Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

ypsinkova
17. nov 2010

pekný deň
pospala som si len do pol desiatej a už plne fungujem 😀 idem ešte požehliť a potom skočíme do obchodov pozrieť,čo tam je nové
pekný dník 🙂

tanyja
autor
17. nov 2010

@ypsinkova tak kúpte niečo pekné aj nám 😀 😀 😀
my máme dnes ako každý iný deň - len ja a drobec, drahý ani neviem kde sa nachádza s tým jeho kamiónom, včera sa neozval , neviem prečo 😠 asi nestíhal bol určite v servise a potom doháňal stratené kilometre
ja som dnes vlastne mala nedeľu - varila hovädziu polievku - božská sa mi podarila a zapekala karfiol s kašou našou a samozrejme upratovala a malý ma napodobňoval - zobral si vedierko s mopom na zmývanie a robil akože žmýka 😀 😀
malý spí a ja idem čítať a urobím si kafčo 😎

zuzana0612
17. nov 2010

@tanyja joj, tak hovädziu polievku mám radšej ako slepačiu, tú by som si dala 😵
my máme dnes voľný deň. sme doma, lebo ma bolí chrbát. bolí ma už od pondelka. taká divná bolensť.nie taká klasická, ako keď bolí chrbát. a najhoršie mi je, keď sedím. a boli sme robiť poriadok na dome. triedili sme odpad a pálili papier a tak. ale ešte ho tam je tuším viac ako predtým. upratovala som špajzu a sa mi zdalo, že paráda, moc tam toho nebude a bol tam mech skla, dva plastu a jeden ešte neidentifikovateľného bordelu, proste všetko ostatné....

zuzana0612
17. nov 2010

a teraz drahý spí pri telke, ja ležím. dala som prať a skladala som som suché veci, potom to vyvesím, a ešte pár tričiek požehlím.

stanca22
17. nov 2010

@zuzana0612 No ja som tiež dnes prala a povešala prádlo ale nežehlím 🙂 A inak pohodka a u Vás?

stanca22
17. nov 2010

@tanyja Je sviatok a on musí byť v práci?

stanca22
17. nov 2010

@ypsinkova Daj aj mne vedieť, čo ste kúpili dobrého 😉

zuzana0612
17. nov 2010

@stanca22 mne sa tiež žehliť veľmi nechcelo, ale nebolo toho veľa. čo sa dalo, som poskladala a ostali mi len nejaké tirčká a jedna košela. neviem, asi tak pol hoďku som žehlila a bolo hotovo.

stanca22
17. nov 2010

@zuzana0612 No tak je pekne, že si to ľahko zvládla 🙂 super

zuzana0612
17. nov 2010

@stanca22 a ako ste inak strávili deň voľna? bolo pekné počasie. motorku ešte používate teraz?

tanyja
autor
17. nov 2010

@zuzana0612 ahoj, polievky je dosť, tak si dobehni spolu aj s drahým, alebo odbehnem ja? robila som ju zo špikovej kosti - čerstvej, a veru taká dobrá ako teraz sa mi ešte nepodarila 😝 😝 , malý sa napapal poriadne
to si mala dobrú masáž -- upratovanie špajze v dome, ale aj to treba , dnes si bola sehr fleissig 😀 😀

@stanca22 nerada žehlíš? ja požehlím a tiež čo netreba proste nežehlím, načo aj, no nie?

@ypsinkova čo pekné si si kúpila alebo čo pekné si kúpila milému? ja som dnes obdivovala v našom tescu nový regál s detským oblečením, je síce maličký, ale aspoň niečo keď už nič iné nemajú - visia tam detské podbradníky, ponožky, body a overaly na spanie a ešte nejaké menčestráky a ešte vtlačili regál na kuchynské potreby, normálne tam bola kopa ľudí 😀 😀 všetci obzerali a ja som zháňala ocot a ten samozrejme nemali, tak mi kúpila mama v RS 😀

ypsinkova
17. nov 2010

@stanca22 kúpila som si len oblečenie a niečo drahému na oblečenie a potom ešte potraviny ... v obchodoch sú už Vianoce a človek má potom nutkanie kupovať kadejaké hlúposti 😀
@tanyja v tescu aj ja pozerávam občas na detské oblečenia a celkom zlaté veci tam mávajú 🙂 vedela by som si vybrať veru 😀

ja už chcem asi vianočný stromček do bytu a kopec snehu 😀

tanyja
autor
17. nov 2010

@ypsinkova tak stromček si dať môžeš a sneh domyslieť, ako to vyzerá, tak tak skoro asi ani nebude ... 😉 😉
v tom vašom tescu je asi predsa len lepší výber tovaru ako u nás 😨
a čo na oblečenie si si kúpila ???
ja na Vianoce už nič nekupujem - ešte z minulého roku máme doma alkohol aj vermut, dokúpila som si ružové šampanské, kilo arašidov a sviatky môžu začať .... 😝 😝

ypsinkova
17. nov 2010

@tanyja vraj má byť koncom oktobra -20 , tak som akože zvedavá 😀 😀
čo som si kúpila ? len tričká a taký svetrík a získala som nejakú poukážku , že pri nákupe nad 25 eur dostanem 8 e. zľavu 😀
ja nemam rada arašidy,ja som skôr na medovníčkyy ,tie môžem jesť stále

tanyja
autor
17. nov 2010

@ypsinkova takže až koncom októbra 2011 bude zima? hm, tak to máme riadne globálne otepľovanie 😀 😀 , mala si mi to skôr napísať, nekupovala by som malému topánky na zimu !!!
ja nemám rada lúpanie arašidov, iba ked mi ich drahý lúpe a dáva do úst 😀 😀
a kabátik máš ?

ypsinkova
17. nov 2010

@tanyja myslela som november 😀 😀 😀
kabátik mám,samozrejme , ale nepoužívam ho ešte,lebo mi je teplo 😀

tanyja
autor
17. nov 2010

@ypsinkova 😀 😀 😀 😀 ja som to hneď pochopila, len som ťa musela ponaťahovať 😀 😀 😀 nehneváš však ??

no komu by nebolo v lete teplo v kabátiku, no nie ??

ypsinkova
17. nov 2010

@tanyja 😀 😀 ja som si to ani neuvedomila,no žijem v nejakom inom čase,ako mi je dobre 😀 jasné,že sa nehnevám 🙂
no asi každému , ja ráno nosím len svetrík ,veď sa veziem ráno autom a vystúpim hneď pri práci,takže bundu ani kabát nepotrebujem

tanyja
autor
17. nov 2010

@ypsinkova tak ja neviem, načo predávajú teplé oblečenie ked je stále tak teplo, ja si zajtra asi dám kabátik, nemôžem ísť predsa na školenie v botaskách a športovej mikine, no nie? musím predsa vyzerať ako slušná žienka domáca 😀 😀
a nateraz nechám autíčko doma a pôjdem po úúúúúúúúúúúúúžasne dlhej dobe spojom 😝

ypsinkova
17. nov 2010

@tanyja a to školenie ako dlho bude trvať,kde budeš mať malého ?
spojom ? prečo si sa rozhodla pre mhd

tanyja
autor
17. nov 2010

@zuzana0612 v piatok urobím tvoje mafiny, ale urobím ho klasicky ako koláč na plech a napíšem , ako nám chutilo 😝

tanyja
autor
17. nov 2010

@ypsinkova malý bude s mojou mamou a akurát bude spať, keď pôjdem, tak v pohode
pôjdem spojom, lebo cestovné nám preplatia a keby som išla autom, tak neviem koľko by som mala dať preplatiť
a to nie je MHD, my tu nemáme MHD ale medzimestský spoj úplne najobyčajnejší bud vlak alebo bus, ale vlak ide pozdejšie, takže len o 13hod by som prišla do RS a o 13hod to už začína

tanyja
autor
17. nov 2010

@stanca22 môj chlap chodí s kamiónom a ten nepozná sviatok, kedže je v maďarsku a tam sviatok dnes nie je, takže pracuje a domov príde buď v piatok večer alebo v sobotu

ypsinkova
17. nov 2010

@tanyja aha,tak to máš fajn,keď máš mať kde dieťa 😉

tanyja
autor
17. nov 2010

@ypsinkova na to máme staré mamy ... ako také úschovne detí , idem spať, papa 😀

stanca22
18. nov 2010

@zuzana0612 No ja som upratovala, prala a vešala, bola na nete, chatovala a chlapi boli v práci, nie teraz už je zima na motorku, jazdíme iba tak okolo domu 😀 Sranda to je 😀 Ďakujem za opýtanie, akurát varím psom na dvore u taťka mäso, predsa granule by aj mne moc nechutili už každý deň a Ty dnes čo plánuješ robkať?

stanca22
18. nov 2010

@tanyja Ja som síce napísala že ja nežehlím ale že nie nerada 😀 Rada ale u taťka sa to proste nedá 😖 😀

tanyja
autor
18. nov 2010

@stanca22 a prečo sa u taťky nedá žehliť??
ja nemám teraz už veľa času, idem si nachovať dieťa, dám ho spať a idem na školenie, uvdiíme sa večer, pa pa

stanca22
18. nov 2010

@ypsinkova No pekne, Ty máš rada sneh? Ja len tak, že ho akceptujem 😉 No asik aj ja zbehnem do mesta, do obchodov na nákup, len neviem čo kúpim, keď všetko mám a potraviny mi dnes všetky dovezú chlapi, keď pôjdu z práce 😉

stanca22
18. nov 2010

@tanyja Tak si môžeš urobiť ženskú žúrku takú menšiu, keď nie je chlap domka a malý spí, nie? Moja kamka to tak robieva, aj keď nechápem, kedy naberá ďaľšiu energiu na žúrku 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre