Snažíme sa otehotnieť. Čo ešte zaberie okrem chudnutia?

krpcatko
3. sep 2007

Ahooojte všetky snažilky,

donedávna som si to nechcela priznať, ale s manželom sa už snažíme asi 3 rok a stále nič. Ja mám jeden dosť veľký problém. Prvú menštruáciu som dostala v 18 po tom čo som návštívila doktora a nasadil mi antikoncepciu. Po vysadení liekov na spustenie menštruačného cyklu som menštruáciu zasa nedostala. V tom období som mala aj problémy s nadváhou. Všetko sa teda priklanalo k tomu, že pokiaľ schudnem všetko sa napraví. Tak sa mi podarilo schudnúť ale nič z mojich problémov sa nezmenilo. Jednu výhodu to malo počas tej doby som si našla svoju lepšiu polovičku a zobrali sme sa. Od tej doby sa snažíme otehotnieť ale nedarí sa nám. Teta môjho manžela je gynekologička a tak mi spravila všetký testy a vraj je všetko v poriadku a pripravené na babatko. Ale nie je tomu tak. Už sa vyše 3 rokov snažíme a stále nič. Podarilo sa mi zasa dosť pribrať a prestala som sa aj hýbať. Chcela by som to zmeniť a tak som sa dočítala že je treba znížiť hmotnosť, prijímať viac vitamínov C a E a športovať. Ak viete ešte o niečom inom ako sa dočkať babanka dajte mi vedieť. Vopred veľké dík

kikaneu
26. nov 2011

@merryn neblázni, nesmieš to takto brať, si privodíš nejakú psychózu....buď hlavne v pohode, tak pekný večer 🙂

merryn
26. nov 2011

@kikaneu ja viem, ale ked mna to mrzi...ale slubujem, že sa polepšim...🙂

kikaneu
26. nov 2011

@merryn som rada, že vidím úsmev 🙂

merryn
26. nov 2011

@kikaneu 🙂)))) tak uz to nevratim spat...ale zato sa mozem polepšiť🙂nie?

kikaneu
26. nov 2011

@merryn jasné 🙂 no, idem ja už 🙂 uži si večer 🙂

merryn
26. nov 2011

@kikaneu ty si ho hlavne uži...ja nemožem nič🙂))) ale apon oddychnem...pekny pohodovy večer prajem!

kikaneu
26. nov 2011

@merryn tak dosť ma bolí ten vaječník, ale premôžem sa kvôli bábätku 🙂

keenfan
26. nov 2011

@merryn presne ako vravi kika, ako by si oslavila vyrocie, ovsene vlocky s mliekom slavnostne by si prichystala? 😀 to kebyze sa mam ja takto zle citit tak asi neustale lebo hresim dost casto :-/ inak my mame tiez 26. vyrocie, ale take velke(5) az za dva mesiace

merryn
26. nov 2011

@keenfan no ved preto som si tu pizzu aj dala ze vyročie...ale ked ja som ju zjedla celu....ale nevadi uz to nevratim...tak musim ist dalej....nie?🙂

merryn
26. nov 2011

@keenfan vazne vyročie? kolko 5 je indicia alebo čo?🙂

keenfan
26. nov 2011

@merryn ako cely svoj kusok? 😀 to je v poho, neni zle ze si si dopriala ked sa inak drzis..dobre je ze si to uvedomujes a vies ze nabuduce nezhresis.. no za dva mes.presne mame 5.vyrocie, ale chodenia..som si nemyslela ze tak dlho s niekym budem..ale som spokojna 🙂

kikaneu
26. nov 2011

@merryn my máme 30.11. 4 roky čo sme spolu, ale brali sme sa len minulý rok 🙂 takže tiež čoskoro 🙂
@keenfan

merryn
26. nov 2011

@keenfan aj mi mame 5rokov chodenia🙂 super!🙂 a 11.decembra mame pol roka ze sme manželia🙂

keenfan
26. nov 2011

@merryn to ste sa brali v lete,co? tak uz nam deticky treba robit aby to bolo komplet 🙂 aj ked my uz jedno mame, ale druhemu by som sa nebranila 🙂

merryn
26. nov 2011

@keenfan hej v juny....no to ti poviem...nemyslela som si, že to bude taky problem a že to nepojde tak rychlo...ale trpezlivosť ruže prinaša...tak ty aspon maš jedno ale ja ani jedno☹

keenfan
26. nov 2011

@merryn a mozno je prave v tom pes zakopany ze si to clovek praje..a to viem o com hovorim, kedze maly sa nam podaril absolutne neplanovane a doslova na posmyknutie..takze teraz ked sa snazim tiez ma to prekvapuje ako to nejde..ako je pravda ze este to neberiem dako uplne,nemeriam si teplotu a pod.ale mame planovane nechraneny sex a nejde to..ale chapem Tvoje pocitu,predsa len ja uz jedno mam a verim ze by si dala vela zato aby si mala aj to jedno..ak nie dve hned 🙂

merryn
26. nov 2011

@keenfan som skromna stači zatial jedno🙂
NO poviem ti ze uz na to myslim menej intenzivnejsie ako som na to myslela po svadbe...to som si myslela ze pri kazdom sexe uz som tehotna...bohuzial nebolo to tak...teraz posledny mesiac som na to tak intenzivne nemyslela a dala som si zavezok ze ani teraz nebudem...idem sa venovat chudnutiu...a presviedčam sa, že je super byť zatial bez deti lebo sa mozem venovať sebe robit si čo chcem kedy chcem a proste este si uživať mladosť...🙂

keenfan
26. nov 2011

@merryn jj, uzivaj kym sa da lebo potom je to ine a clovek s tym co robi rad, comu sa venoval ide do uzadia.. takze aj to ma svoje caro, uzivat si slobodneho zivota..a mozno dietatko pride vtedy ked to nebudeme ocakavat..prajem Ti to 🙂 ktovie,mozno mi nebudd dopriane mat druhe,ak by to tak malo byt, tak to prijmem..

merryn
26. nov 2011

@keenfan verim tomu ze sa vam podari...uvidis...kazdopadne jedneho potomka mas🙂
mas pravdu...minule som nad tym uvazovala, ze keby som mala dieta uz vela veci nebudem robit lebo to uz nebudem povazovat za potrebne...a budem mat ine priority a ine povinnosti...takze idem si uzivat volnost a aj snažilkovanie....a ked pride tak pride...

keenfan
26. nov 2011

@merryn pekne si to napisala, vystizne. dakujem, ako sa vravi, uvidime..🙂
idem ja haji, dobru noc aj Tebe!

merryn
26. nov 2011

@keenfan idem aj dobruuu nocku!

keenfan
27. nov 2011

@merryn ahoj ako sa mas, ako si travila nedelu? my sme dnes boli vonku, nejake tie nakupy-malemu bola treba bunda na zimu a drobnosti.. inak normal, s jedlom to bolo tazsie, moc sa mi nedarilo ☹ a mam tyzden do ms, no nevyzera to nadejne bo krcok je otvoreny takze mi to zase nevyslo ☹
snad si travila den pekne

merryn
27. nov 2011

@keenfan ahoj moja! no dnes oddychova nedela...len som vylehovala...aj som sa držala z jedlom...miesto knedlika k madarskemu gulašu som si pekne krasne uvarila zemiačky...su podla mna menej tukovejšie ako knedla....takze som spokojna zo sebou...teraz som v praci bohužial....a nevyzera to na pokojnu nočnu tak som si dala z bombonieri na ukludnenie nervov...ale do rana to hadam spalim🙂 spravila som si na večeru cestovinky s tuniakom tak si pojdem za chvilu zohriat lebo ked sa pekne napapam okolo osmej deviatej tak som v nočnej spokojnejsia a netrapi ma hlad...mam este dva jablčka tak hadam nejako vydržim do rana:.-) dnes som nebola na steperi ale nevadi...vynahradim si to mozno zajtra....
takže ste niečo nakupili? nevadi, že to nevyšlo..vyjde nabuduce🙂 a tyzden pred mrchou tak to mam problem aj ja sa udržať a aj cez mrchu ale chvalabohu konči...tak koniec prehreškom🙂)))

merryn
27. nov 2011

@kikaneu a ty ako moja? ako stravena nedela?

kikaneu
27. nov 2011

@merryn tiež taká pohodová, doobedu sme boli v kostole a so psíkom na prechádzke, po obede na oslave narodenín 🙂 takže som si dala kúsok z torty 🙂 ale potom som ešte chvíľku bicyklovala, tak sa nesťažujem na nič, som spokojná 🙂 teraz si dám sprchu, umyjem vlasy, nech v robote nejak vyzerám a už nič 🙂

keenfan
27. nov 2011

@merryn tak to si dobre drzala! uz len dako preckat tu nocnu..no, nevyslo ale mrzi ☹ co uz, no...budeme sa snazilkovat pred Vianocami 🙂 🙂 to sa vam mozno zadari a budete mat krasny vianocny darcek 🙂

merryn
27. nov 2011

@keenfan veru mohlo by sa zadariť, aby sme mali darček pod stromček...to by bolo krásne.....
@kikaneu super! aspon si bicyklovala ale ja absolutne nič...ale zajtra už musim pocvičiť...lebo vyjdem z rytmu...prajem zajtra prijemnu pracu🙂

kikaneu
27. nov 2011

@merryn ďakujem 🙂 ja už nič nejak neriešim, keď sa mi chce cvičím, keď nie, tak nie 🙂 nemienim sa pre nič trápiť 🙂

merryn
28. nov 2011

@kikaneu
@keenfan ahojte dievčata! tak ako sa dnes mate? Ja po nočnej nevyspata velmi a musela som ist na schôdzu...ale uz som doma a ležim v postielke ani cvičiť som nesla ani steper lebo som taka mrtva a hlava ma boli, že až....takže pojdem za chvilu bubat, lebo zajtra znova praca!uff...ale ukludnuje ma ze budem mat vikend volny...tak si to vynahradim🙂

keenfan
28. nov 2011

@merryn cauky cau, my dnes ok, doobeda relax doma a poobede sme isli kupit listok na bus, svokra aj s priatelom by mali dojst pred Vianocami k nam..a moc sa nekontrolujem, predkramove zravky nastupuju ale musim sa, vsak nie som ako slon😀
Ty pomaly zacnes aj snazilkovat, co?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre