Snažíme sa o malinkého drobčeka

nyya
28. okt 2008

ahojte.nieje nic krajsie ako mat malinkeho drobceka a cakat 9 mesiacov na ten usmev a rucicky a vsetko je to to najmilsie stvorenie🙂))mi sa s priatelom snizime o malike nie dlho ale asi tak 3 mesiace ale nestracame nadej.len som nedavno zostala zlaknuta lebo sa snazime sa aj v normalne dni a aj ked mam plodne dni a este stale nic ale ako si ja vzdy poviem casom vsetko pride a vsetko sa viriesi🙂))

bublinka11
31. okt 2008

Figurka aj my si niekedy pripadame ako take zajaciky, ale co by sme pre tehotenstvo nespravili, ze ano?
Buduci mesiac to chcem trochu zmenit, snad sa mi to podari...

figurka.m
31. okt 2008

bublinka ahoj,a ako to chces zmenit,ak to teda nie je supertajne

bublinka11
31. okt 2008

Ahoj, nie je to tajne...jednoducho som sa zacala venovat jazykom, teraz nemozem cvicit, ale tak o 10 dni uz budem fit, tak zacinam s aktivnym cvicenim a chudnutim a budem sa zaoberat sama sebou, zdravou zivotospravou, manzelikom a snazit sa odputat od toho, ze tak velmi chcem dieta. Mne pomahaju stretka s priatelmi a vsetko, pri com mozem zabudnut, tak budem sa snazit vyvijat vela cinnsoti, aby som mala malo casu... 🙂

figurka.m
31. okt 2008

bublinka, na to chudnutie som sa dala aj ja, kym som bola tehotna pribrala som 9kg,takze som mala co robit, uz su aj vysledky, vaha uz je taka ako pred otehotnenim, ale pokracujem dalej, horsie je ze najlepsia kamoska mala rodit so mnou a ja sa musim premahat, aby som sa s nou stretla aj ked viem,ze za nic nemoze, vlastne sa jej vyhybam a hnevam sa za to na seba

nyya
autor
31. okt 2008

kolienko: len ked ja som cez den v robotke az do 18 a byvam v zahranicy...hadam vas tu raz zastihnem ☹ je krasne sa s niekim porozpravat o tom co nas vsetky spaja malinkeho drobceka....

krpatucka
31. okt 2008

figurka presne viem ako sa citis a preco sa jej vyhybas. Mne to tiez nie je jedno. Dokonca mi byvaly kolega oznamil ze cakaju babo. Neviem sa z toho tesit. Je to este cerstve...

figurka.m
2. nov 2008

krpatucka, prepac,ze som taka zvedava, tiez si prisla o babatko?

nyya
autor
2. nov 2008

ahojte babenky 😉 ako sa mi mate 😉 ?

krpatucka
4. nov 2008

Figurka hej uz 3x 1 krat v 12tt a ostatne dva razy v 5tt

figurka.m
4. nov 2008

krpatucka, to je mi velmi luto,musi to byt tazke, ale nevzdavas sa tak sa to raz urcite podari, ved inac by to bolo hrozne nespravodlive, drzim ti vsetky palceky, aj synove.

krpatucka
4. nov 2008

Dakujem figurka. Aj ked....niekedy mi napadne ci to naozaj chcem. Ci sa chcem znovu do toho pustat, ci este zvladnem tu bolest a to trapenie keby to nahodou zase nevyslo.

figurka.m
4. nov 2008

krpatucka, viem presne o com hovoris, aj ja som uz rozmyslala ci sa do toho pustat znova, ci by som to zvladla, mala ma uz kopala, citila som ju kazdy den, a zrazu koniec,neni dna ani minuty, aby som na nu namyslela. Neboj, a skus to znova, uvidis, ze sa to podari, strasne moc ti drzim palce.

matelko1
4. nov 2008

ahojte baby.
krpatucka a lekari ti nezistili,ze vlastne preco si potratila?u nas robia ak zena potrati rozne vysetr.napr:ureaplazma-ta sposobuje neplodnost a ak ju zena ma a sa to nezistilo pred tehotenstvom tak zena potrati a treba sa liecit,brat antibiotika.

cikyta
4. nov 2008

Krpatučká,alebo máš trombozu.... ☹ (Ale je mi lúto,čo sa ti prihodilo.Dúfam,že už naposledy a dalšie tehotenstvo bude pekne do 9 mesiaca!)

krpatucka
4. nov 2008

Matelko, Cikyta teraz mi dr robi rozne vysetrenia a snazi sa najst pricinu tak uvidime. Musim pockat na vysledky.

Ciky drzim palceky nech ste vporiadku 😉

matelko1
4. nov 2008

krpatucka a vysledky kedy budes mat.

krpatucka
4. nov 2008

Na kazdom vysetreni mi povie co a ako to dopadlo. Zatial mi robil cyto, hormonalny profil, teraz chodim na folikulometriu, takze tam chodim ako na klavir. Chcem sa spytat na tu ureaplazmu a cytoplazmu a vyziadat si hemato. Zatial mam vsetko ok.

margarita
5. nov 2008

krpatucka, na tu hemato chod urcite, aj mne po 2 potratoch vsetko mozne vysetrovali a vsetko bolo negativne 😢 az mi zistili na hemoske trombofiliu, ktora prave sposobuje vcasne straty najma v 1.trimestri. To uz som ale bola tehu znova, tak rychlo nasadili liecbu, a zatial - vsetko ok. ale este stale su 4 mesiace pred nami.
Drzim palce, je to velka bolest a stres, ale mne to za dalsi "risk" stalo 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre