Snažíme sa o malinkého drobčeka

nyya
28. okt 2008

ahojte.nieje nic krajsie ako mat malinkeho drobceka a cakat 9 mesiacov na ten usmev a rucicky a vsetko je to to najmilsie stvorenie🙂))mi sa s priatelom snizime o malike nie dlho ale asi tak 3 mesiace ale nestracame nadej.len som nedavno zostala zlaknuta lebo sa snazime sa aj v normalne dni a aj ked mam plodne dni a este stale nic ale ako si ja vzdy poviem casom vsetko pride a vsetko sa viriesi🙂))

matelko1
30. okt 2008

baby ahojte.musite si verit,ze to vyjde a hlavne na to nemysliet.ja viem,to sa lahko rozprava,ale viem co hovorim.
ani ja som nikdy nefajcila,pohar vinka si dam tak pre zdravie.

kolienko
30. okt 2008

a ak by si náhodou vôbec nemohla mať deti tak ani potom by nehrozila adopcia??

ja by som mozno nad tý m uvažovala,ale ved toje každého vec a je to individuálne.
Môj manžel by už veľmi chcel dietatko, je taký pozorný pri naších 3 krstňatkách....... viem si ho naživo predstaviť s našim krásnym drobčekom na rukách.

krpatucka
30. okt 2008

Kolienko to by bolo to najkrajnejsie riesenie na ktore nechcem ani pomysliet. Je to riesenie ako sa dostat k dietatku, ale je okolo toho tolko otazok, pochyb a tak, ze to je do inej temy a nie je opodstatnene sa tym teraz zaoberat.
Aj ten moj velmi tuzi byt uz tatom, ale budeme si musiet este pockat. 😉

Matelko snazim sa a uz som trosku skludnila hormon, lebo mi to uz zacalo liezt na mozog 😅

matelko1
30. okt 2008

krpatucka to je velmi dobre,ze si sa ukludnila,vlastne ten hormon.
ja v pondelok budem volat dokimu do gyncare,ci uz mam tam ziadost na to umele a v novembri by som mala zacat so stimulkou,ak vsetko pojde podla planu.

kolienko nezufaj a uvidis,ze budete mat drobceka coskoro,len nemysli na to.

kolienko
30. okt 2008

matelko, vy sa kolko snažíte???? ked si tak naladenám že netreba na to mysleť atď..... ja som este len na začiatku snažilkovania a som tým doslova posadnutá......!!!!!

krpatucka, tak budeme len čakať a každý mesiac dúfať, že hádam tento mesiac.....

Čo myslíte, ovplyvňuje to moje príležitostné fajčenie " zatiaľ neuspešné snaženie???"
Povedala som si, že ak othotniem, tak s tým končím a to si môžem povedať na 100 % pohár vínka si dám aj ja tak občas, príležitostne, to si myslím, že nevadí!!!!

matelko1
30. okt 2008

kolienko my sa snazime uz 4 roky.keby som na to myslela,tak mam uz vlasy sive 😀 .
do roka ak zena neotehotnie,tak potom treba vyhladat lekara a riesit to a hladat pricinu.zatial zbytocne nepanikar.
a vinko to nevadi ak prilezitostne sa pije.

krpatucka
30. okt 2008

Kolienko urcite ti to nerobi dobre. Preco neprestanes uz teraz? Ak si prilezitostna fajciarka, tak s tym sekni. Urcite bude lepsie ked nebudes fajcit a tvoje telo sa trosku precisti.

Matelko drzim prsteky nech vam to vyjde. Mozno uz na vianoce budes tehu 😀

matelko1
30. okt 2008

krpatucka dakujem.to by bolo dobre a bol by to najkrajsi darcek pod vianocny stromcek./po tolkych rokoch/
odkial si inac.si vydata?

kolienko
30. okt 2008

krpatučka, ja viem , že by nebolo naškodu s tým seknuť, ale ked som doma tak na cigu si ani nespomeniem, ked prídem do baru, tak prvé čo je lapám po cigarete......

matelko,aj ja držím palčeky a dúfam, že ti to čoskoro vyjde!!!!!!

je to krátka doba na paniku, viem a preto nepanikarím., len často na to myslím!!!

matelko1
30. okt 2008

kolienko tak nemysli na to,lebo zblbnes z toho.

krpatucka
30. okt 2008

Matelko byvam v DS (inak som rodena Blavacka) a vydata som rok a pol 😀

nyya
autor
30. okt 2008

AHOJTE HOLKY...VZDY SEM PRIDEM KED STE VSETKY PREC ☹

chymenitta33
30. okt 2008

http://www.diva.sk/rodina/tehotenstvo/zamyslate... Tu máte link ohladom tehotenstva ktosi chcel vedieťkedy ma najväčšiu šancu otehotnieť🙂držte sa

moncika15
31. okt 2008

chymenitta33, presne s tym istym umyslom dat sem link ta hentu stranku som sem dolsa 😀

tak davam aspon tento, tiez uzitocny: http://www.diva.sk/rodina/deti/planujete-babatk...

ahojte 🙂

kolienko
31. okt 2008

Chymenitta33, moncika15 ďakujeme.

matelko, keby to bolo také ľahké na to nemyslieť....ja viem, nijako mi to nepomôže, len uškodí, ale to sa nedá na to nemyslieť.

NYYA Ahoj, ja doma net nemám, tak sem kuknem počas práce......... ak sa Ti dá, tak nakukni aj počas dňa....

Babiky, prajem Vám dnes krásny den možno pre niektoré, ktoré si budú robiť testík, tak plný den //

Som si včera robila testík a je tam len jedna čiaročka ☹ tak mi aj slzička vybehla, lebo som nejaká citlivá - pred mrchou

bublinka11
31. okt 2008

Ahojte kocky....kolienko nezufaj, mne sa to teraz lahko pise, ale ja ked som zistila v utorok, ze to zase asi nevyslo, tiez som si poplakala...len ja preto uz netestujem, vzdy zistim tyzden dopredu, ze pride MS.
A co sa tvojho fajcenia tyka, tak urcite to nie je pricina, preco nie si tehu, ja mam okolo seba vela fajciarok, ktore tehu zostali, ale tiez si myslim, ze by si to mala ukoncit. Kazda tvrdi, ze ked zostane tehu, tak prestane, ale nie je to take lahke...ja sama som pred rokom prestala a teraz som stastna.

kolienko
31. okt 2008

Ahoj bublinka, dakujem za povzbudenie.......
Ja som sa tiež testovala iba raz no včera som bola z týchto článkov a príhod taká navnadená, že som si kúpila testík a doma som si ho spravila už na 4 den po milovaní v nedelu mám dostať mršku......a bola tam / manžel mi hovoril, počkaj chvíľu, ved to je ešte skoro, no ja som si nedala povedať a teraz som y toho smutná ☹

bublinka11
31. okt 2008

Kolienko postupne zistis, ze je zbytocne testovat tak skoro. Minimalne ak MS meska aspon 1 den a mas aspon aky taky priznak. Kolienko a aky mas cyklus, ked 4. den po milovani a uz v nedelu mas dostat?

kolienko
31. okt 2008

no to by som aj ja rada vedela ten môj cyklus...... mne to chodí tak všelijak, minulý mesiac som mala 37 dňový cyklus.....ja neviem presne kedy mám plodné dni...
v nedelu sme to skúšali, lebo som si to rátala podla jonáša a vyslo to na nedelu, tak som tak dúfala ☹ skúšali sme to aj v strede cyklu len stále nič.
neviem ešte to tak všetko nepoznám a hlavne keby viem kedy mám tu ovu, tak to by mi velmi pomohlo

bublinka11
31. okt 2008

Tak moja, ale to je skutocne zbytocne testovat 4 dni po...ved to sa vajko este nemuselo ani uhniezdit. Skor ako 10 dni po ovu je to uplne ale uplne zbytocne. Kolienko ja si meriam teplotku, podla nej som zistila, kedy mam asi ovu...kusok sa s Jonasom minuly, ale fakt len kusok. Doteraz som si myslela, ze ju mam skor a prd 🙂

kolienko
31. okt 2008

ved ja viem, len ja som bola taká zvedavá..... 😲

a ako to je stou teplotou, kolko by mala byť normal a kolko pri ovu??? este som to nikdy nerobila. a to akože normálny teplomerom????

merás si ju tam dolu a ako hlboko??? či to je jedno??

bublinka11
31. okt 2008

Kolienko tu je link na stranku, ktora ti to vsetko vysvetli. Ja meriam dolu, tak by to malo byt, hlboko moc nie, tak aby sa dala vobec odmerat teplota 🙂 Pouzivam normalny klasicky teplomer ortutovy. Co sa teploty tyka, tak pred ovu su teploty nizsie a po ovu stupaju a udrzia sa do MS, vtedy zvyknu klesnut. Ak si tehu, tak neklesnu...ale lepsie ako ja, ti to fakt vysvetli tato stranka:

http://merenibt.xf.cz/index2.html

kolienko
31. okt 2008

tak už aj sa tam idem pozrieť dakujem ti

figurka.m
31. okt 2008

ahoj,som tu nova,ale ako snazilka uz dost stara,na prve sme cakali 8rokov,o druhe sme sa snazili 3 roky a po 3 IUI som aj otehotnela,ale v 22tt som o babatko prisla, teraz zaciname znova,ale neviem sa zbavit myslienok na moje dievcatko, mam strach ze sa to nejako negativne prejavi ,clovek ked nie je v pohode tak sa mu nedari nic

kolienko
31. okt 2008

ahoj figurka.m nebojkaj, len nesmieš tak negatívne myslieť. Ved veľa žien potratilo a mali potom aj druhé a zdravé detičky.....nesmieš sa báť!!!!

ja skúšam 4 mesiac a stále nič, viem, že je to nič oproti tvojim 8 rokom, ale aj tak, ta túžba mať krásneho drobčeka je stále silnejšia a silnejšia.....

bublinka11
31. okt 2008

No kocky ja viem, to sa neda nemysliet na to, ale skuste sa niecim zamestnat, dajte sa na nejaky kurz, zacnite cvicit, ja to skusam...zatial je to tak +- lebo teraz nemozem cvicit, ale dala som sa na jazyky. A ked zacnem cvicit, tak to bude lepsie. Som si povedala, v novembri uz nebudem tak tlacit na pilu 🙂 snad to vyjde!

matelko1
31. okt 2008

ahojte baby.bublinka11 uplne s tebou suhlasim.zamestnajte sa niecim baby,sportujte a uvidite nebude na to nysliet.
ja sa stale zamestnavam niecim,cez vikendy chodievam von na tury,plavat....a snazim sa na to co najmenej mysliet.

kolienka 4 mes.je velmi kratka doba aby si panikarila.

fihurka je mi to luto cim vsetkym si presla.my sa 4 roky snazime,tak ta viem pochopit.prajem ti vela sil do dalsieho boja a uvidis raz to vyjde.

figurka.m
31. okt 2008

dakujem ,baby za podporu,ved nakoniec mozem byt stastna, ze mam zdraveho 6 rocneho syna,ide o to ze clovek nemoze uverit ze sa to stalo prave mne,vsetko je ok a zrazu je koniec,ale cas vsetko trochu zahoji a kazda jedna sa docka svojho stastia

krpatucka
31. okt 2008

figurka ako si spravne napisala cas rany trosku zahoji. Neboj nabuduce sa to podari. Psychicka pohoda je velmi dolezita a ja sama viem ake je to tazke sa dostat aspon do akeho takeho normalu. Mas synceka tak sa venuj hlavne jemu a zamestaj si myslienky. Viem lahko sa hovori, ale ani mne sa vzdy nedari.

figurka.m
31. okt 2008

krpatucka dik,mas pravdu,aj ja si stale hovorim nemysli na to, ale sama vies ze to nie je take jednoduche,ale pojde to, musim hlavne nabrat sily na dalsie snazilkovanie aj ked sa mi zda, ze snazilkujeme uz sto rokov,ale synator si praje surodenca tak treba pokracovat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre