Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

zujka2
12. feb 2011

@tanyja no mamička na materskej sa naupratuje až až. ale je to určite šťastné obdobie každej ženy 🙂

tanyja
autor
12. feb 2011

@zujka2 ...a ešte ja, čo neznesiem ani smietku na zemi...a malý upratuje so mnou 😀

sofokleska
13. feb 2011

dakujem ypsinkova, tanyja to si ma teda povzbudila,kiež by si mala pravdu 🙂

ypsinkova
13. feb 2011

čaute kočky ako víkendujete ?

zujka2
14. feb 2011

@tanyja tak ste taká čistotná dvojka 🙂

stanca22
15. feb 2011

Ahojte žienky, zdravím Vás 😎

zuzana0612
15. feb 2011

@stanca22 ahoj, ako sa máš?

ypsinkova
15. feb 2011

tu to vôbec nežije ... kam ste sa všetky stratili ? 😨

zuzana0612
16. feb 2011

@ypsinkova ahoj, tanyja má pokazený PC, tak preto nepíše. ja som s ňou včera sms-kovala a volala. ja mám nejako veľa práce. aj včera som bola dlhšie v práci a potom ešte aj doma kopa roboty. a ty ako? mimčo poslúcha?

stanca22
16. feb 2011

@zuzana0612 Ahoj, dá sa, čo Ty? Niečo nového? U mňa nič moc, aké máte tam u Vás počasie? U nás fúka, inak pohodka, chcela by som aby u nás troška popršalo ale iba večer, zišlo by sa to tu, cítim to vo vzduchu tak 😕 Chcela som dnes umývať okná ale nece sa mi strašne moc, kúrim, varím, vetrám izby a idem asi dať dačo i oprať ... Aký si mala víkend? Ja v pohode, svokra mala narodky, tak sme si pripili jedným pohárikom bielého vínka a šli spať 😀

ypsinkova
16. feb 2011

@zuzana0612 som sa čudovala,že tu nie je...a kedy bude spojazdnený pc ?
ja celkom fajn,ale zasa niečo na mňa lezie,nejaká som teraz citlivá na počasie 😖 no jasné,že poslúcha,zatiaľ ani neviem,že tam je ... ani moc bruško nemám,len také minimálne ... ale veď ono sa to snáď rozbehne

ypsinkova
16. feb 2011

@zuzana0612 potom tanyju pozdrav odomňa ak s ňou budeš v kontakte,že tu chýba a nech sa čím skôr vráti 😀 🙂

zuzana0612
16. feb 2011

@stanca22 nič nové. u nás je dnes škaredo. ráno sa ešte celkom dalo. ale teraz je to otrasné. mrholí a primrza. chcela som byť dlhšie v práci, ale idem za chvíľu domov, lebo by som musela inak ísť kus na bus a nechce sa mi v takom počasí, aby som sa nedolámala niekde. víkend bol celkom fajn. my chodíme vždy cez víkend k našim.

@ypsinkova ja mám slabú imunitu, tak tiež reagujem na počasie. ale našťastie teraz je to ok. si musím zaklapať.... ale určite, že ti vykukne bruško, ešte chvíľku a možno si povieš, že mohlo byť aj menšie... 😉 . jasné, keď s ňou budem volať alebo sms-kovať, tak jej poviem. neviem, kedy bude mať funkčný pc.

stanca22
16. feb 2011

@zuzana0612 A Valentín ako dopadol? 😉

stanca22
16. feb 2011

@ypsinkova Blahoželám k mimču, nevšimla som si, sorry 😉 🙂

ypsinkova
16. feb 2011

@zuzana0612 ale ja som nikdy nebývala takáto chorľavá a teraz ako naschvál sa všetko na mňa lepí ☹ no s tým bruškom uvidíme,ako to bude,ale tak zasa nejako extra veľké by som nechcela,ale človek si nevyberie 😀 tak ďakujem za odovzdaný pozdrrav 😉
@stanca22 ďakujem,pohodička,ja som sa s tým ani moc nechválila,lebo som to nechce zakríknuť 😉

stanca22
16. feb 2011

@ypsinkova Jasné, chápem Ťa 😉 🙂 Milé, ešte moc skoro aby si vedela čo to bude, čo? 🙂 Tak nech sa Ti to narodí pekné a zdravučké 😉 🙂

zuzana0612
16. feb 2011

@stanca22 dobre dopadol. dostala som ružu a zdobené perníkové srdce. okrem toho sme všetky baby dostali aj v práci od šéfa ružu.... 😀 . a ty si ako oslávila?
@ypsinkova to tak býva, keď to človek najmenej potrebuje, vtedy sa na neho všetko lepí. predpokladám, že vitamíny máš. to sa ťa ani pýtať nebudem. ale je proste aj to počasie také o ničom. chrípky sú.... hlavne, aby ti to prešlo a nebolo horšie

ypsinkova
16. feb 2011

@stanca22 ďakujem,hlavne aby bolo zdravé,to je najdôležitejšie
@zuzana0612 hej hej,vitamíny užívam už od začiatku som si nasadila,ale nejako nepomáha.ale tak zatiaľ len stále kýcham dúfam,že sa to do rána nezhorší ... a dosť často ma bolieva hlava 😒 ale stále dúfam v to,že čo bolí,to prebolí 🙂

zuzana0612
17. feb 2011

@ypsinkova ahoj, mňa bolele tiež ak včera hlava. kolega ovláda tie body na rukách, čo ti stlačí a prestane bolieť. ale nepomohlo. bolela stále a ešte sa to zhoršovalo. tak som si musela aj tabletku dať. potom to bolo už lepšie. no ale hlavne, že sme sa včera nedolámali...

stanca22
17. feb 2011

@zuzana0612 To musíš mať inšieho dobrého šéfa, že ružu dostať od neho 😉 Muž mi doniesol tri čokoládové srdiečka, kukli spolu Panelák a šli spinkať 😉

zuzana0612
17. feb 2011

@stanca22 tak to v tomto smere ano. on nám aj z dovolenky nosí čokoládu napríklad, alebo keď sa s ním stavíme o niečo alebo keď si zaslúžime.... 🙂 . je to jediný šéf vo firme, čo má čisto ženské oddelenie. lebo sme tu tri baby. aokrem toho, je to taký mladý chlap, takže aj preto je na také veci

stanca22
17. feb 2011

@zuzana0612 Milé 🙂 Teraz si v práci? Ako sa máš? Darí sa Ti teda v práci?

zuzana0612
17. feb 2011

@stanca22 nedalo sa mi už neskôr prihlásiť. ano bola som v práci do tretej. ale nejako nám blbol server. v práci je celkom dobre. občas sa človek naštve, to je všade. sme babský kolektív na oddelení, ale našťastie sme v kontakte aj keď nie nejako veľmi aj s inými oddeleniami. pracujem vo firme, čo má asi tak 150 zamestnancov. tak sa dá. patríme k tým "šťastnejším, ktorých veľmi nepostihla kríza priamo". čo si dnes robila? tvoj má prácu?

stanca22
17. feb 2011

@zuzana0612 Hej, môj má prácu, robí vo firme môjho otca, tak aspoň tak, ja ešte nemám prácu ale inak dá sa, život ide ďalej, akurát zdravotne sa necítim dobre, dúfam, že zase neskončím v nemocnici ... Dnes som varila vajíčkovú polievku a párky, inak nič takého, prala som a vešala prádlo ... dnes sa cítim o ničom, takže som dnes nič nerobila, cez víkend ideme k svokrovcom a k mojej mame a Ty čo máš na pláne na víkend?

ypsinkova
17. feb 2011

@zuzana0612 aj môj manžel to ovláda,ale moc to nevyužívam,ale asi začnem 🙂 tiež si tabletku dám len v núdzových prípadoch,inak nie... ale dnes je to už v pohode našťastie 🙂

ani mne sa sem dnes nedalo prhlásiť.takže som pilne pracovala 🙂 🙂
dnes som prišla z práce vyložila nohy a pozerala tv a trošku som aj zaspala,lebo včera som zaspala asi o tretej čo nie a nie zaspať a ráno o siedmej som vstávala ... sa čudujem,že mi nič nie je...dnes pôjdem do postele o ôsmej
pozerala som Chutíš mi na jojke neviem či to pozerávate a akurát tam bola tá Martinka z Turca aj s jej mamou , no to je strach a hrôza...nerozumiem prečo dávajú takých ľudí do tv,či už fakt nemajú čo ukázať alebo neviem,ale toto je totálne strápňovanie ľudí

ypsinkova
17. feb 2011

@stanca22 som pozerala,že si pridala fotky vášho havkáča ... zlatý 🙂 🙂

stanca22
17. feb 2011

@ypsinkova Ďakujem Ti veľmi pekne, je môj, nikoho iného 😀 Dostala som ho na 18 od bývalej spolužiačky 😀

zuzana0612
18. feb 2011

@stanca22 ahoj, to viem, že pracuje u otca. to si spomínala. a čo oni vlastne robia? ja som skôr myslela tak, že či majú teraz v tomto období prácu. my pôjdeme v sobotu k drahého babke a potom pôjdeme k našim. a dnes by sme chceli ísť s kamarátom a jeho ženou na pizzu večer. to je asi tak všetko, čo máme vpláne. keď nerátam to, že treba poupratovať.... 🙂 .

to bude celé určite počasím. ja sa tiež necítim moc dobre. a naša mzdárka mi teraz ráno hovorila, že sa tiež moc dobre necíti. ešte šťastie, že je piatok.

@ypsinkova keď to manžel ovláda, tak to vyskúšaj. možno ti to pomôže.

stanca22
18. feb 2011

@zuzana0612 No teraz robia jednu školu, elektriku ... No asik to bude naozaj tým počasím, dnes som čo i len vstala, už ma bolela hlava, hrúza ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre