• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažíme sa o dieťa, zatiaľ neúspešne

24. októbra 2007 
autor
ale je nám fajn..linka tvoj ešte stále hrá, nevadí nu že si PC-čku? nie že si budeš myslieť že máš ísť spať, ja len že sme ostatné samy, no aspoň zatiaľ.. :grinning:
20. okt 2007 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
linka: já spíš razim heslo: VŽDY JE NADĚJE....třeba není velká a je hodně schovaná,ale je tam!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. okt 2007 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a zase som najstaršia..
20. okt 2007 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
stačí veriť a bude to po čom túžime..ach keby to už bolo.. :frowning2:
20. okt 2007 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi-stale hra,on tak vzdy,do bezvedomia si vyhrava,niekedy mam pocit,ked pridem sa ho nieco opytat,ze je mimo ale totalne :grinning:
a ze som pri pc,to mu nevadi vobec,iba ked chce pozriet nejaky film so mnou,tak ma od neho vyhana,inac v pohode
20. okt 2007 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex: nejsi na to tady sama...mně je taky 23..teda v prosinci už bude 24,ale taky se už trápím nějaký ten rok a tchýně mi furt říká,že jsem mladá,na takové starosti...ale u ní je to tím,že mě nemá ráda :frowning2:
20. okt 2007 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nebojte kočky, podarí sa nám to každej. Netreba hádzať flintu do žita.
A dnes zase svokra pílila uši, že chce vnúča... keby tá tušila, že my by sme aj chceli, ale nejako to nejde.
A jej to na nos vešať nebudem.
20. okt 2007 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi-ja mam tiez malicku nadej schovanu hlboko :wink:
20. okt 2007 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidíš evikmi, u nás je to opačne...
autor
a nechodíš do KE linka? si mi povedomá alebo sa podobáš na niekoho..hm..neviem..
alex:taky máš "hodnou" tchýni? já taky :frowning2:
20. okt 2007 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam stastie,svokra je perfektna,berie ma ako vlastnu dceru,velmi starostliva a mozem jej povedat uplne vsetko,som spokojna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. okt 2007 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako kedy. Niekedy sa s ňou dá, aj si pokecáme. Ale je to stará škola a tie jej názory. Je strašne lenivá.
Najhoršie je, že u svokrovcov bývame.
20. okt 2007 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi-chodim do Kosic sem tam na nakupy,aj pred tyzdnom som bola a myslis,ze si ma videla niekde?
20. okt 2007 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Linka, tak to si šťastný človek :wink:
20. okt 2007 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: ona mě nemá ráda, protože jsem jí sebrala jejího drahého synáčka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale já to nějak přežiju,ikdyž mě nemusí....má svoji maminku a ta je super X-)
20. okt 2007 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex-som naozaj stastna,je fakt dobra
20. okt 2007 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to je najhoršie keď stále počúvam..a vy čo? ešte nič? nechcete? atď...sem-tam poviem, len, že nevie k nám trafiť bocian (čáp).
20. okt 2007 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
linka-neviem na isto možno, tak ako som spomínala, možno sa len podobáš..
20. okt 2007 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som doteraz vzdy na take otazky odpovedala: nebojte sa,ked budem v tom,tak sa to dozviete medzi prvymi a odvtedy mam pokoj s kazdym
mimi: díky za překlad :sweat_smile: už jsem se chtěla ptát....holt ztratil mapu,ale on ji brzo najde :grinning: musíme tomu věřit
mimi- a pracujes v centre mesta??
20. okt 2007 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky sú na chlapcov naozaj naviazané. Ale niektoré to berú viac, iné menej.
Ja sa so svokrou občas chytím, ale inak sa znášame v pohode. Mne len vadí, tá jej lenivosť a nebaví ma robiť niekomu slúžku.

Inak tie reči sú hrozné. A najmä po svadbe. To všetci očakávajú, že buď si v tom, alebo ťa otravujú kedy to príde...
20. okt 2007 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna zase stvu baby v praci,uz ked napr. 1 den nepridem do prace,tak pletkuju,ze uz som v tom,hrozne :angry:
20. okt 2007 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no nakoľko ja nevychádzam so svojou mamou dobre, čo sa mi nechce rozoberať..bola nedávno u mňa v práci a videla, že som pribrala, tak hneď sa pýtala, budem babka? ja len, že tak to by som musela vedieť najprv o tom ja..viem, nie je to správny prístup k vlastnej máti, ale bohužiaľ..
a myslím aj na preklad-evi
alex: to znám ,jsem vdaná od května a v práci se mě šéf pořád vyptává,jestli mu náhodou neuteču...to že se vdáš,přece neznamená okamžité dítě...ikdybych to brala :grinning: jako ostatně tady všechny
A kočky ja čakám sms každým dňom. Dnes má totiž kamoška termín pôrodu, ale zatiaľ nič. Môj manžel si tipol, že to bude v pondelok, tak som zvedavá. Strašne sa teším. A druhú kamošku to čaká koncom novembre :dizzy_face:
20. okt 2007 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi-nechcela som o tom pisat,ale je fakt,ze so svokrou vychadzam lepsie,ako s vlastnou mamou,co sa tyka pomoci atd...
20. okt 2007 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
linka-áno som v centre..
20. okt 2007 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi-nebudem dalej vyzvedat,mozno sa niekedy uvidime :wink:
20. okt 2007 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok