Stále sa nám to nedarí

lufinka83
29. júl 2009

stále len /. ☹ ako to zvládate...ja už nemôžem...každý mesiac si myslieť,že sa to podarilo a zasa nič ☹ som z toho na nervy... ☹

moschino1986
21. júl 2013

@h0sher a žena mala tiež všetko v poriadku?

sarkad2856
21. júl 2013

@mariankamk Ahoj,chci se zeptat ten hormonílní profil dělá moje gyndařka?Mám si o něho říct když se k němu nemá? Ona to moc neřeší 😒 Akorát nás poslala na genetiku

mariankamk
21. júl 2013

@sarkad2856 áno, treba to riešiť s ňou, trvaj na tom, aby ti ho spravila

sarkad2856
21. júl 2013

@mariankamk Děkuji,no už jsem zvažovala i najít si jinou doktorku,protože ona to něják nechce moc řešit 😒

mariankamk
21. júl 2013

@sarkad2856 skús to s tým hormonalnym u nej a ak by sa nerozhybala, bude lepšie ju vymenit...

sarkad2856
21. júl 2013

@mariankamk překvapuje mě jen že se snažíme takovou dobu a to by měla udělat ona a ne že si o postupu budu říkat sama 😒 ale asi to jinak nepujde

mariankamk
21. júl 2013

@sarkad2856 asi je to ten typ doktora, ktorý spraví preventivku a lieči mykozy... vyskusaj, ako zareaguje na tvoju žiadosť a podľa toho sa zariaď...

sarkad2856
21. júl 2013

@mariankamk No jasně a přitom jezdí pořád na nějáké školení tak by člověk řekl že bude zkušená,ale pravdou je asi opak 😒

h0sher
21. júl 2013

@moschino1986 uplne...mi sme sa snazili skoro 2 roky :D ale ked brala antinu 7 rokov,tak sme sa nemohli ani cudovat,viaceri nam vraveli, ale fakt na tom nieco bude,hlavne sme prestali na to mysliet,lebo furt sme isli do toho s tym,ze ideme plodit dieta a nie si to uzivat :D, zacal som to brat november/december....mozno aj to pomohlo tym beratom s chvostikom 😀

cukrik580
21. júl 2013

@moschino1986 vsetko ok.ale m nebol na spermiograme ale na specialnych vysetreniach sme neboli...zase silit som to nechcela...co sa ma stat.stane sa 🙂

mojusinka
22. júl 2013

Môžem sa opítat či niektorá z vás otehotnela ked používala Duphason? a ešte sa chcem opítat ked začnem brat lieky na šestnásty den cyklu či dostanem ešte v ten mesiac ms alebo iba na druhý no som trošku s toho dopletená a aj zúfalá dneska mi prišli výsledky ohladom plodnosti som uplne zdravá prosim poradite mi? má s tým niekto z vás skúsenosti? dakujem za odpovede 🙂

moschino1986
24. júl 2013

@mojusinka ahoj, mne sa to zatial nepodarilo a mala som pocit, ze priberám a doktor že nie určite nie z neho.

mojusinka
24. júl 2013

@moschino1986 Ahoj no tak to ma teraz zaskočilo trošku teraz som schudla 6kg a nechcela by som zase pribrat,to mi ani doktor nepovedal že môže stoho žena priberat ale mám to len na dva cykli tak dúfam že nepriberiem povedal mi že sa nám to do dvoch mesiacov má podariť a dal mi výpočet kedy mám ovulačné dni no ale velmi som tomu neverila ked sa snažíme už 4 a pol roka a nezadarilo sa 😒

moschino1986
27. júl 2013

@mojusinka no ja som bola na vyvolavacke a cakam kým skončia..berieme vitamíny, ktoré sme si naordinovali my a ešte mám ovulačné testy kúpené.

mojusinka
27. júl 2013

moschino1986 Na vyvolavačke?to kolko maš už ms ?no tak asi ich ani nezačnem brat kedže niesú dobre 😒

mojusinka
27. júl 2013

@moschino1986 prepáč za preklepy 😒

angelot89
27. júl 2013

@lufinka83 na fotce máš už jednoho prťouska, jestli se zdařilo bez problému, vidím problém v psychice. Vypni se nemysli na to, lehce se to píše ale veř, že když si dáš oraz miminko přijde ani nebudeš vědět jak 🙂

lufinka83
autor
27. júl 2013

@angelot89 ahoj...ja som do tejto témy prispievala ešte keď som nemala dieťatko 🙂 a áno, psychika zohráva svoju úlohu..🙂

janiju
28. júl 2013

Nabízím na prodej 2 úplně nové /nerozbalené/ balení FEM +
Dále mohu nabídnout 1 celé a 1 načatá balení prášku MACA - mohou užívat oba, ale spíše vhodnější pro muže
Účinně, ale opravdu účinně podporuje plodnost...po 3,5 letech se konečně podařilo 🙂
Bylinných preparátů jsem vyzkoušela mnoho a toto zabralo opravdu hned v prvním cyklu 🙂

mojusinka
30. júl 2013

ahojte baby tak od 2 augusta začnem brat Dhupaston ako som čitala na Fore vela žien vdaka nemu otehotneli tak už sa len snažilkovať a ked sa podarí ozvem sa dúfam že tam najdem visnívané dve // 😉

kristeenka88
31. júl 2013

@janiju zdravim🙂...mate jeste FEM+ na prodej?

janiju
1. aug 2013

ještě ano

moschino1986
5. aug 2013

Ahojte baby, čo máte nové?? ja zatial nič....tehotná nie som...snažíme sa ďalej, ale nechápem, že takéto jednoduché želanie neviem zatiaľ splniť svojmu priateľovi...

janicka85
6. aug 2013

ahoj holky nevěšte hlavu, má známá otěhotněla, když si koupila publikaci Neplodnost z www.cenap.cz a nechala se vést jejich radami, já tomu taky věřím, vše co radí je to přirozené a normální 🙂

mariankamk
7. aug 2013

ahojte, rada by som sa pridala, chcem si niekde najst stabilne miesto na pokec 🙂

lucusa13
15. aug 2013

cavte kocky derzim vam vsetkym palce ktroe sa snazite..aj my sa snazime uz pol roka..a tiez dufam ze sa to coskoro podari..vela ludi mam okolo seba tehu tak cim dalej tym viacej ma to berie.. :/ alesnad to dajako zvladnem..povie sa ze nemysliet ale nie vzdy to ide.. 😒 a fakt je ten ..ze tie co nechcu maju..akosi to priroda zle riadi mam ten pocit..

zuzuliak1981
15. aug 2013

Ahojte, ja som brala duphaston 2 mesiace po vyvolavacke ( po vysadeni HAK som 4 mesiace nemala MS). Sice som neotehotnela, ale upravil mi cyklus a teraz beriem uz 2. mesiac Inofolic, tak dufam, ze sa coskoro podari, momentalna MS uz piaty den len spinenie, tak neviem, co sa deje

lucusa13
15. aug 2013

ja mam praveze ms ako hodinky..akurta minuly mesiac mi 5 dni meskal asi prvykrat v zivote..a nic..uz som sa aj citila ze osm tehu..ale plany polach..

zuzuliak1981
15. aug 2013

@lucusa13 vravi sa, ze do roka sa snazit je normalne, ale mne sa to uz zda ako vecnost ☹ , aj nieco robite, ako meranie BT alebo ovulacne testy?

katulienka31
19. aug 2013

ahojte baby, neviem ako vy ale ja mám desať ročnú dcéru, desať rokov nič a teraz ked som v decembri 2012 užívala detoxikačnú kúru Neera od madal balu som otehotnela a sestre sa stalo to isté, po užívaní tejto detoxikačnej kúry otehotnela a už má dvojročného syna

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre