Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
23. sep 2009

ja som ešte nedávno mala škrečka, volal sa Mišo a začala som rozmýšľať čo s ním, keď sa nám narodí malý, a on si jednoducho umrel 😢 , síce sa tým problém vyriešil, ale nečakala som to tak skoro , podľa všetkého to urobilo to teplo, čo vtedy bolo vonku, ja tiež nateraz nerozmýšľam nad žiadným zvieratkom, stačí mi to jedno prasiatko , čo doma mám , prepáč drahý ale je to pravda 😀
ale je fakt pravda, že zvieratko úžasne vplýva na psychiku a to hlavne po pozitívnej stránke !!!!!!! vrele odporúčam
náš Alinko, je mamin psík a má ešte andulku , tá si šteboce celý deň na balkóne 😅 a Alinko už obžil , akoby nič s ním včera nerobili, kvapky mu musíme stále kvapkať do očka , ale dúfm, že už potom bude mať kľud

tanyja
autor
23. sep 2009

a dnes som sa dozvedela super správu - kamoška čo behala na umelé , bola na krv, a je tehotná, uchytilo sa, už len nech sa drží poriadne, aby tam maličké vydržalo do konca
mne dnes doktorka povedala, že malý môže prísť na svet už budúci týždeň, zajtra mám ďalšie ozvy, možno mi doki už niečo viacej povie že kedy a možno ešte nie

vika34
23. sep 2009

😀 tak utekaj spať,lebo o tt sa už nevyspíš 😅 😅

tanyja
autor
23. sep 2009

no tak skoro spať nechodím 😀 o 18hod, ale na začiatok asi určite budem nevychrnená 😀 😀 , no ja som si povedala, ja si to budem vychutnávať , tak som zvedavá, dokedy mi to vydrží 😀 (bude musieť)

tanyja
autor
24. sep 2009

ahojte, viki, tak týždeň sa ešte vyspím, ďalšia kontrola o týždeň, termín ešte nevieme, kedže je všetko ok, hoci malý zase spal - to robí tento týždeň pravidelne teda okrem stredy, kedy bol aktívny aj za dvoch, sestrička ho aj budila 😝 , ale o chvíľočku už znova spal 😀 😀
zuzi , veľa práce , že sa neozveš ? ako si pripravená na svadbu ? teda šaty , nechty sú hotové, dar tiež, už len zachovať chladnú hlavu a bude všetko výborné !!!!!!!!
ako annie, lulu a sofokleska ???
viki ty už máš výsledky z histológie alebo to trvá dlhšie ?

zuzana0612
25. sep 2009

ahoj tanyja,
no neozvala som sa, lebo som mala blbý útorok a ešte stredu som mala pokazenú. nechce sa mi to ani rozoberať. ale teda dopadlo to blbo so šatami. taže tak.
inak včera som zaalila dar. dnes ho ideme zaniesť

tanyja
autor
25. sep 2009

čo sa stalo so šatami ? hádam Ti ich krajčírka nedošila a nie sú hotové ☹
to by ma total naštvalo !!!
ja som teraz doriadila a ešte sa chystám do mesta pozrieť nejakú deku malému, zistila som, že aj to by som potrebovala 😀 a nemám, iba veľkú

zuzana0612
25. sep 2009

šaty?...
prišla som do požičovne, a pani mi najskôr povedalal, že topánky, ktoré som si kúpila mať nemôžem, lebo jeje poškodím šaty a sú moc nízke. ako keby nevedela pred tým, že akej som výšky a aké topánky potrebujem, lebo môže šaty skrátiť iba nejakú časť.
potom mi povedala,že vrch mi už viac nezúži, lebo sa nedá. a to teda som už mala dosť, ako keby nevedela,že ich potrebujem zúžiť, pred tým hovorila, že sa to dá. tak som vyšla z požičovne, bolo mi hrozne, zavolala som mojmu, ten že nech prídem, že pôjdeme do mesta pozrieť ešte požičovne. tak som miesto toho, aby som išla piecť s mamou koláče, išla s drahým šaty hladať nové. týžden pred svadbou a to ja zodpovedná som ich mala pred tým už 2 mesiace zahovorené. no čo by si povedala nato... už to nekomentujem, lebo mi bolo zle z toho 2 dni. ☹ 😠
deka by bola dobrá veru, lebo už sa nejako ochladzuje, už včera bolo u nás chladnejšie ako predvčerom

vika34
25. sep 2009

zuzy,to je nepríjemné,ale zohnala si potom iné šaty?
Asi viem ako ti je ,ja som si mala prísť v piatok pre šaty a pani ma stále posúvala na neskoršiu hodinu a o deviatej večer mi pani povedala ,že až v sobotu ráno a celú noc som nespala,že čo ked sa s nimi niečo stalo a v sobotu sa mi priznala,že tá čo ich mala predo mnou,zničila taký prehoz čo som mala OBJEDNANý,LEBO BOL MAREC A ONA HO MUSELA UšIť NOVý,KEBY MI TO POVEDALA V PIATOK ASPOň SA NESTRESUJEM,TAK aj ked je to veľmi nepríjemné aspoň ti to nepovedala deň pred svatbou,že sa nedajú zmenšiť

zuzana0612
25. sep 2009

viki, zohnala, ale lietala som ako šarkan.lebo bol to útorok poobede. a bolo neskoro. malka som tak hodinu aj niečo, aby som to stihla. a to keď som si spomenula, že keď nezoženiem modré, ako som mala tie pôvodné, tak budeme kupovať aj novú košelu a kravatu pre drahého.... ale našli sme také modré, trochu tmavšie ako pôvodné. tak som si tie zobrala. a pani že aké mám pekné topánky, že sa mi akurát hodia, a že trochu ich ešte upraví a hotovo.
no to ti verím, že si celú noc nespala. mne stačilo toto, bola som z toho rozhodená celý deň ešte potom

vika34
25. sep 2009

uvidíš všetko dobre dopadne a možno to tak malo byť a BUDEš SA V TýCHTO šAtách citiť lepšie

sofokleska
25. sep 2009

zuzi,ako sa hovori všetko zle je na niečo dobre......,napokon všetko dobre dopadlo. a možno tie šaty su omnoho lepšie ako boli tie predtym.takže hore hlavku.... 🙂

tanyja
autor
25. sep 2009

prístup tej pani z prvej požičovni nebol pekný, mala na rovinu povedať ako sa veci majú a čo vlastne vo veci je a nie ťa naťahovať, to fakt dokáže rozhodiť , a pritom 2 mesiace vedela, že ich budeš potrebovať 😠
hlavne si to teraz uži a už žiadne stresy
ps: predtým si začala bojovať s tým, že sa ti nepáčia, tak máš nové a určite krajšie 😅

lulu107
27. sep 2009

čaute - wau tak budeme tu mať za týždeň prírastok na tému

Naša Deisynka si už na nás zvykla hneď je nám doma veselšie a ani tak nemyslím na KET, zajtra idem na UTZ, tak držte palčeky dozviem sa kedy bude deň D 😉 už sa na drobčekov teším

tanyja
autor
27. sep 2009

ahoj lulu , však je to úžasný pocit, keď sa havino na Teba teší zakaždým keď prídeš domov, hoci aj v priebehu 5 minút 10x 😵
budem držať palčeky, aby utz dobre dopadlo , a nech je ket úspešné
aj kamoške to dobre dopadlo , o 2tt ide na sono zistiť akciu srdiečka,

tanyja
autor
28. sep 2009

zuzi , ako bolo na svadbe ? pevne verím, že ste sa výborne zabavili a na to všetko nepríjemné, čo tomu predchádzalo, si ani nepomyslela !! 😉
pošli koláčik zo svadby

lulu107
28. sep 2009

čaute, podľa UTZ je maternica O.K, to sa aj čudujem pri tých stresoch čo som doteraz mala 😉

tanyja
autor
28. sep 2009

tak aspoň jedna pozitívna správa a snád čoskoro bude druhá 😉

zuzana0612
29. sep 2009

ahojte,
lulu to ma teší, že sú výsledky ok, určite to tak bude aj pokračovať.
tanyja, na svadbe bolo fajn, ale to čo tomu predchádzalo s mojimi šatami nebolo všetko. lebo drahého mame zle zúžili šaty, tak ešte jej ich v piatok 2xopravovali. a aby tolo nebolo málo, tak v sobotu meškala kozmetička 1 hodinu, tak sme potom nestíhali. no proste chaos, panika. také niečo som ešte nezažila.

tanyja
autor
29. sep 2009

ahojte,
zuzi tomu sa hovorí, "ked sa darí tak sa darí", určite si to ináč zariadite, keď sa budeš ty vydávať 😀
najistejšia je svadba, keď sa všetko koná v prírode a hlavne prírodne nahodení, niekde napr na chate, to by som brala 😀 , hoc som sa vydávala v decembri , ale aj to bolo fajn 😉

zuzana0612
30. sep 2009

ahojte
tani, a ty do kedy si ešte doma? nepôjdeš do nemocnice pred termínom?

lulu107
30. sep 2009

čaute tak zajtra mám transfér o 7:15, rozmrazili mi dvoch drobčekov 😉
Držte mi zajtra palčeky 😉

tanyja
autor
30. sep 2009

silno držíme palčeky lulu , budeme na Teba véééééééééľmi myslieť
zuzi - to som aj ja zvedavá dokedy budem čakať, možno mi zajtra doktor už konečne povie , ale tiež myslím, že to bude pred termínom a ten je 18.10, no môže to byť skôr, ja by som brala dátum 10.10 síce 2009 , ale čakať ešte rok by bolo asi véééééľmi veľa 😀 - to by bol už magický dátum
viki - ako ???
sofokleska a annie sa nám akosi stratili ... , kde ste ?

zuzana0612
1. okt 2009

dobre ráno,
tak to by bolo teda ešte dlhé čakanie do 10.10.2010. daj vedieť, čo povedal doktor.
lulu, držím palce 😉

sofokleska
1. okt 2009

ahojte,lulu držím palceky!ako si dopadla?ja frčim do roboty tak zatial.

tanyja
autor
1. okt 2009

aj dnes dopadlo všetko ok, nič nové som sa stále nedozvedela, o týždeň zase kontrola a to už dúfam posledná, lebo potom už mám riadny termín 😕

zuzana0612
2. okt 2009

ahoj tanyja, super správa, že je všetko ok, dúfam, že sa čoskoro aj lulu ozve s pozitívnou správou.

tanyja
autor
2. okt 2009

to dúfam aj ja, zatiaľ neviem nič , ale my si počkáme 😉

tanyja
autor
4. okt 2009

ahojte, ako sa dnes máte a hlavne čo porábate ? tie , čo majú lepšie polovičky, asi oddychujú a polovičky varia a tie horšie polovičky buď ležia pred tv alebo znova niečo vyrábajú mimo domova ( náš prípad - robí švagrovi dlažbu a už som sa za to na neho vyvadila, že nemôže byť ani sekundu doma a nemá kedy oddýchnuť 😠 )
prajem pekný deň

lulu107
4. okt 2009

čaute drobčekovia sú v brušku vložili mi dvoch 8 bunkových, tentokrát mi rozmrazovali nie v stredu keď mi volali ale v utorok, strašne som sa tešila keď mi povedali že deň vkladu mali mať 5 buniek a mali 8 buniek, mám aj foto, teraz sa už len modlím, aby aj v brušku sa tak pekne delili. Ozvala som sa aj teraz pretože som bola 3 dni v posteli a dnes som trošku upratovala a poobede som sa vyvaľovala v posteli.
Tento krát som nejaká unavená, mám pocit ako keby sa na mňa niečo lepilo.

Tak sa pekne majte no a čo chvíľa tu budeme mať prírastok 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre