Stále sa nám to nedarí

lufinka83
29. júl 2009

stále len /. ☹ ako to zvládate...ja už nemôžem...každý mesiac si myslieť,že sa to podarilo a zasa nič ☹ som z toho na nervy... ☹

lufinka83
autor
27. okt 2011

ahojte snažilky 🙂 neviem čím to dnes je ale hrozne ma bolí hlavaaa :-/ od soboty nám začínajú plodné dni...tak dúfam,že tento mesiac - teda až v novembri sa zadarí 🙂
@elinor42 máš veľmi super doktora,keď ťa posiela za bokovkou... 😲 ako píše marecek1 je tu možnosť umelého oplodnenia..tak nechápem jeho hlúpu reakciu...

blanula85
27. okt 2011

holky jste tu nektera po ket-u?

elinor42
27. okt 2011

no keď mi povedal doktor o tej bokovke, tak som bola taká zaskočená, že som nevedela, či mám plakať alebo mu jednu vraziť. Nakoniec som sa zdržala a rozhodla som sa to riešiť vlastnou cestou. Takže som sa objednala do Heliosu do Martina. Chodíte tam niektorá?

veji
27. okt 2011

@elinor42 no tak teda.......ten tvoj doktor je dobry debil! hned by som sa stazovala.

pipinka
29. okt 2011

ahojky, mohu mezi vás?

ninka.b1
31. okt 2011

Ahojte babule 🙂 čo nove, ako pokračujete????? Pochvalte sa!!!! My nič 😒 dnes som šla na folikulometriu a sestrička ma odpalila, že dalših neberu, a to mali kočiť pomali až za hodku, no a v čakarni boli asi 4ludia 😖 takže zase stredu druhy pokus 😀 😀 😀

lienkalienocka
31. okt 2011

ahojte, mozem sa vam sem vtierknut? 😉
tiez sa snazime pomerne kratko, 8 mes ale moj dr to uz zacal riesit.

@ninka.b1 ahoj, prosim ta, co je to folikulometria? 🙂 toto slovo padlo aj u mna ked som bola u lekara ale nechcela som sa pytat ze co to je 🙂

ninka.b1
31. okt 2011

@lienkalienocka no to je vyšetrenie kde ti meria folikulu- ide o to či ti dorasta a či maš ovu,, a aj ti povie kedy sa mate presne snažiť aby sa zadarilo 😉 pritom vyšetruje aj sliznicu maternice či ju maš dosť vysoko,, je to tak laicky vysvetlene tak ako tomu rozumiem ja 😀

lienkalienocka
31. okt 2011

@ninka.b1 robi sa to sonom ak dobre chapem? a dik 😉

ninka.b1
31. okt 2011

@lienkalienocka aaaaano presne tak 🙂 ako klasicka kontrola,, len častejšie ja chodim medzi 9-15DC ale neako jej počty nevychadzaju,, kedže sa nam ešte nezadarilo 😀

lienkalienocka
31. okt 2011

@ninka.b1 joj, ale mozno raz sa trafi 🙂 ja idem presne na narodky na toto sono 😀

bordulka
31. okt 2011

ahojte dievčence... musím sa aj ja "vyžalovať"... my sa snažíme o bábo cca 5 rokov, problem je vo mne... nemavam mrchu, len ked mam tabletky, moj dr. je uz zufaly, poslednu liecbu, co mi nasadil su nejake injekcie, ktore sa pichaju v plodne dni a vtedy by sme to mali riadne vyuzit... o tyzden na to som si urobila 5 testov, ktore boli pozitivne... bola som strasne stastna, ale kedze som si ho urobila skor ako mala prist dalsia mrcha, tak som musela pockat, kym pojdem ku dr.. o tyzden som si urobila dalsi test, chcela som sa ubezpecit, ze tie dve ciarky tam su.. ale neboli, tak som urobila dalsie testy, ktore uz boli vsetky negativne... o dalsi tyzden som isla ku dr, ktory tehotenstvo nepotvrdil (podla kalkulacky by som bola 4tt+3d), tak mi dal zase vyvolavacku, vzdy ked mi ju pichol, mrcha prisla presne na osmy den, teraz je 11 den a stale nic. v stredu pojdem za nim opat, lebo toto sa mi stalo prvy krat... aj dufam,ze som tehu, ale ked tie testy su negativne, tak zacinam rozmyslat moc depresujuco, lebo neviem aky tam je problem... :(

nativanativa
31. okt 2011

@lienkalienocka ahoj , myslis si ze antimykotika ovplyvnuju meranie teploty ??

lienkalienocka
1. nov 2011

@nativanativa ahoj, meram este len treti cyklus a nikdy som ich nemala tak ti neviem povedat. podla mna by nemuseli ovplyvnit ved sa tam "zohreju" tak ako vsetko ostatne 🙂 babam na BT si pisala? mozno oni maju ine skusenosti

ninka.b1
1. nov 2011

@lienkalienocka no ja idem zajtra 😒 tak dufam, že tam neaku folikulu najde! 😀

sijust
1. nov 2011

@elinor42 ahoj,ja chodim do Heliosu...a som spokojna.... dufam,ze budes aj ty😉

lienkalienocka
1. nov 2011

@ninka.b1 to by sme mu vrelo odporucali nie? 😉

elinor42
2. nov 2011

@sijust no my ideme do Heliosu 8. nov. na nejaké prvé sedenie. Vraj máme zobrať manželove výsledky a budú vyšetrovať aj mňa a brať mi krv. Ako to prebiehalo u vás? Lebo ja som v poriadku, tak neviem prečo idú vyšetrovať aj mňa. A na tú krv musím byť nalačno? Lebo tam máme byť až o 13.00 tak to nevydržím.

sijust
2. nov 2011

@elinor42 pockaj musim pospominat 😕 🙂 uz je to davno 🙂 tebe budu robit hormonalny profil ako bezne vysetrenie,a myslim,ze aj vnutorne sono,musia vsetko preverit,mozes byt najedena a myslim,ze hned sa robi aj prvy spg...nie som si ale ista...ten je podrobnejsi a presnejsi ako od urologa....podla vysledkov sa potom dohodnete na dalsom postupe...na tej prvej konzultacii sa budete rozpravat,bude sa vas pytat na anamnezu,zdravotny stav,operacie a pod...povedia vam dalsie postupy..ake su moznosti...prajem vela stastia a pevne nervy,ale da sa to vsetko zvladnut 😉

lienkalienocka
3. nov 2011

@ninka.b1 ahoj. no ako si dopadla???

ninka.b1
3. nov 2011

@lienkalienocka ahoj 🙂 no nic moc 😒 ešte musim isť pondelok,, mala som len jenden a ten mal 12,5 😠 a či dorastie to je otazne.... a ty kedy????

lienkalienocka
3. nov 2011

@ninka.b1 juj, tak to je skoda. ale este neni nic stratene. ja idem v utorok poobede. som tiez zvedava.... 🙂

marecek1
4. nov 2011

@ninka.b1 súhlasím s @lienkalienocka ešte nie je nič stratené 🙂 🙂 🙂 do pondelka môže dorásť, treba myslieť pozitívne, negatívne myšlienky teraz zahoď ďaleko za seba 🙂

marecek1
4. nov 2011

@bordulka ahoj 🙂 ako si dopadla včera u lekára?

elinor42
4. nov 2011

len tak ma napadlo, či v rámci pozitívneho myslenia, nepremenujeme túto tému na Darí sa nám

ninka.b1
4. nov 2011

@marecek1
@lienkalienocka no dakujem kočky, ja si ešte nezufam,, mavam ovu tak okolo 20DC tak si ešte dufam, že dorastie :D

ninka.b1
4. nov 2011

@elinor42 tento napad sa my velmo pááááči 😉

lufinka83
autor
5. nov 2011

ahojte...včera mi volali z fenticetra...výsledky z krvi mám dobré...ale poslali ma na laparoskopiu... :-/ z čoho mám trochu strach :(

simik22
5. nov 2011

@elinor42 co sa tyka toho spermiogramu, moj ma mnozstvo dobre, ale ma zlu stavbu spermii, len 0,5 % dobrych... a vobec to nie je take zle

lilylilka
6. nov 2011

AHOJ TE,,,,
chcem Vám napísať moje skúsenosti ako som zúfalo 18 mesiacov čakala na // a stále nič 😒 brala som vitamíny ,zdravo som sa stravovala fúúú a veľmi harmonicky som chcela žiť , aj nôžky som zdvíhala a stalé nič 😠 Lekár neriešil vraj počkáme .... Všetky naokolo tehu to mi už duplom nerobilo dobre ,moja veľmi preveľmi dobrá švagriná si dávala na tom záležať aby mi telefonicky hneď oznámila ktorá je zas tehotná aby som si doma poriadne poručala 🙄
Začali sme prerábať dom manžel vycestovaný,ja vystresovaná ,lebo dohliadať na robošov a atď,veru baby žiadna zdravá strava dokonca som si po 5 rokoch zapáálila cíígu ,jediné čo som si občas hodila vitamín E lebo som to tu niekde vyčítala.
Výsledok 😀 // aach až sa mi nechcelo veriť.Manželovi som oznámila presne na meniny
🙂

Dievčatá všetkýým Vám držím strašne palce a ešte niektoré píšu nemôžeš na to myslieť hmmm jasné že som na to myslela stále a stále 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre