Snažím sa otehotnieť 3 roky a nič. Čo mám skúsiť?

marrad
30. sep 2007

dievcata som tu nova... 3 roky sa uz snazime a furt nic uz ma to prestava bavit.... dajte nejake redy

luiana
19. feb 2015

Ahojte....my sa s manželom snažíme už 3roky,vyskušala som čaje,alchemilku,hore nohy,nosifol a stáááááále nič......ale verím že raz to príde pretože na všetko treba čas.....naše bábo bude vysnívané a riadne odrobené a budeme ho milovať najviac na svete.....nevzdávajte sa ani ja som sa nevzdala a o to viac sa na to tešíme.....už teraz ho milujeme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

luiana
19. feb 2015

A čo sa týka doktorom neverte im,radšej skuste liečitelky,kamarátke povedali doktori že nebudu mať nikdy bábo a otehotnela síce to trvalo dlhšie ale maju krásneho chlapčeka..... 🙂

kmihi
17. mar 2015

Neviem ci som neprehliadla, ale ziadna z vas nespomenula (okrem Alchemilky) dalsiu
bylinku PAKOST SMRADLAVY,
ktory pomaha presne pri problemoch s otehotnenim... za vyskusanie nic nedate, len vam to moze pomoct 🙂
Ja som po potrate, snazilkovat sa este nemozeme, lebo som v sestonedeli... snad coskoro a snad to nepotrva dlho ☹
Drzim vsetkym palceky!! a na zdravie pri piti cajika!

luiana
17. mar 2015

ja som ho pila a nič

kmihi
17. mar 2015

@luiana vraj sa ma pit minimalne 2 mesiace a obaja-aj ty aj tvoj partner

sabina83
17. mar 2015

Ahoj, viem ako sa citis.. Nam to trvalo 5rokov. Uz som si myslela, ze to ani nepride a teraz mam 6mes krasnu dcerku. Rok pred otehotnenim som dala konecne na radu mojej maminy a zacala som pit zeleny jacmen+chlorellu a beriem to doteraz😉 No hlavne neprestavaj verit, ze sa to podari!!

luiana
18. mar 2015

Ja viem pili sme ale nic....ale teraz to dame☺

luiana
18. mar 2015

Babenky moje snazime sa snazime a pozitivne myslime 🙂 ja skusam mojzisovu metodu+endokrinolognu jogu pod vedenim jogistky,mysim pozitivne,zacala som cvicit a papat vela vela mrkvy aj odstavovat,ta ktora potratila a podari sa zasa treba mrkvu od zaciatku pit fakt to pomaha....plod sa lepsie udrzi☺takze sa snazime a nevzdavame sa neberte to tak ze ine su tehotne,kazda sa pozrime na seba a hovorme si ze sa to podari,lebo posielate negativne myslienky do neba a naozaj sa to nepodari....nezabudnite ze myslienka ma velku silu....takze budeme tehotne a tento rok to dame.....uz teraz ta milujem chrobacik 🙂

enwy
22. mar 2015

Baby...mam otazku, ktorá bude mozno divna... tak vas prosim, aby ste mi nepisali posmesne komentare, pytam sa to vazne seriozne, snazime sa s priatelom o babo..uz pomerne dost dlho a stale nic, nebola som to este riesit u lekara, chystam sa, avsak teraz mi priatel povedal jednu vec, ja si myslim, ze je to hlupost a tak by som chcela vediet vas nazor... mohlo by sa stat, ze sa nam nedari preto, ze mam napr vysoko polozenu maternicu a pokial nie je moj partner nejako extra velmi obdareny, ze by sa spermie mohli nedostat do nej... ? alebo je to blbost? neviem ci ju mam vysoko polozenu, to je len cisto teoreticka otazka...taktiez si nemyslim ani ze by bol moj partner malo obdareny, myslim, ze v tom smere je to v poriadku...ale co si myslite vy? dal mi dnes tuto otazku a nevedela som odpovedat, ci to tak moze byt, alebo nie..

luiana
22. mar 2015

Ja neviem ale osobne si myslim ze spermie si cestu najdu nech je maternice polozena kdekolvek,no neviem to je moj nazor

lilianka1984
22. mar 2015

ahojte. tiez sa uz dlhsie snazime o miminko,caje,inofolic, vitaminy,zdrava strava, sportove aktivity - v ramci normy, ziaden stres - obcas ked svokor zaperli... co viac urobit? min rok sme prisli o malicke v 11tt, zial... silna otrava tela, nemohla som riesit otazku-preco,kde som urobila chybu kedze som nemala silu,iba silu vratit sa.... ideme dalej, takze je jar, vonku krasne slniecko a dajme tomu vsetkemu volnost, pride aj na nas rad (ziadne snad,ziadne mozno!! ale urcite! ) uz teraz sa tesim, ako si budeme pisat ze mame bublinku v brusku 🙂 drzte sa dievcata 😲 🙂 🙂

enwy ---- nemyslim si,ze je to problem...

luiana
23. mar 2015

Baby prosim vas ako sa dostanem k tomu vypoctu jonasovmu?

luiana
23. mar 2015

Treba tam ist osobne?

mpravda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krupka16
18. máj 2015

Ahoj.mame uz jedneho chlapceka a ked sme chceli druhe tak nic.dva roky snazenia a nic.doktor nas chcel poslat do centra ale sme nechceli.potom som v telerane videla jednu babu ktora otehotnela pomocou cinskej mediciny.skusili sme a som v tom 😀 pol roka som chodila na ihlicky zmenila stravu a ked som si myslela,ze nic uz to bolo.

branislavn
20. máj 2015

Portál Otehotnenie.sk je komplexný zdroj informácií, rád, tipov a produktov, ktoré Vám pomôžu na Vašej ceste za vytúženým dieťatkom. Stránka zameraná na neinvazívnu liečbu neplodnosti a problémy s otehotnením je najväčšia svojho druhu v Európe. Už od roku 2009 pomáhame párom v celej Európe pri problémoch s mužskou či ženskou neplodnosťou a pri problémoch s otehotnením. Naša stránka Vám pomôže zvýšiť šance na úspešné počatie. Nájdete u nás množstvo rád ako zvýšiť plodnosť, čomu sa vyvarovať, a na aké hlavné veci je potrebné zamerať svoje snaženie. Vysoké percento tých, ktorý podstúpia túto extra cestu k počatiu je úspešných. Spôsobov ako uspieť je veľa. Niektoré sú jednoduché, iné menej. Každý z nich Vás však prinesie bližšie k cieľu a pomôže Vám zvýšiť šance otehotnieť. Najdôležitejšie však je, aby ste túto cestu podstúpili spolu s Vašim partnerom. Keď narazíte na problém, mali by ste spolu nájť jeho riešenie. Pamätajte, že len vy určujete smer, ktorým sa vyberiete!

https://www.facebook.com/pages/Otehotnenie-teho...

profantova
29. máj 2015

Možno Vám pomôže príbeh a rady jednej pani, na ktorej stránku som natrafila: http://cestykditeti.cz/muj-pribeh
Nech sa Vám darí a môžete sa tešiť z malého pokladu 🙂

stefan222
5. okt 2016

hlavne neprestavat, samo od seba to nepride

nivea777
5. okt 2016

@luiana ahoj,uz sa vam podarilo babatko?

meca
5. okt 2016

@krupka16 ako si zmenila stravu?

luiana
5. okt 2016

@nivea777 ahoj este nie beriem clostyl druhy cyklus tak uvidime a tebe?

nivea777
5. okt 2016

@luiana vsimla som si,ze si zo slepcian,tak preto som sa zaujimala..

tancik
6. nov 2016

baby mne pomohlo na otehotnenie aloe vera gel....a to som si presla peklommm

tancik
9. nov 2016

Baby tak ako som pisala, ze mne pomohol Aloe vera gel, tak aj kamoske vcera mi volala, ze je tehotna po styroch mesiacoch brania tohot gelu, ak chcete viac info o tom piste mi...viem to aj objednat

malcica
4. jan 2017

@nelly3 ahoj, nasla som sice stary prispevok...ale podarilo sa nakoniec otehotniet?

nelly3
4. jan 2017

@malcica
zial nie, ale este sa nevzdavam🙂

malcica
5. jan 2017

@nelly3 velkeeee palce ti drzim a uprimne ti uz prajem!!!! a co ste vsetko skusali?.. my sme mali minuly mesiac dva roky a poviem ti, uz som sa parkrat skoro vzdala

cristina_cristina
9. jan 2017

Dobrý deň prajem žienky. Dúfam, že sa nebudete hnevať, že to pridávam práve sem :(
Hľadám pár ochotných žien, ktoré majú ťažkosti s otehotnením alebo diagnostikovanú neplodnosť. Veľmi by som Vám bola vďačná, ak by ste sa mi ozvali na e-mail: bakalarska.praca2017@gmail.com. Ide o vyplnenie dotazníka, ktorý by som Vám následne zaslala na Váš e-mail. Dotazník je anonymný, nebudete musieť zadávať žiadne osobné údaje. Zaberie Vám to maximálne 15-20 minút a mne to veľmi pomôže. Vopred Vám ďakujem a prajem príjemný zvyšok dňa.

lenkaaa22
11. jan 2017

Ja by som doporucila uzivat Femibion(kyselina listova...) a vitamin D - ja mam na predpis Vigantol, ktoreho ked je vraj nedostatok tak tiez moze robit sarapatu. No a nam sa osvedcila folikulometria, kde ti povedia viacmenej presne kedy ovulujes, kedy ten folikul praska. A od ovulky do kramov aby bol odstup aspon 10 dni. Mne vychadzalo o dost menej a tak som musela dostat lieky na oddialenie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre