Stále sa nám to nedarí

lufinka83
29. júl 2009

stále len /. ☹ ako to zvládate...ja už nemôžem...každý mesiac si myslieť,že sa to podarilo a zasa nič ☹ som z toho na nervy... ☹

kaczenka01
20. jún 2013

@koralovka já si dělala 3 normální testy a tam jsem měla hnedka pozitivní a šli vidět nadherně a druhy ten co ukazuje ty tydny

koralovka
20. jún 2013

@kaczenka01 Tak potom je to realita, budeš mamča🙂

kaczenka01
21. jún 2013

@koralovka dnes jsem byla u doktora nedalo mi to a naše žižalka má 6,6 mm 🙂)

ja1985
21. jún 2013

@kaczenka01 dakujem kraaasne za tvoju odpoved 🙂

koralovka
21. jún 2013

@kaczenka01 🙂Všetko si pekne vychutnaj🙂

kaczenka01
22. jún 2013

@koralovka Vychutnávám, v práci to nějak nedávám jak je mi zle ted jsem v zakouřeném prostědí hnus ...Chci se zeptat když jsi těhotná mužeš si nabarvit hlavu a nebo ti to nechytne , já jsem si objednala Voucher a ráda bych si na něj zašla 🙂

koralovka
22. jún 2013

@kaczenka01 No to nie je dobre, to zakúrené prostredie, malé to fajčí tiež, je to pasivne fajčenie, môže mať z toho problémy mimi, po narodení,aj epilepsiu , astmu, na to bacha, nemala by si tam robiť, máš narok na skoršiu materskú ked robíš v rizikovom zamestnaní, ale neviem či tam spadáš tiež Možno by bolo dobre keby ti ,,dali" rizikové tehotenstvo a mohla si byť doma skor, keby ta lekár vypísal skor Hlavu si teraz nebarvi, nie je to dobré, nechytí ti to a skodí to, lepší je len melír Najlepší je druhý trimester, pohoda piaánko, potom tretí je zasa zaberačka🙂

kaczenka01
22. jún 2013

@koralovka chci jen melirko a jinak k lékaři jdu 3.7. na kontrolu a budu s nímo tom mluvit říkala jsem že tam vydržím červenec a potom pujdu na nemocenskou

koralovka
23. jún 2013

@kaczenka01 Ano určite to tak porieš nech je všeko tip top 🙂

kaczenka01
24. jún 2013

@koralovka Můžu se zeptat kdy je nejlepší začít nakupovat ?? My třeba máme vybrany pokojíček už dávno v neutralní zelené barvě a chtěli bychom to mít co nejdřív a potom až budeme vedet pohlaví tak začít pomalinku věci

koralovka
24. jún 2013

@kaczenka01 🙂 Základné veci si nakup teraz lebo v poslednom trimestri budeš ťažká a unavená a nebude sa ti chcieť behať po obchodoch 😉 Takže plienky, aj do porodnice jedno balenie si vezmi potom, postielka, vanička, kočík, čo sa týka vecičiek základné veci lebo ako správna prvorodička nakupiš plno kraviniek ktoré nevynosíte 🙂 Základ sú bodynká, dupačky, overaly, svetríky, pančušky ak by bolo vonku ešte chladno,narodí sa ti to v marci?

koralovka
24. jún 2013

@kaczenka01 Najlepšie je nakupovať v 5 alebo 6 mesiaci

koralovka
24. jún 2013

@kaczenka01 Hlavne sa snaž kojiť už v porodnici to je zaklad,aj pre penaženku aj pre mimi 😉

mirus_123
24. jún 2013

Ahojte baby 🙂 ,

chcem sa spýtať koľko sa snažíte a stále nič? Lebo ja už 6mesiacov a nič. Bola som aj na odber krvy hormony ok ešte jeden ma čaká tak uvidíme. To ma hnevá aj sme zdravý a nedarí sa.

kaczenka01
24. jún 2013

@koralovka My právě chceme už ted někdy začít nakupovat pokojík atd.. a postylku a ty kraviny do porodnice a až potom veci ...

koralovka
24. jún 2013

@kaczenka01 Hlavne si to užite a tešte sa, o nič iné nejde🙂

koralovka
24. jún 2013

@mirus_123 Ahoj, pozri príspevky hore, 6 mesiacov je ešte ok, mne sa napríklad zadarilo každé dva roky, medzi tým nič, a nemala som ochranu s mužom, jednoducho to čakalo na svoj čas 😉

kaczenka01
24. jún 2013

@koralovka Těšíme se, hodně :-P

koralovka
25. jún 2013

@kaczenka01 Teraz hlavne pozor na niektoré veci, moc sa nenamáhaj, nepi moc zeleného čaju, žiadne rontgeny, paralen, acylpirin, aj huby - hríby, ak ta niečo napadne pýtaj sa🙂

mirus_123
25. jún 2013

@koralovka No ani ja nepoužívam žiadnu ochranu a nič asi to tiež potrebuje nejaký ten čas nejdem sa nejako s toho stresovať ešte len keď prídu každý mesiac mesiačiky tak ma to naozaj nahnevá 😅

koralovka
25. jún 2013

@mirus_123 🙂Ano to chápem🙂 Treba sa upokojiť a žiť normálne svoj život, nedávať si v duchu hranice a časové limity, nečítať donekonečna články o tom ,ako na to🙂 Má to aj svoje duchovné príčiny, nielen telesné, dieťa je dar a volí si čas, kedy príde na svet, od začiatku ešte pred otehotnením, upokoj sa a ži zatiaľ pre muža, potom už tolko času mať na neho nebudeš 😉

mirus_123
25. jún 2013

@koralovka Tak to si pekne napísala 🙂 . Určite máš pravdu snáď ten dar príde uplne nečakane potom to bude oveľa väčšia radosť.

koralovka
25. jún 2013

@mirus_123 Presne🙂Nezabudni, že samotné tehotenstvo porod a potom malé mimi sú veľmi o pohode a energii, nervoch, tak si ich šetri na ten čas 😉

mirus_123
26. jún 2013

@koralovka Tak to áno 🙂 nervy a energiu šetrím už teraz 😉

olga20
26. jún 2013

Ahoj holky, smím se přidat? 😉 my se s manželem snažíme už víc jak rok...teď to vypadá, že se zadařilo, ale furt tomu moc nevěřím....v sobotu jsem omdlela, od té doby mě je furt špatně od žaludku, pálí mě žáha, bolí mě záda i hlava, prý se mi zvětšily prsa, furt čůrám...MS bych měla dostat v pondělí, manžel mě přemluvil, takže jsem si dnes dělala test....bylo bílo, tak snad je to třeba ještě brzo....moc si miminko přejeme....ale už mi přijde, že si to vsugerovávám ☹

mojusinka
26. jún 2013

Ahojte mi máme tiež problém s otehotnením už 4 roky sa snažíme a nedarí sa nám vôbec sme už s toho zúfalý ☹

mirus_123
27. jún 2013

@olga20 Ahoj velmi by som ti dopriala ale ja som mala presne taketo priznaky robila som test a nic 😢 my sa snažíme 6mesiacov a nic. A ani tento krat sa to nepodarilo lebo MS uz dosla ☹ ja neviem kde je už chyba.

mirus_123
27. jún 2013

@mojusinka Ahoj a všetky testy a vysetrenia más ok? A stale sa nedarí?

mojusinka
27. jún 2013

@mirus_123 Ahoj bola som v Utorok na vyšetreniach a všetko je vraj ok ešte nejaké výsledky mi majú prísť o dva týždne už sme s toho zúfalý nevieme čo už máme robiť dalej ☹

consti
27. jún 2013

@mojusinka Ahoj, chci nejen tebe, ale i ostatní holky povzbudit. Moc dobře vím, co prožíváte. Nám se nedařilo 4,5 roku, všechny výsledky u nás ok. Já jsem teda prodělala nějaké operace (myom a cysta), ale jinak cyklus pravidelný, ovulace na jedničku, manžel vyšetření na jedničku. Doktoři nad námi kroutili hlavami...Nakonec jsme šli na dvě inseminace, nepovedlo se a následně na IVF. Také se nepovedlo, navíc jsem měla poměrně nízkou stimulaci, takže jen pár vajíček a to jedno se nechytlo a mrazáčky jsme neměli. To se odehrálo v lednu 2013. No a v březnu, v den, kdy jsme měla jet do CARu domluvit se na dalším IVF, jsem zjistila, že jsem těhotná 😉 . Co nám pomohlo, to netuším, ale asi opravdu psychická pohoda, protože po neúspěšném IVF nás ani nenapadlo, že by se to mohlo přirozeně podařit, zvažovali jsme i adopci, protože IVF jsme chtěli podstoupit už jen jednou...No a najednou si k nám mimi cestu našlo a zatím vše probíhá ukázkově a já si užívám pohodové těhotenství! Ono to přijde holky, chce to sice pevné nervy, ale podaří se!! Všem držím pěsti!!! 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre