Stále sa nám to nedarí

lufinka83
29. júl 2009

stále len /. ☹ ako to zvládate...ja už nemôžem...každý mesiac si myslieť,že sa to podarilo a zasa nič ☹ som z toho na nervy... ☹

pancuska
29. nov 2011

@marecek1 ale tie Vianoce su uplne ine ak je doma taketo male stvorenie a tesi sa z tych darcekov.....to my velkaci to uz je ina kapacita 😉
....ved uvidim,dame so segrou hlavy dokopy a nieco mu kupime,lebo ma aj sestricku tak treba aj jej nieco.....ale to lego to by aj bodlo,aj knizky su dobry napad,len musim mrknut aku este nema.....
inak ked vidim tvoj nick vzdy si spomeniem na mojho mm lebo on je Marek a volam ho Marecek 😉

marecek1
29. nov 2011

@pancuska to máš pravdu. niet nad tie rozžiarené detské očká 🙂 🙂 🙂 a tá radosť z darčekov 🙂 v podstate my s mm si kúpime niečo spolu, takže väčšinou žiadne veľké prekvapko sa nekoná, lebo napr. oblečenie si chce človek vyskúšať... sa teším veľmi-veľmi na vianoce zasa, už len preto, že budeme všetci spolu, žiadne vstávanie do práce a rýchlo-rýchlo do škôlky, a potom už len večer spolu.. takto sa budeme môcť venovať jeden druhému celé dni 🙂

pancuska
29. nov 2011

@yvi83 mne osobne by muz chybal vo svojom zivote,aj ked su niektori riadne svinky,myslim ze sa najde este aj par vynimiek......a zasa na druhej strane komu by som kupovala vselijake veci.....ja totiz strasne rada nakupujem 😉

pancuska
29. nov 2011

@marecek1 to sa tesi asi kazdy a bude Mrazik,Popoluska a pod........ale ja budem musiet urobit mensiu prestavbu obyvacky lebo sa mi nemesti stromcek 😉 ozaj pouzivate umely alebo zivy? 😉

marecek1
29. nov 2011

@pancuska máme veľký umelý, ale vždy aj buď malinký živý, alebo aspoň naaranžované živé vetvičky, aby sme mali prevoňaný byt ihličím 🙂 a vy?

pancuska
29. nov 2011

@marecek1 no ja som chcela umely ale pre pokoj v rodine musi byt zivy.....ale je pravda ze ta vona toho stromceka urobi uplne inu atmosferu......stromcek vybera mm a ja zasa zdobim tento rok chcem nejaku teplu farbu,mame svetlo kavovu sedacku a tmavy nabytok tak nieco k tomu.... 😉

pancuska
2. dec 2011

no kde ste vsetci????? 😉

pancuska
2. dec 2011

@pancuska no co ako sa mame? mm uz je doma? 😉

pancuska
2. dec 2011

@marecek1 no co ako sa mame? mm uz je doma? 😉 taka som zvedava ze som si to poslala sama sebe 😀

marecek1
2. dec 2011

@pancuska ahoj 🙂 nie, príde až neskoro večer 😉

l_e_n_o_c_k_a
3. dec 2011

bohuzial sa k vam musim pridat 😢 nedarí sa mi otehotniet 😢 v piatok ideme na spermiogram, snad to dopadne dobre...

zuzanecka17
3. dec 2011

@l_e_n_o_c_k_a ani nam leni ☹ kolko sa uz snazite?

l_e_n_o_c_k_a
3. dec 2011

@zuzanecka17 od marca 😔

zuzanecka17
3. dec 2011

No, my od aprila. Takze poznam ten pocit 🙂 a preco sa zatial nepodarilo?

lienkalienocka
3. dec 2011

ahojte, tak my sme uz zistili preco sa nam nedari 9 mes. zly spg. dufam ze to bolo len preto lebo bol muz chory a odzrkadlilo sa to tam. za tri mes ide znova a dovtedy papa vitaminy. ja sa dam aspon poriadne vysetrit nech to mame vsetko hotove. drzim vam palce 😉

krista1
3. dec 2011

@lienkalienocka Ahojky,můj manžel má taky špatný spermiogram,ale taky záleží jak,i to,že byl nemocný na to má vliv.Ale na to se nedá spoléhat,můj gynekolog mi řekl,že už dlouho neviděl dobrý spermiogram ☹ Ale i tak se dá otěhotnět,sice později,ale přece.Držím pěsti,ať máte štěstí

lienkalienocka
3. dec 2011

@krista1 na potvoru bolo aj v telke ze vela muzov je neplodnych. moj ma malo spermii a 96% umrtnost. pohyblivost 80% priamo vpred. tak dufam ze z toho nieco bude. ked nie tak umele to isti. to chceme vsak az ako poslednu moznost. dakujem, aj vam vsetko dobre 😉

marecek1
3. dec 2011

@lienkalienocka super, že sa u vás zistila príčina, ktorá sa dá liečiť. hádam sa vám čoskoro zadarí 😉

lienkalienocka
3. dec 2011

@marecek1 liecit ako liecit. ziadne lieky na to nie su. jedine vitaminy ale aj tie nemusia zabrat. ja vsak dufam ze aspon raz budeme mat stastie a staneme sa rodicmi 😉 a dufam ze to je jedina pricina, ze nemam este ja nieco v rukave 😠 aj vam nech sa zadari 🙂

lufinka83
autor
4. dec 2011

ahojte kočeny...ako sa téma rozrástla 🙂 to je super...
v piatok som bola u svojho "super" gynekológa stým,že v centre mi povedali aby ma poslal na laparoskopiu..a čo mi ten povedal??? normálne sa na mňa urazil,že som išla do centra sama od seba a že som nešla do centra, ktoré ma zazmluvnené (GYN - FIV)..no to som si vypočula..a že ohľadom laparoskopie mám prísť v polke januára... už ma fakt štve...som rozhodnutá ho zmeniť..on by stále len čakal a čakal...a ja sa chcem niekam posunúť a on mi toto robí...som zúfalná :-/
chcem sa spýtať...je 24 rokov málo na to ísť do centra?
** všetkým snažilkám prajem malý zázrak na Vianoce 🙂 **

pici
4. dec 2011

@lufinka83 ahoj vek nie je rozhodujuci, skor cas, ktory je venovany plodeniu.... po roku snazenia bez vysledku by mali nastat komplexnejsie vysetrenia ako spermiogram, folikulometria, hormonalny profil, prefuk vajcovodov, laparoskopia... podla toho aky vysledok tieto vysetrenia prinesu sa bud snazite dalej, alebo sa posuva do centra. kde odporucia na zaklade tychto vysetreni co dalej...

lufinka83
autor
4. dec 2011

@pici ja som po roku snaženia išla ku svojmu gynekológovi a ten nás poslal na spermiogram...každé tri mesiace pomaly rok v kuse...manželovi vyšlo,že má lenivé spermie..a čo sa môjho vyšetrenia týka..neurobil absolútne nič..preto som sa rozhodla ísť do centra bez toho aby to môj doktor vedel..veď predsa ja ho nemôžem nútiť a po každé prosiť o vyšetrenia... teraz to už sú dva roky...a som rada,že sme sa rozhodli pre centrum...len teraz potrebujem tú laparoskopiu aby sme sa mohli posunúť o ďalší krok ďalej...

pici
4. dec 2011

@lufinka83 ja som po roku isla k doktorovi , ktory mi povedal ze sa budeme vidiet asi castejsie.. to som este netusila ze ako casto to bude :D odvtedy som v jednom kole... do centra som isla uz ako hotovy clovek, nic navyse mi nemuseli robit, vysetrenia ako aj laparky dve som mala porobene... odid od lekara, ktory sa o teba nestara.

lufinka83
autor
4. dec 2011

@pici odchádzam...ako toto bola fakt posledná kvapka..ja aby som sa prosila lekárovi aby ma vyšetril..hrozné!

pici
4. dec 2011

@lufinka83 najlepsie co mozes spravit najst lekara, ktory ma zaujem vam pomoct...

elinor42
5. dec 2011

no baby, ja som dnes zažila ďalší šok. Robili mi hormonálny profil 22. dňa cyklu a teraz som volala za výsledky a vraj mám zníženú činnosť vaječníkov. Nechápem tomu, lebo keď sme boli v centre, tak mi povedala dr., že akurát som mala ovuláciu. A to mi viackrát povedal aj môj gynekológ. Takže k manželovmu zlému spermiogramu ešte aj toto. A mám ísť na ďalší odber krvi medzi 3 až 5 dňom cyklu a tá mrcha mi už neprišla 41 dní. Fakt neviem čo sa so mnou deje. Ako keby ma všetko odďaľovalo od vytúženého cieľa.

ninka.b1
5. dec 2011

@elinor42 ja by som to tak nebrala, že ta to odďaľuje ☹ aspoň vieš na čom si a čo treba riešiť,, čo s toho keď nevieš, že ti niečo je a iba by ti tvrdili, že je všetko OK a že treba čakať!? Ja viem, že je to na nervy keď sa pridávajú stále ďalšie komplikácie ale keď sa to upraví budeš k cieľu oveľa bližšie 😉 😉 😉

elinor42
12. dec 2011

sem už nikto nechodí? A ja som sa chcela pochváliť. Baby, som tehotná. Nemôžem tomu ani uveriť.

mattuliatko30
12. dec 2011

@elinor42 gratulujem 🙂))

andrejka_adg
12. dec 2011

@elinor42 to je super ... gratulujem 🙂)) ... pošli tehotenské bacilky aj ostatným babám, ktoré sa snažia a nedarí sa im ... možno to pomôže 🙂)))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre