Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

zuzana0612
6. júl 2009

no teda, ty ho pekne rozmaznávaš, keď mu ešte večer zvlášť varíš, aby mal čo jesť.
bolo mi to hneď divné, že by chlap nemal rád guláš. lebo takého nepoznám 😀

vika34
6. júl 2009

ahojte,kočky teraz nestíham,ozvem sa ked budem mať niečo nové,pá

tanyja
autor
7. júl 2009

viki - ty si veľmi zaneprázdnená , to sme potom veľmi zvedavé, čím to bude 😀

tanyja
autor
7. júl 2009

ale on sa iba hrá, že je rozmaznaný, nevarím každý deň, proste podľa potreby a guľáš zje , už x-krát ho zjedol, len ošomrať musí 😀 😀 , to by nebol chlap, ve´d ktorý neošomre, nájdi mi takého 😎

zuzana0612
7. júl 2009

tak to by si sa nahľadala, keby si chcela nájsť takého čo nešomre.každý šomre na niečo. môj zase strašne nemá rád fazuľovú a šošovicovú polievku. ale tiež zje
😀 čo má inak robiť. bol by hladný.
no veru, to by som chcela vedieť, čím je viki taká zaneprázdnená. lebo ja mám práce tiež veľmi veľa, ale potrebujem občas aj trochu prepnúť myšlienky, tak skočím sem a niečo prečítam, niečo napíšem. veď by mi inak hlava praskla.

tanyja
autor
7. júl 2009

mohla by si poradiť, čo je základ dane ? vypočítaná 19% daň z určitej sumy ? toto bolo jednej mojej známej nejasné a zavolala si mňa na radu 😀 😀 , len ja som s takým nikdy nerobila, tak som si nie istá
ps: môj fazuľovú a šošovicu ľúbi 😀

sylvia21
7. júl 2009

tanyja - myslim, ze uplne kazdy chlap somre 🙂

sylvia21
7. júl 2009

moj ma teraz nachystane grilovane kuracie rezne, cigangskou sa mu vzdy zavdacim a pre mna je to rychle a nemusim vymyslat 🙂

zuzana0612
7. júl 2009

no to záleží na tom, u koho ide o ten základ dane. ale podstata je asi taká, že sú nejaké príjmy, potom výdavky a rozdiel je základ dane. potom už ide o to, či ide o fyzickú osobu, alebo právnickú. fyzická má ešte potom aj odpočitateľnú položku. napíš niečo bližšie.
jooooooooooj, to aj ja by som chcela, aby moj mal rád fazuľovú a šošovicovú, lebo ja ju mám rada. 🙂
sylvi, môj cigánsku vyhľadáva na každej akcii, na ktorú ideme. dokonca vždy keď ideme niekam, tak za tým účelom, aby si ju mohol dať. 😀

tanyja
autor
7. júl 2009

ahoj sylvi - som veľmi rada, že si sa ozvala, ako robíš cigánsku ? prilož recept, moja polovička zje všetko mäsové 😝
zuzi . jedná sa o právnickú osobu, bližšie nič neviem, nevenovala som tomu pozornosť, kedže sa do takého nevyznám

tanyja
autor
7. júl 2009

teda viem len to, že je to nejaký obchodík
sylvi - ako sa vám v novom býva ?????????? ja myslím, že ten tvoj vôbec nešomre, ty máš iného chlapa ako my so zuzi 😀

zuzana0612
8. júl 2009

ak je to obchodík malý, tak to by mohla mať živnosť a bola by to FO (fyzická osoba - podnikateľ), v tom prípade sa berie príjem mínus výdaj. a zase ešte aj záleží načo to potrebuje. skôr by som jej vedela poradiť, keby som sa bavila s ňou. ale podstata je tá, čo som napísala.

sylvi, ty máš fakt chlapa, čo nešomre? no to sa máááááááááááááš

tanyja
autor
8. júl 2009

ahoj zuzi, díky za radu, aj to sa počíta a odkážem známej čo asi približne s tým má robiť 😀 povedala, že niečo do toho napíše
naša sylvi našla chlapa niekde na marse podľa všetkého, keď nešomre ale ešte aj navarí, poriadi ........
včera mi na skype písal nejaký 26r. čech - kuchár, čo urobí všetko doma a nemá ženu , ktorá ho beriete ?????
ja nie, som zadaná 😝 😝

zuzana0612
8. júl 2009

ja mám kolegu, a ten si varí, žehlí, perie. no proste všetko. včera hovoril, že musí ísť žehliť. žehlí všetko, tričká, rifle, dokonca aj spodné prádlo 😀 😀 😀 ja čo nemusím, to nežehlím. treba to poriadne zavesiť a netreba žehliť.
a ešte k tomu sa dá na neho aj pozerať. takže tiež môžem povedať, že kto chce, hláste sa, vypýtam číslo. 😀 😀 😀
ale musím povedať, že môj drahý občas tiež pre mňa urobí raňajky. 🙂 ale to je asi tak všetko z domácich ženských prác. keď sme sa zoznámili a začala som k ním chodiť, tak aj poutieral riad, keď som poumývala. teraz už počká kým prídem z práce a ja upracem. čo už narobím... 😉

tanyja
autor
8. júl 2009

ten tvoj kolega má správnu orientáciu ? kedže tá kombinácia : pekný a šikovný v domácich prácach, je veľmi zriedkavá 😀 😀 , poviem Ti, že ak by som si mohla vybrať, tak beriem.
mňa ten môj ničím takým zatiaľ nešokoval, hoci minule povysával , zobral mi z ruky vysávač 😲 , asi aby som nepovedala , videl, že mám toho veľa, tak sa posnažil
ja tiež, čo nemusím , nežehlím, a keď si spomeniem, že aj moja mamina v jej mladších časoch tiež žehlila spodné prádlo, tak : fííííííííííííííha !!! no ale ani ona to dnes už nerobí 😀 😀 😀
žeby sme zmenili našu tému : hľadá sa antimacho ? chlapi hláste sa !!!

zuzana0612
8. júl 2009

to nebude orientáciou, ale zlou skúsenosťou. aj priateľku a odišla do zahraničia a tam si niekoho našla. on zostal sám. tak sa presťahoval z domu do nášho mesta. lebo on je trochu z diaľky. a tu je teraz sám a stará sa o seba. ti poviem, že ja nemám toľko topánok čo on... 😀 .a to ešte keby si videla, jaké ich má vyleštené každý deň.... tak spadneš na zadok.
a myslím, že orientáciu má inak ok, lebo po skúsenostiach aké má teraz situáciu rieši trošku inak... poznáš to... že kamarád taký rád... 😀 😀 😀
vieš čo? mne sa už ani nechce hladať niekoho iného. tento vzťah by už mohol byť aj ten posledný. 😀 pred tým som mala vzťah sedem rokov a ... no ... radšej to nebudem rozoberať. v jednej téme som si tu čítala, jaké majú baby problémy s chlapmi a zistila som, že som nebola sama. skrátka každý sme išli iným smerom. každý mal iné predstavy.
no a teraz je to inééééééééééééééééééééééé tak som rada. a idem si zaklopať na drevo, nech to nezakríknem

tanyja
autor
8. júl 2009

aj ja by som si mala zaklopkať na drevo : po 2 mesiacoch sme začali spolu bývať a po 5 rokoch spoločného bývania sme sa zobrali a už sme 2,5 roka manželia, nie je ideálny, práve naopak, má veľa chýb, ale aj ja ich mám a nik nie je bezchybný, tak načo hľadať ako ho zmeniť, musí sa aj on aj ja prispôsobiť
ja som myslela, že ženy kupujú hlavne topánky , ale asi ani nie, ked počúvam, že ten tvoj známy ich má neúrekom
😀 , cchela by som ho vidieť 😝
na markíze je romantikuš film, nepozeráš ??? v noci som blbo spala - bolo dusno, tak po filme zaľahnem a idem búvať 🙂

tanyja
autor
8. júl 2009

ps: spolužiačka mala 7r. vzťah a skončil tak nejako ako u Teba, je to príliš dlhá doba na to, aby ten vzťah trval bez ohlásenia naďalej , to väčšinou stále platí : bu´d rozchod alebo svadba

zuzana0612
8. júl 2009

nepozerám. prišla som o pol siedmej z práce. a ešte som musela niečo dorobiť. lenže už by som sa nemala ako z práce dostať, lebo by mi nešiel tak skoro bus, tak som išla a zobrala si ešte na vyplnenie tabuľky domov. akurát som to dorobila a pôjdem do sprchy. lebo tiež som nespala dobre v noci. tu bola aj búrka, ale aj tak bolo teplo. no otras. a ráno vstávam skoro - o piatej.
my sme sa zoznámili a ani nie týždeň a už sme boli spolu. sme spolu skoro tri roky. a uplne zdielam tvoj názor na vec. nikto nie je dokonalý, ale aj tak som rada, že ho mám.

tanyja
autor
8. júl 2009

brrrrrrrrrrr, vstávať ráno o piatej, ale zažila som to tiež, ked som pracovala v jednej dnes už takmer neexistujúcej textilnej firme , trvalo to takmer 5 rokov , ale páčila sa mi moja kancelárska práca, dodnes na ňu spomínam, to je tiež na dlhý príbeh .......
pekný zážitok zo sprchy a dobrú nôcku 😕

zuzana0612
8. júl 2009

dobrú noc aj tebe, ešte si usuším vlásky a idem do postele

tanyja
autor
9. júl 2009

dorbé ránko, ako vyspaté ? ja super, spala som ako mimino a vstala o 7.45hod 😀 - mám dovolenku , ešte 😀 😀

zuzana0612
9. júl 2009

dobre ráno, ja som skoro zaspala. zazvonil mi budík, a ešte som si trošku chcela popať, za desať minút som sa tak zľakla a zobudila sa. také prebudenie fakt "milujem", stres hned ráno. v noci som mala kŕč v nohe, tak som ledva vstala a teraz ma to bolí.

tanyja
autor
9. júl 2009

ako po práci ? už lepšie a noha dobolela ?? poznám, mňa tiež zavše v noci chytí kŕč do nohy , prečo sa to deje ???????? 🙄

zuzana0612
9. júl 2009

no tak ja som ešte v práci. asi tak do pol šiestej, možno aj dlhšie. už ma to tu nebaví, ale musím tu byť. 😝
noha bolí, keď dlhšie sedím a potom sa postavím. ale netuším, prečo mi to robí, dávno sa mi to nestalo.
ty si mala aký deň?

tanyja
autor
9. júl 2009

ahoj, dnes bolo echt rušno : na úrade som skoro odpadla z tepla a potom doma sme s maminou asi dve hodiny vyprážali cuketu , ale všetko dobre dopadlo, ja som ostala živá 😀 😀 😀 a cuketa zjedená 😝 😝
akosi sa mi nechce ani telku pustiť, počúvam rádio a je vonku krásne - okná mám na západ z obývačky aj kuchyne
môžem sa opaľovať, a veruže som sa tak aj pár krát opaľovala 😀 😀 ( hore bez ) - oproti nie sú bytovky, tak som si to mohla dovoliť
noha ťa bolí z toho nočného kŕču ? to by už malo prejsť, alebo si si natiahla viac sval a teraz bolí, ktovie

zuzana0612
9. júl 2009

asi to bolí, lebo ja v robote dosť sedím a nemám to ako rozchodiť, zobudila som sa na ten krč dosť neskoro, tak som to nemohla poriadne natiahnuť.
no veru, také úrady, tam je človeku na odpadnutie vždy.
že jaké opaľovanie 😒 😀 , .... no teda, ty sa máš... nám oproti oknu stavajú novú budovu, takže ani prezliekať sa nebudeme môcť bez toho, aby sme žalúzie zatiahli

tanyja
autor
9. júl 2009

😀 😀 😀 až sú tam pekní chlapi, tak prečo nie .............. 😝

zuzana0612
9. júl 2009

no vieš čo.... tuším taliani to sú, zatiaľ iba stavajú. a ráno tam býva taký starý ujo, čo to stráži v noci. a ten má od pekného ďaleko.
no keby toto teraz čítal môj, čo si napísala, 😀 😀 😀

tanyja
autor
9. júl 2009

😀 😀 😀 tak ho k tomu nepusti, sranda predsa musí byť, či nie ???
ty máš vlastne aký problém čo sa týka tehulkovania ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre