho tak pevne drží, nie je toho veľa, ale predsa 68€ ročne

ypsinkova
13. sep 2010

@tanyja mamonárka 😀 68 eur nie je veľa ,ale tak niekomu aj to pomôže,no

tanyja
autor
13. sep 2010

@ypsinkova idem ja trocha počítať, dnes sme mali komunikáciu, bolo to zaujímavé, mali sme vyrozprávať kolegyni príbeh a ona ho mala zase prerozprávať, alebo pozrieť za seba a napísať 20vecí, ktoré tam boli, ja som mala 24
tak zatiaľ pa pa

tanyja
autor
13. sep 2010

@ypsinkova a ešte jedna vec na ňu - raz ma sprdla, že ako to umývam chodbu, že či čo mokré to čisté ???
a teraz ona neumýva chodbu vôbec a keď som sa ja jej spýtala, že či ju neumýva, tak povedala, len keď je špinavá !!!
takže už asi mesiac je na nej služba a zatiaľ ju neumyla - my dve sa máme fakt radi
no, a už teraz šup šup pod deku alebo perinu a dobrú nôcku, papa zajtra

ypsinkova
13. sep 2010

@tanyja to kde si bola ? to čo je za svičenia,veď si nič včera nespomínala 😲

ypsinkova
13. sep 2010

@tanyja hľadala chyby v tebe,aby ťa vytlačila a mohla ísť ona namiesto teba .... teliatko to je 🙂 fakt mi je takých ľudí ľúto,čo sú schopné pre svoj vytýčený cieľ prejsť aj cez mrtvoly
tak dobrú nocku,krásne sny,pa 😉

tanyja
autor
13. sep 2010

@ypsinkova ja som taká žijúca mŕtvolka 😀 😀 , ale veď nech si to užije - to šomranie na ňu
na kurze - dôležitá je predsa komunikácia
som na nete - hľadala som niečo o kostre 😀 😀 nechce sa mi všetko čítať 😵 😵

zuzana0612
14. sep 2010

@tanyja tak to si ešte o 5 cm vyššia ako ja. ja si tiež dávam skracovať rifle. ale občas sa zadarí a kúpim aj akurát.

tanyja
autor
14. sep 2010

@zuzana0612 takže taká najmenšia nie som, to ma teší 😀 😀 , ale dobrého veľa nebýva !!!
my sme už odrezaní od sveta, ešte že sa mi dá prejsť cez vchod, no ale aj tam už kopú, som zvedavá, ako budem lietať 🙄 🙄

zuzana0612
14. sep 2010

@tanyja dúfam, že vám to čoskoro spravia a nebude to mať v takom stave do Vianoc...

ypsinkova
14. sep 2010

@tanyja tak ale ľudia majú to,čo si zvolili a už je neskoro na niekoho nadávať,keď si sa na tom podieľal 🙂
o kostre ? 😀 hm,zaujímavé,to moja mamina študovala kostru na vysokej,aj má s ňou normálne fotku,takú archívnu 😀

zuzana0612
14. sep 2010

@ypsinkova a tvoja mamina je čo, lekárka? keď študovala na vysokej kostru....
ja mám vyštudovanú ekonomiku a tam našťastie o kostrách nebolo nič. nie že by mi vadili, ale ja by som sa ťažko naučila tie latinské názvy všetkých častí

zuzana0612
14. sep 2010

@ypsinkova inak, ja mám tiež katalog avonu.... robím objednávky.... 😉
to ma iba tak napadlo, keď si nedváno písala o tom katalogu od susedky.

ypsinkova
14. sep 2010

@zuzana0612 nie,otec je lekár,mama robila na RZP a študovala na SZU 🙂 sestra študuje farmáciu,len ja som vyštudovala ekonomickú ... nejako ma tiež tá medicína a latina neoslovili,ale ja som spokojná s výberom 🙂 🙂
hej ? mne sa zdá avon lepší ako oriflame ... a z avonu vždy objednávam také sprchovacie gély Senses,podľa mňa sú skvelé a výborne voňajú .. doma máme zo všetkých a ani jeden mi vyslovene nesmrdel 🙂

ypsinkova
14. sep 2010

juj kočky,dnes ma nehorázne svrbí hruď,je to nepríjemné sa tam stále škrabkať ako opička 😠 😀

zuzana0612
14. sep 2010

@ypsinkova mne sa tiež viac páči avon. tie sprcháče sú dobré. tiež mám teraz ten fialový. a môžem z vlastnej skúsenosti povedať, že aj tiene očné sa mi viac páčia z avonu, lebo keď som mala z oriflame, tak sa mi strašne drobili a nebolo to na nič. mám aj špiralu z avonu a tiež je celkom dobrá. používala som aj "parfém" a tiež som bola spokojná. krémy na ruky používam iba z avonu. a vlastne aj šampón. a to nerobím teraz reklamu, aby si niekto nemyslel.

zuzana0612
14. sep 2010

@ypsinkova tak vy ste taká "lekárska rodina", len ty si iným smerom.... 😀 . a akú špecializáciu má otec, ak sa smiem opýtať.

to sa mi ešte nestalo, že by ma hruď svrbela. asi si fakt ako pička musíš pripadať.... 😀

ypsinkova
14. sep 2010

@zuzana0612 ja používam len tie sprcháče a tie sa mi fakt osvedčili 🙂 a vlastne ešte aj dáke krémy máme odtiaľ,hej 🙂
parfémy odtiaľ nepoužívam,neviem ...zdajú sa mi priveľmi drahé a rýchlo sa míňajú .. keď si trošku doložím peňazí,tak si kúpim lepší parfém a aj dlhšie vydrží a cítim ho,ešte aj keď líham do postele 😉

hej hej,samí lekári,som im to nejako pokazila ... ale ja som vravela,že štodvať medicínu nie je nič jednoduché a tu na Slovensku to nie je patrične docenené ... môj otec je alergolog
fíha,super preklep zuzka 😀 😀 😀 neviem z čoho ma svrbí,možno nejaká alegia sa prejavila 😝

tanyja
autor
14. sep 2010

@zuzana0612 to bol oriflame, čo mi dala dotyčná osoba, jasné, aj dnes sa ma pýtala, či niečo nechcem a ? nechcem, mám svoju osvedčenú kozmetiku niveu a som spokojná
ypsinka používa šampón l´oreal a vyskúšala som a je fajn, a veru hlavu si musím umyť, voda tečie, do Vianoc to snáď bude hotové 😀 😀

@ypsinkova musíš navštíviť nejakého orborníka alergológa, že by sme ti niekoho odporučili?? 😀 😀
a na tej fotke je kto krajší? dúfam, že tvoja mamina !!
ja som z učiteľskej rodiny - všetci v rodine boli učitelia, starý otec bol dokonca profesor na gymnáziu a riaditeľ na ZŠ , a môj krstný otec je dodnes ešte riadieteľ ZŠ, moja vlastná starká ma učila v škôlke a zlostila som sa, že sa ma stále niečo vypytuje 😀 😀 a mamina učila v škôlke, tiež teta učila na ZŠ a jej muž, teda môj ujo pôvodne tiež učil, ale len krátko a samozrejme aj moja babička učila - v škôlke
vždy som chcela byť učiteľka, ale upustila som od toho, dnes deti môžu všetko a učiteľky už ani okríknuť nemôžu a platovo ?: no bieda
máš pekné foto v profile 😵 😵

tanyja
autor
14. sep 2010

kuk, vidíte ma? iné foto nemám 😀

zuzana0612
14. sep 2010

@ypsinkova joj 😀 😀 😀 , no to som fakt nemala v úmysle taký preklep.... 😀 😀 😀
alergolog je lekár, ktorého aj ja navštevovať musím, len ja mám lekárku. mám najhorší stupeňa alergie,podľa lekárky hrozný prípad.... 😉
ja tiež používam teraz iné parfémy, ale mám odskúšané aj z avonu. a záleží na tom, ktorý máš, podľa toho aj vydrží.
teraz mi najviac voní versace. dlho som hladala niečo, z čoho mi nebude zle. a tento mi vyhovuje

tanyja
autor
14. sep 2010

@zuzana0612 to poznám, ja som raz dostala parfém od mojej mamy k narodkám a potom som ho nemohla používať, bolo v ňom niečo, čo jej vadilo
ja mám problém kúpiť si iný parfém, ale minule chodili baby s prezentačkou na nový výrobok a kúpila som si od nich parfém a je super , vôbec ho na sebe necítim a v drogérii mi povedali, že ten parfém je dobrý, ktorý na sebe necítime 😨
najviac používam adidas

tanyja
autor
14. sep 2010

@zuzana0612 študovala som, že kde nastal ten preklep a je super 😀 😀 😀 😀 😀
chybička se vloudila 😵 😵

tanyja
autor
14. sep 2010

no baby, kde ste sa stratili, nejako to tu mrzne ☹

ypsinkova
14. sep 2010

@tanyja ahoj 🙂 ,super fotka,aj ja som sa dnes rozhodla pre fotku 😉 sme na rovnakej vlne 😀 a ďakujem za pochvalu 😉
fíha,s učiteľmi je ťažký život,oni sú moc dominantní ľudia a majú pocit,že musia riadiť aj vlastnú rodinu 😝 teda aspoň podľa mňa to tak je 😀 😀možno sa mýlim
hej,teraz je to tak,že učitelia nemôžu ani hlas zvýšiť na tie drzé decka a hneď im rodičia klopú na dvere,ale čo majú doma,to nevidia 😖

@zuzana0612 nič v pohode,ja som sa pobavila 😀 😀
ty si taká alergička ? to je strašné,ja som odolná voči alergiám,klop klop na drevo 😉
ja mám teraz tento,nádherne vonia a aj dlho vydrží ,to som dostala od drahého 😉 :
http://us.strawberrynet.com/perfume/trussardi/i...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre