Stále sa nám to nedarí

lufinka83
29. júl 2009

stále len /. ☹ ako to zvládate...ja už nemôžem...každý mesiac si myslieť,že sa to podarilo a zasa nič ☹ som z toho na nervy... ☹

midu6
3. máj 2012

Ahojte baby,tak ja by som sa k vam pridala ak mozem...aj ked nie prave najlepsie naladena 😢 dneska mi zase dosla mrcha a nejak ma to tentokrat polozilo.....som si toto celkom inak predstavovala ☹ ze ked raz budem chciet dietatko ze tak bez problemov a teraz sa to uz taha pomali druhy rok co nic......ja fakt obdivujem kocky co sa snazia niekolko rokov a to nevzdavaju a nie su z toho z nechutene.....mozno pisem len preto takto lebo sme uz straaasne dufali ze nam to vyjde.....

liliana30
4. máj 2012

@midu6 - Ahoj, úplne zdielam tvoje pocity, snažíme sa a stále nič! Tiež včera mi prišla mrcha :(.

zuzixx
4. máj 2012

Ahojte dievčatá,nie ste v tom samé...nám sa tiež nedarí a už je to skoro dva roky čo sa snažíme....a dnes ráno mi prišiel menzes.....tak nemám dnes bohvieakú náladu 😒

blondatabruneta
6. máj 2012

@zuzixx to mě mrzí ☹ to je šílená doba ☹ my 10 měsíců a už mi z toho šibe.. ☹ řešíte to už s doktorama?

domi1988
6. máj 2012

pridavam sa... tento mesiac zacinam merat BT,ci mam vlastne ovu..

jika10
6. máj 2012

Ahoj holky, taky patrim k marnym snazilkam uz dva a pul roku. Ale vsechny musime verit, ze kazde z nas to jednou vyjde. Uz ta sebou mame 1 neuspesne IVF a to me srazilo na kolena, ale je potreba jit dal a verit. Tak hodne stesti nam vsem 😉

lufinka83
autor
7. máj 2012

@elinor42 ahooj..ako sa darí? ja som dnes stala hore riťou :-/ od piatku mi mešká MS ( čo by ma až tak neštvalo) ale od soboty si meriam BT či sa teplota drží nad 37 alebo nie...a každým dňom klesá...a to ma štve..pretože konečne sa má začať niečo diať na čo potrebujem príchod MS a ona si teraz harpuje...ja už fakt neviem...asi mi to začína prerastať cez hlavu... ☹

alitomk
7. máj 2012

ahojte žienky, tak ako? napíše tu niekto nejakú pozitívnu správu? my sa snažíme vyše dvoch rokov a nič... vymenila som doktorku za doktora, lebo ona nič neriešila.... doktor poslal manžela na spermiogram, ide 29. 05. tak uvidíme... strašne veľmi by sme chceli bábo... 😅 ale to asi my všetky v tejto téme, čo? 🙂 prajem krásny dník 🙂

elinor42
7. máj 2012

@lufinka83 Ahoj. Hlavu hore. Mne sa to stalo tiež tak ako tebe, že keď sme už mali začať niečo riešiť, tak mi MS nechodila a nechodila. Bolo som z toho nervozna, že práve teraz, keď sa má niečo pohnúť, tak mi mrcha mešká. A tak som šla k doktorovi, nech s tým niečo robí a už som bola v tom. Tak dúfam, že to bude aj tvoj prípad.

zuzixx
7. máj 2012

@blondatabruneta Ahoj 🙂 ano riešime to,po roku snaženia som šla na vyšetrenia, a priateľ aj na spermiogram,ten bol v poriadku, mne akurat zistili zníženu funkciu štítnej žlazy,inak tiež ok a som druhý mesiac po clostyle a duphastone a nič.....tak neviem čo bude....naokolo začali kamarátky aj z rodiny otehotnievať a to ma tiež pekne ubíja....ale čo už..nezbláznim sa 😉

blondatabruneta
7. máj 2012

@zuzixx já jsem z těhulí okolo dost v prd** ☹ a dneska zase negativní test... ☹

lufinka83
autor
8. máj 2012

@elinor42 no bodaj by 🙂 dnes som si merala BT a zasa vzrástla...zajtra asi urobím test...ale trochu sa bojím...

zuzixx
8. máj 2012

@blondatabruneta ☹ snad to vyjde tento cyklus 😉 nám obom 😎

sakrusa83
8. máj 2012

@blondatabruneta Ahoj holky, ani mi nemluvte.... my taky rok a půl a nic... a teď zjistili buněčnou imunitu na spermie partnera, tak máme léčbu prednisonem a 4 měasíce minimálně se nemůžem ani snažit :( Nicméně, holky, které jste ještě nebyly - zažídejte si u gynekologa žádanku na vyšetřen na reprodukční imunologii, můžete mít zvýšenou buněčnou imunitu (alergie na sperma) a ani to nevíte, spousta gynekologů to podceňuje.

blondatabruneta
9. máj 2012

@sakrusa83 normálně mě to taky kolikrát napadlo, jestli je nějak "nezabíjím" ... 🙂 uvidíme po spermiu, kdyžtak o to zažádám, díky 🙂 a Vám držím pěsti, ať to konečně vyjde 🙂

gitka20
9. máj 2012

Čaute kočky, nezúfajte, ale dúfajte. My sme na našom baby pracovali šesť a pol roka a konečne sa podarilo. Takže treba veriť a ono to príde.

hondashi
9. máj 2012

Ahoj holky, je mi 27 a nad dítětem jsem zatím nepřemýšlela, ale přítelovi je o deset let více a děti moc chtěl, tak jsme se do toho pustili. Po roce a půl snažení mi gynekolog napsal žádanku na imunologii v Podolí. Přítel byl o.k, ale já měla vysokou imunitu, tak jsem samozřejmě taky dostala prednison a čekali jsme na zlepšení testů, po půl roce jsme se mohli začít snažit a najednou mě přítel vytáčel jakým koliv pohledem na dítě, protože jsem sebe vinila za to, že děti nemáme. Když jsem viděla těhulku záviděla jsem a pořád to nešlo. Měřila si teplotu, nakoupila ovulační i těhotenský testy a nic. Říkám si, nějaké ženské své dítě někam pohodí nebo zavraždí a ten kdo si ho moc přeje tak ho nemůže mít a to všechno ovlivňovalo mojí psychiku a ta tělo. Po půl roce jsme se na to vykašlali a pak úplnou náhodou po usmiřovacím sexu po hádce, kdy jsme oba dva na dítě ani nepomysleli to najednou vyšlo. Říká to hodně lidí, vykašlat se na to když to nejde a nemyslet na to. Tenkrát jsem našla stránky modrého koníka a můžu říct, že holky co tu píšou mi hodně pomohli a pomáhají dotěď, protože mám komlikované těhotenství, ale všem držím palce a přeju hodně štěstí a zdraví do života. 😵 😵 😵

katka1313
9. máj 2012

Hm, my se tez snazime. Uz rok a pul a stale nic ☹ Uz jste nektera zacala uvazovat o ivf? Ja se pomalu zacinam bat, ze nam uz nic jineho nezbyva ☹

veronika164
9. máj 2012

Ahoj, nevešaj hlavu, poznám 4 baby, ktoré sa tiež snažili o detičky, keďže robím so zelenými potravinami, odporučila som dávkovanie a je to. Všetky 4 sú v požehnanom stave, nebolo to hneď, niektoré čakali 3 mesiace, iné pol roka, jedna dokonca rok, ale stalo sa. Ak chceš vedieť viac, pošli mi mail na veronika165@gmail.com A ešte jeden tip. Kamoška si robievala ovsený kúpeľ, keď nemohla otehotnieť, vyskúšaj. Veľa šťastia! 🙂 Podarí sa, neboj, takže do-otehotnenia!

veronika164
9. máj 2012

@blondatabruneta ahoj, aká je u teba príčina, že nemôžeš otehotnieť? A máš chuť skúsiť to so zelenými potravinami? Akurát som tu vyššie písala midu6, že sa to dá, hm? Aj tebe do-otehotnenia! Neboj, vyjde to

veronika164
9. máj 2012

@liliana30 Babule, veď tak prečo neskúsite zelnáče? Máme skvelé skúsenosti!

tatinka
9. máj 2012

@veronika164 co su to tie zelene potraviny?napis viac ..som zvedava....

sakrusa83
9. máj 2012

@blondatabruneta no ono je to dost možné... fakt, nepříla bych ti to vůbec, ale je lepší to vědět. Ještě jedna věc, když ti doktor napíše doporučenku, tak čekací doba na objednání na testy do Podol na imuno jsou 2-3 měsíce a pak čekáš měsíc na výsledky.... tak to moc neodkádej, pokud můžu radit. 😉

sakrusa83
9. máj 2012

@gitka20 jste stateční, tak dlouho... já nevím jestli bych se dříve nezbláznila....

bobi3
9. máj 2012

@lufinka83 my sme sa snažili 4 roky a prišlo to práve vtedy, keď som sa na to už vykašlala. Hlavu hore, pozitívne myslieť a hlavne nemyslieť na to!!! Držím palčeky 🙂

tweetinka.co
9. máj 2012

ahojte.. pridavam sa (aj ked nechtiac) do tejto temy.. My sme manzelia takmer 5 rokov.. a celu dobu, co sme spolu som nebrala antikoncepciu.. posledny rok sa intenzivne snazime a stale sme len dvaja. 😖 obaja sme zdravi, vsetko vraj v poriadku.. v januari sme prisli o "fazulku".. ale stale sa pokusame a nevzdavame to... Tak vsetkym drzim palce a dufam, ze sa uvidime vteme, kde uz budeme vediet termin 😅

veronika164
9. máj 2012

@tatinka ahoj, som rada, že sa zaujímaš 🙂 ďakujem Je to zelený jačmeň a chlorellka pyrenoidosa. V jednoduchosti a krátkosti povedané ide o dve potraviny, ktoré dokážu zozásadniť náš prekyslený a priotrávený organizmus tým, že mu dodajú všetky potrebné živiny a vitamíny, pričom naštartujú imunitu a tá spustí samoliečenie vlastného tela. Je jedno aká choroba, aký problém, snáď neexistuje nič, s čím by si neporadili. Úžasná vec, nie? Príčina, prečo žena nemôže otehotnieť je rôzna, individuálna u každej ženy. Keďže mňa tieto dve vecičky presvedčili o svojich účinkoch, začala som ich ponúkať ďalej a verím, že ak by si chcela, určite ti pomôžu. Ak by si chcela podrobné info, môžeme pokecať súkromne, napíš mi na veronika164@gmail.com všetko, čo chceš vedieť.

lufinka83
autor
10. máj 2012

@bobi3 no tak gratulujem 🙂 po štyroch rokoch? my bojujeme vyše dvoch rokov a momentálne mrcha stále nikde..ešte som si nerobila test...stále sa bojím sklamania aj keď muž tvrdí,že aspoň budeme vedieť na čom sme...neviem sa k tomu dokopať... :-/

bobi3
10. máj 2012

@lufinka83 tak držím moc palčeky, aby to práve teraz vyšlo!!! a prajem veľa sily 😉

bambi2
10. máj 2012

ahojte, nam sa sice podarilo 2x hned na prvy sup ale nedopadlo to dobre... tak davam robit testy a nahodou som sa dostala k tomuto clanku http://najmama.aktuality.sk/clanok/227150/po-tr..., je o tom aj extra tema zalozena na mk- reflexna terapia ak by ste chceli diskutovat...
ja idem dnes prvykrat a 1 kocka z tej temy tiez. tretia ide neskor. a sme strasne zvedave ako to dopadne, kedy sa nam podari znovu... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre