Stále sa nám to nedarí

lufinka83
29. júl 2009

stále len /. ☹ ako to zvládate...ja už nemôžem...každý mesiac si myslieť,že sa to podarilo a zasa nič ☹ som z toho na nervy... ☹

ba_xyz
14. máj 2014

@marcelakarol
@valeriap
@mojusinka
Ahojte, skusili ste zmenit stravu, resp. zivotny styl? S manzelom sme pijavali ocistne caje: zihlava, praslicka a rebricek (mysi chvost) a dost sme pili zeleninove a aj ovocne stavy, najma s celerom, ten zvysuje potenciu...

satanka1
14. máj 2014

@valeriap je mi ľúto,čo si prežila,tiež som prišla o bábo v 9tt 4 dni po Vianociach,kedy sme to všetkým povedali ☹.
Ak ťa nečistili,tak sa kľudne snažte...bábo najviac zahojí dušičku...

valeriap
14. máj 2014

@ba_xyz ja som mesiac držala diétu proste cvičila papkala..len zdravé veci a v ten mesiac aj otehotnela 🙂 :( už začínam skúšať všetko možné 😝

valeriap
14. máj 2014

@satanka1 🙂 len ten pocit ..aj my sme to radosťou povedali každému .. :/ az na to ráno keď som dostala šok :( vôbec som nechápala...ale ako vidím 🙂 vám sa podarilo 🙂 Gratulujem a Veľa veľa zdravicka 🙂 každý vraví že ako rýchlo odišlo :( rýchlo bude druhé tak budem v tom.verit 🙂 a vieš na čo som prišla že budem verit na znamenia...mne sa veľmi páči meno Melánia ...ale.velmi stále som vravela manželovi že keď bude babo a dievča tak bude Melánia ...manžel našiel náramok s tým menom..a kúpil mi ju ..Stále nosila strazila..som.si ho..len teraz som na to prišla že v ten deň keď som začala krvacat..náramok sa mi roztrhal :( tak že ani neviem vrátiť na ruku :( že by stým malo niečo spoločné ? :(

valeriap
14. máj 2014

@marcelakarol :( ach to mi je ľúto :/ sú ľudia ktorý nevedie či je cit..poznám to ... ja hneď ...taká facka..by letela že až :D nemám také rada vôbec hneď by sa uvedomila..:D tak že nemusíme cakat ? Mám strach verte či nie ale o tom nechcem ani počuť ...neviem.preco ako keby by som sa bála otehotnieť pri tom babo chcem viac než čokoľvek iné :( chcem aby to už prešlo všetko ...

monipue
14. máj 2014

vale
@valeriap ahojky,hlavu hore,bude lepsie.my sme prisli o babo v novembri,bola som v 20.tyzdni,ale babo nam umrelo v 16.tyzdni,nikdo to nevedel,az ked som isla na sono,kde nam mali povedat,ze co to bude a zahlwsili nam najhorsiu spravu v mojom zivote,ze je mrtve,v tu ranu sa mi vsetko zosypalo,ale moj manzel ma podrzal a skusame zasa,ked sa podarilo rwz,musi to vyjst aj druhy raz,tak hlavu hore a sup-sup sa snazilkovat,bude dobre,neboj 😉

valeriap
14. máj 2014

@monipue och :( nie ...strasne je mi to ľúto :( si úžasná Že ešte ti mňa podporujes🙂 to ja teba by som mala :/ ja by som to nezvládla keby že už také veľké babo odišlo :( to už aj bruško rastie :/ asi by som bola blázinci :( určite ...mne toto stačilo na to aby som spadla na úplne dno :( ale Ďakujem 🙂 dúfam a verim a budem držať palce nech čím skôr podari 🙂 🙂 🙂 zo 💜 prajem 🙂

satanka1
15. máj 2014

@monipue aj sa zistilo čo sa stalo v tak vysokom týždni?

barbishkamiracle
15. máj 2014

Snažilky, zaktualizovali sme kurzy cvičení v malých skupinkách. A máme stále voľné miesto na náš pripravovaný seminar Plánujeme bábätko 🙂.

monipue
15. máj 2014

@valeriap dakujem,da8fam,ze sa nam zadari snad tento rok,tak rada by som uz drzala nejakeho drobca v rukachanuz,ale musime dufam. No uz som mala brusko celkom dost velke,ale co uz,este teraz mam kila navyse,tak som sa rozhodla,ze zacnem cvicit atd.
Takze musis len verit,ze sa to podari 🙂

monipue
15. máj 2014

@satanka1 awojky,no nakolko zijeme momentalne v UK,tak este stale zistuju co bolo pricinou umrtia,nakolko oni tu maju casu ako maku,tak este stale nic nevieme,tak cakame a cakame,je to hrozne stale cakat a stale nic nevieme,ale my sa nevzdavame a verime,ze sa nam podari mam maleho anjelika 🙂

satanka1
15. máj 2014

@monipue na nervy...držím palce

valeriap
15. máj 2014

@monipue ja som tiez držala diétu a cvičila potom som ostala tehu...ale idem ďalej 🙂 musim sa nejak zamestnať ...inak budem fakt blázon 🙂 dúfam že sa podarí budem držať palce 🙂 nech sa čím skôr podarí 🙂 😎

monipue
15. máj 2014

@satanka1 dakujeme 🙂

monipue
15. máj 2014

@valeriap dakujeme 🙂

pheobe007
19. sep 2014

@lufinka83 no veru......

jajakubo
5. nov 2014

My sa snazime uz vyse roka, a kazdy mesiac mam depresie a placem ked zistim ze mrcha ma navstivila zas. Zijem v zahranici a zatial som sa este nerozhodla ist po vysetreniach. Za prve je to vsetko velmi drahe, a potom sa bojim ze ked to vsetko zacnem riesim doktormi tak budem stresovat este viac lebo si sama sebe ako keby priznam ze mam nejaky problem.Ale cez leto ked som bola doma tak mi gynekologicka povedala ze rok je este v pohode a ze nemam stresovat. Ocakavam mrchu zajtra ale uz asi tyzden ma strasne palia prsniky (co som predtym nikdy nemala) a sem tam pobolieva v podbrusku, strasne sa mi kruti hlava,. Mam taky cudny pocit ze sa nam to konecne podarilo. Ale zas na druhej strane ja mesiac co mesiac verim ze som tehotna a nakoniec je stale len plac ze zasa nic. Aj by som si spravila test ale mam strach zo sklamania zas,raz. Myslite ze mozem byt tehotna?

hennka2
6. nov 2014

@jajakubo ... ahoj, chcem Ta len podporit, ja tiez cakam kazdy mesiac a taktiez kazdy mesiac to konci placom, takze nie si sama a je nas urcite velmi vela ... ak mas, skus urobit ten test, odpoved sa dozvies skor, ci neskor, aspon takto nebudes musiet cakat ... co sa tyka toho roka, tak gynekologicka ma pravdu, skuste este jeden rok a ked to nepojde, potom to zacni riesit ... mas pravdu aj ohladom tych lekarov, ja chodim teraz tiez na kliniku a poviem Ti, je to total stress ... vsetko je v hlave, to je alfa a omega .. odporucam este skusit ten rok a potom uvidite, zatial skusajte, jeden rok skusania nie je taka dlha doba .. my sa snazime uz 2,5 roka a nedari sa .. :(

maminkaocinko2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre