Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

zabka60
18. júl 2011

@tanyja ja som bytova tiez,ale premyslame o domceku,ze by sme kupili,uvidime zariadime sa podla babulka 😉

zabka60
18. júl 2011

@zuzana0612 tak to ste super poriesili,aj my by sme moc chceli domcek,premyslame o kupe,ale uvidime este,zariadime sa podla babulka

tanyja
autor
18. júl 2011

@stanca22 môj kurz stál 250€ a teraz dokonca stojí 180€ a odložené som mala, takže prečo nie a to mi ostane navždy , vždy som si chcela urobiť kurz a tak ho mám
a na notebook a bežiaci pás máš? 😉

tanyja
autor
18. júl 2011

@zabka60 ja som vyrastala v paneláku, takže zvyknutá som na tento druh pohodlia 😉 , a babuľko je prednejšie, ostatné sa vyvinie podľa situácie 😉

zuzana0612
19. júl 2011

@zabka60 neboj sa, ak chcete domček, bude. my sme tiež dlho hľadali, čali a všetko okolo trvalo dlho, teraz ešte aj tá prerábka, ale snáď to už nebude dlho trvať. a tiež dúfam, že sa už aj mimčo podarí... 😉

stanca22
19. júl 2011

@tanyja Nemám, našetrím, muž zarába, tak keď je na jeho lietadlo, nájde sa i pre mňa, už ma prestáva baviť, on si všetko môže kúpiť a ja nie??? To sa ešte uvidí 😉

tanyja
autor
19. júl 2011

@zuzana0612 nemôžeme mať všetko naraz, potom by sme nevedeli, že z čoho sa máme skôr tešiť 😉 , takže pekne po poradí a pomaličky 😵 😵

@stanca22 to si si ako zariadila, že on môže všetko a ty nič? urob si kurz lietania, naštartuj mm lietadlo a odleť niekam k moru, kúpil si boeing alebo tupoleva?

zuzana0612
19. júl 2011

@tanyja samozrejme, nemôžeme mať všetko hneď... 😉

tanyja
autor
19. júl 2011

@zuzana0612 potom by sme boli veľmi rozmaznané 😎 😎

zabka60
19. júl 2011

@tanyja presne tak...len aby sme mali strechu nad hlavou,kde je klud a pohoda a to staci 😉

zabka60
19. júl 2011

@zuzana0612 neboj mimco caka kym mu rodiacia jeho hniezdcko dorobkaju aby mohlo prist ked bude treba,aby sa maminka nemusela stresovat 😉

tanyja
autor
20. júl 2011

@zabka60 to si krásne napísala, veru @zuzana0612 neboj nič, urob to ako moja kamoška...stavali dom a bála si, či vôbec bude mať deti, lebo bola stále s mačkami (toxoplazmózy sa bála) a ani nevedela ako a bola tehotná 😵 😵 a malá Laura je v novom domčeku 😉

zabka60
20. júl 2011

@tanyja 😵 vsak teda,musim byt take basnicke crevo 😀

zuzana0612
20. júl 2011

@zabka60 jasné, veď ja sa teraz tým ani "netrápim".

zabka60
20. júl 2011

@zuzana0612 to ti tak verim 😀 too piseme neustale kazda jedna a pritom myslienky su stale dookola o tom istom,ze chceme a tuzime po babatku a ono si dava taaak nacas 😀

zuzana0612
20. júl 2011

@zabka60 no to ano, to máš pravdu. ale bolo obdobie, keby ma to užieralo. a to bolo hrozné. preto som písala, že sa tým netrápim. vy sa ako dlho snažíte?

zabka60
20. júl 2011

@zuzana0612 jasne chapem,bo kazda jedn atu mame tie iste pocity a tuzby 😔 my sa snazime rok a pol...nemam ovulaciu ☹

tanyja
autor
20. júl 2011

@zabka60 to akože vôbec nemáš ovulku? tak to nie je ktovie čo, ale aj tomu sa dnes dá pomôcť
dnes som na RTL pozerala o jednom páre, túžia po dieťati, ale už sú obaja neplodní, tak si zistili, kde to funguje tak, že darujú aj vajíčka aj spermie, robia to v Grécku, boli tam, vložili jej 2 embryjká, za vloženie dali 2.400€ a neujalo sa ani jedno, ale že oni to nezvdajú a ešte sa na to dajú......
a pritom ona má z 1.manželstva dcérku a majú spoločnú druhú dcérku a túžia po veľkej rodine

zuzana0612
21. júl 2011

@zabka60 aj bratova priateľka mala problém s ovulkou a bola na laparoskopii.

stanca22
21. júl 2011

@tanyja Neviem či sranduješ, ale on si nekúpil naozajstné lietadlo na ktorom lietaš k moru ale také hracie na motorček malý a na vysielač 😀 😉 Cez jar a leto lietajú, keď prší, sneží či fúka vietor, majú smolu, nemôžu lietať ... Dnes som bola u dokyho konečne, samé nové správy mám. Len neviem či dobré ...

zabka60
21. júl 2011

@tanyja asi vobec nemam,neviem nikto mi nic poriadne nepovedal,ale mam pco a mam vela folikov co nepraskaju,takze ani ovulka nieje....a obdivujem ten par,pre mna je dieta dolezite samozrejme,ale zas nie zadlzit sa na cely zivot a potom jemu odrhat od ust pretoze sme ho chceli a bude nam vycitat,ze nema znackove oblecenie bo jeho rodicia nemaju peniaze...nikdy neviec co s dietata vyrastie

zabka60
21. júl 2011

@zuzana0612 aj ja som bola na laparke a vsetko mam ok aj priechodne vajcovody aj secko ako ma byt,ale ovulka nieje.a jej co povedali??

tanyja
autor
21. júl 2011

@zabka60 my sme do IVF vrazili tiež nemalú sumu, lenže to neklaplo a na druhé sme už nemali, ale my sme aspoň vedeli, že je šanca 50:50 , takže potom sme to doslovne riskli....
verím, že aj vám sa to podarí jedného dňa

@stanca22 tak také lietadlo zase drahé nie je a tebe zostalo určite aj na kurz, no ale riadne by nebolo od veci.... ide sa na dovolenku, kedy sa mi zachce 😉 , lenže na to sú ľudia iného kalibru 😎

zuzana0612
22. júl 2011

@zabka60 ona potom ešte brala aj nejaké lieky. a už to má ok. ale tiež ešte nie su tehu

zabka60
22. júl 2011

@tanyja a ako ste otehu???no ja dufam,ze co najskor,lebo neviem.....mam toho v poslednej dobe akosi moc ☹

zabka60
22. júl 2011

@zuzana0612 hm no dufam,ze nam sa co najskor podari a potom aj vam vsetkym snazilkam bo mi uz trha srdcom

zuzana0612
22. júl 2011

@zabka60 to sú také obdobia, kedy je človeku horšie a kedy lepšie. ja mám toho teraz veľa v práci (samé problémy), tak ani nemám čas nad iným rozmýšľať... ale musíš pozitívne myslieť, určite sa podarí 😉

zabka60
22. júl 2011

@zuzana0612 hm,mne nieco hovor o praci dnes som odisla,bo ma tak ansral majster,ze som sa isla na personalne pohadat a odisla som prec,isla som k dr a predpisala mi lieky na ukludnenie a magnesium ☹ som uz uplne zufala s prace ktoru mam,sliapu tam po nas ako po handrach

zuzana0612
22. júl 2011

@zabka60 no pekne teda.... to čo máš za prácu? to je aký teror? sa potom nedivím, keď robíš v takej práci, že máš "problémy". to nepôsobí dobre na nič. u nás až také stavy nie su. u nás je to iného charakteru.

zabka60
22. júl 2011

@zuzana0612 u nas je doslova teror...odisla som o 8 a to ma nechceli pustit bo som nemala podpisanu priepustku od korejca tak som musela cakat kym mi ju podpise a vyhrazky na vratnici,ze ak nebudem mat podpisanu ma nepustia a uvidim co sa stane ked skusim prekrocit prah...no strasne neviem ako to pojde dalej,ale tam sa uz neda zit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre