Stále sa nám to nedarí

lufinka83
29. júl 2009

stále len /. ☹ ako to zvládate...ja už nemôžem...každý mesiac si myslieť,že sa to podarilo a zasa nič ☹ som z toho na nervy... ☹

mojusinka
27. jún 2013

@consti Tak to ti gratulujem a dakujem za pozbudenie 🙂 no mne sa posledný polrok dosť zmenil cyklus niekedy mám 28 dnoví a niekedy 33 dnoví a myslím že ovuláciu nemám už dosť dlho,ale ked mám dostať menštruaciu tak v ten deň mám taký pocit mokra a mám dosť riedky a priesvitný hlien a potom na to polhodinku začnem krvácať tak neviem či práve v tedy začnem ovulovať alebo je to kôli tej mrche 😒

consti
27. jún 2013

@mojusinka A chodíte teda někam do CARu? Tam by měli vysledovat jestli ovulace probíhá. Nicméně rozmezí 28-33 dní podle mě není nijak tragických 😉.

mojusinka
27. jún 2013

@consti nie nebola som tam, to mi povedal aj doktor že to nieje také hrozné ale pred tým som nikdy nič také nemala vždy som mala na den a na hodinu ms ale myslím si že je to aj stres dost ho prežívam kôli tomu že nevieme mať naše vytúžené bábo 😒

consti
27. jún 2013

@mojusinka No on ten stres ti asi taky nepřidává, to je možné. Pokud se vám tak dlouho nedaří, tak bych opravdu začala chodit někam do centra. Třeba budete mít jen nějaký malinký problém a půjde to snadno vyřešit, třeba bude stačit jen inseminace, to není takový zásah a miminka se dočkáte 😉 !!

mirus_123
27. jún 2013

@mojusinka Joj ja som na tom tak isto presne všetko ok ešte v pondelok idem na odber krvy a uvidime...Ja už tiež som zufala z toho. Snazim sa byt aj v pohode aj nemysilet na to ale ked každy mesiac dojde MS tak som s toho smutna velmi

mojusinka
27. jún 2013

@consti Ano má ist na spermiogram ked mne prídu výsledky o dva týždne tak sa uvidí dúfam že bude všetko ok a dočkáme sa 🙂

mojusinka
27. jún 2013

@mirus_123 Tak držím palce nech máš všetko ok no ja to poznám každý mesiac plačem a manželovi tiež vídu slzičky ked mu oznámim že sa nám to nepodarilo,no nemyslieť na to sa nedá každý mesiac si robím test či sa nám to náhodou nepodarilo,no ale dúfam že raz mi ukáže // a budeme štastní držím palceky nech sa vám to podarí 🙂

mirus_123
27. jún 2013

@mojusinka Ďakujem Ti 🙂 , aj ja Tebe. Snáď si tu už čoskoro napíšeme ze už čakáme babo 🙂 . S tým testom to dobre poznám aj ja stale skúšam či náhodou a potom som len sklamaná ale dúfam aj ja že už čoskoro budú // 🙂

mojusinka
27. jún 2013

@mirus_123 No dúfam že čoskoro budeme mať dobré správy obe 🙂

trulinka
29. jún 2013

@mirus_123
Ahoj ako dlho sa snazite o babo? My 1,5 roku a som z toho dost deprimovana. Chodime uz aj do CAR-u.

tiumen
29. jún 2013

@trulinka ja som otehotnela po 1,5 roku 🙂

trulinka
29. jún 2013

@tiumen
ahoj, tak to ti blahozelam 🙂 a podarilo sa ti to uplne prirodzene?

tiumen
29. jún 2013

@trulinka prirodzene a bez liekov. V júni som mala ísť na endokrinologiu kvoli vysokemu prolaktinu a namiesto toho som sla v juni na 1.tehu poradňu 😉 ale 1vec sme používali denne, gél conceive 🙂 moje tehotenstvo je taký malý "zázrak" lebo som otehotnela v období keď som mala mať ms 🙂

trulinka
29. jún 2013

@tiumen
Tak to ti gratulujem 😉

tiumen
30. jún 2013

@trulinka ďakujem. Treba sa hlavne nesledovať keď ste obaja ok..

mb85
10. júl 2013

@pancuska ahojky vůbec nevím jak to s tebou vypadá, je všechno v pořádku už jsou holky na světě?

ratatooy
10. júl 2013

@trulinka mi se snažily 3roky mezi tim jedno mimideložni tehu pak sme šly do caru a po 3mesicich sem byla tehu

cukrik580
10. júl 2013

Ahoj baby...nam sa nedarilo 5 rokov a 5 mesiacov...nasadila som si femibion800 manzelivi selen+zinok+vitaminE a mali sme vypocet od dr.jonasa a za dva mesiace sme otehotneli 😉 drzim vam vsetkym pasticky 😉

pancuska
10. júl 2013

@mb85 no ahojky 🙂 ja ti uz prosim ta nemam vobec cas na net..... lebo sme uz na svete 🙂 no trosku skor .... podarilo sa mi v neukoncenom 36tt ....dneska by som bola v 38tt a mala by som sekciu,takto ich mam uz 2 tyzdne pri sebe 🙂 len mi v noci 23.6. odtiekla plodova voda,kontrakcie kazde 3 min a tak sme utekali a hned mi urobili sekciu .... Natalka bola prva a mala 2500g a 45cm a Terezka bola druha a mala 2330g a 46cm ,v nemocnici sme boli 10dni lebo mali miernu zltacku....a tak si bacujeme doma a pomaly si zvykame na to ze uz neviem ani co je spanok 🙂 ako nemozem povedat ze by boli nejak zle ,vacsinou ked su napapane tak spinkaju ale krmit dve naraz je sranda.... a este mam aj menej mliecka,chcela som mat viac no v porodnici mi ich naucili na umele a tak musim dokrmovat.....a ty sa mi ako mas???

mb85
11. júl 2013

@pancuska tak to je super hlavně že jste v pořádku no ja mam rizikovku od 27 tt ale naštěstí ještě držíme jen jsem musela skončit v práci jinak by se maly narodil dřív .mam se jak kdy myvam často bolest i ale naštěstí se to zatim nerozjelo dneska mám první kontrolu v porodnici tak uvidím co mi tam řeknou. Holčičkám přeji hodně štěstí a zdraví do života a tobě pevne nervy🙂 dulezite je že jste v pořádku jsem se bala ti napsat jestli se něco nestalo ale vidím ze je vse v naprostem pořádku; )

moschino1986
11. júl 2013

ahojte baby, chcela by som sa pripojiť k debate...no my sa už v auguste budeme snažiť už 2r.. a stále nič. Každý mesiac si človek myslí, že už to príde a nič...stále nádej a sklamanie za tým. Teraz konečne som sa cítila inak ako pominulé krámy. Som celá zmätená, pretože som nedostala krámy a posledné cykly čo som mala boli 28-29dňové a teraz nič krámy neprišli. Mávala som dlhé cykly, ale nejako sa mi to upravilo. Posledná MS bola 07.06. Včera som si spravila test, pretože som to už nemohla vydržať. Ale spravila som si ho večer - smola 1/. Najskôr pred 2-3 týžd. ma začala neskutočne páliť záha, potom bolesti na pravej strane pri vaječníkoch. Teraz to nie je už také bolestivé, ale v podbrušku ma bolieva. Aj som taká, že chránim si bruško - nedovolím sa priblížiť nikomu - myslím deti, pretože robím v MŠ a oni ma stále objímajú. Mávala som aj taký pocit, že ma ide napnúť, ale prešlo to. Včera ma zase boleli kríže, ale nemala som žiadne príznaky ako keď mám dostať krámy. Neviem čo si mám o tom myslieť. Dnes som poslala priateľa, aby mi kúpil ďalší test. Zajtra ráno sa budem znovu testovať, aj keď viem, že by som mala zabehnúť za doktorom. Už som bola šťastná, že niečo možno z toho bude, keď neprišli. Má niekto podobný problém??

adulik76
11. júl 2013

@moschino1986 zbytočne sa nepozoruj, choď k lekárovi a hotovo. Ja som nemala žiadne príznaky ani prvýkrát, ani teraz. Máš potom plané nádeje a je to o ničom. Potom to sklamanie je o to väčšie. Keď som videla, že naše snaženie k ničomu nevedie a ani lekár ma moc nepotešil, nakoľko som mala PCO, tak sme sa vrhli na to, čo ponúka dnes moderná medicína, absolvovala som všetko možné aj nemožné a skončili sme pri IVF. A vďaka tomu máme dnes krásnu a zdravú dcérku a synátora na ceste 😀 😀 😀

moschino1986
11. júl 2013

@adulik76 máš pravdu:D treba brať čo ponúka medicína...

cukrik580
11. júl 2013

@moschino1986 mne vysiel testik najprv negativny a ked o tyzden ms stale nikde tak som testla zase a vyslo to...a trvalo to 5 rokov a 5 mesiacov...takze nadej je tu stale a treba verit ;) zelam ti aby to cim skor vyslo 😉

moschino1986
11. júl 2013

@cukrik580 jeeeeeeeeeej to je milé: D dakujem. Prajem všetko naj naj, nech sa všetko vydarí. no dúfam, že nedostanem mrchu jednu. Nikdy som nemala takéto bolesti ako pred týždňom. Len v podbrušku cítim takú bolesť, pichanie mierne.

franzziska
11. júl 2013

@moschino1986 a jako dlho sa snažíte?

moschino1986
11. júl 2013

@franzziska no už v auguste budú 2r.

franzziska
11. júl 2013

@moschino1986 no ja to mam vyse 2 rokov...tiez sa mi to vobec nepohlo

moschino1986
11. júl 2013

@franzziska myslis tie bolesti?

tiumen
11. júl 2013

@moschino1986 ja som mávala tiež kadejako mrchu, niekedy meškala pár dní niekedy aj mesiac 😀 po roku snaženia mi dr spravila hormonalny profil a zistilo sa že mam o dosť zvýšený prolaktín - ten sa tvorí tehotným a dojčiacim. A preto sa nám nedarilo a meškávala mi ms.. Na endokrinologiu som bola objednaná na jún, len som sa tam už nedostavila, pretože v júni som mala 1.tehu poradňu 🙂 takže som si tak trochu v tej dobe vsugerovala že nemôžem otehotnieť a keď mi ms meškala a mala som tehu priznaky (precitlivenosť, bolave prsia) tak som si zo srandy spravila test a hneď tam boli // ! Takže pomôže nesledovať sa 😉 a dokopy sme sa snažili 1,5 roka a dnes som už v 18tt 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre