Stále sa nám to nedarí

lufinka83
29. júl 2009

stále len /. ☹ ako to zvládate...ja už nemôžem...každý mesiac si myslieť,že sa to podarilo a zasa nič ☹ som z toho na nervy... ☹

aduskatt
21. nov 2011

@janielik87 ja som napodiv v pohode....vcera mi bolo smutno.uvidime, co bude dalej

janielik87
21. nov 2011

@aduskatt ja som tiez relativne bola, ale nejako to na mna zas dolieha...ze bolia ma krize aj prsia z liekov uz druhy cyklus a ani len ovula z toho

aduskatt
21. nov 2011

@janielik87 ja som si myslela, ze to rzohdnutie budem niest tazsie.....ale zatial klud.mozno ma to chyti dalsi cyklus cez ovulku

janielik87
21. nov 2011

@aduskatt :/ to ma mrzi moja, tak budem drzat palce, nech sa usmievas 🙂

aduskatt
21. nov 2011

@janielik87 dakujem🙂) zatial sa napodiv citim byt v pohode🙂

janielik87
21. nov 2011

@aduskatt nech ti to zostane a presvetlujes tu nam depkosom temne dni 😉

majinka1981
21. nov 2011

Chce to neřešit a ono to přijde samo. U nás to vyšlo skoro po roce. Držím palečky. 🙂

aduskatt
21. nov 2011

@majinka1981 niekedy to samo nepride aj ked to neriesis🙂
@janielik87 rozkaz🙂)

janielik87
21. nov 2011

@aduskatt konecne ma dakto aj poslucha :D :D

aduskatt
21. nov 2011

@janielik87 lebo je to pre dobru vec🙂))

janielik87
21. nov 2011

@aduskatt :D :D ved aj inokedy je to pre dobru vec

aduskatt
21. nov 2011

@janielik87 to ja uz neviem🙂)

pancuska
22. nov 2011

@janielik87
@sal80
@marecek1 no dobre stavim sa a mozme si kludne pisat a som zvedava ktora z nas napise prva,ze je tehu,uz teraz sa tesim kto mi z vas napise 😉 lebo ked ma kazda z nas schopnost privolavat tehulkolstvo tak si ho privolame navzajom!!! 😉

pancuska
22. nov 2011

@sal80 som rada ze si mozem pisat s niekym zo zahranicia a dokonca mi rozumie 😉 je naozaj pravda ze je zbytocne chodit k vestkyni.....no mam kamaratku ktora uz bola u 10 vestkyn a to nehovorim o tom kolko minula penazi,poslednu si aj nahrala na mobil,ale vraj jej vobec nic nepovedala len svoj datum narodenia....len som zvedava ci sa jej to splni.....ale trochu ma aj mrzi ze sa vam nedari,je to predsa strasne dlha doba,mas moj obdiv a chcela by som byt taka silna!! 😉 ale aj tak sa cudujem,vsade na MK tu citam ako su v CR najlepsi dr a centra a tak sa cudujem ze aj tak sa najdu vynimky..... a co vas caka dalej?

pancuska
22. nov 2011

@marecek1 ano mala som mimomaternicove tehu,bola som stastna len par dni ze to konecne vyslo ale za par dni som zacala krvacat a ked som utekala k dr nic tam nevidel no dufal ze mi hrozi len potrat....no ked som dostala bolesti a teplotu modlila som sa len aby mi pomohli a nech to uz konecne prestane....potom som bola v nemocnici 5dni ale nic mi nerobili len mi ruky dopichali lebo ja mam vrodenu trombofiliu a hned ako mi stuplo HCG tak mi netiekla krv a potom som bola 4dni v nemocke a uz mi urobili laparku,2 mesiace som bola na PNke....no co sa tyka clostyllu myslim ze vedia co robia a tak tiez neriesim,ja som teraz zmenila gyn a ten mi ho tiez dal ako gyn pred nim....asi aj podla tvorenia folikov a cyklu......inak bola som raz u tej "Anky" Kopacova sa vola a byva vo Vrbovom mam na nu aj cislo ak by ste chceli....no bola som tam len raz ale to som este vtedy nevedela co vsetko ma caka.....bolo to este pred zistenim genetiky a stimulovanim s clostyllom...inak mam este recept od nejakej babicky z vychodu ak by si chcela napisem aky cajik...ja sa po nom citim len lepsie 😉 mozno by som mala viac verit 😉

pancuska
22. nov 2011

@marecek1
@yvi83 ano aj ja mam 30 ale zaciatkom decembra ma caka silna 31 😉 a pocity ? raz je dobre a raz depka....to je asi vekom 😎

sal80
22. nov 2011

@pancuska Nejak mi neni posledni dobou moc fajn...prijdu jindy, slibuju.

pancuska
22. nov 2011

@sal80 tak sa ponahlaj.....skor ako pridu Vianoce 😉 bude najkrajsi darcek pod stromcek 😎

marecek1
22. nov 2011

@pancuska že si raz hore/dole s náladou, určite nie je len vekom - predtým, ako sa nám narodil synátor, som mala tiež všelijaké zdravotné problémy, ani sa mi na to už nechce spomínať, trvalo, kým sme sa dopracovali k šťastnému koncu... a to som mala o pár rôčikov menej... jednoducho keď to nejde, môžeš mať aj 20, aj tak si zdeptaný.
ale dúfam, že máš pravdu, že si privoláme vzájomne tehotenstvo, keď už na iných máme také zázračné účinky 🙂 🙂 🙂

janielik87
23. nov 2011

@marecek1 tak to verim :D :D to bude privolavanie 🙂

yvi83
23. nov 2011

@pancuska ale neboj....teraz je doba ze niektore v takom veku ako my este ani neuvazuju nad tehu ...takze my sme na tom este super 😉

ninka.b1
23. nov 2011

jasne nieje to vekom 😀 ! je to tym čakanim na uspech 😉

@marecek1 a už začiname s tym privolavanim, či ako? 🙂

marecek1
23. nov 2011

@ninka.b1 no jasnačka 🙂 🙂 🙂 dnes večer hula-hula tanec v spálni. 😀

ninka.b1
25. nov 2011

Júúúúúúúj kočky dnes som bola kuknuť kamošku a jej malu,, aka je krááááásna!!!!!!!!
cela som s nej užasnena 🙂

pancuska
28. nov 2011

@marecek1 takze uz mas doma synceka? no aspon ze to....uz len to ze ho mas doma je znamenie ze pride aj druhe!!!! len chce to ten pravy cas.....dve moje kamosky teraz potratili a vraj kvoli atomke,tie babinka nemali v poriadku organy a tak niekedy normalne rozmyslam ze co nas este na tomto svete caka? 😉

marecek1
28. nov 2011

@pancuska áno, máme synátora 🙂 má 4 roky, je to moje slniečko 🙂 neviem si predstaviť môj život bez neho. tak rada by som mu ale zaobstarala bračeka, aby mal "parťáka" na hry, no dúfam, že čoskoro bude naše snažilkovanie korunované úspechom.

dnešný svet.. a jeho tragédie - to je kapitola sama osebe.

pancuska
28. nov 2011

@yvi83 to je pravda,mam znamu,ma 34r a az teraz zacali skusat no podarilo sa hned na druhy krat....a ked tak sledujem niektore baby ziju si stastne aj bez deti......no moja segra napr.ma smolu na chlapov a tak ma uz 36r ziadneho chlapa a ani dieta a je jej podstate dobre 😉

pancuska
28. nov 2011

@marecek1 moj bracho ma 3,5r syna a s takymi je uz aj celkom sranda,ked sa s nim hram cakam kedy zasa nieco zadrie.... 😉 a co by chcel okrem bracha pod stromcek? lebo ja neviem co tomu brachovemu mame kupit.....zeby si dala nejaky typ 😉

marecek1
28. nov 2011

@pancuska každú chvíľku by chcel niečo iné 🙂 🙂 🙂 🙂 je to ťažké, keď už má doma hračkárstvo, kúpiť niečo.

rozhodni sa aj podľa toho, čo synovca baví -
náš drobec si napríklad rád stavia z lega lietadielká, lode... takže už som mu prikúpila ďalšie lego.
dostane od nás aj knihy, lebo si radi spolu čítame rozprávky, tak som nejaké objednala cez net, tiež sme s mm rozmýšľali, že mu tento rok kúpime lyžiarsku výbavu, mm rád lyžuje/snowboarduje, tak by chodili spolu 🙂 a chystáme sa budúci týždeň na nákupy - ešte "vyrabujem" hračkárstvo - chcem pre neho nejaké parádne auto, tiež som chcela hrad s rytiermi, no uvidím, čo objavím 🙂

yvi83
28. nov 2011

@pancuska je to aj tak tazke v dnesnej dobe....ja poznam zenu kt. si dala dieta len spravit a je sama s nim a chcela by aj druhe...ci od toho isteho muza, to uz neviem 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre