Snažíme sa o dieťa, zatiaľ neúspešne

mimusa4
20. okt 2007

Ahojte snažíme sa otehotnieť a nedarí sa... všade okolo mňa sú už malé bábiky alebo krásne brušká a ja nič..viem, že nie som sama. Mám otočenú maternicu , čo by možno ani nebolo až také zlé, môj drahý bol na spermograme len raz a vyšlo mu mierna oligostenospermia, alebo tak nejako sa tomu vraví, ale že treba to zopakovať, aby moja gynka vedela či tlačiť do mňa hormóny abo nie. No ďalšia vec je, že užívam lieky ako concon cor a frontin, síce teraz mi ho zmenili za lexaurin. Tak ja fakt neviem ako to dopadne..a fakt by som už veľmi chcela ...nemám tu veľa príspevkov, ale rada sa zoznámim s vami ďalšími..papa 🙄 😀

mimusa4
autor
20. okt 2007

dievčence, idem spinkať, tak potom nabudúce sa tu dúfam uvidíme, poprípade skúste ozvať sa cez internú poštu, keby som tu nebola, vy ste teraz na marodke tak len oddychujte..mňa už štípu oči som celý deň na PC tak papapapapa 😀

linka
20. okt 2007

mna ta operacia doslova zrazila na kolena,fakt som to zle znasala a tie hormony mi k tomu este viac pridali,doma som bola ako nepricetna,hotovy blazon zrely na psychiatriu,chudak manzel,ale uz som v pohode 🙂

linka
20. okt 2007

mimka-dobru nocku,aj ty sa ozvi 😵

alex
20. okt 2007

Hmm, je to zaujímavé. Keď budem mať niekedy čas, tak tam skočím sa na to popýtať.

mimusa4
autor
20. okt 2007

držte sa a odpočívajte, a ak máte chuť tak si dajte povedať od svojich polovičiek papapapapapa 😀

evikmi
20. okt 2007

mimi: papa a hezké sníky

mimusa4
autor
20. okt 2007

ale fakt aaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhooooooooooojjjjjjjjjtttttttttteeeeeeeeeee dobrú noc a krásne sny

evikmi
20. okt 2007

linka:tak to jsem zvědavá,jak to budu snášet já ☹ a hlavně jak to zas odnese Míša,chudák,je mi ho dočista líto,ale když ono se to jaksi samo...

linka
20. okt 2007

evi-neboj,znesies to v pohode,po tych zlych skusenostiach,toto bude malina 😉

alex
20. okt 2007

Dobrú nocku všetkým, ktoré idete do hajan.
ja sa tu budem ešte poflakovať. Pozerám si aj naše foto zo svadby, juj, ako by som si to zopakovala 😵

evikmi
20. okt 2007

to doufám 😀 přijdu pak sem říct...je mi líto,ale taky se mi už klíží kukadla...jdu asi spinkat

linka
20. okt 2007

alex-ja by som si to tiez este zopakovala,ale manzel uz nechce 😀

evikmi
20. okt 2007

mějte se krásně....a nezapomeňte se hlavně SNAŽÍLKOVAT,at si dáme všechny pod stromeček krásný a vysněný dárek

linka
20. okt 2007

dobru nocku evi,pa 😔

linka
20. okt 2007

idem uz aj ja,pa 😵

alex
20. okt 2007

linka tuším sme tu zostali samé 😕
No ja neviem či by manžel chcel, možno aj hej. Ale tých peňazí, čo sme do toho dali... 😅 Ale stálo to zato. Normálne som sa navnadila a asi si pustím DVD-čko 🙂 Ja som si splnila sen a vydávala som sa pod holým nebíčkom, takže som bola spokojná. Počasie nám prialo, všetko na 100%.

alex
20. okt 2007

Tak teda paa paaa a dobrú nocku.
Zhasíííínam 😔

linka
20. okt 2007

alex-nechce sa ti este spat? 🙂

linka
20. okt 2007

nevyhanam,iba sa pytam 😉

alex
20. okt 2007

ja chodím neskoro spávať... a potom aj neskoro vstávam, napr. dnes to bolo o 11:30 🙂 A bez manžela vedľa seba sa mi ťažko zaspáva.

linka
21. okt 2007

alex-manzel niekde pracuje,ze nie je doma? asi mi to uniklo,neviem ci si to pisala
😉

alex
21. okt 2007

Ahoj linka, tak vidíš, zase som vstávala až teraz.
Manžel robí aj nočné, ale včera bol s kamarátom na pivku. Prišiel o pol druhej, ale spinkať sme išli asi o tretej.

linka
21. okt 2007

Ahoj alex 🙂
vy ste ale netopiere 😀 ,ale ja sa tiez nemam co ozyvat,isli sme spat o druhej 😀

alex
21. okt 2007

No a manžel ešte vychrapkáva... Chcela vstať skôr, lebo som chcela vysávať, ale akosi to nevyšlo.
My sme včera pozerali tie súťaže čo chodia teraz na tom Ring TV, moderoval to Erik z vyvoleních, no sme sa zasmiali...

linka
21. okt 2007

ja som vstala okolo osmej a o desiatej zacala varit a teraz som skoncila 😝
aj my sme to pozerali,on je fakt blazon,sme sa rehotali s neho a este jak po spissky zacal trepat,salenak 😀

alex
21. okt 2007

No ja mám na varenie svokru, takže nemusím... aspoň niečo robí.

linka
21. okt 2007

a okrem varenia nic ine nerobi?

linka
21. okt 2007

dnes sme tu sami asi,kocky snazilkuju,tak len do toho 😵

alex
21. okt 2007

No ona sa stará o babku, takže nepracuje. Celý deň je doma. Ona varí a pere, to je asi tak všetko.

linka
21. okt 2007

a ty upratujes cely dom??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre