Stále sa nám to nedarí

lufinka83
29. júl 2009

stále len /. ☹ ako to zvládate...ja už nemôžem...každý mesiac si myslieť,že sa to podarilo a zasa nič ☹ som z toho na nervy... ☹

pancuska
20. mar 2013

@mb85 ahoj,nemohla som najst temu kde sme si pisali 🙂 tak ako sa mas? pozeram ze uz 20tt ako to rychlo leti...a uz vies co to bude? my budeme mat dievcatka len teraz sa musim liecit lebo som dostala silny zapal posvy ani neviem kde,ale zapaly sa na mna lepia takze nic nove len som ohrozila babinka!! mohla mi zacat odtekat plodova voda a musela by som ist lezat do nemocnice! vysledky testov mame ok,teraz nas caka este ten na glukozu....este sme ani na 3D neboli,ze sa musim najskor vyliecit....

mb85
20. mar 2013

@pancuska ahoj , to je uažsné takže dvě cácorky 🙂 já to ještě nevím, jdu příští uterý na velký ultrazvuk, tak snad se nám malé ukažé, chápu ty problémy, se záněty já to mám pořád dokola taky a furt přeléčuji aby jsem mimčo neohrozila, v těhotenství jsme na to prý náchylnější

mata67
20. mar 2013

@nory31 Tiež by potešili tipy na prežitie toho nechutného čakacieho obdobia :(((((

pancuska
20. mar 2013

@mb85 to fakt? aj ty to mavas? a co na to pouzivas? takze buduci tyzden ten velky ultrazvuk? tak to uz budes vediet co nosis pod srdieckom 😉 ale ved to nie je podstatne hlavne nech je mimco zdravucke!!

mb85
20. mar 2013

@pancuska ted mě léčil macmirorem v tabletách na polikání a zavádění a ještě jenamazol mast,ale i tak mám pocit že to mám zpět a to se jen sprchuji do vany ani raději nelezu, no to že mi řekne co čekáme je jen třešnička na dortě,důležité je aby mimi bylo v pořádku a co tvoji maličké obě jsou v pořádku?

pancuska
20. mar 2013

@mb85 tak to si myslim ze v tehotenstve sa toho uzivat vela nemoze,lebo aj mne dal ten macmiror complex ale cipky a rosalgin vyplach no pocitam ze si nieco budem musiet davat uz furt.... a zacalo mi to vytokom,vsade som citala ze to je normalne tak som to neriesila ale postupne sa zacal zosilnovat a ked uz ani intimka nestacila tak som utekala k dr....ale inak babinka su v poriadku....jedno je vacsie a druhe mensie....uz mam brusko ako zena v 7-8mesiaci pri jednom!!a pribrala som 9kg,z toho mam najvacsiu depku lebo mi to ide akosi rychlo hore a stravujem sa rovnako....

mb85
20. mar 2013

@pancuska asi opravdu nám nemůžou napsat kde co pak samozřejmě ta léčba ani není stoprocentní,bohužel,důležitý je že helčičky jsou v pořádku,já přibrala taky už přes 9kilo a to jim taky stejně,a 10kilo před těhotenstvím z těch hormonů co jsem brala, takžeuž dávno je můj štíhlý pas pryč:D ale co by jsem neobětovala, pro mimi , myslím,že s třemi dětmi to pak půjde dolů samo

pancuska
21. mar 2013

@mb85 tak to mas ako ja .... tiez som nabrala nie 10 ale 14kg pred tehotenstvom a tak to ide hore.... no myslim ze ked budem mat doma dve naraz tak to pojde lahsie dole ... 🙂 ale sak muz si nestazuje 😉 a aj chodis do prace?

mb85
21. mar 2013

@pancuska no myslím že budeš mít co dělat a já taky,pořád pracuji a budu až do konce , a po šestinedělí se budu vracet na pár hodin týdně, jsem kadeřnice , a ještě k tomu sama na sebe, takžesi musím udržet své místo a klientelu, a ty pracuješ nebo jsi na nemocenské?

pancuska
21. mar 2013

@mb85 jeeej aj ja som robila kadernicku!! 🙂 ale potom som odisla,nerobila som na zivnost a potom mi operovali chrbticu tak uz mi to neodporucaju!! a nebyva ti zle z tych farieb? lebo mne to teraz strasne vadi a je mi z toho zle tak som musela prestat farbit lebo mam take svoje stalice co strihavam a farbim no teraz nemozem lebo mi je z toho zle...teraz som doma na marodke aj kvoli tomu ze cakam dvojicky...a aj kvoli tomu ma nechal ze som v robote robila na 3 smeny a obcas dvihala.... taky material....

elinor42
27. mar 2013

@lufinka83 @marecek1 ahojte baby, tak ako sa máte? Dlho som tu nebola. A @lufinka83 gratulujem ti k malému, je krásny.

marecek1
27. mar 2013

@elinor42 ahoj 🙂 celkom v pohode. tehotná síce zatial nie som, ale dúfam, že čoskoro budem - nedávno som bola na hysteroskopii, pri ktorej mi rovno aj skontrolovali priechodnosť vajcovodov, brali nejaké vzorky, všetko ok, už len sa snažilkovať.

a ty ako? fotečku s malým máš krásnu, rastie ako z vody ten tvoj drobec...

elinor42
27. mar 2013

@marecek1 tak sa len pekne snažte, nech čoskoro oznámiš dobrú správu. Malý rastie, máš pravdu. Už sú nám malé veci aj na 9 - 10 mesiacov. Neviem po kom bude. Na tej fotke má malý 4 mesiace a vlastne už máme 8.

lufinka83
autor
28. mar 2013

@elinor42 ahojky...no máme sa dobre...malý cez deň nechce spávať ale v noci pekne spí,tak chodím spávať sním 🙂 už by som chcela aby bolo teplo,lebo z toho počasia ma fakt poráža...tvoj drobček je zlatučký..už veľký fešáčisko 🙂

@marecek1 dúfam,že hysteroskopia dopadla dobre..budeme držať palčeky 🙂

elinor42
28. mar 2013

@lufinka83 to my nespíme ani v noci. Akurát nám idú prvé zuby, ale ešte to celkom dobre zvládame. Len si ma vyžaduje trochu viac. Ale tak máme to, čo sme veľmi chceli. Takže neľutujem ani jednu prebdetú noc. A vlastne sú to všetky od narodenia.

lufinka83
autor
28. mar 2013

@elinor42 no my cez deň spíme len na rukách alebo v kočiari ( aj to poslednú dobu len pol hodku). Ako to bolo u vás s kúpaním? My to tu máme za trest, malý pokaždé plače ako keby sme ho z kože drali 😒

elinor42
29. mar 2013

@lufinka83 no môj malý nechcel byť v kočíku, takže som si kúpila šatku a šatkovali sme sa a vlastne aj doteraz. Odkedy som si kúpila šatku, tak za 2 týždne nám prešli aj koliky. A s kúpaním to bolo ako u teba. Strašný plač. Tak sme to poriešili tak, že ja sa najskôr osprchujem a potom napustím vaňu a manžel mi donesie malého a kúpeme sa spolu. Odvtedy sa malý vody nebojí a môžem ho aj ošpliechať, proste nič. Zabralo to na 100 %. Vyskúšaj to aj ty. Ináč sa to odporúča aj vo vzťahovej výchove.

jaruska12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mb85
4. apr 2013

@pancuska ahojky tak jak se máš ty a holky, doufám,že vše v pořádku, já opět zánět, takže mast a čekám na výsledky jestli ještě něco bude ddoktor nasazovat, no a jinak čekáme chlapečka Alexandra

mb85
4. apr 2013

@pancuska jinak mě barvy vůbec nevadí, takže pracovat budu až do konce , než budem dva🙂 no a pak budu po šestinedělce na částečný uvazek jen na objednání

pancuska
9. apr 2013

@mb85 jeeej budete mat chlapceka??? 🙂 🙂 🙂 🙂 a ten zanet mas z coho pre pana?? ved aj mne sa zda ze sa mi to zasa vracia lebo som bola chora a zrejme z tych antibiotik.... a aku mast si na to davas? normalne na predpis v lekarni?

mb85
9. apr 2013

@pancuska jj budeme mít chlapečka, no nevím z čeho mám zánět, furt se to vrací ted mám dafnegyne, nebo tak nějak se to jmenuje ,ale minule jsem měla jenamazol a ten je bez předpisu,a k němu macmiror, jdu zítra do poradny tak uvidíme, co našel doktor ve stěru, tak uvidíme jestli mi ještě něco napíše, ale ani se nekoupu jen sprchuju a furt to mám dokola a to nosím i bavlněné prádlo, prostě nevím,ale beru jen to co mi napíše lékař

pancuska
10. apr 2013

@mb85 ja idem v piatok k dr tak sa ho na to opytam a nech mi urobi hned aj vyter.... lebo som si to vsimla od pondelka a tak si robim vyplach s rosalginom aspon zatial.... ja si myslim ze to mam zrejme z tych antibiotik po chripke,lebo mi to zasa zacalo az po tej chripke.... tiez ani sa nekupem ani nic len som doma.... asi si zrejme musime davat pozor aj na verejne wc....uz aby boli deticky na svete 😉

krissy1
10. apr 2013

Ahojte,chcem pocut vas nazor: mozem byt tehu ak:
posledny menzes som mala 19.3.2013
skusali sme od 25.3. - 30.3.
mala som nejake tie priznaky,co pisu vsade,ale test mi stale ukazuje /
je este skoro na tehu test?
Dakujem

zuza01
10. apr 2013

@krissy1 Na test je podle mě brzy. A příznaky moc neřešte, to si tu vzájemně vsugerováváme 🙂

mb85
12. apr 2013

@pancuska tak já dostala antibitotika mám zánět močových cest a v pochvě kvasinky, no máš pravdu už aby to bylo, ty se dočkáš dříve 😉 , mě se zatím ani nezkracuje čípek , jen mi tvrdne bříško tak beru magnesium

pancuska
12. apr 2013

@mb85 no pekne!!! Ja som bola dneska tiez u gyn a povedal ze vnutri nic nemam a to vonku to su asi dozvuky este z toho zapalu tak mi dal nejaku vaginalnu masticku.... tiez sa mi ani krcok -cipok nezkracuje ani sa neotvaram a tiez beriem magnezium 🙂 😉 vraj toto zeny v tehu mavaju ale inak je to strasne ked je zena tehotna a musi mat este aj taketo problemy ze? aj sa ti to nejako prejavuje?

pancuska
12. apr 2013

@krissy1 ahoj.. no moj nazor!! ono by bolo dobre zistit kedy mavas ovulaciu a vtedy mat sex a hlavne aj den po ovulacii pretoze cim viac a casto budete mat sex tym viac sa spermie oslabuju a je tam mensia pravdepodobnost...... vela zenam pomohli tie ovulacne testy!! no a tehu test by ti uz na 27dc a vyse mal ukazat ci uz je to tam alebo nie ale skor si myslim ze neukaze lebo ono to chvilku trva kym sa to tam uhniezdi a tak.....na priznaky je este skoro ,to byva vacsinou az po vynechani menzesu....takze drzim palce aby si sa dockala ciarok dvoch!!! //

mb85
13. apr 2013

@pancuska no celkově je těhotenství náročné:D no já díky zánětu močových cest jsem furt na záchodě, ale jinak nemám pocit, že by se to nějak projevovalo, jen mě zaráží, že se to pořád vrací, dostala jsem i ty lactobacili ,až doberu léčbu tak je budu užívat , prý aby se to nevracelo, tak jsem zvědavá jestli to pomůže. Mě akorát přitom tvrdnutí břicha i dost bolí, jsem čekala že se mi bude ten čípek zkracovat ,ale zatím nic. U syna jsem to měla taky a pak jsem ležela měsíc na udržování těhotenství v nemocnici, ale tehdy se mi čípek zkracoval a rodila jsem o měsíc dříve,ale naštěstí vše dopadlo dobře 😉 Jinak mě neskutečně natékají nohy , už mi nejdou vidět ani kotníky, a prý se mi dělají křečové žíly, tak po léčbě dostanu zase nějaké prášky na to , mám pocit ,že tohle těhotenství celé beru jen tabletky 😒

mb85
13. apr 2013

@krissy1 já měla sice příznaky dřív než před vynecháním menstruace,ale taky sem už měla na testu dvě čárky, ale testovat před menstrucí je brzo jen zbytečně budeš zklamaná, počkej do menstruace a pokud to nedostaneš tak si test udělej,některé příznaky žena na sobě vidí a přitom těhotná prostě být nemusí

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre