• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa o dieťa, zatiaľ neúspešne

24. októbra 2007 
kocky beriete nejake vitaminy? ja som brala v lete gs mamavit a pila bylinkovy caj na podporu otehotnenia,ale stejne mi to bolo prd platne :frowning2:
20. okt 2007 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale tou laparkou ti pomôžu nie, evi..dúfam, že mňa také niečo nečaká, lebo ja mám strašne veľký strach z lekárov.
20. okt 2007 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najhorsie na tom u mna bolo,ze som musela na laparku cakat skoro mesiac,to cakanie bolo zdrvujuce a potom den pred vykonom bol najhorsi,slzy sa mi tisli do oci jedna radost :frowning2:
20. okt 2007 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som velka citlivka,ale co narobim,ked mam taku debilnu povahu
20. okt 2007 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne drahý kúpil calibrum baby plan , ale moja gynka, mi povedala, že to je slabé, a kázala mi nech si kúpim vitamín E a C, a nič ešte aj mužovi som dala nech si dá E-čko..
20. okt 2007 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
linka: nejdřív mi předepsala antikoncepci bez testů..prostě ji první napadla a pak,když jsem přišla těhotná v krvácivém stavu,nechala mě čekat v čekárně s tím,že to vydržím,že to není nic závažného
20. okt 2007 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky tu pisali,ze najlepsie je brat iba kyselinu listovu,ze to staci
autor
tak to by som plakala aj ja, na také veci som aj ja citlivka. :unamused:
jj,E-čko je dobré i pro chlapa na spermijky :grinning: a pro nás samozřejmě listovka...já momentálně mám prášky od dr...Norethisteron....jinak baštím nejradši přírodní vitamínky a čaje
20. okt 2007 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
o tej kyseline som počula aj ja, ale neskúšala som..
evi a nechcela si zmeniť lekára?
evi-to je ale mrcha :angry: ,mala si jej rozbit drzku a potom by si jej povedala,ze to vydrzi,ze to nic nie je,keby ju zaliala krv :angry: :angry:
dobrý,holky :grinning: doktora už mám třetího...naštěstí ta první kráva už je v důchodě, tak už nikomu nic nepokazí,ona byla dobrá pro ženy v přechodu a pro romky
20. okt 2007 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no moja už tiež neviem či nemá ísť do dôchodku tak neviem ako to bude ďalej, ak budem ešte u nej a nebude so mnou nič plánovať tak zmením lekára.
20. okt 2007 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi-jasne,romky nemaju ziadne problemy v tehotenstve,viem to velmi dobre,svokra pracuje na porodnici,ale tym ich nechcem urazit :sunglasses:
20. okt 2007 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi : listovka se dá bud koupit v lekárně jako samostatný vit , nebo ji obsahuje každá listová zelenina,ale v takovém množství,že ty tabletky jsou lepší :slight_smile:
20. okt 2007 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
linka: jo,já taky ne...však mi aj dr(ta druhá,už u ní taky nejsem,ted jsem u chlapa a zpatky k ženské bych nešla) říkala,že bych měla zhodit nějaké to kilo a já se jí zeptala proč,když romky jsou taky tlusté a mnohem víc než já a problémy nemají...a ona,že to je o něčem jiném
20. okt 2007 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ta bodaj by im nič nebolo keď behajú holé bosé, na nich sa nenalepí nič..ale nám kus ofúkne kríže a máme bolesti..určite sa ich nemienim zastávať, ale asi majú vytvorenú lepšiu obranyschopnosť...a tá kyselina listová to je tekutina, alebo sa to podáva formou čaju? ??? :sweat_smile:
20. okt 2007 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni su zvyknuti od mala na take podmienky,preto im nic nie je,ale kaslime na ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2007 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha vitaminy, ako tablety..
20. okt 2007 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi: nee,to jsou malé potahované tabletky :grinning:
20. okt 2007 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nie su ani drahe,stoja okolo 40 korun
20. okt 2007 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som hovorila že som v tejto oblasi hlúpa, no čo už..nemám sa s kým o tom baviť..aspoň že je net.. :grinning:
20. okt 2007 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám depku :frowning2: segra mi psala,že dojede i s malou-3měsíce a můžu si ji prý vychutnat.....chjo :cry: zase ne moje
20. okt 2007 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sa velmi dobre ziskavaju vedomosti :grinning: :grinning:
20. okt 2007 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kúpim a požerem až mi listy začnú rásť mužovi toľko éčka, že bud ejak na drogách.. :grinning:
20. okt 2007 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi-neber si to tak,neboj na vianoce si das pod stromcek darcek v podobe fazulky,uvidis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mimi : nejsi hloupá..jen se v tom ještě neorientuješ...já taky moc ne,neboj :sweat_smile: ale tady se nějak domluvíme a poradíme si
mimi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. okt 2007 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky,nejak sme sa rozpisali :grinning:
20. okt 2007 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
evi ten pocit poznám ak idem ku kámoškám a držím ich maličké detíčky na rukách a ony ma povzbudia a povedia: mima všetky veci ti odkladdáme pre tvoje, a ja že len aby to moľe nezožrali.. :unamused:
20. okt 2007 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok