Stále sa nám to nedarí

lufinka83
29. júl 2009

stále len /. ☹ ako to zvládate...ja už nemôžem...každý mesiac si myslieť,že sa to podarilo a zasa nič ☹ som z toho na nervy... ☹

kaczenka01
6. jún 2013

My se snažíme a pořád nic už jsem uplně vyřízená z toho☹ všichni kolem mě s mimi a nebo těhotní ☹

ratata
8. jún 2013

Ach jo, my se snažíme od lonského srpna a pořád nic. Jsem z toho zoufalá ☹
Na Adélku jsme čekali skoro 3 roky. Byli jsme před těmi 4 roky na různých vyšetřeních a vše ok. Měli jsme 5 inseminací, měla jsem jít ještě na jednu a já zjistila, že jsem těhu. Už jsem s tím nepočítala. A ted se to zase nedaří.

kasa
8. jún 2013

@ratata nám taky ne,snažíme se už rok,malý má 3 roky a máme ho taky po inseminaci,nám se zadařilo tehdy na 2 pokus,ted uvažuji ,že půjdeme do toho zase,ale trošku mám přece jen strach už mám 35 let a přítel 43,a zdraví není ideální.

koralovka
8. jún 2013

@lufinka83 Blahoželám 🙂

koralovka
8. jún 2013

@kaczenka01 Nevzdávajte to, kamarátka prirodzene otehotnela po 5 rokoch snaženia sa

ratata
8. jún 2013

@kasa no právě. Mě letos bude 34 a přitelovi 38. Já vím, že to je hodně o psychice. Jenže ono na to nemyslet nějak nejde ☹ Každej měsíc doufám a nic...

lufinka83
autor
8. jún 2013

@koralovka ďakujeme 🙂

monyna83
9. jún 2013

@kaczenka01 Ahojky, přesně..nic nevzdávej...My se s manželem snažíme už přes 5 let. Musím uznat, že 24.6. už jdeme do CAR, prvně, nevím, co nás čeká, co se bude dít...Ale touha po miminku je tak obrovská, že už se svěřím odborníkům...

kaczenka01
10. jún 2013

@koralovka Já už ted jsem z toho mimo... a kdybych měla čekat 5 let tak nevím co bych dělala ale děkuji

kaczenka01
10. jún 2013

@kaczenka01 děkuji za odpověd. A držím palečky at Vám to výjde.

Já jsem zoufala už ted. Ale je to přesně tak že když se snažíte a čekáte každy mesíc že jste v tom tak nic a když to nečekáte tak to přijde ... Mamča říkala že se nám to možná povede na dovolené ale to je až v řijnu ..

koralovka
10. jún 2013

@kaczenka01 To bol príklad na extremny pripad..niekedy to proste nejde a treba to rešpektovať a čakať, nemysleť na to a žiť zasa jeden pre druheho a pride to samo

koralovka
10. jún 2013

@kaczenka01 Aj kalendar od Dr Jonáša zaberá

kaczenka01
11. jún 2013

@koralovka
Děkuji 🙂 právě jsem koukala na ten kalendář snad něco zabere 🙂

koralovka
11. jún 2013

@kaczenka01 Jednej pani od nás zomrelo bábatko bolo choré, narodilo sa v 8 mesiaci a zlyhali plúcka☹ Ona mala dva roky potom strašné depky, dala si vypracovať kalendár od neho kedy sa narodí zdravé dievčatko, kedy má otehotnieť, a vyšlo to, má nadpriemerne inteligentné dievčatko..a viaceré si to chvália Pokial nie je ani jeden z nich neplodný, vychádza to

koralovka
11. jún 2013

@kaczenka01 Zruš na pár mesiacov vitamíny a vitamínové doplnky, nechaj si len vitamin E a kyselinu listovú ostatné stopni lebo aj oni potláčajú oplodnenie, reagujú na zvýšenú teplotu v tele pri počatí a likvidujú to rovnako a víry

koralovka
11. jún 2013

@kaczenka01 A ešte jedna kamoška má dve deti a obe splodili behom menzesu, predstav si, inak nemohli, len ked krvacala

koralovka
11. jún 2013

@ratata Netreba na to tlačiť, sú tam aj duchovné príčiny, nie len fyzické, musí si vás dušička vybrať ako rodičov 😉

kaczenka01
18. jún 2013

@koralovka ahojky tak jsme zkoušeli uplně všechno prstíkovou metodu atd. a dneska jsem si udělala těhotensky test a byl pozitivní udělám potom i další a uvidim zítra zajdu k lékaři

koralovka
18. jún 2013

@kaczenka01 Jééé blahoželáááám🙂

kaczenka01
18. jún 2013

@koralovka dekuji moc delala jsem si i ten test co ukazuje tydny ukazalo mi to pozitivni 3 +

koralovka
19. jún 2013

@kaczenka01 Tak už len pohoda a čakať na mimi🙂

koralovka
19. jún 2013

@koralovka Potom z materských vitamínov je dobrý Pregnion od Walmarku, človek nie je tak unavený

kaczenka01
19. jún 2013

@koralovka musím zajit k lékaři a to jdu až prvního. ten mi se vším poradí

koralovka
19. jún 2013

@kaczenka01 Je to chlap, neporadí ti so všetkým: 😉

barchee
19. jún 2013

baby, nezúfajte 🙂 ak sa nedarí, treba ísť na vyšetrenia a vylúčiť problém s plodnosťou, nečakajte rok alebo roky, ak sa nedarí, treba ísť hneď. Ak budete obaja ok, treba na to len čas ale ak bude niekde problém, dá sa to riešiť a vy sa nebudete zbytočne stresovať a revať pri každej menštruácii 😒 ja som to vydržala pol roka, potom sme išli na vyšetrenia, kde zistili manželovi malé množstvo a pomalé spermie...hneď sme podali žiadosť o IVF a prvý synček sa podaril hneď na prvý pokus 🙂 Teraz som tehotná druhýkrát - celkom prirodzene a nečakane, takže zázraky sa dejú 😵 Chcem vám popriať veľa trpezlivosti a pevné nervy, sama viem, že tá bezmocnosť a zúfalosť ubíja, ale nenechajte sa znechutiť! Aj prírode treba občas pomôcť 😉 ...a na ďalší krát vás môže nečakane prekvapiť 🙂

ja1985
19. jún 2013

@kaczenka01 ahoj prosim ta co je to ta prstikova metoda??? a ak sa mozem spytat, co vsetko este ste skusali? a blahozelam k pozitivnemu testu 😵

jakuba0211
19. jún 2013

je fajn sa takto vypísať aj ked to nikomu z nás nepomôže.Mam jedneho syna a teraz po 10 rokoch sa snažime a snažime a snažime... hlavne najsť tú POHODU ☹ no asi ťažko 😠

kaczenka01
20. jún 2013

@ja1985 já se o prstíkové metodě dočetla taky tady a potom jsem si to našla na internetu. Je to když při sexu se tvuj muž do tebe udělá tak ty potom si podložíš polštařem zadek a snažíš se prstama dukladně ohmatavat čipek a tím se ty sperie dostavají více do vajíčka.. já to zkusila 3x a pila jsem kontryhelový čaj

kaczenka01
20. jún 2013

@koralovka To je pravdA jenže já ted mám pochybnosti o tom zda sjem činejsem v tom ale veřím že se testy nepletly. Mě řekla známá že to ještě není jisté když nemám prukazku.
a ještě si taky na ni počkám do 1.7.

koralovka
20. jún 2013

@kaczenka01 🙂Hormony neklamú🙂 Dobrý test je Rapid test

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre