Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
18. sep 2010

@ypsinkova ja som bola na referende a aj malý bol, len mu nedali ceruzku, tak nemohol krížikovať 😀 😀 , miesto toho dostal slivku a tú spapal na dva šupy 😵 😵
do tráviacej sústavy som zabudla napísať žalúdok 😀 😀 , no comment 🙂
@betina1984 tu u nás hovorili na referende, že účasť je strašne nízka, že celý deň nikto nechodil a to tam sedeli 5 !!!!

s mamčou sme si dali jeden biely fernet a na viac nevidalo 😠 , iba chúťky sme si narobili 🙂 😝

tanyja
autor
18. sep 2010

a ešte sa mi páči dievčenské meno Michaela
čo sa týka chlapčenských, tak tu u nás sú: Tobias, Matthias, Viktor, Alex asi 10x , a z dievčenských je aj Alexija a x Sofií , podľa mňa je ich už priveľa teda tých Sofií a samozrejme tiež veľa Láur, Emma a Ema tiež veľa a mňa sa zakaždým spýtajú, ako sa mi volá malý 😀 😀

betina1984
18. sep 2010

@tanyja, u nás je zase veľa Matejov a Jakubov a dievčenské sa dosť striedajú. Ja som mala u nás v dedine prvá Tamaru, a zajtra bude mať rok druhá Tamara...

ypsinkova
18. sep 2010

@tanyja slivku ? mňam,aj ja by som si veru dala 😀 😀
žalúdok ? 😀 😀 to ten stres za to môže 😉 ale inak si šikovná a nečakala som,že by to dopadlo ináč 😉
Mišiek máme v rodine veľmi veľa,tak to nechcem,chcem niečo nové 🙂 no Sofia sa mi strašne ale strašne páči už veľmi dlho,ale teraz keď tak pozerám a počuvám po sídlisku nám behá samám Sofia,tak neviem,budeme musieť vymyslieť niečo nové 🙂
@betina1984 meno Tamara sa páči mojej mame,mi vravela,že keď budem mať prvé dieťa-dievčatko,tak aby sa volala Tamara a tiež sa jej páči aj Timea 🙂

betina1984
18. sep 2010

@ypsinkova aj Timea sa mi páči, ale tak sa volá sesternica...🙂. A chlapčenské sa mi páči Samuel a Adam, ale manžel by chcel Filipka.

ypsinkova
18. sep 2010

@betina1984aj mne sa páčia také isté chlapčenské mená 😵 ,ako tebe a dokonca Samka ani v rodine nemáme 😉 a ešte sa nám páči aj Cynthia ale to sa ku nám moc nehodí ale tak je strašne veľa pekných dievčenských mien 🙂

betina1984
18. sep 2010

@ypsinkova, hej to je. Viacej by som mala pre dievča ako pre chlapca. Ešte mi sedí Marína, a aj také tvrdšie napr. Leona, Greta...

ypsinkova
18. sep 2010

@betina1984 Marína je môj tajný tip ,nie je to okukané a aj to pekne znie 😉 poznám jednu Leonku ale príde mi to ako neonka 😀 ale aj Barbara je pekné,akurát,že okrem Barbarky to nemá žiadnu inú zdrobneninu ? 🙂

tanyja
autor
18. sep 2010

@ypsinkova @betina1984 my máme aj Adama - bratrancovia majú Adamov, Barbora je švagriná a sesternicina dcéra, ale píše sa Barbara a ju volajú Babsi a moju švagrinú Bárby resp. v práci Borka
a Filip je môj synovec, voláme ho Fifo a neter je Karina - Karinka, Kača (spolužiačky) , ja jej zavše poviem Kačurka 😀 a nehnevá sa na to 😵

ypsinkova
18. sep 2010

@tanyja strašne sa mi nepáči,keď niekto povie Barbore ,Borka a preto by som nechcela,aby sa tka moja dcéra volala .... ale Karin je celkom pekné meno 😉

tanyja
autor
18. sep 2010

@ypsinkova jej to nevadí, a je to veru ťažké vybrať také meno, ktoré by sa nedalo spiždiť 😠
napríklad môj chlap je marcel a jeho krstná ho volá maťo, to má strašne ďaleko od seba no nie??
už je doma to moje čudo chlpaté a už ma ťahá do postele, tak ja idem hajať, papa 😵

ypsinkova
18. sep 2010

@tanyja no tak to má pekne ďaleko od marcela 😀 ,ja volám kolegu maco 🙂 🙂
no však aj ja idem pomaly do postieľky,dobrú nocku želám,pa 😉

tanyja
autor
19. sep 2010

ahojte babenky, kde ste všetky? asi po výletoch, návštevách, nákupoch... hm aj ja by som išla, a veru musíme ísť nakúpiť niečo do domácnosti, lebo je už takmer prázdna , len drahý musí prísť z práce - pokazilo sa mu koleso a musel ísť ešte vysýpať, tak to je hrôza, ani nedeľu nemá voľnú !!! som zvedavá, aká bude výplata 😎

toho maca ešte beriem , ale maťa nie 😀 , ja mu zavše poviem marcelíno
včera som čakala bugrétu 😀 za úspešné zvládnutie kurzu a viete čo mi ten môj chlap povedal (samozrejme podpichnúť som ho mohla ale nemal kde kupovať kvety)? - že on vedel, že to zvládnem 😀 😀 😀

vika34
19. sep 2010

ahojte
ospravedlňujem sa ,nestíham vás ani čítať,ja nemám nič nové ,další mesiac ešte budem brať clostil a pred Vianocami pôjdem na KET.Stále makám a stresujem sa s firmou a večer som už taká unavená,že som rada,že ležím

ypsinkova
19. sep 2010

pekný večer kočky 😉
my sme boli dnes v podstate celý deň fuč...najskôr sme boli pozrieť v Rakúsku po obchodoch,kde som si kúpila nejaké tričká a aj tenisky,ktoré som už potrebovala za prijateľné ceny a potom sme vytiahli rodičov a šli s nimi na obed a potom na prechádzku po Starom meste a tak 🙂 ...super deň aj v pohode počasie,takže sa dalo,čo ste robili vy ? 🙂

@tanyja tak žiaden darček nebol ? 😕 to je výmyselník,no dobre sa vyhovoril 😀 😀 veď chlapi ... 😀

tanyja
autor
19. sep 2010

@ypsinkova vy sa máte, ja zase celý deň sama, zase musel aj dnes do roboty a kým prišiel, bolo 18hod, takže z môjho nákupu už nič nebolo 😒 domácnosť prázdna 😒 😒
bola som si len pre okuliare pri starkej a povysávala auto, malý si zdriemol v aute, tak teraz ešte vykrikuje z postieľky , kedy zaspí netuším 😠 😠 , vybrala som ho 2x , tak sa postaví a čaká, že ho znova vyberiem, no nevyberiem , musí spať, je veľa hodín

zuzana0612
20. sep 2010

@tanyja ahoj a gratulujem k ukončeniu. ale veď sa ani nič iné nedalo čakať, jedine že to perfetne spravíš..... 😉 , nikto o tom z nás nepochyboval.... 😵

ypsinkova
20. sep 2010

čaute baby,vidím,že dnes tu bolo zasa raz mrtvo 😒 tak som to sem prišla trošku oživiť 😀
už som z práce domov a dnes som šla rovnou cestou domov 🙂 ešte chcem ísť pozrieť maminu,lebo je chorá a dnes mala ísť k lekárovi,tak som zvedavá ako dopadla ...

@tanyja dúfam,že dnes sa ti podarilo poriadne nákupiť,aby ste nemali prázdnu chladničku 😉 ... čo ste dnes porábali ? 🙂

tanyja
autor
20. sep 2010

@zuzana0612 so dobrá zuzi, mali sme jednu "spolužiačku" , ktorá plietla jedno cez druhú a urobila , však stačilo 40% aby sme boli úspešné a to sme boli všetky až na jednu, ktorá vôbec neprišla, ale tá viac nebola ako bola, jedna 20ročná slečna

@ypsinkova samozrejme 😀 😀 v tom našom tescu nemajú ani základné ovocie , veď to je sila !!! ale mlieko mali, aspoň niečo, lebo tu je najnovšie problém kúpiť mlieko !!! a svokor má kravy, tak som si aj kravské mlieko musela pre malého kúpiť !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! u nás v obchodíku na sídlisku , no sila

my to máme na sídlisku teraz totalprašné - je teplo, všetko blato poschlo a teraz sa to práši a jeden magor na aute si z toho robí cross, chodí na šmyku, no somár ak to tak môžem napísať

tanyja
autor
20. sep 2010

@betina1984 kde si sa nám sttratila? čakáme, že nám niečo pekné a zaujímavé napíšeš , čo dnes robila Tamarka ??

betina1984
20. sep 2010

@tanyja, jaj ahojky. Dostala som sa sem až teraz. Tamarka vymýšľa ako každý deň. Chodievam väčšinou do témy GRAFY BT ... A každé ráno zúrim. Dnes som čítala o jednej bylinkárke, je z Vrbového, že už pomohla dosť ženám k dieťaťu. Tu je tiež tuším taká téma. Zajtra by mi mali prísť jedny kvapky - Gynex ( 30 ml fľaštička stojí 22 Eur, takže dúfam, že aspoň čosi pomôže), aj keď len upraví cyklus.

tanyja
autor
20. sep 2010

@betina1984 máš problém otehotnieť? mne doktorka dala antikoncepciu, aby sa mi tvorilo viac vajíčok a bolo ich viac, len som vtedy neotehotnela 😖
Tamarka je už slečna veľká, už chodí aj do škôlky alebo si s ňou ešte doma?

ypsinkova
20. sep 2010

@tanyja to máte super praktické tesco 😠 ... treba si kúpiť domov kravu 😀 .. ja moc v tescu nenakupujem,ja mám radšj billu .... billa ma hnevá v tom,že im tam spravíš nákup a ešte aj tašku si musíš zaplatiť 😝 ... zo všetkého vycuciavajú peniaze 😝
no tak také machrovačky poznám a tiež takcýh machrov na autách nemusím .... tiež ich na sídlisku pár behá 😒
ja som dnes mamu obriadila a keď som prišla domov som nármalne aj zaspala a zobudila som sa o deviatej,som zvedavá,kedy teraz zaspím 😠

tanyja
autor
20. sep 2010

@ypsinkova som si všimla, že nám mrzne komunikácia 😀
my tu iný obchod nemáme, teda okrem jednoty a cba, takže na výber niet kam ísť, ale nejaký nový nezávislý sa vracia k nám do mesta a má kontakty, chcel by dotiahnuť lidl, som zvedavá 😨 😨

včera si malý pospal cestou domov od starkej, takže ešte o 21hod čvirikal z postieľky, ale dnes zaspal okamžite po 19hod , scucol grízik a spinkal 😀 😀
nechcem byť hnusná, ale ako ťa poznám, ty dnes už nezaspíš 😀 😀 😀 , iba zajtra v práci za stolom 😀 😀 😀 😀 😀

ypsinkova
20. sep 2010

@tanyja 😀 😀 všímavá 😉

tak lidl nemám vôbec rada,ale tebe sa možno bude páčiť .... u nás v lidli vždy smrdí a nerada tam chodievam...akurát tam predávajú dobré utierky na riad a to normálne ta utierka utire za teba a to nepreháňam 😀 😀
😀 😀 prepáč mi moju nevedomosť,ale čo to je grízik 😕 🙂 .... tak ty už máš voľno večer,keď aj malý zaspal,čo plánuješ? 😎
😀 😀 no,tak tiež myslím,že je to dosť pravdepodobné,že za stolom si pospím 😀 včera som šla do postele o jedenástej a zaspala som asi o pol jednej ... a to som mala len taký polospánok,strašné ☹

tanyja
autor
20. sep 2010

@ypsinkova žena dobrá, to čo máš so spánkom ???
ja ľahnem a zaspím, čo budem špekulovať, no nie? program? ísť spať - drahý je v práci, takže nič sa ani nedá vymyslieť, iba ak by som si bola zohnala nejakú náhradu 😀 😀
lidl je v sobote - majú tam fajné keksíky a tie utierky si tiež kupujem, sú super, aj hubky sú super, aj tie si zvyknem kúpiť

grízik - krupicová kaša (poznámka redaktora: ja ho nemusím 😝 )

ypsinkova
20. sep 2010

@tanyja no tak to neviem,čo mám so spánkom,ale ty si presne ako môj muž...ten tiež ľahne a spí,ani mi nič nerozpráva ,to len ja mám vždy kopec rečí pred spánkom a potom,keď dlhší čas neodpovedá,tak už viem koľká bije 😀 😀
jaj,tak to je škoda,no jedine tá náhrada prichádza do úvahy,ináč to nevidím 😀
a kekdíky aké ? ja ešte občas cukríky,tam majú také super veľké balnie 😉

no krupicovú kašu tiež nemusím,nejako od škôlky 😒

tanyja
autor
20. sep 2010

@ypsinkova tiež zvyknem kúpiť veľké balenie gumených cukríkov a tie keksíky sú podobné ako knopers, balenie asi 10ks, sú mňam mňam
ale to, či bude tu u nás niečo nové, ešte je otázka ďalekej budúcnosti
ja som gríz nikdy nemala rada, na to je môj brat, ja nie a už v škôlke som kvety chovala ochuteným mliekom brrr 😝 - banánové, jahodové, no kto by to pil 😀 a kvety so prežili 😵 😵
a môj chlap zaspí ešte skôr ako ja 😀 😀

ypsinkova
20. sep 2010

@tanyja hej hej,aj my máme radi macíkov 😵 😵 ... ale tak snáď sa vám to podarí a okrem tesca bude aj lidl,veď treba konkurenciu 🙂
ani ja som nemala rada mlieka,iež som to nemusela a od škôlky to ani nepijem,si ešte doteraz pamätám tú šupku,čo bola na tom mlieku 😝 ale chlebíky nám robili celkom dobré,to som vždy šla aj na duplu 😀 😀
tak ten už musí mať akú maxi rýchlosť,keď ešte skôr ako ty ,to sa aj dá ? 😀
no nič,idem k tv a uvidím,kedy sa mi zasa podarí zaspať 😖 ... dobrú nocku želám 😉

tanyja
autor
20. sep 2010

@ypsinkova dobrú nôcku, ja idem od tv do postele a tú šupku dodnes nemám rada na mlieku, mlieko pijem len rajo a tam nie je, kravské ee a chlebíky robia aj tu v škôlke fajné, mám aj zopár receptov (dva- na šošovicovú a rybaciu nátierku)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre