Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
23. feb 2011

@zuzana0612 no ja za to nemôžem, že na napodobňuje 😀 😀 , a keby si ho videla s akým zanietením to robí, ešte aj von chcel ísť s vedierkom, ale som mu nedovolila
a mne v grogérii povedali, že taký parfém je dobrý, ktorý na sebe necítiš a ja veru ten svoj na sebe necítim, takže je to ok 😉
susede robia jadro, tak som bola chlapcom povedať - žeby si dali obednú prestávku do druhej, nech sa malý naspí, lebo asi by nezaspal pri tých zvukoch čo vyrábali a počúvli ma, museli 😀 😀 , lebo ten jeden je kamoškin manžel 😵 😵

zuzana0612
23. feb 2011

@tanyja to máš šťastie, že sú takí ohľaduplní. aj ja som to počula, že dobrý parfem je taký, ktorý na sebe necítiš.

tanyja
autor
23. feb 2011

@zuzana0612 tak ohľaduplní boli do 13,20 - začali vŕtať a je po spaní , asi nemajú hodinky.... ☹
a už vrkocú vo veľkom príklepovou vŕtačkou, takže zvuky sú to statočné !!!
tak mám dobrý parfém - necítim ho na sebe

zuzana0612
23. feb 2011

@tanyja určite je to nepríjemné, také zvuky. a ešte to asi chvíľku potrvá, kým to spravia..... 😒

ypsinkova
23. feb 2011

@zuzana0612 ty si kupuješ spodné prádlo bez skúšania ? 😕

ja ten môj parfém musím na mne cítiť,inak si môžem na seba aj obyčajnú vodu striekať 😀 😀

sofokleska
23. feb 2011

mne sa pači playboy ten ružuvy.....a nebol ani drahy v akcie za 10 ečiek ale len 30ml.iank zvyknem objednavať z avonu bo oriflame.
tanyja ty mas doma,ale šikovneho pomocnika 🙂

zuzana0612
23. feb 2011

@ypsinkova no tak podprdy si nekupujem bez skúšania,preto som si žiadnu ani nekúpila, lebo mi nebola dobrá. a gaťky si neskúšam, to už viem aj bez skúšania kúpiť

tanyja
autor
23. feb 2011

@zuzana0612 ja si tiež skúšam spodné prádlo, ale doma 😉 , s majiteľkou obchodu macou sa poznám véééééééééľmi dobre, predtým sme spolu robili v istej už neexistujúcej textilke, aj nohavice mi zvykne podhnúť a keď potrebujem nové tepláky, tak aj tie mi zoženie 😉
a tú kúpelku susede začali robiť teraz v pondelok ☹ ☹ , ale už keď budú murovať, tak už nebude hluk 🙂
@ypsinkova čistá voda z vodovodu je najlepšia !!! 😀 😀 😀

ypsinkova
23. feb 2011

@zuzana0612 aj ja si len podprsenky vždy skúšam a nohavičky viem dobre odhadnúť,zatiaľ sa mi nestalo,že by som si kúpila o číslo menšie či väčšie 😀
@tanyja "pijem zdravú vodu,nápoj z vodovodu" 🙂 😀

zuzana0612
23. feb 2011

@ypsinkova ja už väčšinou viem aj o podprde, či mi bude dobrá alebo nie, keď mi ju dáva na skúšanie. veď človek už to pozná, nekupuje to prvýkrát. a nohavičky si kupujem skoro vždy tej istej značky, tak aj preto viem, že mi budú dobré.

@tanyja no tak ty máš zasa iné výhody.... 🙂 skúšať si prádlo doma.... určite je to dobré, nemusíš sa ponáhlať, teraz v tejto zime sa nemusíš vyzliekať z milion vecí...

tanyja
autor
23. feb 2011

@zuzana0612 a ja najradšej doma všetko skúšam, aj o podprde som vedela, že mi bude dobrá, už len sila zvyku, potom na tržnici mi známa dáva domov skúšať rifle, tak isto z obchodu som si dom niesla rifle na skúšanie - tu sa poznáme to je výhoda 😉

@ypsinkova aj ja pijem vodu, nápoj z vodovodu, mám ja sodastroj, ale to až ked bude teplejšie, ale už pokuse začínam , už čajíky idú bokom
a teraz mi môj manželík nalial hruškovicu, musíme predsa zapiť dnešný môj meninový sviatok 😉 😉

stanca22
23. feb 2011

@tanyja No ja tu ešte mám že WOMAN eau de parfum VAPORISATEUR a na druhej strane že FEMME NC COLLECTION, nič viac tu neni napísané o nej ... ale je z Francúzska, bo je tu napísane france 😀 Tak Ti ja neviem ... ale nádherne vonia a to je pre mňa podstatné 😀

ypsinkova
23. feb 2011

@zuzana0612 to ja si nemôžem kúpiť podprsenku bez skúšania,lebo raz som tak kúpila a bola mi veľká,asi som sa precenila 😀
@tanyja my kupujeme minerálky,lebo človek nikdy nevie tam u nás,čo sa v tom nachádza 😀
hruškovica ?fuj,také tvrdé 😝 všetko najlepšie 🙂

tanyja
autor
24. feb 2011

@stanca22 to už človek z toľkých názvov ani nevie, čo je názov a čo popis, aber es ist wurst 😀 😀 , hauptsache že to vonia pekne 😉

@ypsinkova čo, žeby niekto chcel na blave spáchať vodovodný atentát ? 😀 😀 , ale voda na Slovensku je kvalitatívne najlepšia, takže nemaj obavy a tá minerálka je tiež len voda odniekiaľ z horského prameňa
ja tiež nie som na tvrdé, ale toto je vcelku dobré, nie je to pravá domáca, to by som nezvládla, ale z obchodu, takže to má nejakých 38% alkoholu

ypsinkova
24. feb 2011

@tanyja no a jasné,čo ty vieš ? musíme so všetkým predsa rátať 😀 my chodievame ešte na kysielku,takže aj tú pijeme,ale to len cez leto 🙂
keď tak,tak mám rada spišskú hrušku,ale inak taýto typ alkoholu nemusím,to skôr ja také sladká,čo sa z neho ústa lepia 😀

tanyja
autor
24. feb 2011

@ypsinkova žeby vajčák? ten dostatočne zlepí ústa 😀
toto je taká okrúhla fľaška, mám pocit že je spišská a aj my si chodíme na kyselku a tiež len v lete
idem niečo zjesť, lebo mi už asi hodinu škŕka v bruchu

zuzana0612
24. feb 2011

@tanyja ahojte, ja som už po obede. mali sme hrachovú polievku a kura s ryžou plnou a čerešne

stanca22
24. feb 2011

@zuzana0612 Ja dnes robím hranolky zo syrom 😀

stanca22
24. feb 2011

@tanyja No to hej, hlavne ja keď nepoznáš cudzé jazyky ... 😝 Troška po česky a rusky ... 😀 😀 😀

tanyja
autor
24. feb 2011

@stanca22 ja cudzie jazyky môžem, maturovala som z nemeckého jazyka 2x , anglický jazyk 1x a ruský jazyk 1x , potom ešte matematika, podvojné účtovníctvo a prax, takže dosť mám toho 😉
@zuzana0612 zuzi, máš kurací týždeň 🙂 , ja zajtra urobím pečienku s ryžou a v sobotu asi fašírku a kašu našu, a ! malý trhol rekord - dnes papal pomaranč !!! bol síce celý od neho špinavý, ale papal, lebo doteraz nechcel vôbec !!

stanca22
24. feb 2011

@tanyja Dobrá, si sa nenudila 😀 A teraz na materskej dačo robkáš?

ypsinkova
24. feb 2011

@tanyja no hej,ten mám napríklad celkom rada ... 😀 😀 a čo si dnes dobré verila ? 🙂

ja sa vyhýba takým mastným jedlám ako je vyprážaný syr a hranolky,ja keď vidím,že na akom oleji sa to robí,je mi zle 😖

zuzana0612
25. feb 2011

@tanyja dobr ráno, ano kurací týždeň a to ešte neskončil. nejaké kura určite ešte bude.... 😀.
@stanca22 hranolky a syr ... mňam. to môžem

tanyja
autor
25. feb 2011

@stanca22 veru robkám - celý deň mám na starosti malého 😵

@ypsinkova @zuzana0612 hranolky so syrom môžem aj ja, ale že by som sa za tým trhala nedá sa povedať, ja robím pečienku s ryžou a za chvíľku vyrážame von, malý už kričí mňam tata a ukazuje prštekom na vchodové dvere 🙂

zuzana0612
25. feb 2011

@tanyja pečienku ja nemusím. nejako to do mňa nechce ísť.... ako je u vás? idete von? u nás je dnes pekne, aj keď chladno. ja som dnes do dvanástej v práci, lebo idem potom ku kaderníčke. včera som bola 2 hoďky u kozmetičky, tak dnes ešte treba vlasy spraviť. nech som ako človek... 😀

tanyja
autor
25. feb 2011

@zuzana0612 no veru, aby sme sa ťa nezľakli, keď vyjdeš na ulicu 😀 😀 😀 - tak hádam také zlé to nie je !!!
von sme boli, malý zase odchrnel a teraz je v postieľke, som zvedavá, či zaspí, lebo sa pri prekladaní prebral ..

stanca22
25. feb 2011

@tanyja Ale ja som sa Ťa spýtala či robíš niečo na materskej dačo, ako som tým myslela aj popri ňom? Poznám také ženy a nechápem ako všetko môžu stíhať 😀

ypsinkova
25. feb 2011

@tanyja čo ste robili vonku ? je tam akosi chladno 😒

tanyja
autor
25. feb 2011

@stanca22 áno, robím, robím preklady Nj-SK-Nj a ešte aj vyšívam a v pohode všetko stíham, stačí si pekne všetko premyslieť čo budeš kedy robiť a ešte mi stále zostáva voľný čas

@ypsinkova potrebovala som ísť na poštu, predala som 3ks nové body,nech ich využije malý Jakubko 😉
a aj sneh poletoval 🙂 , ale je slnko

zuzana0612
25. feb 2011

@tanyja u nás je strašne, ledva som prišla od tej kaderníčky. ale hlavne že to mám za sebou

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre