Stále sa nám to nedarí

lufinka83
29. júl 2009

stále len /. ☹ ako to zvládate...ja už nemôžem...každý mesiac si myslieť,že sa to podarilo a zasa nič ☹ som z toho na nervy... ☹

kveta
30. nov 2013

@cecilinka Rozumiem tomu, ze sa aktivne snazite o dieta tri mesiace?

cecilinka
30. nov 2013

@kveta ano, zhruba ano..

kveta
1. dec 2013

@cecilinka Tak klud. Priemerna doba otehotnenia zdraveho paru je sest mesiacov. Paru po tridsiatke dvanast mesiacov. Zatial stresujes uplne zbytocne.

leona45
2. dec 2013

ahojte baby, chcela by som sa opytat, ci ma niekto skusenosti s laparoskopiou. Zatial mam vsetky vysledky dobre este toto jedno vysetrenie chce moj lekar urobit. Manzelovi ide tento tyzden prekontrolovat spermie na spermiogram. Ja mam obavy z laparoskopie, hlavne z narkozi. Viete mi poradit? Dakujem

yvi83
2. dec 2013

@leona45 Ahoj, ja som bola na laparoskopii pred rokom, nieje to nič strasne a ani narkozi sa netreba báť, ostanu ti dve male jazvyčky ale po zahojeni to nieje ani vidieť 🙂

ivekr
3. dec 2013

@leona45 ahojíky, vůbec se neboj 🙂 Není to nic hrozného. Po operaci jsem den ležela a vytékala ze mne zelená taková hustá voda (to je to jak tím prošprlouchají cesty) a zůstali mi 2 jizvyčky. Jedna u pupíku a jedna v boku. Akorát si pamatuji, že mě pak asi týden bolely jakoby ramena (z toho plynu) ale nic hrozného. Po operaci polehávat a za pár dní je vše ok a zpět v plném procesu.
A narozkozy se neboj, zpětně bych shodnotila, že to bylo vlastně fajn. Člověk byl takový oblbnutý, krásně a bezstarostně se vyspí 😉 A pamatuji si jak mě budili a já nechtěla otevřít oči, protože se mi dobře spalo 😀 . Pak mi sestry daly léky proti bolesti a zase jsem usnula...takže můžu říct, že to bylo v pohodě. Kdyžtak se na cokoli zeptej 🙂

leona45
9. dec 2013

Ahojte tak som tu zas, sme po spermiog. Mame ich pomenej, manzelovi predpisal lekar E vitamin a profertil, a este mame doma caj kotvicnik, zatial na 3 mes. Potom ideme na kontrolu. Ja som sa tiez rozhodla, ze zacnem uzivat kys.listovu a vceliu matersku kasicku a pijem alchimelku. Neviem co este by bolo dobre. A s laparoskopiu pockame este. Je to moc premna, zasah do tela uz.. To este nechcem 😢

lennikk
10. dec 2013

no tak dnes jsem 36.den cyklu, za poslední 3 měsíce nejdelší cyklus byl 36dní, tak uvidíme. hrozně moc bych si přála aby to už bylo, ale tak nějak se bojím, že opět nic ani po nosifolu. před 6dny jsem byla na gyndě a kdyby tam něco bylo to by si doktor snad všimnul. já se tak bojím udělat si test ☹

cecilinka
12. feb 2014

Tak děvčata, slavili jsme úspěch! Před 14 dni jsem si dělala dva testy a vyšli pozitivní..teď v pondělí jsme byli na gyndě a dr těhotenství potvrdil. 6+4, termín 2.října..Jenže jsem včera v práci začala krvácet, tak dnes radši ráno na gyndu. Modlila jsem se, aby to nebyl potrat, když už člověk tak dlouho čeká a konečně se těhotenství podaří! Prý krvácím z dělohy. Jak se miminko přemisťuje a uvolňují se nějaký váčky, tak ty se pak volně vstřebávají do dělohy, jenže mě se to začalo vstřebávat tam,kde je céva, nějak to poškodilo tu tkáň a céva praskla a krvácí. Musím být 3 dny na lůžku, v naprostém klidu, abychom miminko zachránilii a nepotratila jsem :( Beru nějaký ascorutin, ležim, bojim se každého pohybu..Držte pěsti, ať to dobře dopadne! C

lucaruzickovaa
15. feb 2014

Ahojky děvčata, mohu se přidat? 😉
O miminko se snažíme asi půl roku a stále nic...u dr jsem byla, jsem v pořádku...poradil mi pár babských rad a zas nic ☹ Snažím se na to nemyslet, ale jakmile má přijít MS nějak se na to víc zaměřím... A jak naschvál jsou všechny mé kamarádky těhotné, samozřejmě jim to moc přeju, ale já chci takyyyy 😢 😀

mojusinka
28. feb 2014

Ahojte mám otázočku včera som si robila ovulačny test a mala som na nom obe čiarky silne a hrozne bolesti pod brušku no po hodinke prešli a boli len take slabučke...maly sme s priatelom sex može biť pravdepodobnost že sa to mohlo podarit alebo podarilo sa niektorej z vás takto otehotniet tento mesiac je prvi krat čo som sa takto sledovala a včera som akurat tu ovulaciu vistihla no neviem ako to vlastne je či sa v den ovulacie podari otehotniet alebo je pravdepodobnost 50 na 50 dakujem za rady a ospravedlnujem sa za gramatiku som cez mobil...

mojusinka
1. mar 2014

ako vidím tak sem asi už nikto nechodí škoda nemam od koho dostat radu 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒

dzenar
2. mar 2014

@lufinka83 o moja aj ja som s toho uz na nervy nedari sa a nedari ☹

zabka1987
2. mar 2014

@mojusinka ano 🙂 ja som takto otehotnela 🙂

eimuska
4. mar 2014

@mojusinka keď ti ukázalo na teste úplne rovnaké čiarky ovulka príde do 24h a keďže spremie majú šancu prežiť až nejakých 70h, tak je to možné. Ale vždy je to 50 na 50 spermie môže oplodniť vajíčko ale nemusí sa uhniezdiť. Teraz treba len vydržať 🙂

sono2
4. mar 2014

@mojusinka áno je pravdepodobnosť., že si mala ovulku. Ja na sebe badám každý mesiac a už rok a dva mesiace nič. Dúfam., že sa tento mesiac konečne podarí.

sono2
4. mar 2014

@eimuska ahoj. Vieš mi prosím vysvetliť., že kde je problém., ak sa vajíčko nedokáže uhniezdiť? Hormonálny profil som mala bez chyby až na chýbajúce železo. Ďakujem.!

eimuska
4. mar 2014

@sono2 tak toto ti veru neviem vysvetliť, ale záleží to aj od nachystanej podstielky v maternici. Ale je veľa dôvodov

sono2
4. mar 2014

No a nedozvedela som sa ani jeden. Ale asi hormóny nie.? Manžela to hrozne trápi. Keď sa dozvedel, že jeho zhíralý kamarát s vyše štyridsať ročnou kamarátkou otehotneli na prvý šup, moc mu to nepridalo... Ja len dúfam, že je dôvod pre čo sa to deje. Dlho sme nechceli a ja som si bola sebou taká istá. Nebolo to asi správne..

sono2
4. mar 2014

@dzenar koľko sa pokúšaš ty ?

dzenar
4. mar 2014

@sono2 uz skoro 2 roky

kacenka1979
4. mar 2014

nestresuj se ...nám to nešlo 9 let a nakonec se zadařilo 27.12.2013 🙂 no a vymodlenej šmudla je už 5 měsíců na světě na den přesně...uvidíš hlavu vzhůru nemyslet na to relaxovat a půjde to ....já se taky nervovala pak se smířila že tedy nic pak jsem si udělala 3 měsíce dovolenou a vyšlo to ...teda bylo to překvápko já na to přišla v 10tt šla jsem k doktorovi že mě bolí vaječníky 🙂 koukali jsme oba dva ...já víc např. menzes byl až do 3 měsíce ...ještě podotknu že jsme byly dvakrát na umělce

mojusinka
4. mar 2014

Dakujem Baby za povzbudenie 13.3 by mala prist ms no dúfam že nepríde 🙂

aklin
4. mar 2014

snažíme se už 2 roky a jeden měsíc, nejdříve byl problém s hormonální rovnováhou (tento problém se začal řešit až po 1,5 roce), dostala jsem clostik. Vypadalo to docela nadějně, MS se upravila, ovulace mi začala. Před dvěma týdny mi doktor řekl, že jsem v pořádku, jenže už druhý měsíc moje nenáviděná MS trvá 11 dní a pořád to nemá konce. MS mi jde přesně v termínu a zasahuje mi až do ovulace. Doktor mi řekl, že ho to nezajímá. Příští týden jdu zase a budu trvat ať mi řekne v čem je problém. Akurát se mi snižuje šance na otěhotnění. Nejvíce mě rozčiluje jak rodina na nás tlačí a kdy už to bude, vy se nesnažíte?, asi se málo snažíte, už je na čase, aby to přišlo. Opravdu nemám sílu se o tom dále bavit, raději k rodičům jezdím zřídka.

nolies
4. mar 2014

@aklin Ahojky, my jsme se o miminko snažili taky přes dva roky, brala jsem různý léky od doktorů a pořád nic. MS jsem taky mívala dlouhou a nikdo to moc neřišil, jen do mě cpali další chemii. Ve chvíli zoufalství jsem všechno vyhodila a koupila si na doporučení mé kamarádky přírodní medicínu a za 3 týdny jsem měla pozitivní test. Nevím, jestli to bylo těma bylinkama nebo jen náhoda (vlastně, je mě to jedno), ale od té doby už do sebe nic necpu a všechno se upravilo samo 🙂

aklin
4. mar 2014

@nolies Ahoj, taky do sebe cpu bylinky hlavně kontryhel a jeřáb ptačí, ale mám takový pocit že mi to vůbec nepomáhá. Dělám si pauzy. Mohla by jsi mi prosim doporučit bylinky, po kterých se ti zadařilo? děkuji

nolies
4. mar 2014

@aklin Je to Fytotinic a Vatatonic - je dobrý brát obojí a oba dva. Snižuje to hladinu homocysteinu atd... Hodně je o tom na netu, aji od jiných maminek co se jim to hned povedlo.

aklin
4. mar 2014

@nolies děkuji za radu.

nolies
4. mar 2014

@aklin není zač, třeba to nevyjde hned napoprvé, ale co jsem četla tak většině to vyšlo do 3-4 měsiců. Držím pěsti 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre