Stále sa nám to nedarí

lufinka83
29. júl 2009

stále len /. ☹ ako to zvládate...ja už nemôžem...každý mesiac si myslieť,že sa to podarilo a zasa nič ☹ som z toho na nervy... ☹

kelymanka
6. nov 2013

Ahoj holky, chci jen dát typ. Dlouho jsme se snažili o druhé mimi. stále se nedařilo. Gyndař mi doporučil Nosifol. Zázrak! Hned po prvním balení jsem těhu. A včera jsem se dozvěděla, že známá po něm taky otěhotněla a to se snažili 3 roky!!!! Zkuste ho. 🙂 a pak dejte vědět 😉 budu moc držet palce.......

lennikk
7. nov 2013

Ahojky, ráda se k vám přidám. mám 1,5letého syna a už skoro 10m se snažíme o mimi. v červnu jsem byla u doktora a ten mi přirovnal vaječníky k ementálu a že se mi vajíčka moc neuvolňují ☹ ale prý to zatím řešit nebudeme. brala jsem ted femibion a dnes jsem si objednala nosifol, tak uvidíme. včera jsem dostala MS, tak až zítra přijde nosifol, začnu hned brát. nějak jsem doufala, že to druhé mimi pujde líp než první ☹

kelymanka
7. nov 2013

@thea07 Ahoj, v mém okolí co měly holky problémy s otěhotněním, léta, tak pomohl Nosifol. My jsme se snažili o druhé mimi necelý rok a díky Nosifolu se zadařilo. A známá se snažili přes 3 roky a po prvním balení je těhu. A můj gyndař si to nemůže vynachválit a říkal mi předevčírem, že už díky Nosifolu má skoro 50 těhulí za posledních asi 8 měsíců. Vyzkoušej. 🙂

thea07
7. nov 2013

@kelymanka moc děkuji za tip

kelymanka
7. nov 2013

@thea07 Budu moc držet palce........ 🙂

leona45
7. nov 2013

Ahojte dievcata, my sa snazime uz 4 rok o babo a nic. Viete nieco dobre pre spomalene spermie? Dakujem

kelymanka
8. nov 2013

@leona45 http://www.prozdravi.cz/eregma-max-power.html
Zkuste toto. Známé to pomohlo.....

leona45
8. nov 2013

@kelymanka Dakujem za radu, za 2 tyzdne ideme k lekarovi, ja mam zatial dobre vysledky. Na rade bude manzel a potom z vysledkov sa rozhodneme. Dufam, aj lekar povie nieco pozitivneho

leni78
8. nov 2013

@leona45 Nám pomohlo moře a nekoupat se v den styku, jen sprchovat, aby nešla voda do pochvy. Styk pred spaním a usnout přímo po sexu a spát tak az do rána. Pomohlo. Každé dítě mam po návratu od moře.

lennikk
8. nov 2013

jak často jste braly nosifol? opravdu každý den 2 sáčky?

leona45
9. nov 2013

@leni78 Zaujimave, dakujem urcite vyskusame. Dakujem

matozazzo
9. nov 2013

3x som otehotnela,ked sme mali nej.oslavy,pripravy na nieco,riesila som,len co treb urobit,kupit,stihnut... a sup zrazu som zistila,ze som tehotna :D ked som vsetko sledovala, nic :( Sice som raz potratila,ale 2 deticky mam 🙂 a dokonca,otehotnela som v den,ked som si dala napr.vinko :D

sabinkamiska
13. nov 2013

U nás také pořád nic v březnu to budou 2roky co se snažíme ale nic jsem z toho také nestatna...ale nevzdavam to

sabinkamiska
13. nov 2013

Ten nofisol je na recept??

lennikk
15. nov 2013

@sabinkamiska ne je to volně prodejné

sabinkamiska
21. nov 2013

Děvčata tak nofisol už mám doma může mi nějak ublížit??

lenkalienka01
25. nov 2013

@sabinkamiska su to vitaminy....podla mna ak ti nepomozu, tak ti urcite neublizia 😉 tiez to beriem a nemam stym nejaky problem 🙂

sabinkamiska
25. nov 2013

Děkuji🙂pomáhá to nějak na tehotenstvi??

zuzicek88
26. nov 2013

@kelymanka Ahoj prosim ta,co to je ten Gyndar potravinovy doplnok alebo co,kde to mam kupit v lekarni? ani nam sa nedari mimi a velmi po nom tuzime

ladynka88
26. nov 2013

tak mne meškajú už od piatku ale tak neteším sa bo zase spravím test a bude tam jedna palička ale nevzdávame to stále 🙂 ale zle mi teda býva každy den...už sa smejem sama na sebe že patrím do železa starého lebo toto už pravda neni 🙄

lenkalienka01
27. nov 2013

@sabinkamiska tak to ešte neviem, ale každá , ktorá to berie, verí že pomôže 🙂

kelymanka
27. nov 2013

@lennikk Ahoj, já pila sášek denně, myslím že to stačí... 🙂

kelymanka
27. nov 2013

@zuzicek88 myslíš gyndař? Tak říkám mému gynekologovi 😀 Mě na těhu pomohl Nosifol. Dá se to koupit na netu či objednat v lékárně. Otěhotněla jsem hned po prvním balení, takže mě pomohl Nosifol na 100%

jakkubba
28. nov 2013

mne sa veľmi páči ako rozumne robíš reklamu na ten liek.Nosifol.A to nevieš,že su to len vitaminy,ktore podporia spravny vývin plodu,ovšem ak nejaky v sebe máš 😉 . Ale aj tak nadej umiera posledná..... Držim palce
🙂

extrate
28. nov 2013

Tak ten potravinový doplnok Nosifol sa má vraj užívať aj počas tehotenstva ale obsahuje vitamín Inozitol a o tom zas píšu že sa nemá...tak som z toho jeleň 😀
" Inozitol nemá vedľajšie účinky a nebola stanovená jeho maximálna denná dávka, ale lekári odporúčajú istú opatrnosť (užívanie inozitolu nie je vhodné pre malé deti, tehotné a dojčiace ženy a ľudí s chorými obličkami a pečeňou)."
zdroj
http://zdravie.pravda.sk/zdravie-a-prevencia/cl...

jakkubba
28. nov 2013

stači obyčajna kys.listova ,bečko a tak .Myslim ,že tie super drahe kury stoja za dve veci ...Radšej si kup niečo pekne, z toho bude vačší osoh

jaja9891
28. nov 2013

ved ten nosifol obsahuje len kys. listovu,B12 a horčík... a tolko stoji??? fuuuha... tak to radsej budem jest vitaminy v potravinach....

lauricka
28. nov 2013

@jaja9891 obsahuje hlavne inositol, B8, nie? ten je dolezity, ci chapem zle?

jaja9891
28. nov 2013

ano obsahuje... vitamin B8... ved becka su dolezite,ale nachadzaju sa aj v potrave... ak ich nema clovek dostatok,tak si ich samozrejme dokupi v lekarni... ale zda sa mi ta cena prehnana....

cecilinka
29. nov 2013

Ahoj děvčata..Bohužel i my se sem musíme přihlásit..Sice máme jednoho tříletého raubíře, druhé mimi jsem dlouho dlouho oddalovala, protože jsem se na to psychicky necítila, ale když už jsem se rozhodla, že miminko chci, nedaří se nám to :( Chlapeček se nám povedl po prvním pokusu, po vysazení antikoncepce po 4 měsících..Nyní antp neberu už rok, snažit jsme se začali až po 9ti měsících "očistné kůry" a nic :( Nějaké tipy, které by pomohli? Zjistila jsem si, kdy mám plodné dny..Už jsem také praktikovali noční mazlení bez " koupele" s pohybem až ráno a nic :( 3 měsíce se snažíme a bez úspěchu..snažím se na to nemyslet,být v pohodě,užívat si jiné věci..ale myslím si, že to je všechno o psychice :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre