• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stále sa nám to nedarí

6. novembra 2014 
@janielik87 neboj, porastu:slight_smile:)
21. nov 2011 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janielik87 no, ved vidis, ako som ja vcera dopadla.........ale uz nedepkujem, zmierila som sa s tym
21. nov 2011 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ja som bola na folikulometrii 4x, cize to nezanedbala...len povedala, ze potrebujem silnejsiu davku na nakopnutie...cize ja ju nevinim..jedine v tom mozno, ze minuly cyklus to tak neskumala - lenze bola na skoleni kdesi prec a nestihla som folikulometriu vtedy, kedy som mala
21. nov 2011 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janielik87 to je v poriadku, ked chodis na foliky a na zaklade toho ti kaze duphaston, len si daj pozor, aby si ho nezacala uzivat pred ovulkou......
21. nov 2011 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no dufajme :slight_smile: uz sa neviem mrchy dockat :slight_smile:
a ty to stale nevzdavaj, ale zas...ktovie, mozno ti to pomoze a budu // :slight_smile: :slight_smile: Ja som tiez na to cca v juli a auguste kaslala, ale ja som nemala ovulu, cize nepomohlo nemysliet.
21. nov 2011 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janielik87 my sme sa uz s mm dohodli.....po 80 neuspesnych cykloch uz nemam silu dalej bojovat.
21. nov 2011 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no ved mne povedala, ze ovu uz nebude, ze mam dat duphaston...tak ktovie, mozno mi ju aj zabrzdil, ale zas povedala, ze co budem natahovat cyklus, ked mi nerastu... :/
no to ja chapem, ze po 80 pokusoch by ma tiez uz siblo... no snad aspon jedno sa nam podari :/ Je to srasne, ze musime s takymito problemami bojovat...:(
21. nov 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janielik87 tak ten duphaston daj a buduci cyklus to znova odsledujte.ale ved to Dr vie:slight_smile:))
21. nov 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no ved uz som 26DC a vcera som dobrala poslednu tabletu... :slight_smile: cize uz len cakam mrchu. Ale strasne ma z toho duphastonu bolievaju prsia...:( :( to je nanic.
21. nov 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janielik87 ak mozem poradit, skus si miesto duphastonu pytat utrogestan...s nim su lepsie skusenosti.to mam info priamo z CARu:slight_smile:
21. nov 2011 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no skusit by so si to mohla, ale zas ci sa nebudem bat jej do toho kafrat..uvidime podla jej nalady. 10DC idem na folikulometriu zase. :D Ale este nemam ani 1DC..:/ :/ Uz aby tu boool. Davno som si kramy takto nezelala.
21. nov 2011 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, můžu se přidat? Snažíme se od června/července ... pro někoho krátká doba, ale mám problémy s ovulací... snad do měsíce budeme vědět jak na tom jsme
21. nov 2011 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janielik87 ved si dospela, nie nesvojpravne dievcatko:slight_smile:)) slusne sa spytaj, ci by sa nedalo pouvazovat o tomto lieku:slight_smile:
21. nov 2011 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt :D no skusim sa spytat, ako argument dam tu bolest prs, ze ci by nebol taky liek lepsi nahodou...:D ale ja sa obcas pri tychto lekaroch citim ako dievcatko :slight_smile:
21. nov 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janielik87 no, utrogestan ti od bolesti asi velmi nepomoze, ale su vraj lepsie skusenosti s tym....no, ved skus, uvidis
skus ist na nu cez jej ego.ze sa s nou chces poradit, co si ona mysli a aky je jej nazor na utrogestan..si chces overit info, ze ci je lepsi:slight_smile:)
21. nov 2011 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt :slight_smile: aaa ake chmatyyy :slight_smile:)) no skusim, ak na to nezabudnem..alebo nebudem zas zosokovana, ze nic nerastie..:///
21. nov 2011 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janielik87 no, skusit treba:slight_smile:
21. nov 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt jaj ved clovek uz skusa aj susene muchy, keby pomohli... :D :D :D ja som sa rozhodla, ze dalsi cyklus ani alchemilku nedam, ani vitaminy, ani kvapky femi...len tie lieky a uvidime... No mozno grepovy dzus na hlien predsa dame...
21. nov 2011 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janielik87 ja som tiez nic mimo nedavala..femigard som pila nejaku dobu ale vobec nepomohol...vyhodene peniaze.a to aj podla viacerych lekarov:frowning2:
21. nov 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no ved aj ja mam ten pocit, zeby mi to pomohlo to nie, len co som sa tym tak nejak povzdbudzovala, ze "toto mi iste pomoze" a nic...
21. nov 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janielik87 ja ked som to ukazala lekarovi, precital si zlozenie a to, co uvadza predajca, od coho to vsetkeho pomoze........schuti sa zasmial a povedal, ze vsetko, co ucinkuje na viac ako dve, tri veci je oblb.......ze nie je mozne, aby bolo nieco na nechty, vlasy a maternicu......a keby to bolo take uzasne, tak CARy by mohli zrusit a on by nebol plesaty, lebo by to uzival na vlasy..a asi som mu dala za pravdu, presvedcil ma tou existenciou CARov....a to som to do seba pchala pol roka
21. nov 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt no tak teraz uz si ma presvedcila...este asi dochlipem tie kvapky, lebo skoda ich vyhodilt..ale potom dovi dopo...nic uz ja nebudem kupovat. Ani vitaminy. Az ked otehu...ale radsej ovocie a zeleninu.
21. nov 2011 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt asi tych zodpovednejsich je menej ako citam temy :unamused: este stastie ze sa aspon niektora podeli o svoje skusenosti
@janielik87 tak drzim palce :slight_smile:
21. nov 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. nov 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blandik nn jeste u dr jsem nebyla,ale na stredu jsem objednana
21. nov 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janielik87 no, ved ovocie zelenina a kyselina listova by mala stacit:slight_smile:
@lienkalienocka no, zial, je to tak............ja som natrefila teraz na celkom fajn lekara.....predtym to boli dve katasrofy, a bohuzial aj v CARe sa mi nepacil pristup:frowning2:
21. nov 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt :slight_smile: no uz aj tu kyselinu som brala este na zaciatku v marci pred planovanim... :/ :/ ach jaj, vtedy som si hlupa myslela, ze v aprili uz som tehu...
21. nov 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Konecne dufam prichadza ms,....pobolieva ma podbrusok ako pred ms a aj nejake spinenie tak dufam, ze zajtra sa to rozbehne naplno.....11DC na folikulometriu a vsetkym babam zelam aby pri stedrovecernom stole sedeli TRAJA :wink: a o darcek pre seba aj pre mangela postaraneee :dizzy_face: :dizzy_face:
21. nov 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janielik87 takych nas bolo viac, co si mysleli, ze v pohode:slight_smile:
21. nov 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt bohuzial realita je ina..:/ :( jaj zas depkarcim...
21. nov 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok