Snažíme sa o dieťa, zatiaľ neúspešne

mimusa4
20. okt 2007

Ahojte snažíme sa otehotnieť a nedarí sa... všade okolo mňa sú už malé bábiky alebo krásne brušká a ja nič..viem, že nie som sama. Mám otočenú maternicu , čo by možno ani nebolo až také zlé, môj drahý bol na spermograme len raz a vyšlo mu mierna oligostenospermia, alebo tak nejako sa tomu vraví, ale že treba to zopakovať, aby moja gynka vedela či tlačiť do mňa hormóny abo nie. No ďalšia vec je, že užívam lieky ako concon cor a frontin, síce teraz mi ho zmenili za lexaurin. Tak ja fakt neviem ako to dopadne..a fakt by som už veľmi chcela ...nemám tu veľa príspevkov, ale rada sa zoznámim s vami ďalšími..papa 🙄 😀

evikmi
20. okt 2007

linka: to asi ne, do konce roku jdu na tu laparku...ještě nevím přesně kdy,ale bez ní asi těžko založíme,ale jinak se vesele snažíme 🙂 aspon,že to snažení je táááák příjemné 😅 😵

linka
20. okt 2007

ja mam aspon krstnu dcerku,ma 5 rokov,zatial mi vynahraduje vlastnu

linka
20. okt 2007

evi-ked nebudes moj pripad,dufam,ze nebudes,tak snazit sa mozete hned 😵

mimusa4
autor
20. okt 2007

ja som len rada že sme sa rozpísali, aspoň sa tu necítim tak sama. 😵

mimusa4
autor
20. okt 2007

dúfam, že aj si naďalej budeme písať- 😉

linka
20. okt 2007

mimi-si sama doma?

evikmi
20. okt 2007

mimi: já to mám to stejné...švagrová si uhnala děcko..ještě ani jistě nevěděla,že je těh a chlapa vyhodila a ted jsou "na krku" u rodičů...ségra má tu malou s chlapem,kterej všechno prosází a prohraje v automatech a já,která má "všechno" , tak mimi nikde ☹...je to nespravedlivý....hadříky jinak už mám skovaný od kamarádky přes dva roky a ted mi skládá i ségra

linka
20. okt 2007

budeme,to je samozrejmost,ked to bude mozne 🙂

mimusa4
autor
20. okt 2007

hm..áno mužík príde z roboty až o polnoci..a ja mám teraz víkend voľný, až v pondelok a utorok budem makať, pracujem ako barmanka..

evikmi
20. okt 2007

já jsem taky sama samička...manžel odjel k sestřence...kouknout se na její dcerku(zase dítko,chjo) a já nemohla, bo jsem nemocná

linka
20. okt 2007

a moj milovany si hraje na gitare,jeho najvacsia laska po mne,dufam 😀

mimusa4
autor
20. okt 2007

ale nie si tu sama evi sme tu spolu 😀

mimusa4
autor
20. okt 2007

takže máš doma rómea?

linka
20. okt 2007

evi-a co ti je?

linka
20. okt 2007

mimi-romeo asi tazko,skor tvrdy metalista,az strach 😀

evikmi
20. okt 2007

to je fakt 😀 posílám vám oběma obejmutí 😎 😉

linka
20. okt 2007

evi-jeeeej dakujeme,aj my tebe 😉

evikmi
20. okt 2007

marodím původně s nachlazením,ale v pondělí jdu na plicní a na neuro...marodím už 3týdny a už mi začíná hrabat a upadám do silných depresí

mimusa4
autor
20. okt 2007

jéééééééééj to je milé 😵 😵 😀

linka
20. okt 2007

evi-tak brze uzdraveni ti prajem 😉
ja som zase stastna,ze marodujem,neznasam moju pracu 😠

mimusa4
autor
20. okt 2007

no vidíš evi a ja berim na to lieky aby som sa z toho dostala, a to len preto, lebo som prepracovaná, takže možno ani preto sa nedarí..preto si hľadám aj inú prácu aby som mala viac kľudu.. 😝

linka
20. okt 2007

mimi-no,tak barmanka sa ma co otacat,nie?
ja som zrela na psycharnu pri mojej praci a ludoch s ktorymi robim

evikmi
20. okt 2007

já mám dobrou práci, nebo dobrou, spíš mě baví tam ty lidi,jinak jsem jen pouhá dělnice
ale těším se,až budu-jestli budu-těhotná,budu chodit na procházky...vlastně nebudu, bo budu mít rizikové ☹

evikmi
20. okt 2007

linka: a co děláš?

linka
20. okt 2007

v miestnej firme,ako delnice,asi jak ty,delnise je robotnicka? 😀

mimusa4
autor
20. okt 2007

no to aj ja, keby si videla tie xichty aké tam chodia spité, drzé a hrozné nerváky a nehovoriac že robím všetko aj to čo by spadalo pod prácu prevádzkárky alebo šéfky..ja som tam už tri roky a nik tam nevie s čašníkov ani vydržať maximum rok, a ja neviem čo tam ešte robím? asi som fakt blázon.. 😀 😀 😀 😀

linka
20. okt 2007

zdieraju nas z koze,len aby sme do bezvedomia robili,pre nich sme obycajne spodiny

evikmi
20. okt 2007

linka:to nevím 😀 já jsem už ten blbej ročník, co slovenštinu moc neslýchal....víte holky,jak to tu furt luštím?já se fakt stydím,ale slov. prostě neumím, ikdyž se mi ta řeč líbí..je taková měkká a něžná

linka
20. okt 2007

mimi-asi si uz odolna voci takym exemplarom 😀

evikmi
20. okt 2007

to máte holky pravdu..předtím jsem dělala prodavačku u soukromníka a on chtěl,abych tam dělala všechno a za tak směšnou částku...prostě otrokář

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre