Snažíme sa o dieťa, zatiaľ neúspešne

mimusa4
20. okt 2007

Ahojte snažíme sa otehotnieť a nedarí sa... všade okolo mňa sú už malé bábiky alebo krásne brušká a ja nič..viem, že nie som sama. Mám otočenú maternicu , čo by možno ani nebolo až také zlé, môj drahý bol na spermograme len raz a vyšlo mu mierna oligostenospermia, alebo tak nejako sa tomu vraví, ale že treba to zopakovať, aby moja gynka vedela či tlačiť do mňa hormóny abo nie. No ďalšia vec je, že užívam lieky ako concon cor a frontin, síce teraz mi ho zmenili za lexaurin. Tak ja fakt neviem ako to dopadne..a fakt by som už veľmi chcela ...nemám tu veľa príspevkov, ale rada sa zoznámim s vami ďalšími..papa 🙄 😀

linka
20. okt 2007

kocky beriete nejake vitaminy? ja som brala v lete gs mamavit a pila bylinkovy caj na podporu otehotnenia,ale stejne mi to bolo prd platne ☹

mimusa4
autor
20. okt 2007

ale tou laparkou ti pomôžu nie, evi..dúfam, že mňa také niečo nečaká, lebo ja mám strašne veľký strach z lekárov.

linka
20. okt 2007

najhorsie na tom u mna bolo,ze som musela na laparku cakat skoro mesiac,to cakanie bolo zdrvujuce a potom den pred vykonom bol najhorsi,slzy sa mi tisli do oci jedna radost ☹

linka
20. okt 2007

som velka citlivka,ale co narobim,ked mam taku debilnu povahu

mimusa4
autor
20. okt 2007

mne drahý kúpil calibrum baby plan , ale moja gynka, mi povedala, že to je slabé, a kázala mi nech si kúpim vitamín E a C, a nič ešte aj mužovi som dala nech si dá E-čko..

evikmi
20. okt 2007

linka: nejdřív mi předepsala antikoncepci bez testů..prostě ji první napadla a pak,když jsem přišla těhotná v krvácivém stavu,nechala mě čekat v čekárně s tím,že to vydržím,že to není nic závažného

linka
20. okt 2007

zienky tu pisali,ze najlepsie je brat iba kyselinu listovu,ze to staci

mimusa4
autor
20. okt 2007

tak to by som plakala aj ja, na také veci som aj ja citlivka. 😒

evikmi
20. okt 2007

jj,E-čko je dobré i pro chlapa na spermijky 😀 a pro nás samozřejmě listovka...já momentálně mám prášky od dr...Norethisteron....jinak baštím nejradši přírodní vitamínky a čaje

mimusa4
autor
20. okt 2007

o tej kyseline som počula aj ja, ale neskúšala som..
evi a nechcela si zmeniť lekára?

linka
20. okt 2007

evi-to je ale mrcha 😠 ,mala si jej rozbit drzku a potom by si jej povedala,ze to vydrzi,ze to nic nie je,keby ju zaliala krv 😠 😠

evikmi
20. okt 2007

dobrý,holky 😀 doktora už mám třetího...naštěstí ta první kráva už je v důchodě, tak už nikomu nic nepokazí,ona byla dobrá pro ženy v přechodu a pro romky

mimusa4
autor
20. okt 2007

no moja už tiež neviem či nemá ísť do dôchodku tak neviem ako to bude ďalej, ak budem ešte u nej a nebude so mnou nič plánovať tak zmením lekára.

linka
20. okt 2007

evi-jasne,romky nemaju ziadne problemy v tehotenstve,viem to velmi dobre,svokra pracuje na porodnici,ale tym ich nechcem urazit 😎

evikmi
20. okt 2007

mimi : listovka se dá bud koupit v lekárně jako samostatný vit , nebo ji obsahuje každá listová zelenina,ale v takovém množství,že ty tabletky jsou lepší 🙂

evikmi
20. okt 2007

linka: jo,já taky ne...však mi aj dr(ta druhá,už u ní taky nejsem,ted jsem u chlapa a zpatky k ženské bych nešla) říkala,že bych měla zhodit nějaké to kilo a já se jí zeptala proč,když romky jsou taky tlusté a mnohem víc než já a problémy nemají...a ona,že to je o něčem jiném

mimusa4
autor
20. okt 2007

ta bodaj by im nič nebolo keď behajú holé bosé, na nich sa nenalepí nič..ale nám kus ofúkne kríže a máme bolesti..určite sa ich nemienim zastávať, ale asi majú vytvorenú lepšiu obranyschopnosť...a tá kyselina listová to je tekutina, alebo sa to podáva formou čaju? ??? 😅

linka
20. okt 2007

oni su zvyknuti od mala na take podmienky,preto im nic nie je,ale kaslime na ne 😝

mimusa4
autor
20. okt 2007

aha vitaminy, ako tablety..

evikmi
20. okt 2007

mimi: nee,to jsou malé potahované tabletky 😀

linka
20. okt 2007

a nie su ani drahe,stoja okolo 40 korun

mimusa4
autor
20. okt 2007

no ja som hovorila že som v tejto oblasi hlúpa, no čo už..nemám sa s kým o tom baviť..aspoň že je net.. 😀

evikmi
20. okt 2007

mám depku ☹ segra mi psala,že dojede i s malou-3měsíce a můžu si ji prý vychutnat.....chjo 😢 zase ne moje

linka
20. okt 2007

tu sa velmi dobre ziskavaju vedomosti 😀 😀

mimusa4
autor
20. okt 2007

kúpim a požerem až mi listy začnú rásť mužovi toľko éčka, že bud ejak na drogách.. 😀

linka
20. okt 2007

evi-neber si to tak,neboj na vianoce si das pod stromcek darcek v podobe fazulky,uvidis 😵 😵 😵

evikmi
20. okt 2007

mimi : nejsi hloupá..jen se v tom ještě neorientuješ...já taky moc ne,neboj 😅 ale tady se nějak domluvíme a poradíme si

linka
20. okt 2007

mimi 😀 😀 😀 😀 😀

linka
20. okt 2007

kocky,nejak sme sa rozpisali 😀

mimusa4
autor
20. okt 2007

evi ten pocit poznám ak idem ku kámoškám a držím ich maličké detíčky na rukách a ony ma povzbudia a povedia: mima všetky veci ti odkladdáme pre tvoje, a ja že len aby to moľe nezožrali.. 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre