Snažíme sa už 4 mesiace a stále nič. Je to normálne?

micicici
15. jan 2009

Ahojte vsetky snazilky. Snazime sa otehotniet uz 4 mesiace a stale nic. Vcera sa dostavila ta potvora... Nechcem sa stresovat, len by som chcela vediet vase skusenosti, ci su tie 4 mesiace uz vela, alebo sa nemam este trapit. Neviem to odhadnut, ci by som uz mala ist na nejake odbornejsie vysetrenie alebo este cakat. Bola som na preventivnej u gynekologa a vraj je vsetko ok, aj ultrazvuk zvnutra mi robil a ze je vsetko v poriadku. Tak ja neviem co mam robit. Asi sa tomu vsetkemu v mojej hlave velmi venujem a mala by som sa na to asi menej sustredit...

slnieckova
15. jan 2009

ahoj 🙂 styri mesiace urcite nie su vela, nemusis sa trapit 😉 my sa sice intenzivne 😀 snazime este len druhy mesiac, ale uz cca 6 mesiacov sa nechranime a stale nic.... 😔 hlavu hore 🙂

katy2
15. jan 2009

ahoj 🙂
4 mesiace su uplne v pohode.... hlavne nestresuj 😉 na dalsie vysetrenia sa posiela po roku az roku a pol neuspesneho snazenia...... takze klud, a hlavne sa na to prilis nesustred.... babo si vas najde, ked to budete najmenej cakat.... drzim palce 😵
mozes si dat u svojho gyn. urobit hormonalny profil, kde sa da dost o tebe zistit... ale aj to by som sa neponahlala..... casu dost, aj ked viem, ze by ste to chceli hned..... to chce trpezlivost 😉

orsulka
15. jan 2009

micici....4 mesiace je malo...len sa pekne snažte kludne dalej, zatial bez pomoci lekárov...... lekári udávaju vraj dobu snaženia 1 rok a potom pokial to nejde treba navstiviť odbornu pomoc .-)))
a s tym sustredením máš pravdu... neupinaj sa tak na to, fakt....!!!!! moc to pomáha... 😉
ešte sa opytam, či si pred tym brala nejaku antikoncepciu....?????

micicici
autor
15. jan 2009

Ahojte moje babulky a povzbudzovatelky. Antikoncepciu som brala ked som mala 17 rokov a to asi jeden mesiac som vybrala. Potom nic. Brali sme sa minuly rok v maji a v septembri sme sli na svadobnu cestu do Egypta. No a s drahym sme sa dohodli ze sa zacneme snazit az po nej. Proste sme nechceli riskovat, aby sa mi nahodou nieco nestalo a este v Egypte. No a teraz si to vycitam, ze sme mali tomu nechat volny priebeh. Aj tak v zivote nejde vsetko tak ako si naplanujeme... Ale dakujem za povzbudenie... 😉

jarulai
15. jan 2009

ahoj 🙂 4 mesiace sú nič. hlavne netreba na to stále tak intenzívne mysliet. my sme snažilkovali cez 2 roky a ked som na to nemyslela, tak už mrcha neprišla 😵

orsulka
15. jan 2009

no tak spatne si vyčitať je uuuplne zbytočne...to už sa nevráti spat...treba myslieť do predu, a fakt sa hlavne nestresovať a uvidiš, ked dáš tomu volny priebeh, pojde to ako po masle .-))))))))
vela sťastia !! 🙂 🙂 🙂

kuspitka
15. jan 2009

Ahoj mici to mas pravdu zivote nejde nic tak lachko...
my sme sa snazili 3roky a potom sme zacali chodit do centra a zistili sme ze mame problem ale to je zas ina debata..
skus nato nemysliet a nic neplanovat co sa ma stat sa stane aj bez planovania vsetkeho

misik1
15. jan 2009

micicici to je este malicko, neboj, snazilkujte, prilis na to nemysli...ja viem, ja viem, neda sa uplne... a ak tak po roku chod este k lekarovi a pripadne sa date do patrania po pricine...

micicici
autor
15. jan 2009

Takze zatial nemam ist ani na gyndu zase na preventivnu? Ta posledna bola asi pred rokom?

kuspitka
15. jan 2009

mici tak na prevetivku mozes ist ...
ak chces daj si urobit testy stery krv ale to je este skoro.
menzes mas pravidelny???

orsulka
15. jan 2009

preventivku v pohode absolvuj...v tomto smere netreba nič zanedbať...to vravim z vlastnej skusenosti.....
ved oni ťa pozru skontroluju a bude to......stery treba brat pravidelne...aby potom možno neskor neboli nejake problemy...... 😉

micicici
autor
15. jan 2009

Viac menej pravidelny, aj meska tak max 1-2 dni. Aj manzel ma stale upokojuje ze to este nic neznamena, ze sa nebudeme stresovat. A stale mi povie, ze babatko je umelecke dielo a to nejde zo dna na den... Je zlaty.
Takze ak to nepojde do roka tak si mam urobit testy stery krvy a este katy2 mi pisala o hormonalnom profile... A vsetkym snazilkam drzim prsteky, nech nam to vsetkym vyjde... 🙂

orsulka
15. jan 2009

diky moc micicici..... 🙂 🙂 🙂 tvoj muž má pravdu!!!! počuvaj ho... 🙂 😀 😀

kuspitka
15. jan 2009

mici tak to je dobre ze nemas take problemi..
musis este cakat ked napises uz po roku ze sa vam nedari tak mozte ist testy aj manzel na spermiogram..
este tvoj gynekolog moze poslat tvojho muza na spermiogram mozno sa upokojis a bude vsetko ok.
len velmi nato nemysli lebo sa vam nebude darit nechaj tomu priebeh...

micicici
autor
15. jan 2009

Orsulka, este mi napis prosim co cu to za stery, Stery coho? Diky moc

orsulka
15. jan 2009

su to klasicke cyto stery...robia sa pri preventivnej kontrole.... poslu na rozbor a pridu vysledky cca do mesiaca či je vsetko ok.....potom sa daju urobit este stery , či nahodou nemáš nejaky zapal, alebo infekciu a tieto vysledky su hotove do jedneho tyždna..(kurnik neviem si spomenut na nazov, robili mi to pred 2 tyzdnami!!!) ...........ale to ti vsetko urobia pri prventivke..... 🙂 🙂

aha už viem....kultivacia!!!!!!!!

pepka123
7. apr 2014

mici... my sa s drahým snažíme už cca 6 mesiacov a tiež stále nič 😖 ale stále veríme, že sa nám to podarí a tak to berte aj vy ... chce to len kľud vážne nemyslieť nato "jedno" užívať si ten sexík a ono to určite príííííde 😉 🙂 želám veľa šťastia! 😎

barbishkamiracle
14. apr 2014

Pozývam na seminár - Plánujeme bábätko
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/barbis...

humancare
23. apr 2014

Nedari sa Vam otehotniet? Mate cysty, alebo myomy, ktore sa Vam nedaju vyliecit? Prave pre Vas je tu cvicenie AVIVA, ktore je jedine na Slovensku. Uz sme pomohli viacerym zenam, ktorym sa nedarilo pocat babatko a nepomahali im ani umele oplodnenia. V maji robime prve 4hodinove cvicenie. Tento krat v Samorine. Nevahajte a prihlaste sa. Skuste prirodzenou formou pomocou jednoduchych cvikov otehotniet,alebo sa zbavit cyst a myomov.

zuzannaaa
31. mar 2015

@micicici ahoj. No na ktory mesiac sa zadarilo?

zuzannaaa
4. dec 2015

Dnesny 12dpo presne 10min ako pise na teste .... Nic ze ?

bobulazelena
4. dec 2015

@zuzannaaa pockaj na den ocakavanej MS a potom testni znova.

bobulazelena
4. dec 2015

@zuzannaaa ale teda nic tam nevidim

noemisona
13. dec 2015

4 mesiace je este malinko. Az po roku ked sa nedari treba navstivit napriklad lekara v com je problem.

monka338
12. jan 2016

@zuzannaaa ja na teste nic nevidim

monka338
12. jan 2016

@micicici 4 mesiace? to je predsa nic. My sme sa snazili 1,5 roka. Lekar ta po 4-och mesiacoh nebude este riesit. Ak neotehotnies do roka, tak potom to riesi gynekolog.

majrab
12. jan 2016

@monka338 no oni uz maju 6 rokov od temy 😉

horana
12. jan 2016

6r od temy a 6r ma uz dieta zakladatelky v profile
takze necakali ani rok, nakoniec to snazenie rychlo zbehlo 🙂

monka338
13. jan 2016

@horana jaaaaaaaaaaj, dakujem za upozornenie)))) to som si nejako nevsimla)

kristinka28
13. jan 2016

@zuzannaaa ahoj ,ako si dopadla z testikom si tehu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre