Snažíte sa otehotnieť a stále nič. Ako to znášate?

jimynka
26. apr 2007

Zdravím všetky snažilky.Chcela by som sa vás spýtať, ako znášate tieto každomesačne neuspešné pokusy o otehotenenie,poznáte to, po ovulke ste v očakávaní, veríte, dúfate, máte dobrú náladu, vyzerá to priaznivo a.......nic, mrcha. Znova sa pozbierate, počkate na ovulku a zase verite, dúfate, teraz by to už naozaj mohlo podariť, a zase nič,mrcha. Zaujímalo by ma, kde hladáte silu, ako to prežívate, čo pomáha, čo nie, hocijakú dobru radu ako sa povzniesť a uľahčiť si to, čokoľvek , len aby to tak nebolelo. Každý hovorí : "podarí sa to vtedy keď na to nebudeš myslieť, ked to budeš najmenej čakať" ale na to sa nedá nemyslieť!!!! a neda sa nečakať!!! hm? alebo da?? ako???? Pre mňa je to vždy velké sklamanie.

fifinka31
10. dec 2008

Ja taky 😒

zuzannnka
11. dec 2008

Ahojky, já taky ☹ a asi ještě nikdy namne nepadla taková sklíčenost jako teď před Vánoci. Tolik moc jsem věřila, že to tentokrát vyšlo, že dostaneme letos k Vánocům ten nejkrásnější dáreček, jaký si můžeme přát a který si přejeme už pře dva roky dostat. Tak moc jsem si přála, abych už příští rok měla pro koho chytat Vánoce a zase nic ☹ ☹ ☹ ☹

mamartinka
11. dec 2008

aj ja ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem ☹ a zasa nic do vianoc.vzdy si hovorim ze budeme mat darcek k vianociam a stale nic.zuzannka vy sa tiez uz snazite cez 2 roky ako mi.aj ste boli na vysetreni?

honey777
11. dec 2008

Moje milé, ja som natom rovnako, tiež som si strašne priala, aby som nemusela riešiť darčeky ale mohla všetkým povedať tú nádhernú správičku...Je mi strašne ľúto, že zasa nič...Babenky, je fajn vedieť, že sa netrápime samé. Ale verím tomu, že už takto narok budeme 3, alebo aspoň 3v2. Fifinka, pýtala si sa na laparku. Ja mám zasebou HSG. Laparka sa robí až ako posledná možnosť (tak mi to povedal môj Dr.) Ak máš obavy o vajíčkovody, tak si daj spraviť HSG. Je to jednoduchšie, bez narkózy a len s menšou/väčšou bolesťou na maličkú chvíľu. Žiadne rezanie a zásah do organizmu. Ale záleží na tvojom Dr. Máte nejaké problémy zdiagnostikované, keď ste boli na IUI ?

zuzannnka
11. dec 2008

mamartinka: letos o Vánocích to jsou dva roky. Zatím jsem byl na vyšetřeních jen já, ale pomalu přestávám věřit tomu, že se to někdy podaří. Vždycky doufám, doufám a najednou od života dostanu další a další facku....( manžel byl na dlouhodobé neschopnosti, tak jsme se nedostali nikam), ale začla jsem svičit cviky podle Mojžíšové a taky jsem začala brát vitamínky a pítk čajíčky a užívat bylinky ...a stejně nic. ..Nechápu to, Všude kolem samá miminka, chtěná, nechtěná a mi stále jen doufáme, čekáma a nakonec pláčeme..........................................................Moc bych nám všem přála, aby se nám naše přání splnila a příští vánoce už by jsme měli u sebe naše vysněná sluníčka, dala bych opravdu nevím co, aby se nám to povedlo.

mamartinka
12. dec 2008

zuzannka mas moje slovo.ja som na tom rovnako ako ty.nicomu uz neverim ale stale dufam.a ake vysetrenia ti zatial robili.boli dobre?

zuzannnka
15. dec 2008

mamartinka: zatím jsem byla na vyšetření jen já a to pouze na vyšetření krve, jestli mi správně fungují hormony. a jinak s námi moje gyn. vůbec nic nedělala, hned nás poslala do reprodukčního centra. Ale kde má obyč. člověk vzít z fleku 30 000na to, aby si zaplatil léčbu ☹ manžel byl teď ne dlohodobé neschopence asi 3/4 roku tak se nám to takhle moc protáhlo☹

mamartinka
16. dec 2008

a uzivas aj neake vytaminy?no aj mne by to bolo luto vyhodit kopu penazi a nic z toho by mozno nebolo.a teraz budeme peniaze viac na insie potrebovat.ja uzivam kyselinu listovu.zatial to nechavame prirodzene.ved sme obaja zdravy tak aj na nas snad panbozko nieco necha.

zuzannnka
17. dec 2008

Mamartinka:
kpila jsem Baby plan a manžela dopuji vitamínky + navíc ještě samotným vitamínem E, to mi poradila paní v lékárně. Jinka jsem ještě koupila extrakt z bylinek a bereme každý den. a co vy?

mamartinka
17. dec 2008

no len ja berem kyselinu listovu.manzel neberie nic.ma dobre spermijky a obaja sme zdravy.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre